õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas z1000 »

ma tuleks ka. luban et pean piirangutest kinni ja ei jookse gonditega tüüpidele järgi :P



.

Teema algataja
zx12r

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas zx12r »

badandevil kirjutas:
Antik kirjutas:

Sorry, et vahele segan, aga ei saa küsimata jätta. Miks sa tegid load, kui sõita ei ole tore? :) ... ma naudin küll ka üksi sõitmist. Paar korda olen käinud siinse seltskonnaga, aga olen ka siiski sellest loobunud. See selleks...

Kunagi kui AndrusB seda teemat siin veel eest vedas, vot siis oli nauditav sõitmas käia. alati oli marsruut paigas ja enne sõitu sõidu vedaja rääkis sõidu reeglid/korraldused kohaletulnutele. Viimasel ajal, kui olen sattunud ühinema, uhatakse kuskile poole minema ja vaata et sabas püsid...

Tore näha, et "noored" on peale tulemas, kes jälle mõistlikku kruiisi püüavad korraldada.

Jõudu ja jaksu.

Sõita on tore, väga tore. Ma olen ka 160 sõitnud, aga see ei tähenda, et ma seda pidevalt pean tegema. Ma lissalt ei ole selline, kes igal võimalusel kiirusepiirangut eirab, sest ainult nii on lahe sõita.
Liiatigi kui pidavat tulema rahulik, ka algajatele sobilik sõit (nagu algselt foorumis kokku lepiti), siis tulid mingid ässad ja rikkusid selle ära. Ning ma arvan, et see kuidagi-sabas-püsimise-sõit ei olnud tore?

Üsna pikka aega sai kogunemisel valitud, et kes läheks etteotsa. Miks sa siis ei läinud?

Ma sõitsin kolmandiku teest "ässade" grupis ja ülejäänu aeglasemas, tagumises otsas. Oli tore!

...kuigi jah, tavaliselt sõidame neid teesid sellise kiirusega nagu julgust on. Ikka tore!

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Ei ma ei virise, kaeble ega muud sellist, räägin kuidas asi oli.

Olen sellest siin juba kunagi ka kirjutanud aga panen taaskord paar rida kirja,
ma ka kunagi ammu mõtlesin, et lahe oleks pundiga sõita vähe ringi aga peale starti kus pidi algama grupisõit hakkas kohe üksteisest mööda uhamine, et kes on osavam ja kes on kiirem. Grupi esimene pool kadus hetkega silmist ja grupi lõpus ma järgi kihutada ei tahtnud (kiirused pole olulised).
Peale seda ma rohkem nendel ühisüritustel ei osalenud ka. Kes tahab paugutada läheb rajale või teeb seda üksi aga mis point on 150+ n.ö grupisõidul... ?
Ka tookord oli grupile juht olemas aga ikka lagunes punt kohe laiali ja esimesed lastid 200+ kiirusega eest ära...
badandevil, võta osa muudest sõitudest, kus ise valid tee ning ka kiiruse. Näed eestimaal huvitavaid kohti ja saad sõita küll ja veel + lahe seltskond õhtul sinna juurde. Või parem juba tiiruta üksinda sest kohati tundus mulle see vastikult ohtlik kui keegi tagant järsku lambist üsna lähedalt samas sõidureas mööda littis, sest ei tahtnud / kannatanud enam lubatud 110-ga sõita või oli vaja oskusi demonstreerida... :wack:

Viimati muutis motoratsutaja, 18 Aug 2011, 13:28, muudetud 1 kord kokku.
Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas z1000 »

no mis ikka virisemisest kasu. uuesti ja premini siis.

.
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

lextastic kirjutas:

no mis ikka virisemisest kasu. uuesti ja premini siis.

uuesti ja veel kiiremini sa mõtled ?

