BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
kyyslauguleib
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Juul 2019, 12:25
Tsikkel: BMW R65
Tänatud: 2 korda

BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas kyyslauguleib »

Tere mootorratturhiired Eestist!

Nüüdseks olen paar kuud uhke tsikli omanik olnud ja tundsin, et nüüd on õige aeg ka foorumi maailma sukelduda ja oma teema teha. Kaua ma ikka ghostina seda foorumit külastan...

Natukene bäckstoorit ka, kuidas ma siiamaani jõudnud olen...

Olen juba pikemalt piidelnud vanemaid kaherattalisi, sest miskipärast on need sümpaatiat avaldanud. Peale mitmeid erinevaid marke ja mudeleid vaadates, sai kinnisideeks endale BMW 'airhead' soetada. Neidki on erinevaid variante, aga peamiselt määravaks said hind ja turu seis. Kuna ise elan ja tegutsen Hollandis, siis turg võiks eeldatavalt olla natukene rikkama valikuga, aga noh... Ütleme nii, et kui rahalaeva pole käinud ja suvalise Jussi kodu-koodutud kohvikat ei soovi, siis peab ikka pikemat aega turgu monitoorima, et midagi viisakat leida. Ja soov oli leida isend, mis oleks mõistlikus korras, et saaks ka ringi sõita mitte kohe ennast garaaži (mida mul ei ole) lukustada määramata ajaks.

Ja nii leidsingi endale BMW R65 1990ndast aastast, mis on 79 000 km näinud. Siin on üks kähkukas, mis tehtud sai ostmise päeval.
Pilt

Kuna mul ostmise hetkel lube polnud (lubade saamisprotsess Hollandis on üks paras pind ahtris), siis pidi ootama natuke aega enne kui sai sõidumõnusid nautima. Aga see oli paras aeg, et limpsida kõik puhtaks ja teha vajalikke hooldustöid.

Pilt

Nii kaua kuni lube ootasin, sai hommikukohvi vähemalt ilusa vaatega teha, et kuidagigi oma kärsitust rahuldada.
Nüüdseks olen seal maal, et olen mõned sajad kilomeetrid sõitnud ja tegelast paremini tundma õppinud. Seisukord on väga viisakas ja hetkel tundub, et midagi suuremat ette võtta ei ole tarvis (sülitab kolm korda üle õla). Siin ka mõned natuke parema kvaliteediga pildid:

Pilt

Pilt

Üleüldine plaan on hoida isendit v6imalikult originaalsena ja nautida s6idur66mu...Hetkel suuremaid plaane pole, aga eks need tekivad ajapikku.

Viimati muutis kyyslauguleib, 21 Juul 2019, 22:06, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kuidas need pildid ette tinistatakse?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma ei näe ka ühtki pilti. Tõenäoliselt eeldab nende nägemine mingile x saidile sisselogimist. Siin on mu teada tavaks, et pannakse üles vabalt netis näha olekvad pildid.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

pühak kirjutas: 21 Juul 2019, 21:54

Ma ei näe ka ühtki pilti. Tõenäoliselt eeldab nende nägemine mingile x saidile sisselogimist. Siin on mu teada tavaks, et pannakse üles vabalt netis näha olekvad pildid.

Google. Asi sellesl, et [mention]kyyslauguleib[/mention] jaoks ongi poildid nähtvad, kõigile ülejäänutele mitte.
Ole hea, [mention]kyyslauguleib[/mention] manusta pildid palun foorumisse siis kõik näevad.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
kyyslauguleib
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Juul 2019, 12:25
Tsikkel: BMW R65
Tänatud: 2 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas kyyslauguleib »

Minu paha! Loodetavasti nüüd on pildid nähtavad.
Tänud teatamast.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas Tort »

Palju õnne! Kuidas selle 65-ga sõita on muidu, jaksab kiirteel ka paugutada? Kuidas see kahvel ja esipidur on? Liiga vedel pole see majandus? Kuidas tuul tundub ilma esimaskita?

Mul tonnine airhead. Sõita pole saanud veel.


Teema algataja
kyyslauguleib
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Juul 2019, 12:25
Tsikkel: BMW R65
Tänatud: 2 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas kyyslauguleib »

[mention]Tort[/mention] Raske on võrdlusmomenti luua kuna pole paljude erinevatega sõitnud. Räme vikat ta ei ole, aga samas jalgu ka ei jää. Üleüldiselt ütleks, et minu jaoks on tegemist suhteliselt tummise tükiga - stabiilne, sujuv ja hea manööverdusvõimega. Sõltub, mida defineerida vedelana, aga seda ma küll ei ütleks.
Hetkel olengi ilma esikondlita sõitnud ja kuni 120 km/h on okei olnud. Varsti plaanin ka võrdlusmomendi jaoks esikondliga proovida - eks näeb, mis teema siis on.

Missugune sul endal täpselt on?


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas Tort »

Eks seda sõitu ole vast keeruline kirjeldada tõesti, umbes nagu nii:

Mul on r100rs, taga topeltamordiga ja valuvelgedega. Peale plastide on ilmselt suurim erinevus sinu omaga silkud 980 ccm ja topelt kettad ees.


Teema algataja
kyyslauguleib
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Juul 2019, 12:25
Tsikkel: BMW R65
Tänatud: 2 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas kyyslauguleib »

Täpselt nii! :D

Sinu omal peaks siis päris korralik kondel [Motobot: õige on "gondel"] ees olema. Eks jah, raam peaks ka sama olema väljaarvatud amordikinnitused ja üleüldiselt kõrgem.

Eks jään ootama kui sõidumuljeid jagada saad 8)


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: BMW R65 1990 - kyyslauguleib

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Erg mooi! Ära teda ainult kogemata ära tjuuni! :)

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”