Järve äärde chillima 7-9 august 2009

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kuhu me siis läheme chillima 7 - 9 august 2009?

Hääletus lõppes 01 Aug 2009, 15:08

Võrtsjärve äärde Vaiblasse
0
Pole hääli
Õunapuu talu Raplamaal
0
Pole hääli
talgud Jäneda metsamajas
0
Pole hääli
Kauksi telkimisala (peipsi äärde)
0
Pole hääli
suvilasse/putkasse Kurus
0
Pole hääli
Hiiumaale Luidja telkimisalale
0
Pole hääli
Hiiumaale Kaleste telkimisalale
0
Pole hääli
Mujale
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 0

taux
Postitusi: 282
Liitunud: 06 Veebr 2008, 18:40
Tsikkel: VTX 1800
Asukoht: Tallinn.Randvere
Tänatud: 1 kord

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas taux »

indumen kirjutas:
Raiki kirjutas:

aa mis siis saab kui oleme kohal seal ja lapsed sinna tulevad ja kõik laiali pekstakse ?

ei no kui eelnev kokkulepe on saavutatud omanikuga siis ei roni sinna keegi
aga jah minu poolt on variant pakutud :bsmile:

Oletan,et kui mees on paberite järgi seaduslik omanik ja ta lubab enda maa peale külalised siis pole nagu ämmadel,miniatel midagi põrgata .Kui maja või krunt on kuidagi kaasomandis siis võib küll kaasomanik kutsuda kutsuda politsei jne.
Kui kokkulepe olemas siis minu arust on see super variant. Oma maatükk,kedagi külje alla pugemas pole.Vesi käeulatuses. Peremehelt võib abivahendeid ka äkki laenata mõistliku tasu eest.Puud ,grill vms.
No ja kes siis poolikut peremehega lasta ei taha?? Äkki on nii muhe sell,et läheb mitu poolikut ja juttu jätkub kauemaks.



Kasutaja avatar

kornholio
Postitusi: 149
Liitunud: 11 Sept 2006, 21:22
Tsikkel: Custom-Honda Shadow VT 1100c
Asukoht: Gasoline Alley-Muraste
Tänatud: 1 kord

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas kornholio »

Varjant on ka ühildada kahte üritust:

http://lostinwoods.weebly.com/index.html

Peab lootma ainult, et hunnik tsiklimehi kohalikke muusikasõpru ära ei hirmuta :lol:

Adrenaline+Chrome=Adrenochrome

janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas janis »

Mulle pakub see viimane variant huvi. Biker.ee lipp kuskile telkimisplatsile püsti ja koguneksime kõik ühte kohta. Tegemist on tasuta üritusega? ja mis on positiivne, et koht on kindlalt olemas.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Ma olen siiski biker.ee suvepäevi ette kujutanud sellisena, nagu nad eelmine aasta olid. Kallid riided, kiivrid ja fotokad vedelevad öö läbi keset muruplatsi ja keegi ei puudu. Teise ürituse koos aga peab oma vara pingsalt jälgima :S. A kas keegi selle poolese tegemise võtab enda peale :bsmile: ?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas indumen »

pulsar kirjutas:

nii vanal mehel, kes elab metsas, on kindlasti kuskil voodrilaua vahel vintpüss . Kui keegi õhtul laagriplatsil pauku tahab teha ( ja see kostub õhtuvaikuses kaugele), peab arvestama ilmselt võimaliku konfliktisituatsiooniga :mrgreen:

papil on püss küll olemas :wink: poisikesi hirmutanud sellega kes naabrite juures õunaraksus käisid

aga jah tema on omanik ja kui bronnitud siis ei tule sinna keegi teine põrkama ega hädaldama, ja kui juba haljast joodud siis ei ärka ka kergelt :D
iseenesest meie maksame perega terve aasta eest 1000 eeku rendiraha, et kui 50 inimest kokku saab ja 10 eeku nägu siis 500.- kahe päeva eest on rohkemgi kui küll,

Kipsi kirjutas:

Ma olen siiski biker.ee suvepäevi ette kujutanud sellisena, nagu nad eelmine aasta olid. Kallid riided, kiivrid ja fotokad vedelevad öö läbi keset muruplatsi ja keegi ei puudu. Teise ürituse koos aga peab oma vara pingsalt jälgima :S. A kas keegi selle poolese tegemise võtab enda peale :bsmile: ?