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

max07
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Juun 2005, 13:08
Asukoht: Worldwide
Tänatud: 4 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas max07 »

Olid ajad..., kui ikka sirge siis täpiks ja kurvid otseks :bsmile:

Live To Ride- Ride To Live.
http://www.motoservice.ee
Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas marko233 »

badandevil kirjutas:
motoratsutaja kirjutas:
lextastic kirjutas:

no mis ikka virisemisest kasu. uuesti ja premini siis.

uuesti ja veel kiiremini sa mõtled ?

:mrgreen:
Ja asi pole virisemises, vaid kokkulepetes kinnipidamises.

:wack: :wack: :wack: mine ja ...&%&%&"¤&"%"/&....

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

Yamsakas
Postitusi: 205
Liitunud: 02 Nov 2010, 14:45
Tsikkel: 2 jalajõudu

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Yamsakas »

Lahendus teie probleemile on lihtne, järgmine kord kui tuleb kokkutulek kohe mainida..kas plaanis chill sõit... või pannakse täiega.

"Täiega" rahvas koguneb ühte punti... aga rahulikumad ("chill" grupp) kohtuvad ja teevad oma sõidu..

Jõudu :bsmile:

badandevil kirjutas:
motoratsutaja kirjutas:
lextastic kirjutas:

no mis ikka virisemisest kasu. uuesti ja premini siis.

Ja asi pole virisemises, vaid kokkulepetes kinnipidamises.

:wack: :wack: :wack: mine ja ...&%&%&"¤&"%"/&....

Kasutaja avatar

dzm
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Aug 2011, 15:05
Tsikkel: Yamaha Thunderace
Asukoht: Harku vald

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas dzm »

motoratsutaja kirjutas:

lahe oleks pundiga sõita vähe ringi aga peale starti kus pidi algama grupisõit hakkas kohe üksteisest mööda uhamine, et kes on osavam ja kes on kiirem. Grupi esimene pool kadus hetkega silmist.

Tõsi. Aga kõik on ju muudetav, see ei pea ju nii alati olema-jääma, eriti veel siis kui on nõudlus rahulikule sõiduviisiga sõitmisele. Nagu varem mainitud, teeme uue katse, proovime uuesti, vara veel loobuda.

19:00 Merimetsa (Paldiski maantee) Selver - rahulik/chill/roheline sõit. Kõik jõuavad ja ootame järgi ka. Sõita ju ikka tahaks. Kohapeal lepime reeglitest kokku.

Gravity always wins.
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas z1000 »

nojah eesotsa mehi see aeglase sõidu jutt ei kottinud. ise ka paras torbik, panin kohe järgi. aga liiga nauditav polnud tuleb tõdeda. veits s**t tee oli ka kimamiseks. paremini, sellesmõttes et ei kima :P

.
Kasutaja avatar

nelesk
Postitusi: 139
Liitunud: 29 Juul 2008, 11:11
Tsikkel: tseebeeerr 600f
Asukoht: Tln

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas nelesk »

Poisid-tüdruku, mis te riidete. Vähese kommunikatsiooni viga. Tegelikult ei olnud ju asi üldse nii hull. Alguses räägiti ju selgelt, kuhu suunas minema hakatakse. Kui mõned ka kõvatama kippusid, et veits kiirendada, siis las nad kõvatavad! Lõpuks oodati kõiki järele ja loeti tibud üle, esimesest valgusfoorist alates. Sakus olime juba otsa ringi pööranud, et tulla vaatama, kuhu viimsed jäid. Nii palju peaks ise ka enda eest seisma, et kui huvi kihutada pole, siis tuled omas tempos - ja nii ka paljud tegid. Ma kahtlen sügavalt, kas meie seltskonna uunikum isegi linnas punn põhjas kohalt pani ja kummide vilinal möödasõite tegi.

Nagu siin juba mainiti, võtsime poole marsruudi pealt kaasaga rivi lõppu samuti kruiisima ja otsi kokku tõmbama, et rivi vedaja saaks meie järele jõudes ristmikel kindla peale edasi sõita. Täitsa tore oli ka sellistel kiirustel. Ei jätnud viimaseid ka hiljem linnas üksi.

