AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey motokrossi rahvas-harrastajad!

Kuna eestikad said sellel nädalavahetusel lõpu siis on võib-ollab õpetaja ehk treeneri leidmine lihtsam siis mul on tekkinud plaan, et viia jälle läbi treeningpäev. Olen organiseerinud üle vabariigi aastate jooksul nii mõnegi treeningpäeva. Kes on käinud, need teavad, et päris tühja juttu ei aja... seega aidake kaasa mõelda - teeme ühe toreda-õpetliku päeva.

Olenevalt huviliste arvust selgusb, kas jagada päev kaheks nt hommikul üks grupp (ntx päris algajad) ja keskpäevastalates teine ( edasijõudnud). Ratta kubatuur võiks alata nt 85cm3 ... (ainult täiskasvanud - lastele teeks ikka täiseti eraldi). Alternatiivina teeme treeningu kõigiga koos, osalejate arvuks max 10. Ühele treenerile läheb suurem arv jamaks s.t. ei suuda kõiki jälgida ja tegeleda individuaalselt.

Raja valik ja treenerid:
Selle otsustab treener kellega kokkuleppele saame. Olen viimasel ajal koostööd teinud Hr. Mägiga aga ka Hr. Peeter Koval junioriga, vähesel määral ka Alar Leoki ja Hannesega "Motokrossipisikust". Kui kellelgi on mõni teine tipp välja pakkuda siis olen avatud ettepankutele.

Aeg aj koht:
oleme teinud nii nädala sees (viimati Väike-Maarias oli kolmapäevane treening ja meid oli harjutamas 8-10 meest) kui ka nädalavahetusel. Päeva alguseks võiks olla kell 10.00

Maksumus
jääb hetkel lahtiseks ja sõltub läbirääkimiste tulemustest ning huviliste arvust. Prognoosin, et kulu on kuni 40€ sõitja kohta. Söök-jook tuleb ise kaasa võtta.

Hetkel on huvilisi 3-4 koos (mul endal küll ratas hetkel puudub, kuna müüsin vana maha ja uuemat pole veel suutnud muretseda).

Mis kommuun arvab ja kes interneedust rohkem tunneb võib seda mõtet siin paremaks kohendada või ka lisaks kirjutada ehk plaani konkreetsemaks teha?

Rein/alias: Reinuvader




kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

Reinuvader, minu soe soovitus - õpi normaalselt kirjutama.

Hetkel ei ole lausetel algust/lõppu, tohutult pikad laused ja puudub struktuur.
Isegi kui teema pakuks huvi, siis kahjuks jube raske on lugeda ja mõne reaga huvi kaob.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas bitter »

On aru saada, et Rein ei ole ajakirjanik. Siiski mina lugesin ja sain kōigest aru. Pakun, et sul ei ole piisavalt huvi teema vastu.

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey!
Jah tunnistan, et ma pole suuremat sorti kirjamees ja kooliski kirjandid olid mul üsna lahjad aga ma pakungi ju välja, et keegi, kes oskajam mu üleskutset kohendaks vb nii arvutile-kuulutusele nö "söödavamaks-loetavamaks" ja veel...kes oleks nii hea ju kustutaks mu mõne eelneva kirja,mis pole enam aktuaalne...ära. Ma ise ei osaka seda siin teha.

Aga jah, mõte teha üks treeningpäev susiseb mul peas juba tk aega siis...tuleb "loom" puurist välja lasta!

Edu!

Aa ja kellel oleks pakkuda igati sõidukorras krossikat al: 125cm3-250cm3 ja aastast nt 2008 ja edasi...olen pakkumistele avatud ning pakun vastu ka kohe kap-rem tulevat 2016a 85cm3 Yamahat ja veel....mul oleks lastele välja pakkuda 2/50cm3 KTM,i....üks igati võistlusseades 2014a ja teine pisut hooldust ja putitamist vajav pill. Need rattad tuleksid nö laenuks st ma ei müü neid vaid otsime ala populariseerimise jaoks lapsi, kellele anda võimalus proovida. Ja kui huvi kaob või kasvab rattast välja-üle(nagu võistluspilliga juhtus)....tuleb ratas klubisse tagasi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey huvilised!

