StreetMoto orienteerumissari 2014

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Kalmer
Postitusi: 546
Liitunud: 15 Aug 2007, 18:20
Tsikkel: Intruder1500
Asukoht: Koeru
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Kalmer »

Asfaldiklassis leidis keegi 34 nda (vist oli 34...hobusekoppel oli ka veel seal) punkti. Üks suvaline punane lint oli küll läheduses,aga polnud tolku rahval sellest. :roll:



https://saunakuut6.webnode.com/trip-advisor/
Parimad Järvamaa saunad,kümblustünnid rendiks.
Viis8172566

Kasutaja avatar

akvanaut
Postitusi: 161
Liitunud: 04 Jaan 2014, 02:38
Tsikkel: Tenere700, wr450f,V-strom,Jawa
Asukoht: Pildiküla
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 48 korda
Kontakt:

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas akvanaut »

see oli nr 54 kus lindi juurest ei õnnestunud qr koodi enam leida. samuti oli nr 58 maja varemete juures honda lint aga koooditahvlit umbes kell 17.15 ei leidnud. ei te kas olin pime või oli tahvel selleks ajaks lahkunud?

Kasutaja avatar

maiasmokk
Postitusi: 111
Liitunud: 04 Mär 2008, 18:20
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Rakvere- Lemmküla

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas maiasmokk »

asfaldil oli 67 ga jamad majas..........
kas keegi leidis selle?? kui jahh siis palun komentaare..

Meelitused on kui näts, naudi kuid ära alla neela.
Imre
Kasutaja avatar

Sam55
Postitusi: 156
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa
Tänatud: 7 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Sam55 »

maiasmokk kirjutas:

asfaldil oli 67 ga jamad majas..........
kas keegi leidis selle?? kui jahh siis palun komentaare..

jap..67 oli täitsa olemas.. taga parklas..pidi veits metsa minema..nii 10 meetrit...aga 54-ndat küll ei leidnud..need kellega rääkisin, ka ei leidnud

1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200
Kasutaja avatar

Sam55
Postitusi: 156
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa
Tänatud: 7 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Sam55 »

ma vaatasin kopli poolt ka..polnud seal ka midagi...keegi teab öelda kui hullult neil osalejatel läks, kes paides omavahel kokku panid??

1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas isakene »

Sam55 kirjutas:

ma vaatasin kopli poolt ka..polnud seal ka midagi...keegi teab öelda kui hullult neil osalejatel läks, kes paides omavahel kokku panid??

Teadaolevatel andmetel mõlemad osalised elu ja tervise juures.

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Madris »

Tervitus,

Kas keegi kruusa klassi punkti number 33 juurest (punktist u. 100 meetrit maja poole) leidis ühe jalaraua. Mul murdus ära ja oksatuuningut imetlema jäädes unustasin selle sinna raja peale maha :wack: .

Hea meelega olen leidjale nõus tema vaeva hüvitama.


upitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 10 Aug 2010, 20:47

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas upitaja »

käisin võistlusjärgsel päeval QR koode kokku korjamas. lambist ma midagi jalaraua moodi asja küll ei märganud. aga jõest läbisõit on vahva. oleks lähemal sõidaks uuesti sinna ja otsiks rauda ka !

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Madris »

Käisin ka umbes 12.00 paiku otsimas ja ei leidnud sealt kuhu jäi. Seega võib järeldada, et keegi leidis....või viisid rebased minema :lol:


Veikx
Postitusi: 25
Liitunud: 23 Mai 2014, 12:31
Tsikkel: BMW F650 Dakar
Asukoht: Tartu

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Veikx »

Hei,

Kellegil üritusest pilte jagada on? Ise sai ainult mustvalgeid kastikesi pildistatud.
Üritus ise oli super. Minusuguse algaja kohta oli vast kaart pisut raske, mõni kohanimi, või parem põhi oleks aidanud. Pidi sisuliselt ainult teeotsade lugemise järgi liikuma. Aga no see vast minu isiklik probleem. Kui võimalik olen kindlasti ka järgmine kord platsis.

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Villem »

Veikx kirjutas:

Hei,

Kellegil üritusest pilte jagada on? Ise sai ainult mustvalgeid kastikesi pildistatud.
Üritus ise oli super. Minusuguse algaja kohta oli vast kaart pisut raske, mõni kohanimi, või parem põhi oleks aidanud. Pidi sisuliselt ainult teeotsade lugemise järgi liikuma. Aga no see vast minu isiklik probleem. Kui võimalik olen kindlasti ka järgmine kord platsis.