Peace! Nele

Olen väike, aga jõud on suur!

Teema algataja
zx12r

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Mu meelest linnast välja sõites olid meie kiirused vägagi legaalsed. Kiirustavad autojuhidki sõidavad kiiremini. Üle 60 km/h ei läinud mu mäletamist mööda küll.

:bsmile:

Kasutaja avatar

meph
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Apr 2007, 13:18
Tsikkel: Honda VTX 1800R, Honda CB500
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas meph »

Oeh... kaks lehekülge kisa... seda nüüd küll ei oodanud :>

Eks ma siis ütlen ka paar sõna sekka..

Esiteks... kuna keegi initsiatiivi kohtumispaigas üles ei näidanud, siis lõpuks kisasin välja, et ma võin vedada, aga siis ei tule teab mis aeglasest sõidust midagi välja. Kedagi muud ka nagu rakmeid võtmas polnud, seega arvasin, et ju siis kõlbab :P Marsruut sai võrdlemisi täpselt kokku lepitud enne teele asumist.

Suurem osa grupisõitudest, mis siin kirja pandud, on tõesti olnud räme paugutamine ja kui järel ei püsi, siis pole mõtet loota ka, et keegi sind mingi ristmiku peal järele ootaks. Seega kas paugutad hing kinni järele, nii, et silmades veresooned lõhkemas, või siis lööd käega.

Kuna mulle isiklikult selline asi väga ei meeldi, siis käitusin teistmoodi. Iga ristmik, kus kohast oli võimalik mitut moodi läbi sõita, sai gruppi järele oodatud. Linnas kiirust ei ületanud, kuna tavaliselt linnas grupp laiali kaobki.

Kuna kohtumispaigas sai ka mainitud, et linnast väljas suurematel ristmikel ajame grupi uuesti kokku, et aeglasemad ära ei kaoks, siis ei näinud ka selles probleemi, et veidi kiiremini esiots sõidab.

Olen mõned korrad varem ka gruppi vedanud ja siiamaani mingit hädakisa pole olnud.

Peatusi tegin ka rohkem, kui selline tüüpiline bikeriõhtusõit, kuna mulle isiklikult ei paku huvi pooleteise tunniga ühest harju maakonna otsast teise jõuda ja kui hästi läheb, siis ka veel alguspunkti selle aja sees tagasi jõuda :D Rohkem küsimus sõidu nautimises siiski, kui 200km jutti lilleks lasta.

Ehk siis jutu lõpuks ma ei saa aru, milles nagu probleem üldse on :) Et ei meeldi olla viimane, keda punt ootab või? :D Mõjub egole halvasti? :D Esiots on ju arvestanud sellega, et kui kiiremini sõidavad, siis ootavad ka kauem :P

Ehk siis minu meelest hetkel kisatakse lihtsalt kisamise pärast.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Jah meph, lase mul korra seda gruppi vedada ja hiljem hakkavad nad lausa anuma, et Sa rakmed enda kätte võtaks. 8)
Kuna minu sõidu juures tekivad ämblikuvõrgud esiklaasi ja peeglite vahele.. täiesti tõestatud - eile tiiru tehes ja koju jõudes avastasin esiklaasi ja peegli vahelt päris kena punutise, mis küütles-sätendas veel hommikulgi kaste käes.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

riivo
Postitusi: 22
Liitunud: 08 Mär 2009, 20:03
Tsikkel: Kawa ER5

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas riivo »

Meph, tegelt oli ju ainult 2 negatiivset kommentaari sõidu kohta, need 2 lehekülge niisama arutelu pigem :)
(crash) hop ja edasi!

Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas ylari »

:) Möla on jah natuke rohkem tekkinud, kui sõit väärt oli :D
Mina kuulsin kah täiesti selgelt enne sõitu mõlemat asja, mephi suust. Esiteks, et kui ta veab, siis see sõit ei tundu kõigile niiväga rahulik tunduda ja teiseks seda, et siin-seal oodatakse saba järgi ja enne Sakut oli juba kaks ootekat.. Tegelikult kolm, sest ka kohe peale tammsaare teele keeramist oodati foori taha jäänud rattad ära. Üks pisem Tallinna ringtee ristmikul ja järgmine juba Sakusse jõudes... ühesõnaga peatusi oli ohtralt..

Aa no ma kah siis kurdan tegelikult natukene kui juba kurtmiseks läks (kõik ei käi eilse sõidu kohta):D
Kui grupis (malelauas) kavatsed mingil põhjusel "poolt" vahetada, siis võiks ka sellest märku anda suunatulega, eile paar korda sõidu alguses kuidagi vajuti niisama teiselepoole. Siis veel see, et kui on möödasõit, siis peaksid möödasõitjad arvestama sellega, et ka tagant tulijad tahavad kuskile ära mahtuda seega ei tohiks esimesed kohe pärast autost vms möödumist hoogu maha võtta. Ahjaa... üldiselt kui on malelauas sõit, siis võiks üritada ka korralikku formatsiooni hoida niiet kõik "kohad" oleks täidetud. Ah ega siin kurta polegi nagu tegelt midagi, sõita on ju mõnus ;) Aga soovitaks läbi lugeda kaneed reeglid.

Nüüd suutsin ise kah teha rohkem möla, kui sõitu... Aga kuna ma eile peale ruilat oma teed panin ja pea 100km paradiisilõike kallutasin, siis tulen täna kah kohale ja proovin uuesti.. Rahulikult! sõita ;)

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas ylari »

Aga mis kell siis jääb? Paldiski maantee Selveris kl 1830 või 1900?
ärge enne 1900 startige :)

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

dzm
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Aug 2011, 15:05
Tsikkel: Yamaha Thunderace
Asukoht: Harku vald

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas dzm »

ylari kirjutas:

ärge enne 1900 startige

jääb 19:00

Gravity always wins.
Kasutaja avatar

korben
Postitusi: 328
Liitunud: 04 Dets 2006, 15:37
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas korben »

Prooviks ka jõuda, muidugi võib juhtuda, et paar minutit läheb 19.00st üle....igatahes, annan endast parima..

Kasutaja avatar

Busajan
Postitusi: 54
Liitunud: 11 Mär 2010, 12:11
Tsikkel: HD Street Glide
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Busajan »

Tuleb päev, mil ma ei maga maha :oops: neid õhtuseid sõite ja liitun teitega :bsmile:


Teema algataja
reimps

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma ei viitsinud viimaseid "ässade" poste enam tegelt lugeda, aga ilmselgelt on see konkreetne teema siin nn "osside" põhiline kogunemiskoht (peale Viru ringi muidugi), kuhu eksis ära paar mõnepäevaste plastiklubadega tegelast. Tulemus käes - algajad ei tahagi enam õhtust sõidukaaslast otsida, sest "vanad kalad" paugutavad ikkagi eest ära. No nahui te, staažikad tsiklistid, siis üldse pakute end vedajateks, kui ei suuda teistega (loe: algaja(ma)tega) arvestada? Noks on tõesti nii väike? Või on silma järgi tõesti nii raske otsustada, mis ratas peaks eespool olema, et toimiks ilus grupisõit - konkreetselt oli vähemalt üks ratas 500-ne CB, mis ei oma spidokal isegi 2-ga algavat numbrit :wack: (see lause siis kuskilt tekstist silmajäänud remargi pihta).

Mina võin algajatega sõitma tulla, näiteks laupäeval, 20.08 mingi kellaaeg ja vihmavaba ilma korral. Kuigi mul on ka "tonnine" ratas, siis ma siiski suudan normaalset kiirust ka hoida.

PS Ma pole ise õhtustel sõidukaaslate otsingutel kokkulepitud sõitudel osalenud. Ma üksik uitaja rohkem, ma tahan sõita omas tempos, algajatega võin heast südamest tiirutada ka.

