Täispuhutav istmepadi

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
jansu24
Postitusi: 123
Liitunud: 19 Mai 2007, 00:27
Tsikkel: HYOSUNG GT650iR
Asukoht: Pärnu

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas jansu24 »

Motokaup.ee
info@motokaup.ee
CH & Kaubandus OÜ
Suur-Sõjamäe 30H
11415 Tallinn Estonia

Mine kohale ja ma arvan, et eks ikke annavad näppida, kui on olemas.



Terv,
Jansu

__________________________________________

V-mootor on nagu lõvi taltsutamine ja rida mootor nagu kassi piinamine :)

HYOSUNG GT650Ri
Kasutaja avatar

jet
Postitusi: 2236
Liitunud: 06 Sept 2007, 11:25
Tsikkel: Yamaha Drag Star 1100A
Kontakt:

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas jet »

Ostsin padja ära.

Eile testisin ja 550 km peale ei teinud perse teist nägugi.

Väga soovitan, kel istmega läbisaamine halb :bsmile:

Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

Endal ka istmega probleem. Mõtlesin ka selle täispuhutava padja osmise peale kuid hind pani mõtlema ja ringi vaatama.
Oluliselt odavam on ise iste ehitada (kasutades originaal alust ja jättes originaalpadja alles). Ja kuna selle ümber ehitamine võtab naeruväärse summa raha, siis tasub kõigepealt selle ära proovida, ja kui ebaõnnestub, siis juba täispuhutav padi osta. Endal praegu istme ehitamine praktiliselt pooleli.
Kellel huvi on, siis istme materjali võib vaadata siit www.univa.ee. Ühe istme materjali kogus läheb maksma 200 krooni kanti millele lisandub oma tööjõu ja aja kulu. Lisaks enne ehituamist tasub lugeda nt seda http://www.diymotorcycleseat.com/ lehekülge kus antakse head nõuannet kuidas seda ehitada (praktiline osa) ja räägitakse ka seda mis põhjustab tagumiku valu, et teaksid mida täpselt ehitada vaja (teoreetiline osa).

Edu kõigile.

Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)
Kasutaja avatar

hatman
Postitusi: 148
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:37
Tsikkel: neegrikaksik
Asukoht: mäeküla

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas hatman »

seljakott arvas täna, et saab tsikli konstruktsioonist aru: taburetile on mootor alla pandud.
/remark: 300 km./
mis tähendab minu jaoks, et tuleb ka teine padi soetada.
see investeering on end väärt.

raske lapsepõlv, rauast mänguasjad, alates K750M...
Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas Romka »

Väljamaa foorumites olen näinud õpetusi kuidas pannakse istme katte alla kummagi kannika alla üks jalgratta geelsadula kate. Midagi näiteks >siin<

Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Kui kannika alune korras, aga tekivad erinevates selja piirkondades väsimuse tundemärgid, kas selle võib ka geelpadja kasutuselevõtuga lahendatuks lugeda?


hotsepp
Postitusi: 260
Liitunud: 01 Mai 2009, 22:32
Tsikkel: Suzu DL1000
Asukoht: Saku külje all

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas hotsepp »

Sai padi samuti ära ostetud ning varsti ka proovida. Tahtsin öelda veel ühe positiivse asja - seda patja saab eduliselt öösel pea alla panna ja tavalise padjana kasutada. Muidugi kui reisuaegu palju pattu pole teinud :mrgreen:

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mnjah, valutava selja / käte / õlgade vastu selle padjaga ei saa. ja kasutamisel peab tingimata jälgima, et ei jäta sinna palju õhku sisse.
1) puhud täis
2) istud peale
3) keerad ventiili lahti ja lased õhu vaikselt välja kuniks tagumik peaaegu puutub orig. sadulat.

niiviisi on isteasend kõige mugavam ja see padi ei hakka kurvides kallutamist jms sõitmist segama.
liiga täis padi võib küll algul mugav tunduda, kuid jube raske on sellega siis sõita.

800km päevas selle padja (ja minu rattaga) polnud vähemalt mu taguotsa jaoks probleem.

hotsepp, mis pahandust sa sõidu ajal teed, et patja jälg jääb (togi)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas sang »

pyramiid kirjutas:

Kui kannika alune korras, aga tekivad erinevates selja piirkondades väsimuse tundemärgid, kas selle võib ka geelpadja kasutuselevõtuga lahendatuks lugeda?