Annan nats infot, et ma ei istu tühja ja otsin lahendusi ja alustasin läbirääkimisi treeneri osas hr: Indrek Mägi ja hr: Andero Lusbo-ga....mõlemad mehed vastasid, et on huvitatud treeningu korraldamisest! Nüüd tuleb leida kõigile sobiv aeg ja rada, kus seda teha.
Kas raja osas on ideid huvilistel?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas will111 »

Kas sa põhja-eestis ka midagi sellist korraldad muidu vahel?

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere!

No arvatavasti tuleb treening kuskil kesk-eestis, seega nii lõuna kui põhja rahval oleks nii lihtsam liikuda. Minul ja treeneril pole suurt vahet, Eesti on väike ja rattad on all. Ja nt minu mäletamist mööda oli meil viimane sellina üritus Väike-Maarjas ja sealt oli rahvast nii Tallinnast-Sakust kui Pärnu-Valgamaalt jne.

Orjenteeruv maksumus treenerile 30eur+rada.Ja treeningu kestus u 3,5-4h...algusega nt kl:10.30 ja rataste kubatuur al:125cm3....

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey!

Treeneriga arutades paluksime arvestada, et osalejate arv max 10...ok +/- 2
Kas võime siia tekitada ka juba huviliste nimekirja?

Nt: Otepäält oleks 3-osalejat...


Keven
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Aug 2020, 11:51
Tsikkel: Kawasaki KX450F
Tänanud: 3 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas Keven »

Oleksin ka huviline osalemast! Jälgin huviga teemat edasi

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey!

Nii vabandan,et infot pole andnud, sest tegelesin endale ratta leidmisega ja volaaaa, olemas.
Seega nüüd võtame nö "härjal sarvist" ja hetkel ongi nii, et hr: Lusbo ootab "meie" poolset huvi,et kus ja kes...kui palju siis osaleda tahaksid.Suhtlen temaga täna-homme ja annan teda tema mõtted!

Kas on tulnud juurde huvilisi?
Hetkel oleks nagu ...4

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey!

Infot: plaanitav treeningpäev tuleb siiski lõuna-eestis ja Räpinas st LINTE rajal.Ja okt alguses-keskel.
Võtke plaani ja andke teada, kes saaks ka nädala sees ja kes nv...ning vastavalt osalejate arvule....max10 osalejat valib päeva.
Hetkel huvilisi +/-5....
Treener: Andero Lusbo

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Plaan muutunud, vaata täpsemalt siit:
viewtopic.php?f=53&t=109647&p=853885#p853885

Hey!

Krossitreening harrastajatele toimub 11. oktoobril 2020, pühapäeval Linte krossirajal Räpinas.

  • Kogunemine:10.00-10.30.

  • Treener: Andero Lusbo

  • Maksumus: 30€.

  • Osalejate arv max 10...+/- 2.

  • Rattad alates 125cm3...


Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas mx77 »

No pagan, leidsite ka koha - karutagumikus ja seal veel kõvasti edasi :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey!
Lähenemas on siis 11.okt...et krossiharrastajad aga vb ka võistlussportlased, kes Räpina Linte rajal teatud raja elemente sooviksid selgemaks saada(nagu mina, kes maadleb seal ühe topelt küüruga...mis oleks vaja üle hüpata aga ei julge-oska)....siis olete kutsutud ja võtke ka sõber/sõbrad kaasa! Teeme ühe toreda-õpetliku-mõnusa päeva!

Ja neile, kes nurisevad, et "Räpina on kauge"....no kuulge, Eesti on nii väike, et siin vahemaid peaaegu ei olegi. Ka sellest üks hea vb naljakas kogemus, kus krossikorufeed(nimesi ei hakka nimetama) orgunnisid üle eesti rahvale Rakveres treeningpäeva ja kui rahvas oli üle Eesti kohal...meie Otepäält,mis pole ju Rakvere külje all...siis kohale jõudes,rattad kärudelt-bussidest maha, varustus selga...ja siis tuli teada, et "ups, trenn jääb ära kuna rada tolmab ja on ohtlik...et sorry mehed, proovime mõni teine kord"!!?? Ega see meeldiv ei olnud...aga noh, keegi nutma ka ei hakanud. Ja mina sain sealt inspiratsiooni ja orgunnisin nädal hiljem ise treeningu V-Maarjas(mulle lõppes see kahjuks haiglas...)aga teistel oli igati tore ja õpetlik päev.

