Lühike paaripäevane reis lõuna poole

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ViiesElement
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Juul 2020, 17:39
Tsikkel: Suzuki GSX 600 F

Lühike paaripäevane reis lõuna poole

Lugemata postitus Postitas ViiesElement »

Tere-tere! Uurin sellise spontaanse idee koha pealt veidi maad, et kas siit leiduks mõni huviline (või huvilised) reisikaaslaseks Lätti või isegi Leetu? Sobivate ilmade korral muidugi, ja järgmisel või ülejärgmisel nädalal. Midagi lukku löödud ega otsustatud pole, uitmõttega on tegemist.
Ise olen päris algaja veel (esimesed 3000 kilomeetrit seljataga), kuid varasemalt olen mööda Euroopat ja veidi ka Ukrainas pöidlaga ringi reisinud, tee peal ette tulevad ootamatud probleemid seega ei heiduta.
Puhkuse pikkus ja varustuse tase praegu pikemat reisi, kui 2-4 päeva, planeerida ei luba.
Ka lühikesed ühe päeva sõidud huvitavad, resideerun hetkel Jõgevamaal.



Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Lühike paaripäevane reis lõuna poole

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Ma saan aru, et mingit konkreetsemat plaani on vist palju küsida aga põhimõtteliselt, kui mul siin augusti esimesel-teisel nädalal töö otsa saab ja kaane pealt ära lööb, oleks täiesti mõeldav.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

Teema algataja
ViiesElement
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Juul 2020, 17:39
Tsikkel: Suzuki GSX 600 F

Re: Lühike paaripäevane reis lõuna poole

Lugemata postitus Postitas ViiesElement »

Tuuletallaja kirjutas: 27 Juul 2020, 00:24

Ma saan aru, et mingit konkreetsemat plaani on vist palju küsida aga põhimõtteliselt, kui mul siin augusti esimesel-teisel nädalal töö otsa saab ja kaane pealt ära lööb, oleks täiesti mõeldav.

Üks huviline mulle kirjutas ja temaga saame sellel nädalal kokku, üritame mingi konkreetsema plaani luua. Aga telefonis oleme otsustanud nii palju, et 3.-9.8 vahemikus, neli päeva on enam-vähem maksimaalne pikkus, ja suurt seltskonda ei tasu vast kokku ajada, läheb liiga keeruliseks organiseerimiseks, neli on veel okei (ehk siis kaks tükki mahub veel kampa). Leetu ehk välja ei jõua (marsruuti arutame alles kokku saades, aga liiga pikka distantsi ei taha liiga lühikese aja sisse planeerida), 600 kilomeetrit päeva jooksul võiks maksimaalne olla.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”