varguste kohta pole ka kuulda olnud, suhteliselt eraldatud koht siiski, pooliku tegemisega see lugu et vähe vanema meesterahvaga saab hakkama 8) päris poisikestega ta juua ei viitsi

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

taux
Postitusi: 282
Liitunud: 06 Veebr 2008, 18:40
Tsikkel: VTX 1800
Asukoht: Tallinn.Randvere
Tänatud: 1 kord

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas taux »

Kui tulla saan ,võin selle koha pealt aidata. Vanust juba on piisavalt ja paar poolikut mahub ka katlasse :mrgreen:

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Esimese küsitluse tulemused - 35 inimest on kindlad tulijad, ka sel juhul, kui peaks natsa kuskile sauna investeerima. See nüüd ei tähenda, et sauna kindlalt saab, kuid variandina oli ta siiski välja toodud. 3 inimest arvas ka, et tuleks aga sel juhul ainult, kui ühtegi lisakulutust pole.

Teine küsitlus on nüüd aktiivne (asukohad valitud siin teemas pakutute järgi) ja minu arvutuste järgi läheb lukku 3 augustil 2009 ehk siis esmaspäeval.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Võrtsjärve kant pidi kubisema rästikutest: http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=144557

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas ping »

Võrtsjärve ääres on rästikud. Vaibla kant olevat suisa võsastunud ja roogukasvanud .
http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=144557

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

NIi OT-ks sain just paar päeva tagasi räsitku käest paugu jalga :bsmile: .

Mina pooldan ikkagi indumeni varianti, kahjuks aga endal pole vanust piisavalt, et poolikut teha vanema härraga.Kauksis on palju võõrast rahvast, vähemalt mina ei tunneks ennast väga mugavalt.Aga noh tegelt väga vahet ei ole, peaasi et toimub !

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Iseeneset pole see kokkusaamise värk üldse ploho. :ner: . Kui kõiksugu tegurid ja muud kallutadud jõud yhte punkti kalduvad, siis võtaksin ka asjast osa. Meeldiv oleks kohtuda tüüpidega keda siiamaani tunnen ainult neti kaudu. (lol) Äkki õnnetsuks isegi kokku lüüa ja 100 gram kurku kallata. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

MASSÖÖR

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas MASSÖÖR »

Soovitan/pooldan peipsiäärset Kauksi randa.Olen ise nüüd kaks aastat järjepanu poja ja tütrega ümbereesti motomatkates seal söönud/joonud/telkinud.Territoorium on suur ja lai.Grillipesad on kenaste männimetsa alla laiali hajutatud...rand liivane ja vesi mage:) Peipsiäärne kant on oma külade ja kohtadega,suitsukala- ja hapukurkide putkadega lähemat tutvumist väärt! Pole mõtet oma päid liigsuure orgunniga vaevata...andekad ja lõbusad veedavad kindla peale seal mõnusasti aega :) kes ehk nii andekas aga ei ole ,on lihtsalt lõbus, saab seal kaa hakkama :)


leints1
Postitusi: 8
Liitunud: 02 Juul 2009, 22:42
Tsikkel: Kawasaki zx9r
Asukoht: Purtse/Tallinn

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas leints1 »

Oleks ka tulija :) , Massööril õigus, Peipsi ääres ilus, aga eks hea seltskonnaga oleks igal pool vägev :bsmile:


Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Tere ka minu poolt

Kauksi on kena koht küll, olen seal paar suve laagerdunud. Ainsaks probleemiks on kohalike või ka natuke kaugemalt tulnud slaavlaste sügav huvi külastajatega natike kiskuma minna. Mõlemal korral oli sama probleem. Samas kui on piisavalt rahvast kohal, siis ehk see mure langeb ära. Võrtsu ääres Vaiblas on jah see mure, et mustmiljon rästikut ja sääske on alati nuhtluseks. Kauksi eeliseks on see, et sinna saab kämpinguid broneerida, kokku on pea 100 kohta võimalik kämpadesse majutada.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

irw, ma kujutan ette mustmiljonit rästikut ringi lendamas ja sind pidevalt nõelamas, üldse istuda ei saa, sisisevad ümber pea. ning siis ümber telkide kurjalt pinisevad üksikud sääsed, kelle puhul peab ettevaatusabinõuna kummikuid kandma... :wack:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Seal vaiblas ma olen Alati rästikuid kohanud ja sääskede kohalt oli 1 aasta sedasi, et kannatasime seni telgis ära kuniks päike tõusis ja siis tormasime telgist välja ja lasime telgi suure vihaga kokku. Peale seda tegime kokkulastud telgi peal kaerajaani, et nad raisad kõngeks. Ulmelt sääserikas koht on..tegelt ka.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

hitch, ma usun... ma niisama (togi)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas janis »

