Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

ranel kirjutas: 15 Mär 2020, 14:55

Eesti nakatunute statistika pole ka enam reaalne. Viimased paar päeva ei taheta testida. Üks tuttav istub Võrumaal kodus kõigi sümptomitega, eelnevalt puutus diagnoositud koroonahaigega kokku. Alguses lubati kontrollima tulla, enam ei lubata sedagi, et puudub ressurss. Kui ei testita, ei lähe ka statistikasse kirja.

On väikesed valed ja on suured valed. Ja siis on veel statistika :!:



Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

claw kirjutas: 15 Mär 2020, 14:46
Spoiler
Kirs kirjutas: 14 Mär 2020, 10:23
claw kirjutas: 14 Mär 2020, 00:03
Kirs kirjutas: 13 Mär 2020, 23:43

Claw, milles see õpetaja süü-idiootsus seisneb?

Selles, et seoses oma ametiga oleks ta pidanud olema ekstra tähelepanelik oma tervise suhtes ning kui Saaremaa ja Itaalia seos meedias välja toodi, oleks võinud iseennast mõnedele päevadeks karantiini koju sättida, mitte minema laste kogunemise kohta töllerdama. Eriti vastutustundetu tegu. Hetkel tuleks kaine mõistuse piires rakendada ikkagi vajadusel koju jäämist nii suure rahvahulgaga asutustest ja mitte ainult valitsuse korraldusel vaid inimesel võiks endal aju olla.

Äkki viid end ikka asjadega enne kurssi, kui lahmima hakkad. Õpetaja käis nädalavahetusel Saaremaal, esmaspäev ja teispäev käis tööl, rohkem mitte. Kurikuulus võistlus oli aga 05.03 e. neljapäeval ja esimene positiivne tuvastati( ka seos itaallastega) Saaremaal 11.03 e kolmapäeval. Aju võiks olla jah. Dsiisas :wack:

Selle artikli alusel võib arvata, et õpetaja sai viiruse 7. märtsil ilmselt Saaremaal ning käis tööl siis vastavalt 9. ja 10. märtsil, peale mida tekkisid haigustunnused.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=89223285

Arvestades, et tegemist on inimesega, kes töötab ametis, kus puutub päev otsa kokku inimmassidega, oleks tulnud olla rohkem ennast ümbritsevaga kursis.
Siin on ajajoon, kus on näha, mis päeval mis uudised meedia levisid:
https://et.wikipedia.org/wiki/M%C3%A4rt ... m%C3%A4rts
Edasi mõtle ise, kuidas oleks tulnud käituda õpetajana.

Mida siin mõelda? Kes seda teab, kust ta selle viiruse üldse sai. Kas tõesti eeldad, et nende nn inimmassidega tegelavad PEAVAD olema kursis kõikide maailmauudistega? Ka Rimi või Selveri kassapidajad?
Jeebus, elan Saaremaal ja mina pole enne jama lahti minemist teadnudki, et mingid italjaanod meil võrku mängimas käisid. Ei huvita mind ajalehe spordirubriik. See õpetaja käis midagi kartmata Saaremaal, pärast seda kaks päeva tööl ilma et oleks mingeid sümptomeidki e. haigena tööl ei käinudki ja nüüd on jube kurjategija, idioot ja teab mis veel.

Ma saaks aru, kui seda https://www.ametikool.ee/et/uudised/ame ... oonaviirus õpetajat materdaksid, aga see Pärnu õpetaja tümitamine on küll liiast.

SERTÃO
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas: 15 Mär 2020, 14:55

Eesti nakatunute statistika pole ka enam reaalne. Viimased paar päeva ei taheta testida. Üks tuttav istub Võrumaal kodus kõigi sümptomitega, eelnevalt puutus diagnoositud koroonahaigega kokku. Alguses lubati kontrollima tulla, enam ei lubata sedagi, et puudub ressurss. Kui ei testita, ei lähe ka statistikasse kirja.

Kõige etem lahendus tundubki, et võimalikult palju nakatumist edasi lükata ja kodus/inimestest eemal toimetada. Mina näiteks jõudsin eile päris palju garaažist ära koristada, mille jaoks olen juba pool aastat hoogu võtnud. :bsmile:

Harjumaal Viimsis ootas juba teisipäeval haige inimene peaaegu 3 päeva ,et tuldi proovi võtma(käis Saaremaal) mees käis tööl. Vastuse sai laupäeva lõuna paiku ehk 4 päeva pärast. Õde puutus temaga kokku ja mina ka õega,meil midagi hetkel veel pole. Arstid proovi ei pea vajalikuks võtta, helistasin siia ja sinna ja lolliks ma jäin.
Just sain veel teada,et olin neljap ja reede remondifirmas mitu korda koos inimesega ja seda ka üsna lähedalt,kes on nüüd haige. Arstide jutt,et pole hullu,aga ma ise ikka üritan niipalju kui võimalik, kodus olla või kui hädastui vaja tööjuurde minna,siis nii et seal kedagi ei ole.
Tuttav arst ütles(tallinna ühe suure med asutuse juht),et meie numbrid on reaalsusest palju väiksemad ja kõigi otsustega jäädi mitu päeva hiljaks. Proove ei võeta,sest see pidi kallis olema,lihtsam on mitte võtta :wack:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 469
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Püsi kodus, mis seal keerulist on.