Tegelikult oli kaart väga hea ja väga detailne. Kohanimesid tõesti peal ei olnud aga tegelikult ei olnud neid detailsuse tõttu ka väga vaja. See tahab lihtsalt harjumist, et ainult kaardi järgi sõites suudaksid pidevalt oma täpsest asukohast teadlik olla ning õigest x-indast vasakule viivast teeotsast ära keerata :bsmile: Usu mind, iga korraga läheb see aina lihtsamaks ;)

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

oojamaa
Postitusi: 133
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:53
Tsikkel: Honda Varadero XL1000V '07
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas oojamaa »

Veikx kirjutas:

Kellegil üritusest pilte jagada on? Ise sai ainult mustvalgeid kastikesi pildistatud.

Annyiska blogipostitus piltidega http://annyiska.blogspot.com/2014/09/blog-post_7.html
Snap.ee kasutaja annyiska pildigalerii http://www.snap.ee/user/annyiska/album/ket_2014
Snap.ee kasutaja K2tliin pildigalerii http://www.snap.ee/user/K2tliin/album/k ... _tuur_2014

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Nii, metsast tagasi ja alles jäänud tähised võivad Villu võitlustele rännata.

Johhaidii kui palju Teid kokku tuli….114 osavõtjat. Eelreganute põhjal arvasime, et nii 80 ringis on juba päris hea. Õnneks saime kiirelt kaarte juurde printida. Siinkohal kutsun inimesi rohkem ennast eelregama, see teeb korraldajate elu palju kergemaks ja ei sea ohtu, et keegi kaardist ilma jääb.

Kes haiget said, hääd paranemist nii endale kui rattale :bsmile:
Minu kartused, et Te kruusas muda ei leiagi ja rada jääb kehvakeseks õnneks ei pidanud vett. Jõe ületused ja teab mis kõik veel leiti….äge!

Kuna kaardid tulid seekord uuest kohast ja tõenäliselt tulevad ka edaspidi, siis andke kriitikat, head ja vead! MIda karmim seda parem.

Väga suured tänud Küllile, Riinale, Anne-Maile ja Tuljole, kes olid hommikust õhtuni tublid ja aitasid üritusel sujuda. Merkale, kes ajas Teid köie otsa Kollula LK-ses. Moonikale ja Erkile, kes aitasid Teid Stihli LK-sel saagida. Samuti tänud krossikorviga seenele tulnud preilidele. Mari Öö ja Käbi, tänud tšilli ja muu eest. Peadisainer Elele, kes tegi kõik vahvad diplomid, bännerid jne. Ennule, kes pusis lõpuks ikkagi tulemusteprogrammi tööle. Tänud ka kuratliku rocki viljelevale bändile Dunghill, oli kuratlikult äge!!!

Ja loomulikult suure (w) (w) (w) meie toetajatele.

Streetmoto
Rock
NB Quality Group
Farron Tehnika
Põhjaka Mõis
Sevenoil EST OÜ Märjandi Tankla
Ambla Vald
Honda
Mtü T&d
Ramo
Redbull
Yamahakeskus
Rovico
Nyimage
Latter

Ootame mida Villu oma tiimiga korda saadab 27ndal septembril :bsmile:

Ahjaa, kes veel ei ole leidnud, siis tulemused on http://www.streetmoto.ee/tulemused/tulemused-ket-2014

Karu

:bsmile:

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

TaivoP
Postitusi: 49
Liitunud: 07 Mär 2010, 16:58
Tsikkel: KTM 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas TaivoP »

Tere,

avaldan eelkõige oma arvamust antud teema kohta. Tavapäraselt on nii, et kui regamine vms tegevus valmis pannakse sellekohane info esmalt siia(biker.ee) üles, aga paraku täna on see läinud järgnevalt: kui sul on olemas FB siis saad esmalt teada, et regamine hakkas! Kui seda pole(nagu minul nt), siis mõne ajapärast on info üleval streetmoto.ee kodulehel, kus siis saad teada, et regamine juba ammu käib!
Ma saan aru, et eelmisel korral oli vist liiga palju osavõtjaid ja liigne reklaam ei ole üritusele hea :D
Aga teades mind, siis lisaks virinale kuulutan sellest kõigest hoolimata regamise avatuks Täpsem info

STREETMOTO KODULEHELT INFO SIIT
OTSE VILLU KODULEHELE SIIT

minevik : Honda VF 1000 -1985.a. / Honda XL 1000 -2001.a / KTM 640 ADV -2001.a /Triumph 800 XCX -2018.a / KTM 690 ENDURO R 2019. a. /
olevik : KTM 890 Adventure R
tulevik : Sõidukorras mootorratas
.
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Kuule suured tänud sulle, ma otsisin ka esmalt siit teemast linki ja FB (FullBullshit) kontot mul pole. Streetmoto lehte tsekkasin ka siis seal veel polnud üleval miskit, pikk jutt s..t jutt, nimi kirjas ja varsti :bsmile:

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Teema algataja
StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Mul pole ka aktiivset FB kontot :-) StreetMoto sarja lehele paneme regamise üles suurusjärgus 2 nädalat enne järgnevat etappi. Kui korraldaja kajastab juhendit ja regamist ka oma personaalsel lehel, siis tõepoolest jõuab sinna info varem. Aga ega sellest miskit - pole olnud veel ühtki etappi, kus regamislimiit kohe otsa oleks saanud :-) Viimasel korral oli osalejaid tõesti rekordiliselt aga usun, et ka viimasele etapile mahuvad kõik soovijad ära.