Kõik on ilus, tuleks igale poole =) aga ma arvan, et peipsi äärde minekul saaks saatuslikuks bensiini raha, masu ja täpe ja muu selline on teemas :nono: ühe paagiga ma ei jõua sinna kohalegi (väike paak mis teha). Tallinnas on mul varutud kütust omajagu aga seda ju ei õnnestu kaasa võtta, kui keegi autoga liiguks siis võiks 20 liitrise kanku peale visata küll. Aga midagi pole otsustatud, elame näeme.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

sellepärast nüüd küll ei pea muretsema. kallad kasvõi enda varutud bensu kellegi paaki ja siis pärast tema tangib oma raha eest tee peal sulle... näiteks..?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas indumen »

kui kauksi tulla jõgeva kaudu mustveesse siis seal on 17 kilti tõsiseid teetöid, enda audiga 30 alas, mõnusad kilomeetrid 100 läbi lastes õnnestus kõik neli amorti õliseks saada, bikega pole sinna üldse eriti asja, auk augus kinni
et seda teed soovitan kuidagi vältida, näiteks kuskilt ennem tartu-jõhvi mnt poole pöörata

iseenesest ma üritan kah ikka kohal olla mis siis et palgapäev 10ndal kuupäeval :D sõbrad ikka aitavad, ehk mõne värskema lubade/tsikli omaniku ka kaasa meelitama kodukandist

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

eikeegi
Postitusi: 25
Liitunud: 17 Mär 2004, 16:49
Asukoht: Tartu
Tänatud: 3 korda

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas eikeegi »

Selle telklaagriga on säherdune asi, et tegemist on iseenesest laheda kohaga aga vähegi ilusama ilmaga ja eriti nädalavahetusel ei julgeks mina küll sellele panustada, et seal üldse mingit ruumi leiab. Vähemalt eelmise nädala näitel, kui ma kokku neli korda seal kandis käisin. Isegi teisipäeva õhtul polnud ühtegi vaba lõkkekohta ja peale vees käimist läksime hoopis edasi ühe väikese järve äärde RMK-platsile. Laupäevast autodemerd nähes ei hakanud enam üritamagi ja sai kohe Vasknarva poole edasi kimatud, et mingigi vaba lapikene leida (mitte ei hooli nägu kellegi perses a la Pärnu rand lesimisest). Kusjuures Kauksi ja Kuru vaheline tee oli hoolimata keelumärkidest nii täis pargitud, et oma suure veokaga ma sealt läbi ei mahtunudki. Pühapäeva õhtul äikesepilvede all oli samas kõik mõnusalt tühi ja me olime vist ainus auto, mis Tartu poolt Kauksile lähenes...vastupidises suunas oli aga tee katkematult autosid täis :D
Kokkuvõttes ma arvan, et kui sinna minna tahate, siis igaks juhuks võiks keegi juba varakult kohale veereda ja üritada nt paar kõrvuti asuvat lõkkeplatsi hõivata vms.


Bombardier

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Bombardier »

Kui huvi võin ka paar jetti kohale veeretada, bikeri soodusega :D

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Raiki »

eikeegi kirjutas:

Selle telklaagriga on säherdune asi, et tegemist on iseenesest laheda kohaga aga vähegi ilusama ilmaga ja eriti nädalavahetusel ei julgeks mina küll sellele panustada, et seal üldse mingit ruumi leiab.

kas sa mitte kauksi rannast ei räägi kus kämpad on ???? Sinna jah pole mõtet trügida aga kui minna 1.2km enne seda tartu poolt tulles metsa alla siis sinna reedel kohale minnes pole meie veel nii täis randa kunagi näinud
aga võib olla nüüd masu :P ajal on rahvas rohkem hakanud neid kohti külastama

