Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Palun väga, uus rekord on sündinud ja ootab alistamist :D 12 päeva ja 2 tundi.

Väinz



Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Lahe. Mul kuluks sellise teekonna peale 3-4 kuud, oleks kahju elamusi raisku lasta, kui juba nii kõva asja ette võtaks.
Lihtsalt sõita on ka tore, aga teine pool on inimesed, kellega ei raatsiks lobisemata jätta, ja kohad, kus tahaks ringi vaadata.
Vaatasin, et rattal oli EST number...? Sõitja tundus jälle leedulane. Mis värk sellega on?

Sverre

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Sõitja on minuteada Leedu auto-moto-ajakirjanik ja tõenäoliselt kasutas Honda Balticu tsiklit. Need on kõik siinses registris.

Väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas piloot »

Sverre kirjutas:

Vaatasin, et rattal oli EST number...? Sõitja tundus jälle leedulane.

Sverre

Ma vaatasin sama asja, EST numbriga leedukas. Lõpu otsas näha, et tal esmakordne kogemus selle EST numbri ja numbrialusega..., et läks nii nagu tavaliselt :D

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas speedvana »

Eesti tsikli reg, nr. on väga normaalne, need kaes selliste mõõtudega standardi tegid/kinnitasid on asjasse ikka süvenenud.
On-ju paljudes euro riikides ikka õudsed lumelabidad.


aivarik
Postitusi: 119
Liitunud: 23 Mai 2012, 10:33
Tsikkel: Kawasaki ER-6F

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas aivarik »

Ehh - selline kogus kilomeetreid 12 päevaga läbi paarutada - see on ainult number numbri pärast - midagi ei näe ega kuule - lihtsalt 12 päeva sadulas.
Olen Sverrega nõus - selline reis peaks võtma kordades rohkem aega - oleks huvitavam ja põnevam

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas M.T. »

No kui tagasi ka tsikliga läks ja sama marsuuti pidi, eks siis jäi aega ka ringi vaadata.

Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

Motopaks kirjutas:

Palun väga, uus rekord on sündinud ja ootab alistamist :D 12 päeva ja 2 tundi.

Väinz

Et milles see point on?
Et võisteldakse siis milles?
Kes suudab midagi mõttetumat teha või?

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas mmz »

speedvana kirjutas:

Eesti tsikli reg, nr. on väga normaalne, need kaes selliste mõõtudega standardi tegid/kinnitasid on asjasse ikka süvenenud.
On-ju paljudes euro riikides ikka õudsed lumelabidad.

Mõõt on tõesti hea, ent seda suuresti tänu Eesti väiksusele. Kaks tähte + kaks numbrit registreerimismärgi jaoks on olemas 67000 erinevat võimalikku kombinatsiooni. Suurtemates riikides on rattaid lihtsalt oluliselt rohkem ja ka numbrimärk peab seega olema suurem/sisaldama rohkem sümboleid.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Kaukaaslane kirjutas:
Motopaks kirjutas:

Palun väga, uus rekord on sündinud ja ootab alistamist :D 12 päeva ja 2 tundi.

Väinz

Et milles see point on?
Et võisteldakse siis milles?
Kes suudab midagi mõttetumat teha või?

Võidab see kellel on kõige suurem põis ja rauast kannikad. Rekkamehed peaks konkurentsis olema (lol)

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Kaukaaslane kirjutas:
Motopaks kirjutas:

Palun väga, uus rekord on sündinud ja ootab alistamist :D 12 päeva ja 2 tundi.

Väinz

Et milles see point on?
Et võisteldakse siis milles?
Kes suudab midagi mõttetumat teha või?

:D

Miks iron-butti sõidetakse?
Miks Dakari sõidetakse?
Miks üldse mootorrattaga sõidetakse ja seda veel mööda asfalti?

Alati on ju mõistlikum kodus teleka ees istuda ja öelda, kui mõttetu kõik on, mida teised teevad. Siis saab vanast peast elule tagasi vaadates nentida, et näe, ei teinudki nagu suurt midagi. Küll oli ikka hea ja huvitav elu.

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

Motopaks kirjutas:

:D

Miks iron-butti sõidetakse?
Miks Dakari sõidetakse?
Miks üldse mootorrattaga sõidetakse ja seda veel mööda asfalti?

