SMASH 2013; 12-14 juuli

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Steelrider
Postitusi: 448
Liitunud: 29 Okt 2003, 13:24
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Steelrider »

Pilte peaks olema kõigest, sorteerimine võtab aega umbes järgmise nädalani. Videomaterjali ei maksa enne hilissügist ilmselt oodata, aga võistluste tulemused on kontrollimisel ja toimetamisel, peaksid lähiajal üles saama.



K-750 1962, K-750M 1968, M-62 1963, Suzuki GSX-R 600 K3

http://www.expressmoto.ee
Mehe majakaks eluteel ei pea olema v**t, vaid ruuduline lipp.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ise pole kunagi käinud, arvatavasti ei lähe ka, pole selliste ürituste fännaja. Aga rumalate küsimuste valdkonda lisaks - et mis kaifi annab rehvipõletamine seni, kuni rehv ribadeks ja ehk miskit muud ka veel rattal? Loll küsimus vast mõne arvates, aga tõesti, et mis seal fun faktor on?
Ma saan aru stunt, drift jne., seal on hea vaadata tegijate oskust. Aga kuiv rehvipõletamine kohapeal või mootori kottilaskmine? :roll:
Äkki keegi seletab mulle lollile ilma solvumata.

Kasutaja avatar

SoS
Postitusi: 13
Liitunud: 02 Sept 2009, 16:20
Tsikkel: -
Asukoht: Viljandi/Tapa

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas SoS »

M.T. kirjutas:

Ise pole kunagi käinud, arvatavasti ei lähe ka, pole selliste ürituste fännaja. Aga rumalate küsimuste valdkonda lisaks - et mis kaifi annab rehvipõletamine seni, kuni rehv ribadeks ja ehk miskit muud ka veel rattal? Loll küsimus vast mõne arvates, aga tõesti, et mis seal fun faktor on?
Ma saan aru stunt, drift jne., seal on hea vaadata tegijate oskust. Aga kuiv rehvipõletamine kohapeal või mootori kottilaskmine? :roll:
Äkki keegi seletab mulle lollile ilma solvumata.

Kõige lihtlabasemalt seletaks seda läbi alkoholi. Mis kaifi annab joomine seni, kuni oksendad ja kuskil käpuli käies käe ära lõhud. Eriti kui veel ette tead, et järgmine päev on paha olla.
Ega ratsionaliseerides ei saagi mingit pädevat sügavapõhjalist tulemust ja kõik argumendid räägivad justkui vastu aga näe ikka tehakse(teed) aegajalt seda :bsmile:

Haardkoor paiker 2012
Läpaka lohistaja 2013
Pilt

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

M.T. kirjutas:

Ise pole kunagi käinud, arvatavasti ei lähe ka, pole selliste ürituste fännaja. Aga rumalate küsimuste valdkonda lisaks - et mis kaifi annab rehvipõletamine seni, kuni rehv ribadeks ja ehk miskit muud ka veel rattal? Loll küsimus vast mõne arvates, aga tõesti, et mis seal fun faktor on?
Ma saan aru stunt, drift jne., seal on hea vaadata tegijate oskust. Aga kuiv rehvipõletamine kohapeal või mootori kottilaskmine? :roll:
Äkki keegi seletab mulle lollile ilma solvumata.

Mis mõte on motomatkamisel, kui sõidetakse iga päev tundide kaupa ja mitu paaki bensiini maha, kui sama hästi saaks lennukiga sihtkohta minna? Mis mõte on tööl käimisel? Mis mõte on bussis peeru kinni hoidmisel? Igalt poolt ei ole vaja mõtet otsida ja selle asemel et küsida, võib vabalt külma näoga edasi kõndida. :roll:

Kasutaja avatar

Rawtech
Postitusi: 13
Liitunud: 31 Jaan 2013, 17:20
Tsikkel: H-D Dyna Custom.Gixxer 750
Asukoht: Tartu/Nõo
Kontakt:

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Rawtech »

Mis seal ikka pikalt seletada,kui tavapärased kokkutulekud sita keema ajavad oma haigete reeglitega :D (öörahu jne) ja niisama võsas joomisest kopp ees, siis on suht õige SMASH-ile minna.
Ise käisin esimest korda ja lähen kindlasti veel.Tripp sinna ja tagasi oli seekord juba asja väärt :D :bsmile:

RIDE IT LIKE STOLE IT :bsmile:

SUPPORT 81

aeroks
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Dets 2008, 23:04
Tsikkel: 701,r6,kx250 jne

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas aeroks »

M.T. kirjutas:

Aga rumalate küsimuste valdkonda lisaks - et mis kaifi annab rehvipõletamine seni, kuni rehv ribadeks ja ehk miskit muud ka veel rattal?

puhas shõu

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma ei räägi öörahust ega tavapärasest kokkutulekust. Selge see, et seltskondi on erinevaid ja kõik karvased ja sulelised ei soovi ühesuguseid ühisüritusi, kellele softim ja kellele rajum. Sellest ma saan aru. Mul pole SMASHI vastu midagi, andke minna.
Aga tuimast rehvipõletamisest kuni tükid taga.... (togi) Mida see annab? Võisteldakse selles kuidagi, näitab see oskusi või ratta võimsust või mida?

kurikristjan kirjutas:

Mis mõte on motomatkamisel, kui sõidetakse iga päev tundide kaupa ja mitu paaki bensiini maha, kui sama hästi saaks lennukiga sihtkohta minna? Mis mõte on tööl käimisel? Mis mõte on bussis peeru kinni hoidmisel? Igalt poolt ei ole vaja mõtet otsida ja selle asemel et küsida, võib vabalt külma näoga edasi kõndida. :roll:

Motomatkamise teel saad kaifi sõidust, teest ja teele jäävast (ma pole küll kunagi matkal käinud). No töö ja peer on nüüd küll siia sobimatud võrdlused.

SoS kirjutas:

Kõige lihtlabasemalt seletaks seda läbi alkoholi. Mis kaifi annab joomine seni, kuni oksendad ja kuskil käpuli käies käe ära lõhud. Eriti kui veel ette tead, et järgmine päev on paha olla.
Ega ratsionaliseerides ei saagi mingit pädevat sügavapõhjalist tulemust ja kõik argumendid räägivad justkui vastu aga näe ikka tehakse(teed) aegajalt seda :bsmile:

Mõistusega joomine ja seltskond on nauding. Kui sa pead silmas, et eesmärk ongi ennast n.ö. lollidemaale lihtsalt juua ja seda võimalikult kiiresti ning vahet pole mida juues, siis see on selline Aiku ja Petsi ampluaa rohkem. Mulle millegipärast tundub rehvipõletamine sinna samasse minevat.
Driftid rehv suitsemas, see on oskus ja huvitav vaadata. Lased korra rehvi suitsema, ka äge. Aga anname kuuma kuni rehv pilbasteks, siis see annab või näitab mida :?: Lihtsalt ma ei saa aru, et täismõistusega tsiklist seda eesmärgipäraselt teeb. Ma lihtsalt uudishimust küsin, et miks?

Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

M.T. kirjutas:

Lased korra rehvi suitsema, ka äge. Aga anname kuuma kuni rehv pilbasteks, siis see annab või näitab mida :?: Lihtsalt ma ei saa aru, et täismõistusega tsiklist seda eesmärgipäraselt teeb. Ma lihtsalt uudishimust küsin, et miks?

Aga miks mitte? Miks peavad kõik olema normaalsed, sõitma 89-ga, mitte laskma pöördeid tsiklil üle 3500-a, minema kell 22 magama, käima 8-17 tööl? Miks ei või olla ebanormaalne? Uskumatu, aga inimesed ongi erinevate huvide ja hobidega.

...
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas M.T. »

zorten22 kirjutas:

Aga miks mitte? Miks peavad kõik olema normaalsed, sõitma 89-ga, mitte laskma pöördeid tsiklil üle 3500-a, minema kell 22 magama, käima 8-17 tööl? Miks ei või olla ebanormaalne? Uskumatu, aga inimesed ongi erinevate huvide ja hobidega.

