õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


Teema algataja
reimps

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas reimps »

Pakun, et laupäeval 1500 paiku. Aga kui on huvilisi rohkem, siis visake siia info üles, ma võin ükskõik kuskohas Tallinnas kokku saada.
Minu jaoks oleks normaalne kokkusaamiskoht Mere puiestee 10, seal üks naljakavõitu tsiklipubi, Panhead nimeks.
Kui huvilisi rohkem pole, siis sa, badandevil, tead mu numbrit, helista näiteks 12 paiku üle ja tuleta meelde, et ma su ka kaasa võtaks sõitma.

Sõitmine toimub tingimusel, et ei saja. Ma tõepoolest ei viitsi vihmaga sõita JA samal ajal algaja(ma)tega tegeleda (no offence) :P
Vihmaga sõidan ma parem üksi, nii või naa on vaja tuttavatele külla minna ja muidugi ka niisama kuskil kõvatada.



Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas ylari »

[quote="badandevil"][/quote]

Ära nüüd ikka nii solvunud kah ole. Üks kord läks lörri lihtsalt. Kui sa eile kahetsesid, et tulid, siis võid kahetseda ka seda, et täna tulemata jätsid... Pole muidugi minu asi kui pettunud sa kogu asjas oled aga siiski... Mul oli tõesti suu kõrvuni kiivris, kui täna türisaluni veeresime.. Pole pikka aega nii mõnusalt aeglaselt kulgenud sellise grupiga.. Ei ühtegi mööödasõitu... sai rahulikult mussi kuulata ja tee kõrval sõitvaid rulluisutajaid vahtida aegajalt... lastele ja neidudele sai lehvitada :) Mulle oli küll hea vaheldus. Ma ei teagi, kes juhtis aga jube mõnusalt valitud tempo/peatused ;)

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas z1000 »

snowhite juhtis.

.
Kasutaja avatar

dzm
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Aug 2011, 15:05
Tsikkel: Yamaha Thunderace
Asukoht: Harku vald

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas dzm »

Loodame siis varsti uuesti kokku saada easy-slow-chill-rahulikule sõidule. Reedel võiks puhata või muid asju teha, laupäeval lubatakse palju vihma, laupäeval minge Lauluväljakule muusikat kuulama. Alates pühapäeva õhtust (päeval kahjuks ei saa) ja tööpäevadel samal ajal mingi päev uuesti. Hoiame siin rubriigis ühendust.

Gravity always wins.
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas villy »

väike ettepanek lihtsalt , et kui erinevad rattad ja sõitjad ja ikkagi tahe ühes grupis sõita(mõnikord targem teha kohapeal kiirem ja aeglasem grupp) siis peaks olema reegel, et jälgitakse ratast mis sulle järgneb ja hoolitseks selle eest et järgneja ei jääks maha. Kui igaüks nii teeb siis ongi kõik ok(va viimane muidugi :D = Ja siis veel see, et kogenenumad sõitjad peaksid olema nii ees kui ka grupi taga.

Edu

Kasutaja avatar

nelesk
Postitusi: 139
Liitunud: 29 Juul 2008, 11:11
Tsikkel: tseebeeerr 600f
Asukoht: Tln

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas nelesk »

Lp. Reimps,

Kuna sa eelnevalt nii uhkelt teatasid, et postitusi lugeda ei viitsinud, siis tuli taandada enda väljendamist ehk arusaadavamate lauseteni. Allkirjad on jah meid absoluutsuseni defineerivad asjad. Minu viga :mrgreen:

Ma ei taha kuidagi kannatada seda, et ilma eelnevate ütlustesse süüvimata tuled sa teiste hulgas ka mind "ossiks" ja paugutajaks lahterdama. Mille poolest teeb see sinust nüüd parema inimese? Lubamatu on teha järeldusi ainult ühe osapoole/grupi nutu ja hala põhjal.