Aga tehke siiski korraldajale asi lihtsamaks ja regage end ikka neti kaudu varakult ära. Teate kui raske on miskit korraldajana planeerida kui eelreganuid on 60 ja kohale tuleb üle saja. Sellest tulenevadki enamasti kõiksugu majutuse ja toitlustuspuudulikkuse probleemid...

Kiirustage, seltsimehed unetud.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Täpselt nädala pärast peavad Villu & Co juba loengut meile samalajal. :wack:

Loodetavasti saabuvad uued nupud ikka enne reede õhtut kohale, kodumaa laod kahjuks tühjad rehvidest. Ette Dunlop D952F, sobib Kolakale supper hästi tänu suurepärasele külgpidamisele. Samas on stabiilne sellise raske ratta all. Taha katsetan esimest korda Maxxis 6001-te.

Agaramat eelregamist, nagu Neeme ütles, see teeb korraldajate elu palju kergemaks, tean omast käest!

Mõned pildid veel Kollula LK-st eelmiselt etapilt.

http://fotoalbum.ee/photos/ecosal/sets/1424605

Karu

:bsmile:

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

villu.
Postitusi: 69
Liitunud: 15 Aug 2006, 12:27
Asukoht: Urge
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas villu. »

Mõtlesin, et olen viisakas ja lasen biker.ee-lastel hooja Pärnus ära lõpetada ja siis ennast võitlusteks valmis panna. :D

Pilt

Facebook ei meeldi mulle ka kasutage otsinguteks näiteks Googlit. 8)

Tõepoolest varakult regamine teeks elu hulga lihtsamaks.

NB! Ette registreerunud on need, kes on enne 27.09. maksnud.

Yamaha XT 660 R -07
BMW r-35 -50
Dnepr MT-10 -79
Kasutaja avatar

villu.
Postitusi: 69
Liitunud: 15 Aug 2006, 12:27
Asukoht: Urge
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas villu. »

Majutuses olevad voodikohad on läinud loosi ulmelise kiirusega (vb veel midagi muutub kui keegi alt hüppab). Tundub, et kõik tahavad ööseks jääda. :D
Järgi on jäänud madratsikohad.

Vihm leotab hetkel päris heasti kruusatrassi saviseid teid. :ner:

Yamaha XT 660 R -07
BMW r-35 -50
Dnepr MT-10 -79
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

villu. kirjutas:

Vihm leotab hetkel päris heasti kruusatrassi saviseid teid. :ner:

sellisel juhul on mul uue tagarehvi hankimine igati aktuaalne teema :bsmile:

Yaaa-maaa-haaa......

upitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 10 Aug 2010, 20:47

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas upitaja »

nagunii kuivavad teed ära ! mina ei hakka uue rehviga riskima. mul hää slick küll ! hää kerge metsasihil kannakat teha ! mudu nikerda tükk aega, et ots umber pöörata.
(slap)

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

ma mõtlesin, et seekord ei hakka punktidest mööda uhama, siis ei pea ka ümber pöörama (togi)

Yaaa-maaa-haaa......

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Nojah, ei muud, kui et eks igal oinal tuleb ükskord oma porgandipäev vms... :mrgreen:

Ehk et ega jää vist muud üle, kui tuleb sitta elu kiruda ja sajased näpus, Jälgimäe kandis ühe oranzi garaazi ust kraapima minna.
Tundub küll rahaliselt ebamõistlik, aga samas ikkagi viimane sõit ja kruusaklassi tabelis ruumi muutusteks küll ja veel (okok, esikohta ei väära ilmselt miski enam, aga 2-6 vms veel kõik võimalik ju...ja austusest kaasvõistlejate vastu prooviks ikka kohal olla :D )

Nüüd on ainult dilemma, kas ülisuurele paagile välja minnes (12l !) 690 EnduroR, või pigem loota, et Villu paar punkti ikka metsa ka peitnud on ja sõidulusti nimel ikka 350F vms kergekaallane? Ons seal tiheasustuse piirimail, ilmselt eramaa siltide rägastikus, võimalik üldse kuhugi metsa eksida enam? :roll:

Aga vähemalt üks mure on vähem, rehvi pärast muretsema ei pea...eks võistluspäeva hommikul selgub, mis alla on sattunud või seal alles jäänud eelmistest... :ner:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

roosa
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Juun 2009, 11:47
Tsikkel: Kawasaki ER-5
Asukoht: Hageri

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas roosa »

Hei-hei! Emand Rokk on reedel vastuvõtukomitees ning majutab öömajalisi (neid, kel bronn olemas).http://kaart.delfi.ee//?bookmark=70dafa ... e7148a6b1b
Kaardile märkisin parkla ka ära, et ei tekiks segadust. Pargid oma ratta sinna ja tuled läbi värava õuele, küll ma siis juba näen ja juhatan su edasi õigesse kohta :)
Aga nii igaks juhuks - mis ajal võib kedagi oodata? Siis tean kohal olla.


