Enduro koolitus

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


Teema algataja
S????rev??ristaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Sept 2020, 09:18
Tänanud: 1 kord

Enduro koolitus

Lugemata postitus Postitas S????rev??ristaja »

Tere,
Kas keegi on nõus ja valmis tegema paarile algajale enduro põhitõdede koolituspäeva mõnel nädalavahetusel? Võibolla tuleb huvilisi foorumist juurdegi? Mugav oleks Tallinna kandis kuid vajadusel saab kohale kuhu iganes.
Aitäh info eest!
5016665



Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Enduro koolitus

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

Parem on, kui see kes õpetab oskab mitte ainult hästi sõita, aga just õpetada.

Need tegelased paistavad asjalikud olema (ise küll pole nende juures käinud)
http://www.motokool.ee/enduro-training-day/

Ja iseseisvaks õppeks - youtube-is (vähemalt inglisekeelses) on üsna palju baasinfot.
Näiteks:
https://www.youtube.com/channel/UCWh6Pv ... U065h-8kUw

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Enduro koolitus

Lugemata postitus Postitas villy »

Siin võiks aru saada kas Sääreväristaja mõtleb päris enduro sõitu kuni 500cc või mammutitega 500cc+ metsasõitu?

Kergetele hea huumoriga õppimise kanal minu arust see

https://www.youtube.com/channel/UCJAvmh ... KY8vTEJPJg


Teema algataja
S????rev??ristaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Sept 2020, 09:18
Tänanud: 1 kord

Re: Enduro koolitus

Lugemata postitus Postitas S????rev??ristaja »

Aitäh PõhjaSiil ja Willy heade soovituste ja vastuse eest! Motokooli koolitust tundub päris mitmele levelile leiduvat.
Willy, mina otsin kergemate endurote sõidukoolitust. Esimese väljalaske African Twiniga olen ka metsas käinud aga väiksematega tundub lõbusam ja ei pea nii palju trajektoori ette mõtlema. Kergem püsti tõsta ja :D :wink:. Aafriklase mõtlesin maha müüa kevadel.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Enduro koolitus

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Priit Biene teeb vahepeal koolitusi, ilmselt oleks mõistlik talle näiteks FB-s kirjutada ja küsida, et millal jälle või mis plaan on. Noh ja mina isiklikult olen oma kõige suuremad arenguhüpped teinud üldse läbi Krestinovide krossilaagrite, kross on ikka kõige alus ja ots ja vundament ja Jeesus Kristus - jah, ka ligasest nõlvast üles sõitmist tuleb õppida, aga nende vahel on ju ikka tasased käänulised lõigud... Muidugi kui on plaanis päris hard endurole keskenduda, siis ilmselt traieli trenn oleks mõistlikum lähtepunkt, aga seda teooriat las parem kommenteerivad teised - mul on selline tänapäeval juba võrdlemisi revolutsiooniline vaatenurk, et tsikli põhifunktsioon on ikkagi see, et punkti x kiiremini jõuda kui jalgsi saaks...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”