1-2 meetrine pikivahe nelinurgas sõites on "minu isikliku arvamuse kohaselt" (ja kõik ei pea sellega nõus olema :) ) absoluutselt lubamatu asi maanteekiirustel. Mis see sõprus ja koossõidu kogemus sul siin loeb, kui ühel hetkel kellelegi on vaja sinu ees kas või marginaalselt pidurdada, aga sina vilksamisi näiteks vahtisid bussipeatuses kena tütarlast. Korraks piisab. See ei ole asi, mida ette tuua, kui miski, milleni algajad saavad püüelda, kui nad kunagi oma sõpradega ja usaldatavate inimestega sõitma sattuvad.

Badandevil, 200+ kommentaarid siinkohal käisid konkreetsete rattamudelite kohta. Vaata ülalpool.

Ma ei näe, et meie seltskonnas olev uunikum, kelle pärast oleks ilmselt kõige rohkem muret pidanud tundma järele jõudmise ja sõidukampa sobimise pärast, oleks siin virisenud.

Aga eks igaüks teeb siinkohal järeldusi, mis ta soovib.

Olen väike, aga jõud on suur!

lim
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Aug 2008, 10:42
Tsikkel: Suzuki Gsxr-1000
Asukoht: Laagri,Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas lim »

Üldiselt tegelege rohkem sõitmisega ja vähem foorumis mölisemisega :bsmile:

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ma tegin neleski jutust järelduse et ta vahib bussipeatuses tütarlapsi :P (togi)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

lim kirjutas:

Üldiselt tegelege rohkem sõitmisega ja vähem foorumis mölisemisega :bsmile:

(w)

(crash)

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

badandevil kirjutas:
nelesk kirjutas:

Badandevil, 200+ kommentaarid siinkohal käisid konkreetsete rattamudelite kohta. Vaata ülalpool.

Ma ei näe, et meie seltskonnas olev uunikum, kelle pärast oleks ilmselt kõige rohkem muret pidanud tundma järele jõudmise ja sõidukampa sobimise pärast, oleks siin virisenud.

Ainuke rattamudel, mis konkreetselt ära märgiti, on (minu) CB500 (ma ei arva, et rattad, mis sõidavad 200+ oleks mudelite mainimine). Ma nüüd ei saa aru, sa ikka mõtled kaasa ka või niisama lahmid?

Selle uunikumi koha pealt - täiesti 100% minu isiklik arvamus - ehk tuli temagi samamoodi kohale, et saada kokkulepitud rahulik sõit? Julgen kahelda, et sellise rattaga muidu õhtustel paugutamistel tagatulesid käiakse imetlemas.
Minu virisemine ei ole teiste sõitmise kohta. Saage õhtul kokku ja minge sõitke kõik asfaldid ülehelikiirusega läbi, mis leiate, jummala ükskõik.
Kas tõesti käivadki tänapäeval asjad sedamoodi, et peaks nagu tulema algajale sobilik sõit, algaja ilmub kohale ja siis loodab kõigest väest heale õnnele, et tegelikult ka sellest kokkuleppest kinni peetakse? Selline suhtumine on küll tibake üleolev...

Just for the record - - "badandevil" is a SHE?!??!? right?
:oops:

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!


Teema algataja
zx12r

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas zx12r »

badandevil kirjutas:
nelesk kirjutas:

Badandevil, 200+ kommentaarid siinkohal käisid konkreetsete rattamudelite kohta. Vaata ülalpool.

Ma ei näe, et meie seltskonnas olev uunikum, kelle pärast oleks ilmselt kõige rohkem muret pidanud tundma järele jõudmise ja sõidukampa sobimise pärast, oleks siin virisenud.

Ainuke rattamudel, mis konkreetselt ära märgiti, on (minu) CB500 (ma ei arva, et rattad, mis sõidavad 200+ oleks mudelite mainimine). Ma nüüd ei saa aru, sa ikka mõtled kaasa ka või niisama lahmid?
...

