Trans Euro Trail - TET

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Vaata kodulehelt, seal on opensteetmapi baasil ju üleval




oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas oil »

Käisin õhtust tuulutusringi tegemas, Männikul enam-vähem ring peale. Kus varem oli kuiv, on nüüd juba mingine vesi. Sellega seoses tuli meelde hoiatada, et kes Eesti keskelt minevale TETile läheb siit Harjumaalt peale, siis Tõdva gaasitrassil peaks väheke ettevaatlik olema. Enamik pikki loike on sõidetavad, kuna põhjas haagib küll. Kuid 1-2 kohta olid sellised, kus kepiga sügavust mõõtes oli mu võrdlemisi kõrgel tsiklil poolde paaki vesi. Samas loigu teine serv oli sõidetav.

Ükspäev taas minek seda gaasitrassi väisama, vaatab mis vihmad teinud on. Õhtud juba lühikesed.

Kasutaja avatar

ullivilli
Postitusi: 172
Liitunud: 06 Apr 2011, 17:03
Tsikkel: R1100GS
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas ullivilli »

iSlanderEST kirjutas: 31 Aug 2020, 17:06

Vaata kodulehelt, seal on opensteetmapi baasil ju üleval

Okei ma leidsin ainult terve raja GPX-i

Järgmine küsimus.
Navigatsioonivahendid, rakendused, millega vähendada asfalti osakaalu sõidul.
nn mitte väldi kruusa, väldi maanteid vaid eelista kruusa.

www.minemetsa.ee www.ripptelk.ee - Hennessy, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas morse »

ullivilli kirjutas: 07 Sept 2020, 17:10
iSlanderEST kirjutas: 31 Aug 2020, 17:06

Vaata kodulehelt, seal on opensteetmapi baasil ju üleval

Okei ma leidsin ainult terve raja GPX-i

Järgmine küsimus.
Navigatsioonivahendid, rakendused, millega vähendada asfalti osakaalu sõidul.
nn mitte väldi kruusa, väldi maanteid vaid eelista kruusa.

Hästi ei tee seda mitte ükski, millest kuulnud olen.

Aga mingisugusedki featuurid on olemas:
OSMand
Waze
Garmin Zumo
TomTom GO
jpt


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas morse »

oil kirjutas: 31 Aug 2020, 22:06

Käisin õhtust tuulutusringi tegemas, Männikul enam-vähem ring peale. Kus varem oli kuiv, on nüüd juba mingine vesi. Sellega seoses tuli meelde hoiatada, et kes Eesti keskelt minevale TETile läheb siit Harjumaalt peale, siis Tõdva gaasitrassil peaks väheke ettevaatlik olema. Enamik pikki loike on sõidetavad, kuna põhjas haagib küll. Kuid 1-2 kohta olid sellised, kus kepiga sügavust mõõtes oli mu võrdlemisi kõrgel tsiklil poolde paaki vesi. Samas loigu teine serv oli sõidetav.

Ükspäev taas minek seda gaasitrassi väisama, vaatab mis vihmad teinud on. Õhtud juba lühikesed.

Üleeile käisime sealsamas keset ööd. Ühes mudakohas sõbrad kõrvalt toetasid üksteist, et turvaliselt läbi puurida. Hea, et meid kolm oli:

78D8FA22-1CBD-4A40-A5DF-D622773F262E.jpeg

Loigud olid küll ulme sügavad aga kõikidest sõitsime edukalt läbi. Väga lõbus oli. Ühes kohas hakkasin jalga(tegelikult külge) maha panema ja avastasin, et seal võsa taga polegi toetuspinda, maandusin kiiver ja kinnas ees vett täis kraavi mudasesse põhja. Tsikkel jäi kuivale:

7D696ECA-09FD-43E5-AD53-E8BAE50E020C.jpeg

Kui selle lõigu lõpetasime, siis [mention]villy[/mention] käekell sõnas endamisi: “cycling finished”... Eks too spido näitas jah enamus aega mingi 20 km/h :)

Toreda sõidu lõpetuseks ühel kruusateel oli väga kurb vahejuhtum. Ilus ja noor rebane ehmatas veits ära ja jooksis esimesele tsiklile külje pealt sisse. Kiirused ei olnud suured, tee oli üldkasutatav ja tsiklid ei plärisenud ülearu aga metsloom pole sellise asjaga kell 1.00 harjunud...