PPS Ma näiteks ei julgegi nn juhukaaslastega (nagu siin teemas tegelt ju kokku saadaksegi - suvalised sõiduhuvilised, kes üksi ei viitsi sõita) hullu panna - ei tea mina nende sõiduvõtteid ja hirme, ei tea nemad minu kiikse. Omadega (jah, mul on ka sõpru) sõidame näiteks maanteel ilusti nelinurgas, vahed 1-2 meetrit, kiirused kolmekohalised ja probleemi pole. Millegipärast suudame meie omavahel üksteisega arvestada..

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Paneks ka ennast chillimise gruppi alates pühapäevast, ilm pole eriti oluline.
Just sain hoiatuse sinise käest, läks 21 üle. Niiet suur aitäh mõistlikule härrale kes mu minema lasi!

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

Teema algataja
zx12r

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas zx12r »

reimps kirjutas:

Ma ei viitsinud viimaseid "ässade" poste enam tegelt lugeda, aga ilmselgelt on see konkreetne teema siin nn "osside" põhiline kogunemiskoht (peale Viru ringi muidugi), kuhu eksis ära paar mõnepäevaste plastiklubadega tegelast. Tulemus käes - algajad ei tahagi enam õhtust sõidukaaslast otsida, sest "vanad kalad" paugutavad ikkagi eest ära. No nahui te, staažikad tsiklistid, siis üldse pakute end vedajateks, kui ei suuda teistega (loe: algaja(ma)tega) arvestada? Noks on tõesti nii väike? Või on silma järgi tõesti nii raske otsustada, mis ratas peaks eespool olema, et toimiks ilus grupisõit - konkreetselt oli vähemalt üks ratas 500-ne CB, mis ei oma spidokal isegi 2-ga algavat numbrit :wack: (see lause siis kuskilt tekstist silmajäänud remargi pihta).

Mina võin algajatega sõitma tulla, näiteks laupäeval, 20.08 mingi kellaaeg ja vihmavaba ilma korral. Kuigi mul on ka "tonnine" ratas, siis ma siiski suudan normaalset kiirust ka hoida.

PS Ma pole ise õhtustel sõidukaaslate otsingutel kokkulepitud sõitudel osalenud. Ma üksik uitaja rohkem, ma tahan sõita omas tempos, algajatega võin heast südamest tiirutada ka.

PPS Ma näiteks ei julgegi nn juhukaaslastega (nagu siin teemas tegelt ju kokku saadaksegi - suvalised sõiduhuvilised, kes üksi ei viitsi sõita) hullu panna - ei tea mina nende sõiduvõtteid ja hirme, ei tea nemad minu kiikse. Omadega (jah, mul on ka sõpru) sõidame näiteks maanteel ilusti nelinurgas, vahed 1-2 meetrit, kiirused kolmekohalised ja probleemi pole. Millegipärast suudame meie omavahel üksteisega arvestada..

1) Ikka tükk aega oodati ja loodeti leida mõni vedaja rahulikuma sõiduga sõitjate seast
2) "Kes tahab vedada?" sai ka välja pakutud, et keegi ei saaks öelda, et ei pakutud
3) Eilne sõit oli ses mõttes hull, et enamasti sõideti üksteisel võimalikult tagarattas, minu kõrval-ees üks ZX-7 sõitis küll 5-10 m pikivahega sirge seljaga, umbes nagu ootaks momenti, et äkkpidurdusel esiratas alt ära lasta. Hoidsin kogu aeg silma peal, et vajadusel jõuaks põigata.
4) Maanteekiirusel malelauas sõites ei oleks tõesti mõtet suunatuledeta heegeldada, et täita kellegi ette jäänud mõnekümnemeetrine tühimik. Kiiremini kohale ei jõua kuidagi sellest.