Aga miks mitte? - on maailma kõige lollim vastus ükskõik mis küsimusele. Sorry, aga see tähendab, et põhjust-põhjendust vastuse näol ei ole või tegijal pole aimugi miks ta seda teeb. Ära nüüd solvu.
Kunagi lapsena vastasin mingile küsimusele nii ja siis toodi mulle näide elust enesest. Tüdruk ja poiss käivad juba mõnda aega. Tüdruk siis ühel päeval küsib poisilt: "Miks sa minuga käid ja mis minus sulle meeldib?" Poisi vastust aimad juba ise :bsmile:
Meelevaldne näide aga kui näiteks niisama pudeleid juhmi näoga vastu seina puruks loopida, siis what the point? Kui sa aga näiteks loobid nendega vastu seina märki või loobid kivide nende pihta ja harjutad täpsust, siis sellisel tegevusel on juba mingi sisu. Mitte, et ma pudelite loopimist pooldaks, aga ehk said mu pointist aru.

Kasutaja avatar

Motorized
Postitusi: 237
Liitunud: 04 Mai 2009, 21:04
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 3 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Motorized »

Rehvipóletamine tekitab suitsu. Toss käib show juurde. Rehvi lóhkedes käib pauk! Paugutamine meeldib kóigile. Kóvemad mehed lasevad velje peal burnouti edasi ning on sädemed ja tulemeri taga. Nagu ilutulestik! Ja ilutulestikku ikka lastakse ju sündmuste puhul? Ja kuna Smash on sündmus, siis polegi rohkem vaja küsida. Rahvale meeldib show ja kui keegi tahab showd teha, siis andku minna!

Kasutaja avatar

2ndalpha
Postitusi: 152
Liitunud: 25 Juul 2008, 16:53
Tsikkel: 300 EXC Six Days 2022, TRS One
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas 2ndalpha »

M.T. kirjutas:

Lased korra rehvi suitsema, ka äge. Aga anname kuuma kuni rehv pilbasteks, siis see annab või näitab mida :?: Lihtsalt ma ei saa aru, et täismõistusega tsiklist seda eesmärgipäraselt teeb. Ma lihtsalt uudishimust küsin, et miks?

Minu arust on ka see debiilne aga las ta olla, inimesi tõesti igasuguseid.
Eks see ole kambavaim, soov kuuluda kuhugi, edevus jne.
Ju nad hea meelega driftiks nagu Nick Apex aga kui skilli pole, siis on variant lihtsalt rattaga kohapeal lolliks minna :)

Kasutaja avatar

Dali
Postitusi: 342
Liitunud: 27 Sept 2007, 10:53
Tsikkel: BMW S1000RR
Asukoht: Tartu

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Dali »

Hea, et Eestis on valikuvabadus ja te ei pea sinna tulema, niigi on telkimiskohtadega kitsas (togi) :D

Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Niipalju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Nii on ja nii jääbki... Ise naudin ennekõike kruusal kihutamist ja olen oma elus paar korda baigilist tsiklit sõidutanud. Ausalt öeldes ei meeldinud :oops: . Kuid pole mitte ühtegi Smashi oma ajakavast välja jätnud ;-) ja kavatsen ka edaspidi seal osaleda/vaadata... Kui inimesed tahavad oma tsiklil velge "põletada", las nad möllavad. See on nende tahe ja kui see kellegile ei meeldi, siis võiks mõelda, kas antud tegevuse kritiseerijate enda harrastused võiks mingile seltskonnale arusaamatu vms tunduda...

Aga nüüd veidi avalikku tagasisidet Smash 2013 kohta:

  1. stunt oli SUPER!!! Tase on tõusnud ja sellist silmailu poleks osanud oodata.. Tõesti oli, mida vaadata.
  2. Toitlustamine võiks varem alata... Kui oma pliiti kaasas pole, siis 10.30 on hommikusöögiks hilja. Võib fataalselt lõppeda ;-)
  3. Järgmisel aastal palun Hunta meeskonnalt veidi jahedamat ilma- usun, et teil endal on ka siiber sellest katlas olemisest ;-)
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

inz666
Postitusi: 75
Liitunud: 06 Sept 2007, 21:24
Tsikkel: yamaha
Asukoht: Tallinn-Sonda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas inz666 »

:bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile:

Motorized kirjutas:

Rehvipóletamine tekitab suitsu. Toss käib show juurde. Rehvi lóhkedes käib pauk! Paugutamine meeldib kóigile. Kóvemad mehed lasevad velje peal burnouti edasi ning on sädemed ja tulemeri taga. Nagu ilutulestik! Ja ilutulestikku ikka lastakse ju sündmuste puhul? Ja kuna Smash on sündmus, siis polegi rohkem vaja küsida. Rahvale meeldib show ja kui keegi tahab showd teha, siis andku minna!