Seljaväsimuse vastu aitab paremini neeruvöö, mis toetab alaselga


hotsepp
Postitusi: 260
Liitunud: 01 Mai 2009, 22:32
Tsikkel: Suzu DL1000
Asukoht: Saku külje all

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas hotsepp »

Murede vastu aitab pärlivann,
seljavalu vastu neeruvöö,
vibratsioonist tulevate mõjude vähendamiseks istmepadi.

Mul probleem vibratsiooniga, no ei ole enam uus masin.
Eelmine aasta kui Dnepriga tegin Eesti peal tuure siis peale 300 kilti oli kätes sihuke surin sees, et kole kohe. Eks see vibra tapapki, ka taguotsa kaudu.

Kasutaja avatar

Karutapja
Postitusi: 157
Liitunud: 26 Apr 2006, 22:03
Tsikkel: EuroPannoonia
Asukoht: Tartu

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas Karutapja »

tnacc kirjutas:

Research Confirms The Dangers Of Motorbikes To Erectile Function

The researchers also said that engine vibrations could be causing a decrease in the production of specific growth hormones that are needed for healthy bladders and prostates. For the study it was observed that just over ¾ of men between the ages of 40 and 49 and 93 percent of men between the ages of 50 and 59 suffered from severe erectile dysfunction. This is compared to the figures of 37 percent and 42 percent among those respective age groups who did not use motorbikes.

Äkki on munad ja kanad sassi aetud - ehk on tegelikult nii, et erektiilse düsfunktsiooniga tegelased ostavad rohkem peenisepikendusi. Kontrolluuringu võiks läbi viia Hummeri omanike hulgas.

Aga tegelikult ei oma ma küll kogemust p-rsepadjaga, kuid nii praegusel kui ka eelmisel rattal on olnud spets matkasadul geelpatjadega. Ja vot seda soovitan. Investeering küll suurem kui p-rsepadi, kuid tasub kindlasti ära vähedegi pikemat sõitu tehes. Eelmisel rattal oli http://www.bd-deutschland.de/ sadul. Seal ka hinnad olemas erinevatele ratastele. Teevad ka originaalsadula geelistamist.

Kasutaja avatar

ullivilli
Postitusi: 172
Liitunud: 06 Apr 2011, 17:03
Tsikkel: R1100GS
Kontakt:

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas ullivilli »

Tõstan vana teema üles, kuna probleem on tuttav ning rohked sõidud tegid küll olukorra veidi leebemaks, kuid mitte piisavalt, et see enam probleem ei oleks.
Kas on uusi kogemusi antud teemas?
Kuidas lood vastupidavusega?
Kasutatavus kanuu plastik istmel? :P

Veel mingit infot, võrdluseid?

Keegi avastanud, et talle ei meeldi, või ei kasuta piisavalt ja tahab maha müüa enda oma?

www.minemetsa.ee www.ripptelk.ee - Hennessy, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.
Kasutaja avatar

Timofei
Postitusi: 334
Liitunud: 28 Sept 2008, 18:04
Tsikkel: 10
Asukoht: Narva

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas Timofei »

Karutapja kirjutas:
tnacc kirjutas:

Research Confirms The Dangers Of Motorbikes To Erectile Function

The researchers also said that engine vibrations could be causing a decrease in the production of specific growth hormones that are needed for healthy bladders and prostates. For the study it was observed that just over ¾ of men between the ages of 40 and 49 and 93 percent of men between the ages of 50 and 59 suffered from severe erectile dysfunction. This is compared to the figures of 37 percent and 42 percent among those respective age groups who did not use motorbikes.

Aga tavai, paneme krossikatele ka need padjad! :mrgreen:

Äkki on munad ja kanad sassi aetud - ehk on tegelikult nii, et erektiilse düsfunktsiooniga tegelased ostavad rohkem peenisepikendusi. Kontrolluuringu võiks läbi viia Hummeri omanike hulgas.

Aga tegelikult ei oma ma küll kogemust p-rsepadjaga, kuid nii praegusel kui ka eelmisel rattal on olnud spets matkasadul geelpatjadega. Ja vot seda soovitan. Investeering küll suurem kui p-rsepadi, kuid tasub kindlasti ära vähedegi pikemat sõitu tehes. Eelmisel rattal oli http://www.bd-deutschland.de/ sadul. Seal ka hinnad olemas erinevatele ratastele. Teevad ka originaalsadula geelistamist.

Proovisin kord jalgratta geelsadulakatte peale istuda, tunne oli nagu sitakoti peale istusin. Fuuuu....