Badanddevil, see jutt oli toodud konkreetselt selle margi pihta, mitte sinu pihta.

reimps kirjutas:

Ma ei viitsinud viimaseid "ässade" poste enam tegelt lugeda, aga ilmselgelt on see konkreetne teema siin nn "osside" põhiline kogunemiskoht (peale Viru ringi muidugi), kuhu eksis ära paar mõnepäevaste plastiklubadega tegelast. Tulemus käes - algajad ei tahagi enam õhtust sõidukaaslast otsida, sest "vanad kalad" paugutavad ikkagi eest ära. No nahui te, staažikad tsiklistid, siis üldse pakute end vedajateks, kui ei suuda teistega (loe: algaja(ma)tega) arvestada? Noks on tõesti nii väike? Või on silma järgi tõesti nii raske otsustada, mis ratas peaks eespool olema, et toimiks ilus grupisõit - konkreetselt oli vähemalt üks ratas 500-ne CB, mis ei oma spidokal isegi 2-ga algavat numbrit :wack: (see lause siis kuskilt tekstist silmajäänud remargi pihta).

Kasutaja avatar

Tõnis
Postitusi: 139
Liitunud: 09 Okt 2008, 11:24
Tsikkel: Suzuki Marauder
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Tõnis »

Ma ei saa aru enam, milles teil probleem on kes siin vaidlevad.
Üks inimene kurtis et sõit oli algajate jaoks liiga kiire ja sõideti eest ära, kohe samal päeval võeti kriitikast õppust ja tehti uus sõit, mis oli paraja kiirusega ja tore.
Probleem lahendatud - seega pole enam mõtet nagu edasi seletada. Tundub üldse, et asi on kuidagi isiklikuks läinud.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas mella »

Homme ja ülehoomme on Riias Traielivõistlus kell 11. See on just aeglastele mõeldud ;)

Aga nali naljaks, ma ei saa aru, miks on vaja tänavaliikluses punti koguneda ja siis näitama hakata, palju kellelgi julgus kurvis keerata kannatab.
Selle peale ka mõtlete, et kõigil pole oluline kiiruseületamine savi? Kui üks loll paneb ees lõikama, siis teised nagu lambakari järel ja kellelgi pole julgust aeglasemalt sõita?
Lisaks väike informatiivne meeldetuletus, et 20+ kiirusega vahele jäämine lõpeb puhtale lehele trahviga alates 60€. Teistkordsel vahele jäämisel (kuid võib ka juhtuda esimesel) on load hoiule.
Kui nüüd arvestada, et 90 alas lastakse ületust 50-60kmh, siis igaüks võib ise vaadata, millise laksuga rahakotile ja lubadele see võib vahele jäämise korral lõppeda. Piisab 1-st korrast.

Leppige enne sõitma hakkamist kiirus kokku ja kel ei meeldi, paugutagu üksi. Julguse peale kogunemised toimuvad ringrajal.
Jahm, ma olen korra ka sellisel sõidul käinud, kus kiirused 200 kandis käsid ja ma ei näe sellel mingit pointi. Ei ole vajadust outlow'd mängida.
Kui keegi tahab, võin järgmisel nädalal +10..+20 kiirusega sõidu teha, kui võistlustel terveks jään.

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas speedvana »

Snowhite kirjutas:
lim kirjutas:

Üldiselt tegelege rohkem sõitmisega ja vähem foorumis mölisemisega :bsmile:

(w)

(crash)

:bsmile: :bsmile: :bsmile:

Mis täna toimub?


Teema algataja
reimps

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas reimps »

nelesk kirjutas:

Lp. Reimps,
/---/
Kuna sa eelnevalt nii uhkelt teatasid, et postitusi lugeda ei viitsinud, siis tuli taandada enda väljendamist ehk arusaadavamate lauseteni. Allkirjad on jah meid absoluutsuseni defineerivad asjad. Minu viga :mrgreen:

Ma ei taha kuidagi kannatada seda, et ilma eelnevate ütlustesse süüvimata tuled sa teiste hulgas ka mind "ossiks" ja paugutajaks lahterdama. Mille poolest teeb see sinust nüüd parema inimese? Lubamatu on teha järeldusi ainult ühe osapoole/grupi nutu ja hala põhjal.