R1
Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas pea »

Rehvisuitsetamisest veel: kui on nagunii plaanis ürituselt uus rehv osta siis miks mitte oma vana pastal seal ära suitsetada. Ise tegin nii ja rahul (ei ole ju vaja pauguga lõhki lasta kui ei taha). Usun, et sellel üritusel oli väga vähe inimesi, kes uue ostul teisiti tegi (st poolkõva rehvi kohe prügihunnikusse viskas selle asemel, et vähe tossu teha)

Viimati muutis pea, 18 Juul 2013, 22:06, muudetud 1 kord kokku.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas piloot »

M.T. kirjutas:

Lihtsalt ma ei saa aru, et täismõistusega tsiklist seda eesmärgipäraselt teeb. Ma lihtsalt uudishimust küsin, et miks?

miks koer mune lakub - sest ta saab seda teha :twisted:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

ints23

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas ints23 »

Ärge vinguge!!!!! :wack: Kui ei meeldi minge www.harkukantri.ee/HK.htm

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Motorized kirjutas:

Rehvipóletamine tekitab suitsu. Toss käib show juurde. Rehvi lóhkedes käib pauk! .....

Siin on juba mingi póhjendus :bsmile:

piloot kirjutas:

miks koer mune lakub - sest ta saab seda teha :twisted:

Samal póhjusel miks inimene ei laku. Meil teeb seda keegi teine, tal mitte :mrgreen:

ints23 kirjutas:

Ärge vinguge!!!!! :wack: Kui ei meeldi minge http://www.harkukantri.ee/HK.htm

Püüa aru saada, ma ei vingu. Ma üritan aru saada miks ratast lóhutakse. Ok, oskusi driftida ei ole ja suitsetad rehvi kohapeal. Aga rehv ribadeks ja velje peal edasi :wack:
Ok las jääda, kisub muidu liiga OT-ks ära.

Viimati muutis M.T., 18 Juul 2013, 23:05, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

sivar
Postitusi: 76
Liitunud: 01 Okt 2012, 22:04
Tsikkel: Yamaha TT600R
Asukoht: Viljandimaa

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas sivar »

Seda kõike tehakse selleks, et kellelegi meeldib seda vaadata. Mulle ka meeldib vaadata, kuidas keegi kummi põletab ja velje peal edasi laseb. Kui seal selline tsirkus toimus, et iga mees lasi ketsi pilbasteks, siis on mul ikka kuradima kahju, et sellest ilma jäin. Ja järgmine aasta üritan kindlasti kohale tulla ja oma rehvi ka raudselt puruks käristada seal(olgu või uus rehv), siis on vähemalt kellelgi jälle põhjust tükk aega tagant järgi iniseda, et nüüd see loll poiss Viljandimaalt tuli ja lõhkus ilusa rehvi ära. Panen mingi tutika kroomvelje ka veel alla ja sulatan selle ka ülesse. Elagu SMASH :bsmile:

Suzuki RF600R
Yamaha FZR600R
Honda CB750 Seven-Fifty
Yamaha TT600R

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

No mida teemaarendust.

Omalt poolt imestan, et see tegevus nii paljusi torgib ja häirib. Nö. "kultuursetel üritustel" ei kurda keegi pärast, et kokkusaamine sarnanes pioneerilaagriga, kus öörahu, masinakäivituskeeld, jms rangelt reglementeeritud kodukord, kus olukord meenutab pigem matust, kui motopidu.

Kui ma väga mööda ei pane, siis Smash kutsutigi omal aja ellu vastukaaluks üritustele, kus päevale annab sisu lisaks murumängudele, nahktagis kurja näoga joomine. Nagu eelpool öeldi, kõigile ei peagi meeldima ja õnneks praegu veel vabadus valida, et kas lähed üritusele, või ei.

Mõni ootab motoürituselt tegevust ja shõud, mõni ümbritsetud aias niisama joomist. Igale oma.
Ise plaanin ka järgmisele Smashile end kohale ajada.