Ma sain aru, et mina jahimeheks ei saa. Rebasel oli õnneks teadvus läind aga tõmbles seal krampides ja oleks ilmselt veel väga kaua tõmblenud. Tegin Leathermaniga talle nii kiire otsa, kui oskasin. Mälestuseks foto ja saatsime looma põõsa alla. Kurb oli.

E788266C-263C-4F21-BFD0-532A0E49065B.jpeg
Kasutaja avatar

suhkrujuku
Postitusi: 77
Liitunud: 04 Mai 2007, 00:30
Tsikkel: KTM RFR
Tänatud: 6 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas suhkrujuku »

Kustuta see rebase pilt ära. Muidu varsti mõni puukallistaja või mõni muu idioot näeb ja siis ei jõua seda pasarahet enam ära koristada. :-|||

Kasutaja avatar

joekas
Postitusi: 122
Liitunud: 31 Aug 2004, 16:51
Tsikkel: S10
Asukoht: Kiili
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas joekas »

morse kirjutas: 07 Sept 2020, 17:26
ullivilli kirjutas: 07 Sept 2020, 17:10
iSlanderEST kirjutas: 31 Aug 2020, 17:06

Vaata kodulehelt, seal on opensteetmapi baasil ju üleval

Okei ma leidsin ainult terve raja GPX-i

Järgmine küsimus.
Navigatsioonivahendid, rakendused, millega vähendada asfalti osakaalu sõidul.
nn mitte väldi kruusa, väldi maanteid vaid eelista kruusa.

Hästi ei tee seda mitte ükski, millest kuulnud olen.

Aga mingisugusedki featuurid on olemas:
OSMand
Waze
Garmin Zumo
TomTom GO
jpt

OSMand töötb kenasti, seadistuse koha leidmine oli tiba keeruline

T200M ´64, Dnepr "KutuPiilu" ´72, NTV 650 Revere ´91, XT1200ZE "Hambutu" '18

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas morse »

suhkrujuku kirjutas: 07 Sept 2020, 22:48

Kustuta see rebase pilt ära. Muidu varsti mõni puukallistaja või mõni muu idioot näeb ja siis ei jõua seda pasarahet enam ära koristada. :-|||

Mul puukallistajate ja teiste vastu midagi pole. Aga mõtlesin ise ka, et kas on tark seda postitada. Sündmus ise oli tõsine. Kindlasti oleks kehvem valik olnud lihtsalt edasi sõita...

Moded vast ütlevad sõna sekka. Ma võin selle lõpu sealt ära kustutada küll, kui paremaks peetakse...

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas yeekim »

suhkrujuku kirjutas: 07 Sept 2020, 22:48

Kustuta see rebase pilt ära. Muidu varsti mõni puukallistaja või mõni muu idioot näeb ja siis ei jõua seda pasarahet enam ära koristada. :-|||

Kõik Eesti maanteed on roadkill'i täis, ei korista neid keegi ega kanna kuskile ette.
See, et "kiire lõpp" tehti, on hea :bsmile:
Aga noh, eks lumehelbekesi ole kõikjal.....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas villy »

Tegime nädalavahetusel Hiiumaa TET. Jäime väga rahule. Osalesid 4 x KMT690 ja Mightry DR BIG 800S :bsmile:
Vajutage Full HD, Panin Drive, sest Youtubes ei jää algselt kehvast videokvaliteedist midagi järgi enam.

Edit tundub, et Drives enam ei saa otse mängida
Kehv youtube link ka

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

villy kirjutas: 16 Sept 2020, 10:37

Tegime nädalavahetusel Hiiumaa TET. Jäime väga rahule. Osalesid 4 x KMT690 ja Mightry DR BIG 800S :bsmile:

Rsk, kui äge! Mind on kevadest saati kiusanud mõte, et mul on dual-sporti vaja.
Ja sellised videod vaid süvendavad sümptomeid.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas morse »

[mention]Nozzu[/mention] Soovitan soojalt!

Ma olen see kõrbekarva jopega mölakas, kes kaameramehele meelega muda pritsis.

Pühapäeva õhtul, kui Hiiumalt koju olin jõudnud, istusin kamina ees ja laps küsis, et miks ma nii väga rahulik olen. Ma vastasin stiilis nagu vana mees, et mul on sel nädalavahetusel kõik juba ära juhtunud.