Minu arvamus: tsikkel pole auto, ja kui ebamugav on - müü ära ja osta see masin mis sulle mugav on, aga õhkpadi pe-se alle panemine... Mitte baigide teema (kui keegi seal alguses mainis, et "baigi"-tüüpilise ratastega sõitmine on ebamugav (lol) )

Gas-All-In+1,5%Oil = Fumus Sanktus
Kasutaja avatar

jet
Postitusi: 2236
Liitunud: 06 Sept 2007, 11:25
Tsikkel: Yamaha Drag Star 1100A
Kontakt:

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas jet »

ullivilli kirjutas:

Tõstan vana teema üles, kuna probleem on tuttav ning rohked sõidud tegid küll olukorra veidi leebemaks, kuid mitte piisavalt, et see enam probleem ei oleks.
Kas on uusi kogemusi antud teemas?
Kuidas lood vastupidavusega?
Kasutatavus kanuu plastik istmel? :P

Veel mingit infot, võrdluseid?

Keegi avastanud, et talle ei meeldi, või ei kasuta piisavalt ja tahab maha müüa enda oma?

Kirjutasin kunagi nii ja arvamus on endine:

jet kirjutas:

Väga soovitan, kel istmega läbisaamine halb :bsmile:

Olen selle padjaga peale seda postitust 3 Euroopa trippi teinud (3000 - 5000 km ja pikad sõidupäevad) ja võib öelda, et see on reisid päästnud :) Eesti piires ma seda ei kasuta, ainult 500+ otsad.

Piipzu kirjutatu peab täiesti paika. Ise tabasin selle alles patja kasutades ära 8)

Piipz kirjutas:

ja kasutamisel peab tingimata jälgima, et ei jäta sinna palju õhku sisse.
1) puhud täis
2) istud peale
3) keerad ventiili lahti ja lased õhu vaikselt välja kuniks tagumik peaaegu puutub orig. sadulat.

niiviisi on isteasend kõige mugavam ja see padi ei hakka kurvides kallutamist jms sõitmist segama.
liiga täis padi võib küll algul mugav tunduda, kuid jube raske on sellega siis sõita.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kas sellist asja ka keegi on proovinud.Välimuselt tundub selline õhuke ja mugav.Nägin eelmisel suvel prantsusmaal ja itaalias selliseid päris mitmeid.
http://www.louis.de/_10a6462838a7f4830b ... r=10008405

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Nongrata
Postitusi: 374
Liitunud: 19 Juul 2005, 10:25
Tsikkel: Kawasaki ZZR1100
Asukoht: Tallinn

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas Nongrata »

Kas keegi seda Saku või Alegogi ühikute eest laenuks ei saaks anda? Ei tahaks lampi 100€ välja käia.


meier
Postitusi: 109
Liitunud: 10 Aug 2006, 15:47
Tsikkel: V-Strom AL4
Asukoht: Mõdriku vanaküla
Tänatud: 1 kord

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas meier »

XL1000 kirjutas:

Kas sellist asja ka keegi on proovinud.Välimuselt tundub selline õhuke ja mugav.Nägin eelmisel suvel prantsusmaal ja itaalias selliseid päris mitmeid.
http://www.louis.de/_10a6462838a7f4830b ... r=10008405

Proovisin paar suve tagasi sarnast asja Itaalias ja tundus hea olevat. Paar kuud hiljem oli endal puhkus ja läks kiireks... seljakott õmbles miskisest pehmemast õhukesest nahast sarnased asjad kokku-sinna sisse "mull-kilet"(see mis pakendamiseks kasutatakse) ja ime küll aga - ka toimis...:D

Dt 6 ...--CZ425/sidecar...-- V-Strom LA5
RRRC

Kasutaja avatar

ullivilli
Postitusi: 172
Liitunud: 06 Apr 2011, 17:03
Tsikkel: R1100GS
Kontakt:

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas ullivilli »

Proovisin mõned otsad Airhawki.
Piipzu kunagi soetatud XT-le.

Ilma pehmenduseta lösutan esimese jama peal, mis ära sureb ja padjaga jääb saba kont kangeks/valusaks.
Õhku lasin kõvasti välja, nii et pärast praktiliselt tühi oli, aga ikka ei pidagi.
Selline isend http://motokaup.ee/product_info.php?man ... 96a065a5fd

Kuna XT sadul on ühtlane ja kitsas, siis sinna vast istus paremini.
XJ900 sadul on siiski tüki maad laiem ja kahe kumerusega (juht + reisija) + sõiduasend teine jne. St natukene oli parem(ikka väga vähe), aga mitte nii palju, et ostma kipuks.