Toonist loen mina jubavaikselt seda välja, et kuigi ma kõiki siin teemas sõnavõtjaid "osside" nimetusega silmas ei pidanud, kraabib see nagu su hinge veits? Miks? Mina isiklikult olen tõesti "rullnokk" nii lenksus kui roolis (va teenistusautod) ja eiran päris paljusid liikluseeskirju. Teistele sellist teguviisi ei propageeri. Minu jaoks ongi see enesekeskse "ossi" ja minusuguse "rullnoka" vahe - ma suudan ka normaalselt käituda ning teistega arvestada. Algajatega sõitu minnes arvan ma ikkagi, et parem oleks olnud minuga tulla kui siin mingisuguste eestärapaugutajatega, kes algsed kokkulepped lihtsalt "unustavad", sest tegelt on ju eriti lahe eest ära sõita mingitel algajamatel..

1-2 meetrine pikivahe nelinurgas sõites on "minu isikliku arvamuse kohaselt" (ja kõik ei pea sellega nõus olema :) ) absoluutselt lubamatu asi maanteekiirustel. Mis see sõprus ja koossõidu kogemus sul siin loeb, kui ühel hetkel kellelegi on vaja sinu ees kas või marginaalselt pidurdada, aga sina vilksamisi näiteks vahtisid bussipeatuses kena tütarlast. Korraks piisab. See ei ole asi, mida ette tuua, kui miski, milleni algajad saavad püüelda, kui nad kunagi oma sõpradega ja usaldatavate inimestega sõitma sattuvad.

Saa üle, palun. Unusta üldse ära, et ma sellist asja mainisin. For the record - ma sõidan 99% juhtudest üksi, seda nii linnas kui maanteel. Ehk siis paar-kolm head sõpra, kellega ma usaldan sellist sõidustiili sirgel maanteel praktiseerida, usaldavad seda ka minuga teha.

mella kirjutas:

Lisaks väike informatiivne meeldetuletus, et 20+ kiirusega vahele jäämine lõpeb puhtale lehele trahviga alates 60€. Teistkordsel vahele jäämisel (kuid võib ka juhtuda esimesel) on load hoiule.

Värsked andmed isiklikust kogemustepagasist - saab ka 40€-se kviitungiga minema 20+ ületamise eest ;)

Leppige enne sõitma hakkamist kiirus kokku ja kel ei meeldi, paugutagu üksi. Julguse peale kogunemised toimuvad ringrajal.
Jahm, ma olen korra ka sellisel sõidul käinud, kus kiirused 200 kandis käsid ja ma ei näe sellel mingit pointi. Ei ole vajadust outlow'd mängida.

Muidu nõus, aga see viimane lause peaks olema täiendusega - ei ole vajadust grupis outlaw'd mängida.
Üksi tehku igaüks seda, mis tahab - ise riskib nii enda kui teiste tervise ja varaga..

Üldjoontes ma enam siin teemas sõna võtta ei viitsi, sest jube pikad ja mahukad postitused tekivad vastusteks ja siis ma olen sunnitud jälle diagonaalis lugema. Kogu point, mida ma taga ajasin (ja ajan):
võtke algajaid kampa, minge sõitke, aga tehke endale selgeks, kuidas käituda ning ARVESTAGE alustavate kogemustega.
Väike noks jätke koju kappi või tõmmake kõhuõõnde ja mõelge sellistel greenhornide sõitudel selle peale, kuidas te tahaksite, et teiega käitutaks (pange end nende rolli mõttes). Kui hakkama ei saa ja 100+ kW kottide all ikka nii hullult perutab, ärge tegelege "juhtimisega", omadused teil niikuinii puuduvad..

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

eilane...
Pilt

Täitsa rahulikud tunduvad,
keegi ei kakle ega püherda teisega poris...
:bsmile:

ja väike video ka sõidust ja õhtust..
http://www.youtube.com/watch?v=XDnfB3EmD6g

Viimati muutis Snowhite, 19 Aug 2011, 17:07, muudetud 1 kord kokku.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Yamsakas
Postitusi: 205
Liitunud: 02 Nov 2010, 14:45
Tsikkel: 2 jalajõudu

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Yamsakas »

Tore näha, et kasutaja Snowhite pani kogu selle loole ilusa "punkti".