Tõsiselt tore spordiala. Hiiumaa on nii kompaktne, et kaks päeva koos mineku ja tulekuga olid kerele nii leebed, et isegi lihased ei valuta.

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

morse kirjutas: 16 Sept 2020, 19:44

@Nozzu Soovitan soojalt!

Ma olen see kõrbekarva jopega mölakas, kes kaameramehele meelega muda pritsis.

Pühapäeva õhtul, kui Hiiumalt koju olin jõudnud, istusin kamina ees ja laps küsis, et miks ma nii väga rahulik olen. Ma vastasin stiilis nagu vana mees, et mul on sel nädalavahetusel kõik juba ära juhtunud.

Tõsiselt tore spordiala. Hiiumaa on nii kompaktne, et kaks päeva koos mineku ja tulekuga olid kerele nii leebed, et isegi lihased ei valuta.

Hehe...kõlab ülesfilmituga samaväärselt mahedalt. Ja veenvalt. Vaatan, mis teha annab :bsmile:

P.S jap, seda mudafontääni märkasin. Ladna värk :)

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Kuu ajase hilinemisega võib ka saarte TETi kogemust jagada. Plaan oli nädalavahetusega kahele saarele tiirud peale teha, aga kuna ratasteks oli kaks parketimaasturit ja kaks gondlis baiki siis jäi tempot natuke väheks ja lõpud tuli sirgemaks teha, kokku siiski 800+km. Mõlemal päeval oli ka 25-27 kraadi, mis ei teinud Hiiumaa liivaradu kuidagi kergemini läbitavaks. Järgmine aasta tuleb sõita teistpidi, siis saab ka käimata jäänud kohad läbi sõita.

PiltPilt

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas morse »

[mention]Kalapea[/mention] Mulle hullult meeldib vana Multistrada. Just paar päeva tagasi sain jälle sõita sellisega.

Mul on alati olnud tunne, et see pill on võimeline rohkemaks, kui ta välja näitab. Äge! :D

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas villy »

Kalapea kirjutas: 17 Sept 2020, 11:35

Kuu ajase hilinemisega võib ka saarte TETi kogemust jagada. Plaan oli nädalavahetusega kahele saarele tiirud peale teha, aga kuna ratasteks oli kaks parketimaasturit ja kaks gondlis baiki siis jäi tempot natuke väheks ja lõpud tuli sirgemaks teha, kokku siiski 800+km. Mõlemal päeval oli ka 25-27 kraadi, mis ei teinud Hiiumaa liivaradu kuidagi kergemini läbitavaks. Järgmine aasta tuleb sõita teistpidi, siis saab ka käimata jäänud kohad läbi sõita.

Tore video!
Saaremaa oligi selline maalilisem kui Hiiumaa. . Väga chill, saite ringi ka vaadata ja lilli nuusutada, tegin Saaremaa TET üksi ilusa ilmaga umbes sarnaselt mingi aeg tagasi, mitte ei läbinud seda madallennul nagu Hiiumaa. Aga noh kiire sõit annab samuti omaette väga ägeda feelingu. :twisted:

Kuidas ja kus kaamera kinnituatud ? Baikidega seal kuivas liivas kindlasti saite higistada :bsmile: Mul siin tööl üks gessuvend just ütles, et see TET ei ole ikka tema ratta jaoks, näitan talle teie videot :mrgreen: :mrgreen:


Posse
Postitusi: 81
Liitunud: 30 Jaan 2010, 13:53
Tsikkel: Yamaha XT660Z
Tänatud: 2 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Posse »

Õhtust

Selline küsimus, et kui Osmandis muuta sihtkohta ( nt. Aegviidu) siis mismoodi saab panna ta jälgima just TET rada?
Seal on valik olemas küll, et jälgi rada aga millegipärast ei toimi.


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas oil »

Posse kirjutas: 14 Okt 2020, 21:53

Õhtust

Selline küsimus, et kui Osmandis muuta sihtkohta ( nt. Aegviidu) siis mismoodi saab panna ta jälgima just TET rada?
Seal on valik olemas küll, et jälgi rada aga millegipärast ei toimi.

Mul ka natuke jupsis see, aga aitas kui sama liigutust teha kaks korda. Ehk siis panna rada jälgima. Surfa veel seal valikutes, eri kohtades on valikuid peidus.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
oil kirjutas: 14 Okt 2020, 22:53
Posse kirjutas: 14 Okt 2020, 21:53

Õhtust

Selline küsimus, et kui Osmandis muuta sihtkohta ( nt. Aegviidu) siis mismoodi saab panna ta jälgima just TET rada?
Seal on valik olemas küll, et jälgi rada aga millegipärast ei toimi.