Kuna kuuldavasti ühel tuttaval pidi olema ka midagi pigem sellist http://motokaup.ee/product_info.php?man ... ts_id=1165
Mõtlesin seda ka proovida... Kui proovitud, eks jagan tagasisidet.

www.minemetsa.ee www.ripptelk.ee - Hennessy, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tegin enda TDM sadulale väikese tjuuningu.Võtsin katte maha lõikasin strateegilised kohad originaal poroloonist välja(3-5cm sügavuselt)ja tegin sinna põhja tugevamast poroloonist,ning pealmise kihi pehmemast.Tagaistuja osa samuti ning sellel muutsin nö veel istumise asendi nurka e. tõstsin esiosa kõrgemaks.Seekord tõmbasin sama naha peale tagasi,aga järgmiseks aastaks teen uue polstri ja istutan sinna jalgratta sadula geel pehmendustest tehtud asjandused sisse(Prismas 9€) ning muudan tagaistuja asendit veel veits paremaks.Uus nahk tuleb libisemisvastase pinnaga.
Lihtsalt ilmad läksid sõidukõlbulikuks ja sellepärast jäi töö pooleli,aga parem kui enne on ta kindlasti juba praegu,aga välimus on sama.Kuskil siin foorumis oli sellekohta link ka kuidas teha ja sealt ma nö malli võtsin.Hetkel kulu 3.99 mis kulus liimile(Kiilto).

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

Olen saanud kogeda üle 4 tuhande km'i nelja päevaga. Nörgimaks lüliks osutus ranne. Tagumik ei nutnud üldse, sest rattaks Honda Varadero ja kellel see ratas olemas, saab selle 105 eurose kulu kokku hoida.
Natuke saagi kah :) Vaatasin möni aeg tagasi söbra äia motomatkamise päevikuid aastatest 50-60. Vend oli käinud soolo M'ga pool Venemaad läbi. Kas töesti olid siis mehed teisest puust ja rattad rauast :) ? Häbi seltsimehed, häbi :)

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

ullivilli
Postitusi: 172
Liitunud: 06 Apr 2011, 17:03
Tsikkel: R1100GS
Kontakt:

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas ullivilli »

Ma ka ei saa aru, miks inimesed Varaderosid jmt ostavad ja M-iga ei sõida :P

www.minemetsa.ee www.ripptelk.ee - Hennessy, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

J a n n o kirjutas:

Olen saanud kogeda üle 4 tuhande km'i nelja päevaga. Nörgimaks lüliks osutus ranne. Tagumik ei nutnud üldse, sest rattaks Honda Varadero ja kellel see ratas olemas, saab selle 105 eurose kulu kokku hoida.
Natuke saagi kah :) Vaatasin möni aeg tagasi söbra äia motomatkamise päevikuid aastatest 50-60. Vend oli käinud soolo M'ga pool Venemaad läbi. Kas töesti olid siis mehed teisest puust ja rattad rauast :) ? Häbi seltsimehed, häbi :)

Olen sinuga nõus,et Varadero sadul väga mugav,aga peale Varadero on veel maailmas rattaid ja mulle näed hakkas TDM väga meeldima.Just sõiduomaduste poolest,olles enne sõitnud peaaegu kaks hooaega Varaderoga.Olen TDM-iga väga rahul,aga sadula just tagaistuja poolne osa on natuke kõvavõitu ja kui sai seda tuunima sai hakatud,siis tegin ka juhi osa paremaks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

ullivilli kirjutas:

Ma ka ei saa aru, miks inimesed Varaderosid jmt ostavad ja M-iga ei sõida :P

kusjuures mul on 2 emmilist. üks Dnepr MT 16 ja Sulev Jänese Uralist ehitatud diisel mootoriga tsikkel. Mul on olnud mitu emmilist. Ja ma ütleks, et öige söiduelamuse saabki just sellise riistaga. Ainult, et remonti vajab liiga tihti. Kui saaks sellise emmilise, mida peaks sama vähe remontima, kui Hondat, siis ma sellega ainult söidakski. Esimese Dnepri käisin ostsin Kadrinast. 100 km söitu koju ja siis sain ma aru, mis on ikka tsiklisöit :) Siis oli mul veel Suzuki Intruder 1800 VZR. Ma ei saagi aru, miks emmilistesse nii üleolevalt suhtutakse? Igatahes, kui linnas liigelda, siis antakse iga suuna näitamise peale teed ja kui pargid, siis tulevad inimesed juttu rääkima. Selline tsikkel teeb inimeste tuju heaks. Eelmine suvi tulin ühe punase Dnepriga läbi Tallinna Soome. Korra jäin Tallinna kesklinnas mootori törke pärast seisma. Kohe olid turistid ümber pildistamas. Laeval oli punt soomlasi ümber uudistamas. Kord olime oma pundiga Motoexotikal. Panin boxi oma Suzuki Intruderi ja valge külgkorviga Urali. Keegi ei pannud cruiserit tähelegi. Urali käidi koguaeg uudistamas ja igal mehel oli oma lugu rääkida - kes oli ämma seenele viinud, kes lehma järgi vedanud, kes heina teinud vöi majaehituseks materjali tassinud jne jne. Vot need on tsiklid, nendel köigil on oma ajalugu ja ilmselt elavad kaugelt üle köik kaasaegsed veel poeski seisvad tsiklid ja veel meid ennastki. No nüüd läks pikale ja teemast kaugele, aga nendest tsiklitest oleks palju rääkida. Kes on söitnud see teab :)