Snowhite kirjutas:

eilane...
Pilt

Täitsa rahulikud tunduvad,
keegi ei kakle ega püherda teisega poris...
:bsmile:


Teema algataja
reimps

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kuna see pildi üle virisemine on nüüd uus teema, siis ma tahan tähelepanu juhtida, et kehakeel räägib küll sellist juttu, et need keskel (parempoolsemad) tegelased lüüakse kohe ära :mrgreen:

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas z1000 »

see et ma nii kurjalt paremale (vasakule) vaatan, ei tähenda midagi :P

.
Kasutaja avatar

Yamsakas
Postitusi: 205
Liitunud: 02 Nov 2010, 14:45
Tsikkel: 2 jalajõudu

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Yamsakas »

Reimpsil paistab olema õigus...
Paluks järmised pildid, kus verd lendab ja käib kõva madin!!

P.S.
Tekkib kahtlus et seda pilti tehtli spetsiaalselt ehk "Before" ... nii et küsimus on, kas järmised pilte saab varsti näha või peab tõesti minema politsei koduleheküljele otsima??

reimps kirjutas:

Kuna see pildi üle virisemine on nüüd uus teema, siis ma tahan tähelepanu juhtida, et kehakeel räägib küll sellist juttu, et need keskel (parempoolsemad) tegelased lüüakse kohe ära :mrgreen:

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Pilt

Tehtud :mrgreen:

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!


Teema algataja
reimps

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas reimps »

Just sellist Eestit ma tahtsingi :mrgreen:


TMT
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Apr 2011, 09:59
Tsikkel: Bändit S

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas TMT »

Kas täna on kellelgi plaani tiirutada?


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas oxide »

Snowhite kirjutas:

eilane...
Pilt

Täitsa rahulikud tunduvad,
keegi ei kakle ega püherda teisega poris...
:bsmile:

ja väike video ka sõidust ja õhtust..
http://www.youtube.com/watch?v=XDnfB3EmD6g

teil pidi ju rahulik sõit olema.videos paistab ühel korral päris suur number,oleks ikka pidanud ikka ka vist tulema.


Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

Pärast video vaatamist, vist ikka teiega sõita küll ei taha! Rohkem kruisimise peal väljas :)
Eks tiirutan siis üksi, omas tempos :)
Edu!

Kui just keegi kruisida tahab, siis olen käsi :)
55 99 23 03
Algaja :)


TMT
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Apr 2011, 09:59
Tsikkel: Bändit S

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas TMT »

Tuleks ka täna õhtu poole kruiisima, eelistatud kogunemiskoht on haabersti stat aga võin ka mujale veereda.


Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

TMT kirjutas:

Tuleks ka täna õhtu poole kruiisima, eelistatud kogunemiskoht on haabersti stat aga võin ka mujale veereda.

Tere! Mul ükskõik, kuhu tulema pean :)
Oskad ka mingi kellaaja öelda!?


TMT
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Apr 2011, 09:59
Tsikkel: Bändit S

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas TMT »

Kella 6st näiteks?
Teeks umbes Tabasalu - Keila-Joa - Vääna - Harku ringi.
Kel vähegi huvi tulgu ka kohale :)
stardiaega annab vajadusel nihutada

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Bandit »

chilli sõidule kl 19 mulle sobiks.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

TMT kirjutas:

Kella 6st näiteks?
Teeks umbes Tabasalu - Keila-Joa - Vääna - Harku ringi.
Kel vähegi huvi tulgu ka kohale :)
stardiaega annab vajadusel nihutada

Täiesti sobib ja kell 18 ka hea, ei taha väga hilja peale jääda ka, ehk see 19.-ne vend ka saab ikka kell 18 tulla :d
Kas ütled sis mingise kindlama kellaja ka koha ka, katsun kohal olla!?

Suletud

Mine “Üritused”