Seega vb on see vale koht reklaami jaoks, et võiks kuskil mujal ka ehk reklaamida. Ja ärge nüüd arvake, et see on minul mingi raha teenimise koht...EI,mina maksan kõigi teistega võrdsetes osades. Mulle lihtsalt see ala väga meeldib, tahan saada ise paremaks ja anda ka teistele võimalus õppida!

Edukat nädalat kõigile!

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey krossitrenni huvilised!
Nii pidasime hr: Lusbo,ga veits plaani ja kuna Räpina kandis on vihma sadanud ja ka tulevaks pühapäevaks lubab sadu...siis tänase, hiljemalt hommse hommiku jooksul paneme ülesse uue raja ning päeva info. Kellel tõsine huvi, jälgige siin infot ja andke ka teistele edasi.
Vabandame väikese segaduse pärast!

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

18. okt 2020 kell: 12:00 Lange Krossikeskus. Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey! Uus info. Koht muutunud.

Registreerimine:
siin foorumis või minu meilile: reinjyris@hot.ee või anderolusbo@gmail.com

Võta sõber kaasa ja teeme ühe toreda-õpetliku päeva!!!!

Ja kes hea inimene eelneva Räpina kuulutuse nö loetavamaks treis...palun vahetage see teema siis Lange vastu ning paluksin kajastada ka Lusbo nime juba pealkirjas! Kui kuskil näeme, minu poolt suur sokolaad (kuna olen täiskarsklane siis alkot ei propageeri ega paku ka teistele). See viimane tekst on selle pärast, et olen saanud juba pisut hurjutada, et..."kes see reinuvader selline on...et tundmatu mees treeningut orgunnib, õppigu ise sõitma siis tulgu teisi õpetama"!? See pole ju nii ning ilmselgelt ei olegi süvatsi teemat loetud ja mu algne mõte polnud "loetav"...tunnistan viga, pole ilmselgelt ajakirjanik vaid lihtne mees, kellele motokross väga meeldib ja korda läheb.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas bitter »

reinuvader kirjutas: 09 Okt 2020, 22:23

...olen saanud juba pisut hurjutada, et..."kes see reinuvader selline on...et tundmatu mees treeningut orgunnib, õppigu ise sõitma siis tulgu teisi õpetama"!?

Ära pane tähele. Viriseda ja kritiseerida on kõige lihtsam. Ikka leidub keegi, kel midagi kärnas või maa külmunud 8). Aga tehku siis ise paremini! Sa ajad õiget asja ja muu ei loe.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: 18. okt 2020 kell: 12:00 Lange Krossikeskus. Tule ka

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
reinuvader kirjutas: 09 Okt 2020, 22:23

Ja kes hea inimene eelneva Räpina kuulutuse nö loetavamaks treis...palun vahetage see teema siis Lange vastu ning paluksin kajastada ka Lusbo nime juba pealkirjas! Kui kuskil näeme, minu poolt suur sokolaad (kuna olen täiskarsklane siis alkot ei propageeri ega paku ka teistele). See viimane tekst on selle pärast, et olen saanud juba pisut hurjutada, et..."kes see reinuvader selline on...et tundmatu mees treeningut orgunnib, õppigu ise sõitma siis tulgu teisi õpetama"!? See pole ju nii ning ilmselgelt ei olegi süvatsi teemat loetud ja mu algne mõte polnud "loetav"...tunnistan viga, pole ilmselgelt ajakirjanik vaid lihtne mees, kellele motokross väga meeldib ja korda läheb.

Ole lahke. Ma tänan ette, šokolaadid võtan vastu (kuna ma tagasihoidlikkusega ei hiilga siis võimaluse korral palun bitter 75% või tume šokolaad tšilliga). :roll:

Mulle isiklikult motokross korda ei lähe (pole minu teema nagu öeldakse) aga küll hindan positiivset panust ning soovi kaasmootoratureid aidata, samuti lähevad plussspunktid ettevõtlikkuse eest. Oleks meil vaid rohkem selliseid tegelasi nagu sina! Minu poolt sulle kann bikeri alkoholivabat virtuaalõlut :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: AEG MUUDETUD! Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (18. okt 2020, Lange). Tule ka

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hey!

Tõstan teemat; et..."tuleval pühapäeval algusega kell: 12.00 harrastajate krossitreening Tartumaal, Langel!

Andke teada, kes tulevad....

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”