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Peaks divekale korvi külge pookima. Üks mure oleks kindlasti vähem - poodi minnes enam kotti selga poleks vaja panna ja taara saab ka ühekorraga viidud! :mrgreen: Kui pilke ka veel pöörab, on asi praktiliselt korras... Võimu poolest emmiga suurt vahet pole, ainult remondivajadus palju väiksem.

Kasutaja avatar

ullivilli
Postitusi: 172
Liitunud: 06 Apr 2011, 17:03
Tsikkel: R1100GS
Kontakt:

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas ullivilli »

Nu kui Goldwingile istub Java korv, mis see Divekale midagi külge pookida on... lapsemäng :P

www.minemetsa.ee www.ripptelk.ee - Hennessy, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kogemus olemas K-750-ga,Dnepriga puudub,aga pikemale reisule sellega ikka ei läheks.Keegi prantslane on mingi vene tsikliga küll pool maailma läbi ajanud,aga minu huvi tsikli sõitmise juures ikka sõitmisel,mitte remontimisel.Neid Dnepreid ja muud sarnast ei vaata keegi sellepärast,et tegu mingi ülikõva tehnika imega,pigem ikka harudusega ja imestatakse kuidas selline üldse sõidab.Samas mul pole nende vastu isiklikult absoluutselt midagi,kuid mugava isteasendi leiab olmselt ka muud moodi,kui Dneprit soetades. :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas H.P »

XL1000 kirjutas:

Kogemus olemas K-750-ga,Dnepriga puudub,aga pikemale reisule sellega ikka ei läheks.Keegi prantslane on mingi vene tsikliga küll pool maailma läbi ajanud,aga minu huvi tsikli sõitmise juures ikka sõitmisel,mitte remontimisel.Neid Dnepreid ja muud sarnast ei vaata keegi sellepärast,et tegu mingi ülikõva tehnika imega,pigem ikka harudusega ja imestatakse kuidas selline üldse sõidab.Samas mul pole nende vastu isiklikult absoluutselt midagi,kuid mugava isteasendi leiab olmselt ka muud moodi,kui Dneprit soetades. :D

Prantslase reisiblogi: http://thetimelessride.com/

Ex: Yamaha FZ6
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Kas keegi juhuslikult TDM peal ka Airhawk patja katsetanud on ? TDM sadul ei ole nii väga tasapinnaline, see padi jääks sinna äkki kuidagi kortsu...

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Just lõpetasin oma TDM-i sadula ümber tegemise(juba teist korda).Seekord ei jäänud vanast põhjast alles enam kui 2cm ja muu tuli täitsa uus.Kaotasin juhi kohalt ära selle lohu ja viisin istumis asendit paar senti ettepoole ja ka natuke kõrgemale.Tuli sisuliselt sirge joonega tagant otsast paagini välja.Tegin põhja keskelt pehmemast ja külgesid armeerisin tugevama materjaliga.Kõige pealmiseks kihiks panian mingi erilise lateksi moodi porolooni,mis nagu need Dormeo madratsid sinu keha järgi kuju võtab.Materjal oli umbes 5cm paks ,aga väga pehme ning polstri all vajub poole võrra kokku.Tegin ka esimese proovi ära ja tundus mugav.Täit mugavust saab tunda, lmselt alles uue naha peale panemise järel.Kui see pealmine kiht ei õigusta ennast siis panen geeli,aga esialgu proovin nii, mõned pikemad otsad teha.
Ei taha mingeid lisa patju istumise alla ja sellepärast üritan istme mugavaks saada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Täispuhutav istmepadi

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

XL1000 kirjutas:

Kas sellist asja ka keegi on proovinud.Välimuselt tundub selline õhuke ja mugav.Nägin eelmisel suvel prantsusmaal ja itaalias selliseid päris mitmeid.
http://www.louis.de/_10a6462838a7f4830b ... r=10008405

Uuu, aitäh viite eest, peab uurima.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”