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Alles hiljaaegu jooksis uudistest läbi selline sõnum, et Peipsi äärsed puhke- ja majutus asutused ägavad puhkajate ja ööbijate vähesuse üle. Ei arva küll et Augusti alguses hakkavad sinna telkijate hordid saabuma. Loogiliselt asja üle mõteldes- Just- just on puhkused läbi, inimeste tengel pungades vilistab tuul ( kuidagi peab ju esimese palgapäevani välja vedama ja peret toitma). Ja kui siia veel lisada MASU ja TÄPE. Vaevalt, et sinna hullult rahvast kohale veereb.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

räpane

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas räpane »

Hei,

Metsa alla peaks ikka ära mahtuma! Jätame selle masu nüüd sinnapaika :wack: Mul siin tekkis mõte, et kas oleks vajadust ka kellegil saateauto järgi peale minu? Mul pole veel võimalust kola rattaga kaasa vedada. Ja siis veel selline mõte et kas orgunniks mingi muusika ka sinna?


eikeegi
Postitusi: 25
Liitunud: 17 Mär 2004, 16:49
Asukoht: Tartu
Tänatud: 3 korda

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas eikeegi »

Ma enne pidasin silmas ikka seda sama natukene Tartu (või Rannapungerja või Mustvee, kuidas keegi soovib) poole olevat telklat. Teisipäeval seal vaba lõkkeplatsi igatahes ei leidnud ja laupäeval nähes suure teeni ulatuvaid pargitud autosid ei hakanudki sinna sisse ronima. Seal päris "keskuse" juures mu meelest vist ei saagi telkida. Kui, siis kämpingute juures. Veel üks telklaager on natukene edasi Kuru poole ja teine, vist RMK oma, enne Alajõed.

Ega ma ei üritagi kedagi ümber veenda, sest koht on tegelikult lahe ja täiesti sobilik sarnase ürituse tarbeks. Lihtsalt juhtisin tähelepanu, et igaks juhuks võiks ka sellele võimalusele mõelda, et poleks olukorda, milles ma mitu korda ise olen olnud. Et veeretan end rõõmsasti enamvähem 10 erineva platsi vahet ja kusagile ei saa pidama jääda ning lõpuks peab ikka käega lööma ja maale oma rantšosse kimama, et lihtsalt linna tagasi ei peaks tulema :)

Aga mis neisse majutusasutustesse puutub, siis Peipsi põhjakaldal olevate Breznevi-ajast pärinevate lagunevate monstrumite puhul ma imestan, et need üldse senimaanigi hinges on püsinud. Kusjuures kämpingud jms sellelaadsed asjad paistsid mööda sõites küll enamvähem täis olevat eelmisel nädalavahetusel. Ja igasugused viimase aja olukorda tähistavad täheühendid...minu isiklik veendumus on, et tegelikult pole suurt häda midagi...lihtsalt käärima läinud toidust tekkinud puhitus hakkab vaikselt taanduma :D

Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas madone »

Sinna muusika orgunn on küll vast keeruline...

Kui kellelgil auto mütsub siis saab mussi aga ega muud varianti vist ei olegi.

Piipzu jutt on enivei selline, et sinna kõrvale mussi pole vaja.. koguaeg mingi ühtlane asi tuleb tal sealt..


räpane

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas räpane »

madone kirjutas:

Sinna muusika orgunn on küll vast keeruline...

Kui kellelgil auto mütsub siis saab mussi aga ega muud varianti vist ei olegi.

Piipzu jutt on enivei selline, et sinna kõrvale mussi pole vaja.. koguaeg mingi ühtlane asi tuleb tal sealt..

:lol:

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Villem »

madone kirjutas:

Sinna muusika orgunn on küll vast keeruline...

Kui kellelgil auto mütsub siis saab mussi aga ega muud varianti vist ei olegi.

Piipzu jutt on enivei selline, et sinna kõrvale mussi pole vaja.. koguaeg mingi ühtlane asi tuleb tal sealt..

Aga no, kaua ei saa nii lasta, imeb akud tühjaks. (lol)

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)

Bombardier

Re: Järve äärde minek 7-9 august 2009 (suvekate asendus)

Lugemata postitus Postitas Bombardier »

Mul genekas olemas, võin kaasa võtta. 1,5 litra bensu tunnis.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”