Edu! :bsmile:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas 426f »

kui kellelgi silma siniseks ei löödud ja raha ja telefoni ära ei varastatud peaks nagu norm üritus olema,kus mujal veel legaalselt purjus peaga rehvi suitsetada nii et rahvas ikka vaatab ka.pole kuulda et haljala ment oleks kellegi kihutaja rajalt maha võtnud kiiruse ja promillide eest.ise smashil ei käinud oli vaja heina pakke põllult korjata

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kui lugemis- ja loetu arusaamisvóime puuduvad, siis pole midagi teha. Krt, panen 3x kirja, et ei räägi Smash'ist kui üritusest.
Ma räägin ühest tegevusest ja küsisin, et mis kaifi annab kohapeal rehvi kärsatamine kuni ribad taga ja siis veel edasi. Kui ikka kohale ei jóudnud, siis pole miskit teha.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas 426f »

M.T. kirjutas:

Kui lugemis- ja loetu arusaamisvóime puuduvad, siis pole midagi teha. Krt, panen 3x kirja, et ei räägi Smash'ist kui üritusest.
Ma räägin ühest tegevusest ja küsisin, et mis kaifi annab kohapeal rehvi kärsatamine kuni ribad taga ja siis veel edasi. Kui ikka kohale ei jóudnud, siis pole miskit teha.

niisama kuskil õuealas majataga rehvi suitsutamine on jah debiilne,aga selleks ettenähtud kohas on asi täiesti ok.soomes bomber weekendil pannakse suitsev rehv põlema ka ja lõhkedes viskab suure leegi üles

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Yerba »

M.T. kirjutas:

Kui lugemis- ja loetu arusaamisvóime puuduvad, siis pole midagi teha. Krt, panen 3x kirja, et ei räägi Smash'ist kui üritusest.
Ma räägin ühest tegevusest ja küsisin, et mis kaifi annab kohapeal rehvi kärsatamine kuni ribad taga ja siis veel edasi. Kui ikka kohale ei jóudnud, siis pole miskit teha.

Ära rohkem üritagi aru saada. Ma ka alguses proovisin, aga siis lõin käega. Aitab siin ühest valge kiivriga lollist juba küll. 8)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

jaanisp
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Apr 2007, 16:31
Tsikkel: Z
Asukoht: Tartu

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas jaanisp »

M.T. kirjutas:

Kui lugemis- ja loetu arusaamisvóime puuduvad, siis pole midagi teha. Krt, panen 3x kirja, et ei räägi Smash'ist kui üritusest.
Ma räägin ühest tegevusest ja küsisin, et mis kaifi annab kohapeal rehvi kärsatamine kuni ribad taga ja siis veel edasi. Kui ikka kohale ei jóudnud, siis pole miskit teha.

Proovi ise järele, vb saad paremini aru.

Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Eks tuleb ilmselt spetsidelt minna lugemise ja arusasmise tunde võtma.

Mõne jaoks on jälle debiiilne eliitürituse nime all maksta mitukümmend eurot selleks, et piiratud alal oma seltskonnaga mitu päeva niisama juua. (togi)

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

sivar
Postitusi: 76
Liitunud: 01 Okt 2012, 22:04
Tsikkel: Yamaha TT600R
Asukoht: Viljandimaa

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas sivar »

M.T. kirjutas:

Kui lugemis- ja loetu arusaamisvóime puuduvad, siis pole midagi teha. Krt, panen 3x kirja, et ei räägi Smash'ist kui üritusest.
Ma räägin ühest tegevusest ja küsisin, et mis kaifi annab kohapeal rehvi kärsatamine kuni ribad taga ja siis veel edasi. Kui ikka kohale ei jóudnud, siis pole miskit teha.