Mul ka natuke jupsis see, aga aitas kui sama liigutust teha kaks korda. Ehk siis panna rada jälgima. Surfa veel seal valikutes, eri kohtades on valikuid peidus.

Et oleks lahe TET nt Osmandiga navigeerida teen mina nii.

  1. Et põhikaardil TET näha alati siis peamenüüst Configure Map all valin TET GPX faili(alati tirige uus fail kui sõitma lähete!)
image.png
image.png

Kui tahta nüüd navigeerida mööda TET koos juhistega ja vabalt valitud lõigu ulatuses, siis All Navigeerimise menüü "sinine/hall Nool paremale"

image.png

Siis Options

image.png

ja valid uuesti GPX tracki. Vajadusel kasuta kindlasti ka Reverse funktsiooni

image.png

Siis paned optionsi kinni ja saad valida nt kaardil su TET tripi algus ja lõpp-punkti(hea tankimisi arvestada sest kuvab ka lõigu distansi) ja lõpptulemus võiks olla selline ja saadki juhistega navigeerida.

See punane Pidevjoon on siis põhikaardil kuvatav GPX ja lilla teekond seal peal siis teise sammuna kirjeldatud valitud navigeerimisjuhised mööda GPX rada.

image.png

Posse
Postitusi: 81
Liitunud: 30 Jaan 2010, 13:53
Tsikkel: Yamaha XT660Z
Tänatud: 2 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Posse »

Spoiler
villy kirjutas: 15 Okt 2020, 12:45
oil kirjutas: 14 Okt 2020, 22:53
Posse kirjutas: 14 Okt 2020, 21:53

Õhtust

Selline küsimus, et kui Osmandis muuta sihtkohta ( nt. Aegviidu) siis mismoodi saab panna ta jälgima just TET rada?
Seal on valik olemas küll, et jälgi rada aga millegipärast ei toimi.

Mul ka natuke jupsis see, aga aitas kui sama liigutust teha kaks korda. Ehk siis panna rada jälgima. Surfa veel seal valikutes, eri kohtades on valikuid peidus.

Et oleks lahe TET nt Osmandiga navigeerida teen mina nii.

  1. Et põhikaardil TET näha alati siis peamenüüst Configure Map all valin TET GPX faili(alati tirige uus fail kui sõitma lähete!)

image.png
image.png

Kui tahta nüüd navigeerida mööda TET koos juhistega ja vabalt valitud lõigu ulatuses, siis All Navigeerimise menüü "sinine/hall Nool paremale"

image.png
Siis Options
image.png
ja valid uuesti GPX tracki. Vajadusel kasuta kindlasti ka Reverse funktsiooni
image.png

Siis paned optionsi kinni ja saad valida nt kaardil su TET tripi algus ja lõpp-punkti(hea tankimisi arvestada sest kuvab ka lõigu distansi) ja lõpptulemus võiks olla selline ja saadki juhistega navigeerida.

See punane Pidevjoon on siis põhikaardil kuvatav GPX ja lilla teekond seal peal siis teise sammuna kirjeldatud valitud navigeerimisjuhised mööda GPX rada.

image.png

Väga hea õpetus ja kuni sinnamaani ma jõuangi aga millegipärast ikka juhendab mingit teist teed pidi.
Pilt

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas villy »

Kindlasti seal Navigeerimise menüüs vali Options(Pildil oranz) ja avanevas menüüs "GPX Route" Select tract to follow"

image.png
image.png (254.37 KiB) Vaadatud 4332 korda
Manused
image.png
image.png (113.87 KiB) Vaadatud 4331 korda

Posse
Postitusi: 81
Liitunud: 30 Jaan 2010, 13:53
Tsikkel: Yamaha XT660Z
Tänatud: 2 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Posse »

villy kirjutas: 15 Okt 2020, 14:23

Kindlasti seal Navigeerimise menüüs vali Options(Pildil oranz) ja avanevas menüüs "GPX Route" Select tract to follow"

image.png

See nõks ka tehtud. Samuti igaksjuhuks tegin Osmandile seadete taastamise ja laadisin ka uuesti GPX faili. Ikka sama jama.
Kuidagi ei hakka seda rada jälgima. Vaid alguses, kui on see algne sihtpunkt olemas.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas villy »