...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

zorten22 kirjutas: 15 Mär 2020, 20:55

Püsi kodus, mis seal keerulist on.

Mina püsin,aga käisin eile Lasnamäe Centrumi juurest Omniva pakiautiomaadist pakki ära võtmas ja imestasin milline laulupidu seal oli. Parkla oli autosid puupusti täis,ilmselt siis maja ka( ma sees ei käinud),sest rahvast traavis sisse välja ikka palju. Isegi linnavahel oli väga vilgas liiklemine.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas: 15 Mär 2020, 20:53
ranel kirjutas: 15 Mär 2020, 14:55

Eesti nakatunute statistika pole ka enam reaalne. Viimased paar päeva ei taheta testida. Üks tuttav istub Võrumaal kodus kõigi sümptomitega, eelnevalt puutus diagnoositud koroonahaigega kokku. Alguses lubati kontrollima tulla, enam ei lubata sedagi, et puudub ressurss. Kui ei testita, ei lähe ka statistikasse kirja.

Kõige etem lahendus tundubki, et võimalikult palju nakatumist edasi lükata ja kodus/inimestest eemal toimetada. Mina näiteks jõudsin eile päris palju garaažist ära koristada, mille jaoks olen juba pool aastat hoogu võtnud. :bsmile:

Harjumaal Viimsis ootas juba teisipäeval haige inimene peaaegu 3 päeva ,et tuldi proovi võtma(käis Saaremaal) mees käis tööl. Vastuse sai laupäeva lõuna paiku ehk 4 päeva pärast. Õde puutus temaga kokku ja mina ka õega,meil midagi hetkel veel pole. Arstid proovi ei pea vajalikuks võtta, helistasin siia ja sinna ja lolliks ma jäin.
Just sain veel teada,et olin neljap ja reede remondifirmas mitu korda koos inimesega ja seda ka üsna lähedalt,kes on nüüd haige. Arstide jutt,et pole hullu,aga ma ise ikka üritan niipalju kui võimalik, kodus olla või kui hädastui vaja tööjuurde minna,siis nii et seal kedagi ei ole.
Tuttav arst ütles(tallinna ühe suure med asutuse juht),et meie numbrid on reaalsusest palju väiksemad ja kõigi otsustega jäädi mitu päeva hiljaks. Proove ei võeta,sest see pidi kallis olema,lihtsam on mitte võtta :wack:

Ütleme nii, et see viimane väide on ka selline huvitav.. Professionaalne arst sellist juttu kindlasti ei räägiks arvan.. Ja seda siin edasi kaagutada on ka omaette teema. Kui üteldakse inimestele , et vältige suuremaid kogunemisi siis ikka näed veel täna televiisorist kuidas kuhugi loodusesse on laste sünnipäeva mindud pidama.. Ja pärast kui keegi haigeks jääb on riik süüdi ,arstid süüdi ja kindlasti ka Ansip. :wack:

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas: 15 Mär 2020, 23:35
urmas66 kirjutas: 15 Mär 2020, 20:53
ranel kirjutas: 15 Mär 2020, 14:55

Eesti nakatunute statistika pole ka enam reaalne. Viimased paar päeva ei taheta testida. Üks tuttav istub Võrumaal kodus kõigi sümptomitega, eelnevalt puutus diagnoositud koroonahaigega kokku. Alguses lubati kontrollima tulla, enam ei lubata sedagi, et puudub ressurss. Kui ei testita, ei lähe ka statistikasse kirja.