Alati on ju mõistlikum kodus teleka ees istuda ja öelda, kui mõttetu kõik on, mida teised teevad. Siis saab vanast peast elule tagasi vaadates nentida, et näe, ei teinudki nagu suurt midagi. Küll oli ikka hea ja huvitav elu.

Võisteldakse selleks, et kõva mees olla, keppi saada. Lihtne!
Mootorrattaga sõidetakse lisaks eelnimetatutele veel ka reisimise eesmärgil, et ilma ja inimesi näha ja seeläbi ka veidi targemaks saada.

Antud juhul ei tehtud üht ega teist. Samahästi võiks see vend minna nädalaks raamatukokku, paar tuhat raamatut kiiruse peale läbi lapata ja öelda, et olen kõva kirjandusehuviline, tehke järgi!

Ei-ei, siin pole küsimus miks, vaid ikka mõttemaailmade ülesehituse erinevuses. Selle üle ei kakelda ega isegi ei vaielda mitte. See on ainult ilkumiseks (togi) ;)

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

TarmoM
Postitusi: 205
Liitunud: 21 Nov 2010, 21:07
Tsikkel: KTM 990 Adventure '12

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas TarmoM »

Eks ta ole jah, kui üldse kusagile minna, siis ikka muuseume vaatama ja turistikatest pilte tegema. Ja nii kaugele ju ometi ise ei hakkaks sõitma, mõttetu ju. Raiskad ainult aega sõidu peale, ikka lennukiga peaks minema. AA ja siis veel see ka, et mis asi see tsikliga reisimine veel on? Sõida ja väsita ennast ainult. Lennukiga kohale, basseini ääres täis juua ja koju tagasi kurja naise juurde...see on õige puhkus ja ainus õige puhkus. (togi)

Tallinn-Vladivostok-Tallinn. Kes võtab nõuks?

Minu käest võib küsida küttepuid ja/või mett.
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas kalle »

Kaukaaslane kirjutas:

Ei-ei, siin pole küsimus miks, vaid ikka mõttemaailmade ülesehituse erinevuses. Selle üle ei kakelda ega isegi ei vaielda mitte. See on ainult ilkumiseks (togi) ;)

Eks inimesed ongi ernevad, mis on ainult hea. Kõigil on õigus oma arvamusele ja seda ka avaldada.
Minu mõttemaalim selles küsimuses oleks selline, et ma ei näe põhjust miks mulle peaks nii väga korda minema kui keegi teeb midagi teistmoodi kui ma ise ehk teeks. Niivõrd, et peaks kuskil kohe avalikult teada anda kui mõttetu jnejne. Ok näe tegi ja nägi, aga see ei takista ju mul tegemast asju nii nagu ise tahan teha.

Ja lõpuks on teinekord põnev asju proovida ka teha teistmoodi kui tavaliselt, eriti kui keegi teine pileti kinni maksab(nagu antud juhul ilmselt läks). Mida iganes põhjusel ja mida, aga mul tekib siin küll ainult mõte, et näe mida kõike tehakse, las aga teevad.
Jube lihtne oleks tekitada siingi teema kus kõik läbisegi hõikaks, kellele ei meeldi rinka, kellele kiirendus, kellele matkarattad, kelle tsopperid, kellele vormel, kellele ovaal, jnejne, aga mida see annaks? Need kellele need kõik asjad meeldivad, teevad ja tarvitavad seda kõike ikka edasi. Ma ei näe probleemi.

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

TarmoM kirjutas:

Tallinn-Vladivostok-Tallinn. Kes võtab nõuks?

Hmmm... seda peaks siis väheke mõtlema. Vlaadi olen alati tahtnud minna ning enamus sellest teestki on sõidetud...
Minu motomatka kogemused on muidugi marginaalsed ja trenni oleks vaja teha, et kohe alguses jalgu ei jääks. :D

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Motopaks kirjutas:
TarmoM kirjutas:

Tallinn-Vladivostok-Tallinn. Kes võtab nõuks?

Hmmm... seda peaks siis väheke mõtlema. Vlaadi olen alati tahtnud minna ning enamus sellest teestki on sõidetud...
Minu motomatka kogemused on muidugi marginaalsed ja trenni oleks vaja teha, et kohe alguses jalgu ei jääks. :D

Samamoodi 12 päevaga?

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Pihlakas
Postitusi: 261
Liitunud: 03 Okt 2007, 22:01
Tsikkel: Honda VF750F
Asukoht: Tallinn / Tartu

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Pihlakas »

Leidsin keskmiseks kiiruseks 50km/h. Päris karm värk, sest sinna sisse on arvestatud ka magamine.