Ma ju ütlesin: Seda tehakse selleks, et teistele meeldib seda vaadata. Ega strippar ka mingit kaifi ei saa oma liputamisest. Teistele aga vaadata meeldib küll. Kui sa ikka aru ei saa siis ei ole rehvipõletamine lihtsalt sinu ''cup of tea'' ja lõpeta oma jonnimine ära juba. Omaasi mis oma rehvide ja velgedega tehakse. :wack:

Suzuki RF600R
Yamaha FZR600R
Honda CB750 Seven-Fifty
Yamaha TT600R

Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

No tegelt ka, tsikkel on tarbeese!! Ma ei mõista neid kes seda ette taha kummardavad ja teda kui inimest kohtlevad, ta on selleks, et teda kasutada ja kasutada võib nii nagu pähe tuleb, kas või pilastage!! Ei saa selle eestki karistada!! (kurja oleks nagu lemmiklooma foorumisse sattunud)
Ausalt teie mootorratastel ei ole tundeid ja nad ei mõtle ja kui sul ajab kõvaks/märjaks rehvi/velje põletamine, siis aamen sellega, emotsioon ongi asja mõte!! Kuidas on raske mõista, et mõni asi lihtsalt meeldib inimestele ja pakub emotsiooni, isegi kui sul endale see pähe ei mahu!! :)

Treffi teema alla võiks teha arutelu, milleks selline mitme päevane joomapidu? Ma ei saa aru, mind ei tõmba sinna mitte miski, sest seal isegi ei põletata rehve korralikult rääkimata muust funnist (lol) Ma lihtsalt ei saa aru, mida te lakute seal neli päeva jutti, mis see point asjal on? (lol) Oma tervist lõhute ja see maksab palju rohkem kui mingi kahe rattaga metallihunnik... on alles väärtused inimestel (aga ma ei viitsi sinna vinguma minna, sest mul on siiralt savi, sest mingil põhjusel on meil jalgpalli kõrval ka korvpall, võrkpall, sulgpall jnejne... :D)

SMASH on ja ma loodan et ka jääb mõnusaks kohaks kus toimub midagi silmale, kõrvale, kätele, jalgadele, jne :bsmile:

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis

inz666
Postitusi: 75
Liitunud: 06 Sept 2007, 21:24
Tsikkel: yamaha
Asukoht: Tallinn-Sonda

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas inz666 »

Tule vaata järgi :D ja kes tahab saab põletada ka :ner:

R1
Kasutaja avatar

felix18
Postitusi: 211
Liitunud: 11 Juun 2007, 22:20
Tsikkel: Honda CBR 1000RR Repsol 2008
Asukoht: Martinlaakso, Vantaa, Soome, kodukoht aga Särevere, Järvamaa
Kontakt:

Re: SMASH 2013; 12-14 juuli

Lugemata postitus Postitas felix18 »

maruliis kirjutas:

No tegelt ka, tsikkel on tarbeese!! Ma ei mõista neid kes seda ette taha kummardavad ja teda kui inimest kohtlevad, ta on selleks, et teda kasutada ja kasutada võib nii nagu pähe tuleb, kas või pilastage!! Ei saa selle eestki karistada!! (kurja oleks nagu lemmiklooma foorumisse sattunud)
Ausalt teie mootorratastel ei ole tundeid ja nad ei mõtle ja kui sul ajab kõvaks/märjaks rehvi/velje põletamine, siis aamen sellega, emotsioon ongi asja mõte!! Kuidas on raske mõista, et mõni asi lihtsalt meeldib inimestele ja pakub emotsiooni, isegi kui sul endale see pähe ei mahu!! :)

Treffi teema alla võiks teha arutelu, milleks selline mitme päevane joomapidu? Ma ei saa aru, mind ei tõmba sinna mitte miski, sest seal isegi ei põletata rehve korralikult rääkimata muust funnist (lol) Ma lihtsalt ei saa aru, mida te lakute seal neli päeva jutti, mis see point asjal on? (lol) Oma tervist lõhute ja see maksab palju rohkem kui mingi kahe rattaga metallihunnik... on alles väärtused inimestel (aga ma ei viitsi sinna vinguma minna, sest mul on siiralt savi, sest mingil põhjusel on meil jalgpalli kõrval ka korvpall, võrkpall, sulgpall jnejne... :D)

SMASH on ja ma loodan et ka jääb mõnusaks kohaks kus toimub midagi silmale, kõrvale, kätele, jalgadele, jne :bsmile:

:bsmile: :bsmile: :bsmile:

Get yourself a Life
Bike Beasts MCC
Veiko 0445588055, viis viis kuus kaks kaks viis kolm kuus (55622536) :)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”