Rajale sõitma

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 552
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: KTM 530 EXC-R
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

Täna ca 15.00 Rapla kardirajale tsikliga, tõenäoliselt tuleb peale minu veel sõitjaid. Huvi korral tule ka.




kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas kalleu »

kalleu kirjutas: 24 Jaan 2020, 14:59

CR Moto on oma rajapäevade kalendrisse lisanud võimaluse Soome MotoGP rada ässade jaoks soojaks sõita 2 nädalat enne põhisündmust.

2 rajapäeva hind 249€ (eelregistreerimisel kuni 31.03 või kuniks kohti) on samas klassis teiste GP rajapäevadega (Brno, Hungaroring) aga ca 1000km lähemal.
Track Day @KymiRing 27.-28.06

Väike "up" veel viimast korda väikese lootusega, et ehk näeb leedukate, lätlaste ja soomlaste kõrval ka mõnda eestlast rajal.
Viimase hetke hind 260€, registreerimine ülaloleval lingil.

Rajal näeme :bsmile:


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas kalleu »

"Kurvis kalluta" 4/2021 - Anastassia Kovalenko

Lahe intervjuu. Mulle väga meeldib tema mõte naiste rohkem kaasamisest nii rinka kui üldse motovõidusõitu
Samuti meeldib 300cc promo idee rinkas

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Krl »

kalleu kirjutas: 06 Veebr 2021, 13:14

"Kurvis kalluta" 4/2021 - Anastassia Kovalenko

Lahe intervjuu. Mulle väga meeldib tema mõte naiste rohkem kaasamisest nii rinka kui üldse motovõidusõitu
Samuti meeldib 300cc promo idee rinkas

Kõlab nagu mingi feministide unenägu.
Ma ei usu, et praegu on naisi seal nii vähe sellepärast, et neid sinna ei lubataks. Pigem neid lihtsalt ei huvita.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas will111 »

Njah...see osa jutust tundus naljakas tõesti, kus räägiti "rajale pääsemisest". Ma pole mitte iial oma elu jooksul kuulnud ega isegi osanud mõelda sellise asja peale, et kuskil kedagi lubataks või EI lubataks mõnele rajale genderi põhiselt. Tundub umbes sama absurdne nagu see, et naistel oleks keelatud A lubade tegemine. Ei ole kunagi nii olnud ega isegi mitte midagi sinnapoole, seega pole tarvis mingit feminist agendat vägisi kuskile vahele vägistama hakata. Halloo...rajale pääsemisega (vähemalt eestis) on üks ja ainus küsimus - cash money cash money, haz u gotz teh cash money!?! Tänasel päeval ei saa tõsise näoga rääkida sellist juttu, justkui oleks mingi PÄRISprobleem, et naissoost isikutel ei ole informatsiooni mootorrataste, ringradade, ringrajal sõitmise või ükskõik mille iganes kohta...või et see info justkui oleks neile kuidagi halvemini kätte saadav, võimalused kehvemad. Selline jutt on lihtsalt sulaselge absurd ruudus ja selle feminist agenda kuulamine toob oksemaigu kurku küll. Õnneks ta ei lähe sellega vähemalt eriti hullult üle piiri.

Ma võiksin sama nutulaulu laulda, et perekonnas keegi ei sõitnud tsikliga ja ei tahetud mulle kuidagi võrri osta. Pseudoprobleemid, kui vanemad ei taha siis vanemad ei taha, kasva suureks ja kui pappi on siis osta ratas ning mine ja sõida, pole selle jaoks küll mingeid föderatsioone või "naiste klubisid" vaja. Ja üldse, kas Kovalenko ise pole mitte näide sellest, et kui sõidad piisavalt kiireid ringiaegu siis pole vahet, oled sa mees või naine...saad tiimi, saad sõita (rahvusvahelisel tasemel) ja saad vist ka konkureerida meeste race'des kui soovid? Aga noh, need on mõned detailid, eks Kovakas räägib seal samas ka palju asjalikku juttu. Kahjuks on inteka tempo nii aeglane ja jutt sisult kuidagi nii ümmargune, et päris lõpuni ei viitsinud kuulata :D

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas Krl »

kokkuvõttes jah on lihtsalt see, et naiste huvid on vähe teised ja nii justkui oleks ka suht ok. Las mehed nühivad ringrada ja naised tegelevad shoppamise, meikimise ja sünnitamisega, nagu neile meeldib. Miks neid vastu tahtmist sinna rajale ajada? Mida see lisab suures plaanis?

Eks naistel on seal ka koht, aga selleks võiks see naine ikka suht hot olla, siis tulevad on ka see "wow naine.." efekt, tulevad reklaami lepingud, fotoshuudid jne. Kui on mingi suvaline suure tagumikuga ginger, kes ka rada sõidab, siis enamuse jaoks on ikka suht zero fucks, kuna kiivriga ei saa kehakuju järgi isegi aru, kas on naine, või mees seal kombe sees.


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rajale sõitma

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Lihtsalt huvi pärast, et kas on ka mõni teema, mida te 2 "maailma kõige targemat" ei suudaks täis sittuda :?:
Vastata pole vaja, küsimus on puhtalt retooriline

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”