Piduriketaste valmistamine.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

9904 km. Mis see siis ässadel visata :D Eks ma tuleks vaikselt järgi :D

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Tort »

mmz kirjutas:

Kaks tähte + kaks numbrit registreerimismärgi jaoks on olemas 67000 erinevat võimalikku kombinatsiooni.

99 x 22 x 22 = 47916

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas mmz »

Tort kirjutas:
mmz kirjutas:

Kaks tähte + kaks numbrit registreerimismärgi jaoks on olemas 67000 erinevat võimalikku kombinatsiooni.

99 x 22 x 22 = 47916

Ladina tähestikus on ju 26 tähte. Variante siis ikkagi 67000, ehk täpsemalt 66924.


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Tort »

Sõltub asukohast tõesti. Meil on 22 minu teada. Aga ka mul on hea meel, et mingit a3 formaadis plafooni pole rattal küljes.

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas mmz »

Tort kirjutas:

Sõltub asukohast tõesti. Meil on 22 minu teada. Aga ka mul on hea meel, et mingit a3 formaadis plafooni pole rattal küljes.

23, 27 või 32 tegelikult, sõltub kas ja mis võõrtähti kaasa arvatakse. Ent registreerimismärgid põhinevad ladina tähestikul (26 tähte) ja päris eesti tähestiku järgi vaadates ei tohiks minu registreerimismärki üldse olemas olla (YX lõpuga) ja selliste asemel peaks ÕÄ-d ja ÖÜ-d ringi rallima. :)

Vabandust, Lissabonist Vladivostokki sõitmisel ei ole sellel postitusel tegelikult mingit pistmist. :)

Kasutaja avatar

TarmoM
Postitusi: 205
Liitunud: 21 Nov 2010, 21:07
Tsikkel: KTM 990 Adventure '12

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas TarmoM »

sinilind123 kirjutas:

Samamoodi 12 päevaga?

No kui arvutada Leedu härra tempoga ja võtta, et Tal-Vlad-Tal on kokku ca 20 000km, siis peaks see olema 16,5 päeva. Et püstitada uus rekord, siis peaks punnima 16 päeva peale. Kögesh-mögesh ju :mrgreen:

Minu käest võib küsida küttepuid ja/või mett.

Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Tort »

mmz kirjutas:
Tort kirjutas:

Sõltub asukohast tõesti. Meil on 22 minu teada. Aga ka mul on hea meel, et mingit a3 formaadis plafooni pole rattal küljes.

23, 27 või 32 tegelikult, sõltub kas ja mis võõrtähti kaasa arvatakse. Ent registreerimismärgid põhinevad ladina tähestikul (26 tähte) ja päris eesti tähestiku järgi vaadates ei tohiks minu registreerimismärki üldse olemas olla (YX lõpuga) ja selliste asemel peaks ÕÄ-d ja ÖÜ-d ringi rallima.

Meil ei olnud kummalgi õigus. Motikatel, nagu ikka, ei kasutata täpitähti, samuti ka Q ja katusega susisevaid tähti, ning erinevalt mõnest teisest ei või kasutada motikatel ka w.

Seega tähti on 24: Aa, Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Rr, Ss, Zz, Tt, Uu, Vv, Xx, Yy.

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas mmz »

Tort kirjutas:

Meil ei olnud kummalgi õigus. Motikatel, nagu ikka, ei kasutata täpitähti, samuti ka Q ja katusega susisevaid tähti, ning erinevalt mõnest teisest ei või kasutada motikatel ka w.

Seega tähti on 24: Aa, Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Rr, Ss, Zz, Tt, Uu, Vv, Xx, Yy.

