Mart Mikk ja "Minu moto"

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Mart Mikk ja "Minu moto"

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Kevad läheneb suure hooga. Häid motomatka mõtteid saab nüüd veel ühest allikast.
Juba järgmisel teisipäeval, 5. märtsil kell 21.30 tuleb Hannes Võrno saatesse "33 minutit" Mart Mikk Kultuursest Motobandest.
Mart räägib lähemalt oma värskelt ilmunud raamatu "Minu moto" tekkeloost ja jutuks tuleb kindlasti ka muid põnevaid teemasid.
Huvilistele head vaatamist!

Sverre




Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Re: Mart Mikk ja "Minu moto"

Lugemata postitus Postitas Sverre »

  1. märtsi Anu Välba Hommikutelevisioonis räägivad Mart Mikk, Jaagup Kreem ja Tõnu Kark tsiklisõidust, Miku uuest raamatust ja motojuhtumistest.
    Saade on järelevaadatav ja Mart Miku raamatut "Minu moto" soovitan ka soojalt. Motomatkamiseks mõnus käsiraamat, teekonnad kõik kaartidena kaasas.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mart Mikk ja "Minu moto"

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kogu eilse päeva allkirjastas autor messil raamatuid. Rääkimata sellest, et hind oli soodsam, kui kaupluseletis. Täna jätkavad kuni messi lõpuni.

P90309-160709.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”