Kõige etem lahendus tundubki, et võimalikult palju nakatumist edasi lükata ja kodus/inimestest eemal toimetada. Mina näiteks jõudsin eile päris palju garaažist ära koristada, mille jaoks olen juba pool aastat hoogu võtnud. :bsmile:

Harjumaal Viimsis ootas juba teisipäeval haige inimene peaaegu 3 päeva ,et tuldi proovi võtma(käis Saaremaal) mees käis tööl. Vastuse sai laupäeva lõuna paiku ehk 4 päeva pärast. Õde puutus temaga kokku ja mina ka õega,meil midagi hetkel veel pole. Arstid proovi ei pea vajalikuks võtta, helistasin siia ja sinna ja lolliks ma jäin.
Just sain veel teada,et olin neljap ja reede remondifirmas mitu korda koos inimesega ja seda ka üsna lähedalt,kes on nüüd haige. Arstide jutt,et pole hullu,aga ma ise ikka üritan niipalju kui võimalik, kodus olla või kui hädastui vaja tööjuurde minna,siis nii et seal kedagi ei ole.
Tuttav arst ütles(tallinna ühe suure med asutuse juht),et meie numbrid on reaalsusest palju väiksemad ja kõigi otsustega jäädi mitu päeva hiljaks. Proove ei võeta,sest see pidi kallis olema,lihtsam on mitte võtta :wack:

Ütleme nii, et see viimane väide on ka selline huvitav.. Professionaalne arst sellist juttu kindlasti ei räägiks arvan.. Ja seda siin edasi kaagutada on ka omaette teema. Kui üteldakse inimestele , et vältige suuremaid kogunemisi siis ikka näed veel täna televiisorist kuidas kuhugi loodusesse on laste sünnipäeva mindud pidama.. Ja pärast kui keegi haigeks jääb on riik süüdi ,arstid süüdi ja kindlasti ka Ansip. :wack:

Seda väidet ei öelnud arst vaid ametnik ja see on reaalsus. Seda öeldi ju eile lausa meedias ametlikult välja, et pole mõtet kõigilt kahtlusega inimestelt proove võtta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas: 16 Mär 2020, 08:52
Ain kirjutas: 15 Mär 2020, 23:35
urmas66 kirjutas: 15 Mär 2020, 20:53
ranel kirjutas: 15 Mär 2020, 14:55

Eesti nakatunute statistika pole ka enam reaalne. Viimased paar päeva ei taheta testida. Üks tuttav istub Võrumaal kodus kõigi sümptomitega, eelnevalt puutus diagnoositud koroonahaigega kokku. Alguses lubati kontrollima tulla, enam ei lubata sedagi, et puudub ressurss. Kui ei testita, ei lähe ka statistikasse kirja.

Kõige etem lahendus tundubki, et võimalikult palju nakatumist edasi lükata ja kodus/inimestest eemal toimetada. Mina näiteks jõudsin eile päris palju garaažist ära koristada, mille jaoks olen juba pool aastat hoogu võtnud. :bsmile:

Harjumaal Viimsis ootas juba teisipäeval haige inimene peaaegu 3 päeva ,et tuldi proovi võtma(käis Saaremaal) mees käis tööl. Vastuse sai laupäeva lõuna paiku ehk 4 päeva pärast. Õde puutus temaga kokku ja mina ka õega,meil midagi hetkel veel pole. Arstid proovi ei pea vajalikuks võtta, helistasin siia ja sinna ja lolliks ma jäin.
Just sain veel teada,et olin neljap ja reede remondifirmas mitu korda koos inimesega ja seda ka üsna lähedalt,kes on nüüd haige. Arstide jutt,et pole hullu,aga ma ise ikka üritan niipalju kui võimalik, kodus olla või kui hädastui vaja tööjuurde minna,siis nii et seal kedagi ei ole.
Tuttav arst ütles(tallinna ühe suure med asutuse juht),et meie numbrid on reaalsusest palju väiksemad ja kõigi otsustega jäädi mitu päeva hiljaks. Proove ei võeta,sest see pidi kallis olema,lihtsam on mitte võtta :wack:

Ütleme nii, et see viimane väide on ka selline huvitav.. Professionaalne arst sellist juttu kindlasti ei räägiks arvan.. Ja seda siin edasi kaagutada on ka omaette teema. Kui üteldakse inimestele , et vältige suuremaid kogunemisi siis ikka näed veel täna televiisorist kuidas kuhugi loodusesse on laste sünnipäeva mindud pidama.. Ja pärast kui keegi haigeks jääb on riik süüdi ,arstid süüdi ja kindlasti ka Ansip. :wack:

Seda väidet ei öelnud arst vaid ametnik ja see on reaalsus. Seda öeldi ju eile lausa meedias ametlikult välja, et pole mõtet kõigilt kahtlusega inimestelt proove võtta.

Tundub, et see väide on siiski tõsi. ~ 31 aastane tuttav Võrumaal istub kodus kõigi nende haigusnähtudega. Puutus kokku diagnoositud haigega. Alguses lubati, et kiirabi tuleb testima. Viimane info oli aga, et resurssi ei jätku ja testima ei tulda.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 469
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Samas, mida see teadmine üldse annakski? Põed selle külmetuse ära ja elad samamoodi edasi.