Paistab, et tõesti ei saa asjale nii lihtsalt läheneda. Seal siis ilmselt loetavusest ja mõõdust tingitud erandid? Ehk siis ilmselt W on kõige laiem (56mm) ning Q-d on lihtne segi ajada O-ga? Kus see Q ja W muidu kirjas on? Ma kiiruga seda riigiteatajast välja ei lugenud ja leidsin näiteks vaid sellise punkti: "Registreerimismärgi tüüpide B1, B2 ja B3 korral on tähte „A” lubatud kasutada ühel korral ja keelatud kasutada koos tähega „M”" ning "Registreerimismärgi tüüpide B1, B2 ja B3 korral on tähte „M” lubatud kasutada ühel korral ja keelatud kasutada koos tähega „A”." Ehk siis MA, MM ja AM, AA on välistatud. Nii A kui ka M laius on 42mm, seega taaskord seotud vast laiuse piiranguga. Teised tähed jäävad 7-35mm vahele (va W, mis on 56mm). Kuna lubatud on näiteks AY (42 + 35mm), siis antud piirangute põhjus paistab olevat vaid selles liigses 7-s või vähemas millimeetris. Teoreetiliselt võiks olla vähemalt pikkuse mõttes lubatud ka IW ja WI kombinatsioonid (kogupikkus 56 + 7mm), kuna sealt lisandub aga vaid 198 varianti, siis ilmselt oli lihtsam W üldse välja jätta.

Seega kokkuvõttes on antud reeglistiku loojad vist tõesti valmis mõelnud nii väikese numbrimärgi kui võimalik ja seda isegi osade tähtede arvelt. :)


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Tort »

Eks seal neid nüansse jagub jah, mida millega võib. Tsikkel on B1.

§ 6. Sümbolite mõõtudest tulenevad piirangud

(1) Sümbolite kõrgused ja laiused on millimeetrites toodud lisas 2.

(2) Tähte „A” on keelatud kasutada D2 tüüpi registreerimismärgil. Registreerimismärgi tüübi A3 korral on tähte „A” lubatud kasutada koos tähega „M” ühel korral, ülejäänud juhtudel kahel korral. Registreerimismärgi tüüpide B1, B2 ja B3 korral on tähte „A” lubatud kasutada ühel korral ja keelatud kasutada koos tähega „M”. Registreerimismärgi tüübi D1 korral on tähte „A” keelatud kasutada koos tähega „W”.

(3) Tähte „M” on keelatud kasutada A9 ja D2 tüüpi registreerimismärkidel. Registreerimismärgi tüübi A3 korral on tähte „M” lubatud kasutada koos tähega „A” ühel korral, ülejäänud juhtudel kahel korral. Registreerimismärgi tüüpide B1, B2 ja B3 korral on tähte „M” lubatud kasutada ühel korral ja keelatud kasutada koos tähega „A”. Registreerimismärgi tüübi D1 korral on tähte „M” keelatud kasutada koos tähega „W”.

(4) Tähte „W” on keelatud kasutada A3, A9, B1, B2, B3 ja D2 tüüpi registreerimismärkidel. Registreerimismärgi tüübi D1 korral on tähte „W” keelatud kasutada koos tähega „A” või „M”. Ülejäänud juhtudel on tähte „W” lubatud kasutada ühel korral.


FireMan
Postitusi: 23
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:02
Tsikkel: BMW F650 Funduro

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas FireMan »

Kaukaaslane kirjutas:

Võisteldakse selleks, et kõva mees olla, keppi saada. Lihtne!
Mootorrattaga sõidetakse lisaks eelnimetatutele veel ka reisimise eesmärgil, et ilma ja inimesi näha ja seeläbi ka veidi targemaks saada.

Antud juhul ei tehtud üht ega teist …

Seega võtame teadmiseks, et sinu käest sellise triki eest keppi ei saa. Küllap ei kuulunud sihtgruppi. :)

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas mmz »

Tort kirjutas:

Eks seal neid nüansse jagub jah...

Seega jääb alles 56628 varianti? Ma ei leidnud statistikat, et palju hetkel registris olevaid tsikleid on. Ilmselt 2-3 korda vähem? Varu peaks seega Eesti jaoks piisavalt olema, ent natukenegi suuremal riigil jääks kombinatsioonidest puudu. :)

Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

kalle kirjutas:

...
Ja lõpuks on teinekord põnev asju proovida ka teha teistmoodi kui tavaliselt, eriti kui keegi teine pileti kinni maksab(nagu antud juhul ilmselt läks). ...
Kk

guud point. kui keegi tuleks ja sarnast piletit pakuks, ega siis vist ilkumisele aega ei kulutaks isegi ;)

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

Necro
Postitusi: 92
Liitunud: 10 Aug 2012, 20:59
Tsikkel: R1200GS 07"
Asukoht: Tartu

Re: Tsikliga Lissabonist Vladivostokki

Lugemata postitus Postitas Necro »

Täitsa äge ettevõtmine.
Keegi tsikli margi/mudeli raalis välja?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”