Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Kõik supermotoga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Märkö
Postitusi: 139
Liitunud: 05 Dets 2004, 14:24
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K5
Asukoht: Tallinn

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas Märkö »

Njah...et siis niimoodi käivad asjad tänapäeval. Vähemalt saab nüüd oma trahvi ära maksta selle raha eest, millega soomlane kõik selle varustuse ära ostis (lol) :wack:

Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas manager2 »

See on nii totter lugu, et kui see tõesti nii on, nagu uudised räägivad, siis on härraste Lõhmuse ja Rantala näol tõeliste "Spordimeestega" suure tähega.
Veiko Biene kommentaar: "üsna suures ulatuses rahatrahv või aastateks litsentsi peatamine" ... või peatamine!!!! c'mon. kui asi on nii, siis mida siin heietada - litsents ära ja unustagu ära võistlemine. Sellise eetikaga mehi rajale ei ole vaja.
...ja jutt a la, et sõitsin teise mehe varustusega ja unustasin numbri vahetamata ja võistluse korraldajaid informeerimata ja oma kiivrit ja prille kah ei viitsi kanda, kuna teise mehe poolt läbi higistatud on mugavamad... no tulge appi...

Kommentaarides on Rantala osa kuidagi väga tasaseks tehtud... tema oli ju mees, kes rajal oli (kui oli). Seetõttu tuleks ka see mees eesti radadelt pikalt saata.
... sportlased...

Viimati muutis manager2, 22 Juul 2008, 01:26, muudetud 1 kord kokku.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME

stenu10
Postitusi: 188
Liitunud: 23 Juun 2005, 11:38
Asukoht: tallinn

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas stenu10 »

Kino sai. :wack:

Kasutaja avatar

Steelrider
Postitusi: 448
Liitunud: 29 Okt 2003, 13:24
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas Steelrider »

Manager, ehk sõidad järgmine kord minu tsikli ja kombega... autasustamisele võin ma ise minna :P Ma võin vastutasuks sinu omaga sõita, siis pole vaja isegi mootorit vahetada, sest ringiaeg sellest eriti ei sõltu.

Igatahes täiesti arulage teema. Maailma motospordi ajaloos ma väga tugev ei ole, Eesti oma olen ikka veidi uurinud, midagi sarnast vähemalt kirja küll pole pandud. Oli see kuulsusejanu nii suur, et ei suutnud oma kaotust sirge seljaga vastu võtta?

K-750 1962, K-750M 1968, M-62 1963, Suzuki GSX-R 600 K3

http://www.expressmoto.ee
Mehe majakaks eluteel ei pea olema v**t, vaid ruuduline lipp.
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas baltroon »

(w) just, Ain (w)

8)

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas spinna »

Pean tunnistama, et kohapeal tegi asi nalja. Hiljem hakkasin mõtlema, et ega ta ikka mehetegu ei olnud jah ja tegelikult nali kah mitte. Ülejäänud seltskond tegi ju rajal tõsist tööd.
Ise olen kah kunagi nooruses vale nime all võistelnud, ega ta õige asi ei ole küll. Võistlustelt lähed ära varga tundega hinges :roll:

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas nitse »

Suzumen kirjutas:

Oodake nüüd natuke selle võlla tõmbamisega. Ennem asjaosaliste ärakuulamist ei saa keegi ette süüdi mõista. Las EMF teeb oma töö ära ja siis annab teada, millega see lõppes ja mis seal tegelikult toimus. 8)

Mida siin oodata on?! Et hakataks mingit hämamulli puhuma nagu kiirenduses timeslippidega ette on tulnud, milleks?! Olin ise Saaremaal fotokas näpus raja kõrval ja nägin piisavalt, et omad järeldused teha. Minu jaoks on täiesti ükskõik, mis seisukohale lõpuks EMF jõuab või jääb. Võistlus toimus laupäeval, esmaspäevaks ei olnud õnnestunud asjaosalisi veel tabada. Kui neil midagi asjalikku oma kaitseks öelda oleks olnud, siis nad end ei peidaks! Tegemist oli pesuehtsa väga ebasportliku ja omakasupüüdliku andestamatu sohiga, mille ainuõige karistus on pikk, pikk disklaff.

eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas korke »

järgmisel kiirendus võistlusel ma vahetan mikkuga varustuse ära ja tsiklid :wink:

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.


Teema algataja
Bombardier

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas Bombardier »

korke kirjutas:

järgmisel kiirendus võistlusel ma vahetan mikkuga varustuse ära ja tsiklid :wink:

väga hea :D:D

Kasutaja avatar

heimland
Postitusi: 236
Liitunud: 14 Aug 2006, 17:43
Tsikkel: cbr600rr
Asukoht: eesti tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas heimland »

Lühikestes pükstes ei tohi ju sõita!


s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas s3rza »

Märkö kirjutas:

Njah...et siis niimoodi käivad asjad tänapäeval. Vähemalt saab nüüd oma trahvi ära maksta selle raha eest, millega soomlane kõik selle varustuse ära ostis (lol) :wack:

Kusjuures minu andmetel ei ostnud Lõhmuse tsiklit mitte Rantala vaid see teine soomlane, kes ei saanud üldse sõita (Klapp läks pooleks).
Nägin Lõhmuse tsiklit ka selle teise soomlase bussi juures, nad askeldasid selle kallal midagi.
Ja kas see oli üldse rantala, kes sõitis lõhmuse tsikliga!?

Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas nitse »

Sisuliselt pole vahet, milline soomlane, türklane, aserbatziaan, ugri, neemet, suiniit või isuiit selle ratta ära ostis, kui ostis. Keegi ei lähe rajale mingil juhul eelmise omaniku aluspükstega, prillidest, kinnastest, saabastest jne rääkimata. Või kui mingi ime läbi ka läheb, siis stardinumbri ja transponderi vahetab ikka ära. Seda aga polnud! Ja ausa, siira "unustamise" korral oleks vanad oma maha võtmise protestinud. Reaalsus oli aga see, et kui sõit läbi sai, oli nii lõhmus (väike nime algustäht ei ole mitte kirjaviga, vaid vääriline ja sihilik "austusavaldus" minu poolt), kui somm võistluspaigast kadunud... Mida siin veel õigustada või kaitsta!?

eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:

matti
Postitusi: 638
Liitunud: 16 Juun 2007, 18:17
Asukoht: Tartumaa

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas matti »

s3rza kirjutas:
Märkö kirjutas:

Njah...et siis niimoodi käivad asjad tänapäeval. Vähemalt saab nüüd oma trahvi ära maksta selle raha eest, millega soomlane kõik selle varustuse ära ostis (lol) :wack:

Kusjuures minu andmetel ei ostnud Lõhmuse tsiklit mitte Rantala vaid see teine soomlane, kes ei saanud üldse sõita (Klapp läks pooleks).
Nägin Lõhmuse tsiklit ka selle teise soomlase bussi juures, nad askeldasid selle kallal midagi.
Ja kas see oli üldse rantala, kes sõitis lõhmuse tsikliga!?

Ma ei saa aru mis tsiklitest siin räägitakse , maru segadusse ajav, räägitakse quadidest ja siis tuleb välja, et hoopis tsiklitega tegu.... :mrgreen:

Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas HRQ »

Suzumen kirjutas:

Oodake nüüd natuke selle võlla tõmbamisega. Ennem asjaosaliste ärakuulamist ei saa keegi ette süüdi mõista. Las EMF teeb oma töö ära ja siis annab teada, millega see lõppes ja mis seal tegelikult toimus. 8)

Töö on tehtud. Langetatud otsus, mida oli arvata juba kohapeal musta lippu nähes. Lugege ja tõdege ...

Juhatuse otsus 220708
EMF juhatuse :Aivar Lõhmus

EMF juhatus ja supermoto komisjon otsustas soses 19.07.2008 Saaremaa Supermotol toimunud vahejuhtumiga , määrata Aivar Lõhmusele (st.nr 46) kolme aastane võistluskeeld ja peatada alates 22.07.2008 litsents nr 725.

EMF peasekretär Krossikomisjoni esimees Tallinn
Veiko Biene Heino Aavasalu 21.07.08

http://www.msport.ee/shared/File/aivar%20lõhmus.doc

EMF lehel ka ühele krossimehele tähtajatu võistluskeeld antud. Ehk keegi käis kohapeal või teab, mis action seal kah oli?

Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas HRQ »

matti kirjutas:
s3rza kirjutas:
Märkö kirjutas:

Njah...et siis niimoodi käivad asjad tänapäeval. Vähemalt saab nüüd oma trahvi ära maksta selle raha eest, millega soomlane kõik selle varustuse ära ostis (lol) :wack:

Kusjuures minu andmetel ei ostnud Lõhmuse tsiklit mitte Rantala vaid see teine soomlane, kes ei saanud üldse sõita (Klapp läks pooleks).
Nägin Lõhmuse tsiklit ka selle teise soomlase bussi juures, nad askeldasid selle kallal midagi.
Ja kas see oli üldse rantala, kes sõitis lõhmuse tsikliga!?

Ma ei saa aru mis tsiklitest siin räägitakse , maru segadusse ajav, räägitakse quadidest ja siis tuleb välja, et hoopis tsiklitega tegu.... :mrgreen:

Quadide kohta öeldakse kah mõnikord tsikkel ...

Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas spinna »

On soomlasest ka midagi kuulda? Ega temale vast kah kodumaal aitäh ei öeldud selle tembu peale?

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas mx77 »

HRQ kirjutas:

EMF lehel ka ühele krossimehele tähtajatu võistluskeeld antud. Ehk keegi käis kohapeal või teab, mis action seal kah oli?

Vend pani stardikurvis välja ja üritades rajale tagasi sõita põrutas siis piki pealtvaatajate tsooni täiega, kuni ajas ühe pealtvaataja alla.

Kasutaja avatar

sipsik
Postitusi: 190
Liitunud: 03 Aug 2005, 10:44
Asukoht: harjumaa
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Eestlased üritasid Supermotol suurpettust

Lugemata postitus Postitas sipsik »

Viimane info EMF-ist on, et Saaremaal polnud tegu Rantalaga. "Lõhmust tegi" küll üks soomlane, kuid tema nimi on alles selgitamisel.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Supermoto”