...
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kõige õigem ongi kõigiga tülli minna. Ära ei tasu unustada, et sina oleksid kõik teisiti ja targemini teinud, sina poleks kunagi midagi sellist teinud. sind ümbritsevad inimesed on kõik idioodid. Valitsus ja nende otsused on täiesti valed. jne jne

(Sina ei ole siin konkreetsetl sina :) )

Selliselt on hea põhjus mitte kellekagi kokku puutuda.
Kuna mõnel sümptomid ei avaldu, mõnel avalduvad jrg päev ja mõnel kahe ndl pärast kuid nakkusohtlikud on nad kõik siis ei ole mitte midagi kindlat, kes kellele andis ja kes süüdi on.
Peale corona on veel tavaline köha ja nohu ka olemas, mille peale ei teinud varem keegi kuskil paanikat. Nüüd ahmitakse sitapabert kokku, et kui keegi kuskil aevastab siis on millega ennast alt kasida.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

zorten22 kirjutas: 16 Mär 2020, 09:45

Samas, mida see teadmine üldse annakski? Põed selle külmetuse ära ja elad samamoodi edasi.

Hea on kui see kergelt möödub.
Ega muud ei olegi,kui elu ja töö lubavad,siis käitudki nagu oleks nakkusekandja. Kehvem olukord,kui see pole võimalik, siis oleks kindel teadmine vajalik. Aga tänaseks mul veel teada juhtumeid,kus ei tulda proovi võtma. Statistika jaoks on see ju hea,ametnikele saab pai teha,et nad nii tublid on olnud ja nakatanute arv väike. Vaadates mööda faktist, et Terviseamet andis loa Milano võrkpallurite Saaremaale tulekuks ja ega neid reisilt tulnute karantiini asju ka keegi täpselt ei jälgi,või pigem paar tuttavaga pole keegi sel teemal isegi suhelnud. Õnneks on tublid inimesed ja istuvad kodus.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Krl »

Hooaja avamine Pärnus jääb ka ära? :cry:

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Turist »

Seal ei ole vist arvestatud sellega, et sama inimene võib uuesti haigeks jääda (nagu väidetakse)?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kõik ettevõtted on nüüd leidnud mooduse enda promomiseks
Lugupeetud ettevõtjad palun saatke kõik mulle (kõikidele teistele ka) email, kuidas välja on kuulutatud eriolukord ja kuidas teie töölised kõikidest hoolides minu vajadusi rahuldada saavad. Lillepoest suruõhutehnikani, mööblist fotograafiani, ehitusest naiste pesuni. Palun saatke kõikidele email, kuidas teie nüüd töötate.
Nagu see corona kuidagi õigustaks lausspämmimist.

Varsti lähen ja köhin mõne kontoris korraliku kopsutäie

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Pilt

Jäin siin mõtlema, kas üleskutse on teadlik tegevus natuke lihtsamatele tegvuseta istuvatele kodanikele kasulikuse tunde tõstmiseks või tuli prowal endal hirmus lehvitamise isu peale, aga nati narr oleks ükspäini seal vehkida?

Mis teie arvate?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Matm kirjutas: 16 Mär 2020, 12:50

Seal ei ole vist arvestatud sellega, et sama inimene võib uuesti haigeks jääda (nagu väidetakse)?

See pole vist tõestust leidnud, et uuesti on haigeks jäänud. Seda näitab ka hetkel olukord Hiinas, stabiliseerumas jõudsalt. Küll aga on olnud katsetustel mõni juhus, kus tervenenutel on test osutunud mingi aja möödudes uuesti positiivseks, kinnitust samas pole leidnud, et oleksid ka uuesti nakkuse kandjaks-levitajaoks osutunud. Sihuke segane lugu ühesõnaga selle viirusega.

SERTÃO
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Turist »

Madlobster kirjutas: 16 Mär 2020, 14:43

Jäin siin mõtlema, kas üleskutse on teadlik tegevus natuke lihtsamatele tegvuseta istuvatele kodanikele kasulikuse tunde tõstmiseks või tuli prowal endal hirmus lehvitamise isu peale, aga nati narr oleks ükspäini seal vehkida?

Mis teie arvate?

Mõttetu elektrienergia raiskamine. :nono:

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Krl »

praegu on ainulaadne võimalus osta omale koju paar kasti viina. Ja kui naine küsib, et mida v**u? Siis ütled, et kohe kohe keelatakse viina müük ära ja pärast on hea seda wc paberi vastu vahetada. Tegelt jood ise ära kõik.
Ise oled rahul ja naine on ka rahul, et tal nii leidlik mees on.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Motomessid, kevad 2020 - kas toimuvad?

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Krl kirjutas: 16 Mär 2020, 12:00

Hooaja avamine Pärnus jääb ka ära? :cry:

Kui, siis ainult kinniste kiivritega ja keegi peast ei võta :roll:
Siis on lubatud isegi tanklasse kiivriga sisenemine.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”