Kasutaja avatar

nelesk
Postitusi: 139
Liitunud: 29 Juul 2008, 11:11
Tsikkel: tseebeeerr 600f
Asukoht: Tln

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas nelesk »

reimps kirjutas:

Ma ei viitsinud viimaseid "ässade" poste enam tegelt lugeda, aga ilmselgelt on see konkreetne teema siin nn "osside" põhiline kogunemiskoht (peale Viru ringi muidugi), kuhu eksis ära paar mõnepäevaste plastiklubadega tegelast.

...

Millegipärast suudame meie omavahel üksteisega arvestada..

Reimps, kas sa loodad omale "good cop" mängimisega plusspunkte teenida? Noks on tõesti nii väike?

Kõvatad foorumis ise veel hullemini ilma kohal olemata ja asja teadmata. Ja siis oled uhke, et ei viitsinud lugeda. Selles mõttes on ju täiesti mõistlik eeldada, et kui "eest ära pandi", siis ikka 200+, mida CB500 järele ei võta.

ja hüva teed teile oma 1-2 m pikivahega. See on see eeskuju tõesti, mida noortel-uutel tarvis on.

Muretuid kilomeetreid!

Olen väike, aga jõud on suur!
Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Antik »

malelauas ei tohiks tegelt üldse vasaku ja parema rivi vahel pendeldada. tühja augu peaks võtma ju samas reas olev tagumine ratas. ja nii kogu rivi ulatuses.

Kuidas muidu tänane sõit õnnestus? ma võtsin "seljakoti" selga ja tegin üksinda tiiru :)

Muusika baari juures olid tänaõhtused sõidukaaslased, või mõni muu punt? :bsmile:

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas oxide »

iga kord,kui plaanitakse mingit rahulikku kulgemist,läheb midagi aia taha.ja siis mitu lehekülge mingit näägutamist,et kes kellele liiga tegi.see pole esimene kord ,ega jää vist ka vimaseks. :bsmile:

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas z1000 »

täna oli täitsa hea. head teed, norm kiirus. läksin jällegi poole pealt tagasi, kuna kahjuks ei saanud kaua olla. aga tuleb ka aeg, kus ma terve sõidu kaasa teen :P

.
Kasutaja avatar

Tõnis
Postitusi: 139
Liitunud: 09 Okt 2008, 11:24
Tsikkel: Suzuki Marauder
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Tõnis »

Oli täitsa okei sõita. Püsisin seal tagumises otsas, tehti peatusi ja oodati järgi.
Tüütu udu oli ainult, peeglid läksid uduseks.
Vihmaga vedas, tee oli küll märg aga meie vihma ei saanud.

Ainuke kroom olin. Seda kroomide sõitu millest räägiti võiks korrata, ja pigem ikka lähiajal, varsti lähevad ilmad külmemaks ja pimedamaks jne. Siis pole enam nii mõnus sõita.


Teema algataja
reimps

Re: õhtust sõidukaaslast Tallinnas

Lugemata postitus Postitas reimps »

nelesk kirjutas:

Reimps, kas sa loodad omale "good cop" mängimisega plusspunkte teenida? Noks on tõesti nii väike?

Kõvatad foorumis ise veel hullemini ilma kohal olemata ja asja teadmata. Ja siis oled uhke, et ei viitsinud lugeda. Selles mõttes on ju täiesti mõistlik eeldada, et kui "eest ära pandi", siis ikka 200+, mida CB500 järele ei võta.

ja hüva teed teile oma 1-2 m pikivahega. See on see eeskuju tõesti, mida noortel-uutel tarvis on.

Muretuid kilomeetreid!

Kui sa süveneksid mu allkirja, siis ehk saad aru, et kui mul on midagi öelda, siis ma seda ka ütlen. Hoolimata sellest, kas ma olin kohal või mitte.

Miks ma ei viitsinud lugeda enam lõpuni neid kommentaare, siis seda sellepärast, et avatarid aitasid mul selekteerida teatud postitusi..