MerleP
Postitusi: 4
Liitunud: 13 Juun 2014, 13:22
Tsikkel: Suzuki gs

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas MerleP »

Hei hei Emand Rokk! :) Pällid üritavad jõuda reedel umbes kella 19-20 vahel. Ole siis lilledega kohal. (w)

Kasutaja avatar

villu.
Postitusi: 69
Liitunud: 15 Aug 2006, 12:27
Asukoht: Urge
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas villu. »

Nüüd on ainult dilemma, kas ülisuurele paagile välja minnes (12l !) 690 EnduroR, või pigem loota, et Villu paar punkti ikka metsa ka peitnud on ja sõidulusti nimel ikka 350F vms kergekaallane? Ons seal tiheasustuse piirimail, ilmselt eramaa siltide rägastikus, võimalik üldse kuhugi metsa eksida enam? :roll:

Eramaid on tõesti palju ja ka asfaltteid. Kompenseerisin kõik asfaltee km pinnastee km-tega :D

Üks kerge (te) punkt :ner:

Pilt

Leidsin ka ühe savitee. Sellist sõitu polnud jupp aega kogenud :D

Pilt

Yamaha XT 660 R -07
BMW r-35 -50
Dnepr MT-10 -79
Kasutaja avatar

roosa
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Juun 2009, 11:47
Tsikkel: Kawasaki ER-5
Asukoht: Hageri

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas roosa »

Infoks veel niipalju, et stardis süüa ei pakuta, kuid finišeerimise ajaks on toitlustaja kohal. Ja pühapäeval pakutakse hommikusööki.

Kasutaja avatar

villu.
Postitusi: 69
Liitunud: 15 Aug 2006, 12:27
Asukoht: Urge
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas villu. »

Seltsimehed mootorratturid !!!

Soodukaga regamine täna keskööni. 8)

Kes ilma pärast muretseb, siis see on ideaalne. Öösel enne võistlust kõvasti vihma ja päeval päike (w) http://www.yr.no/place/Estonia/Raplamaa ... _hour.html

Erci helistas eile ja nõudis näha, kus ma sõidan. Sellises kohas olin.

Pilt

Yamaha XT 660 R -07
BMW r-35 -50
Dnepr MT-10 -79

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas Loadära »

villu. kirjutas:

...hirmsad pildid...

Mis seal ülemisel pildil, lausa jõgi teed ületamas või? Krt ma seda unustasingi nüüd rendiratast võttes täpsustada, kuidas nad täpselt ratta uppumisjuhtumeid käitlevad. Snorkliga ratast samas valikus polnud kah... :mrgreen:

Ja endalegi üllatuseks ei võtnudki KTMi. Hoopis Husaberg jälle, kuna Tarvajahil tarbitu jättis väga hea mulje. Aga seekord mitte FE570, vaid mingi vähe juustum versioon, FE390 nimeline. Otsustavaks sai 9l paak (ikkagi terve liiter rohkem, kui KTMi vastavatel)...ja tutikas tagarehv (w)

Seda 690R silitasin ka seal, aga kuna see lausa uueväärne välja nägi, siis ei tahtnud mõeldagi nende nõuete peale, mis seda näraka kärakana tagasi viies ilmselgelt esitatud oleks. Vähe vanemal rattal vast igat oksa või kivikriimu luubiga üle ei vaadata tagasi ulatades. Pealegi ei hakka siis viimasel üritusel siin enam traditsioone ehk ratta kaalukategooriat muutma... :)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

kollkala
Postitusi: 57
Liitunud: 14 Mai 2009, 09:59
Tsikkel: BMW R1200GSA LC
Asukoht: Tallinn-Pärnu-Tallinn

Re: StreetMoto orienteerumissari 2014

Lugemata postitus Postitas kollkala »

See keskmise kiiruse ületamise teema on müstline värk, kui punktid on 90 alas käeulatuses, siis on targem kindad aeglasemalt käest tõmmata ja natuke pildistamisega oodata.

Viimati muutis kollkala, 14 Okt 2014, 15:30, muudetud 2 korda kokku.
Krt...võta sa nüüd kinni!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”