Üleüldse on su märkused seotud asjaoluga, et väga mõttega sa mu hala ei lugenud - kui ma räägin, et ma võõrastega sõita ei taha ja omadega sõidan nagu ma sõidan, siis nii ongi - teema "õhtust sõidukaaslast.." on minu arusaamist mööda suht võõraste kokkuviimiseks, sõbrad helistavad niikuinii omavahel ise. Ja kuna tegu on absoluutselt seinast-seina sõiduoskuste ja ratastega inimestega (eriti see konkreetne eestärapaugutamine algajatega koos sõites), siis on üpris loogiline, et sõidetakse normaalselt (loe: marurahulikult). Seda enam, et kui keegi vanadest "kaladest" etteotsa ikkagi asjaolude sunnil asub, siis too kogenum peaks olema kui karja juht ja absoluutselt kõigiga arvestama. Kui tal oleks juhiomadused, siis oleks ta ise määranud 1-2 tõenäolisemalt aeglasemat ja arglikumat algajat etteotsa..
Ja miks "eestärasõitmine" eeldab 200+ kiirust? Algajal piisab sellestki, et hirmuhigi tuleb otsaette, kui oskajad ja "isakesed" panevad 120-ga eest ära, kallutavad kurvides kasvõi mõlemad põlved maha, aga ta, vaeseke, ei julge veel (rõhutan - veel) üle 90 keerata..
Ma ei saa aru, kas on siis nii raske stiihilist inimgruppi juhtida? Lihtne ju - mina olen teie kõigi nõusolekul tänane sõidujuht (vastuväiteid on? ei ole? väga hea, lähme edasi päevakorraga) ja reeglid on järgmised (bla-bla-bla reeglid siis vana kala poolt algajatele grupissõidu kohta ja muu ohutusalane nõuadmestik).
Ei saa sellise asja adekvaatselt maharääkimisega hakkama? No nahui sa siis üritad juhtida, kui peale suure noksi muid omadusi pole?

Ma pole pühak liikluses, tõsi. "Good cop" ammugi mitte. Aga õpetajana olen ma piisavalt hea ja algajatega koos sõites ka suht eeskujulik. See, kuidas kokkuharjunud grupp sõidab 1-2 meetriste vahedega - no kuskohast sa mingi eeskujuandmise sa välja rebid, kui jutt käib just kogenud ja kogenematute koossõitmisest?

Plusspunkte teenida? Kelle ees? Kelle käest? Olles paadunud pohuist, hmm.. polegi nagu vahet, sest mul on nii oma pluss- kui ka miinuspunktide saldost lihtsalt ükskõik..

Muidugi pean ma lõpetuseks nentima, et mulle oli sust, nele, suht hea mulje jäänud, siin foorumis vähemalt (päris elus ma sind enda teada ei tunne, seega ei oska kommenteerida). Selle postiga kaotasid sa minu silmis küll "plusspunkti" - midagi argumenteerimata lihtsalt vastu lahmida pole just kõige elegantsem :(

Samas, minu arvamus pole puhas kuld ja minu isik ei peagi meeldima. Samuti ei pea keegi mu seisukohtadega nõus olema, mina arvan ikkagi seda, mida ma välja ütlen (kirjutan) ja ega mind väga ei huvita, mida teised arvavad. Aga ma olen avatud argumenteeritud vastuväidetele, kuigi hetkeseisuga mu eelmisele postile (stiilis nutt-ja-hala) ei näe mina küll siin mingit konstruktiivset kriitikat vms.

Lõpetuseks - algajad, kes pole lootust kaotanud ega eemale peletatud siinsest inetuvõitu nääklemisest, siis ma olen eelmainitud kuupäeval täitsa nõus mingi 50-100 km ringi tegema. Algajatele sobiliku kiirusega ja algajaid arvestades. (Sõna "algaja" siinkohas ei ole mõeldud kuidagi halvustavalt ega irooniliselt - olin minagi mõned aastad tagasi ettevaatlik algaja.)

Suletud

Mine “Üritused”