Posse kirjutas: 15 Okt 2020, 15:11
villy kirjutas: 15 Okt 2020, 14:23

Kindlasti seal Navigeerimise menüüs vali Options(Pildil oranz) ja avanevas menüüs "GPX Route" Select tract to follow"

image.png

See nõks ka tehtud. Samuti igaksjuhuks tegin Osmandile seadete taastamise ja laadisin ka uuesti GPX faili. Ikka sama jama.
Kuidagi ei hakka seda rada jälgima. Vaid alguses, kui on see algne sihtpunkt olemas.

Saatsin erasõnumi


franck1
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Apr 2019, 21:44
Tsikkel: Honda XL650V
Tänatud: 4 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas franck1 »

Siis kui ilmad ilusad veel olid sõitsime sõbraga läänepoolset tet-i, Läti piirist kuni hiiumaani. Väga rahulikus tempos kulus 5 ööd, hiiumaa liivas andsime alla ja haletsusest süüdistasime selles üsna siledaks kulunud rehve, tagant järgimõeldes oleks võinud proovida rehvirõhuga mängida. Väga vahva rada.

Kasutaja avatar

Wtf3000
Postitusi: 69
Liitunud: 19 Mär 2018, 22:53
Tsikkel: DL1000
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Wtf3000 »

ullivilli kirjutas: 07 Sept 2020, 17:10
iSlanderEST kirjutas: 31 Aug 2020, 17:06

Vaata kodulehelt, seal on opensteetmapi baasil ju üleval

Okei ma leidsin ainult terve raja GPX-i

Järgmine küsimus.
Navigatsioonivahendid, rakendused, millega vähendada asfalti osakaalu sõidul.
nn mitte väldi kruusa, väldi maanteid vaid eelista kruusa.

Mul on TET EE .gpx juppideks jaotatud ja eraldi kihtidena Google Mapsi imporditud. Kaardi leiab: https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sp=sharing
Peale lingil käimist Google Maps -> Menüü -> Teie kohad -> Kaardid -> TET EE

Kasutaja avatar

Divikas
Postitusi: 488
Liitunud: 29 Mär 2007, 15:04
Tsikkel: XLV 750R, TT600R, TT 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 43 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Divikas »

Mul on TET EE .gpx juppideks jaotatud ja eraldi kihtidena Google Mapsi imporditud.

Tänud jagamast!

http://motoreisid-motoreisid.blogspot.com/
Ida-Euroopa 2007, Ida-Euroopa 2008, Kesk-Aasia 2009, Kesk-Aasia 2010, Norra - Kaucasus 2011, Kaug-Ida - Mongolia 2012, Russkii Sever 2015, Pamir Highway 2016, Ukraina Karpaadid 2017, Koola poolsaar 2018, Volga jõgi 2019, Soome TET 2020, Skandinaavia 2021, Norra-Rootsi 2022
Kasutaja avatar

ozzy007
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Veebr 2006, 21:13
Asukoht: Rakvere äärelinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas ozzy007 »

Wtf3000 kirjutas: 22 Dets 2020, 23:10

Mul on TET EE .gpx juppideks jaotatud ja eraldi kihtidena Google Mapsi imporditud.

:bsmile: :bsmile: :bsmile:

Elus ei pea oluline olema lõppeesmärk, vaid ikka teekond...
_____________________________________________________
Riga 16 -> Jawa 350-634 -> Dnepr MT9 ------> Yamaha DragStar 650 -> Yamaha TDM850 -> BMW GS1150Adv -> Yamaha TT350 -> Honda XL700 -> Honda XRV750 RD04 ->Yamaha XTZ750 ja BMW F800GS
Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/profile.php?id ... tos_albums

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas morse »

Türisalu raketibaasis lammutati sügisel üks hoone maha. Ma pole veel vaadanud, kas viimane versioon TETi rajast on sellest mõjutatud? Mälu järgi ütleks, et jutt läks sellest kohast varem läbi:

D5E9DDEE-6C9D-4472-991F-A3E32EBE8FD0.jpeg

Jalamees
Postitusi: 183
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

Üks rookie küsimus: kaua võiks arvestada sõiduaega Eesti Teti läbitegemise peale normaalses kulgemise tempos. Plaan suvel Eestile tiir peale teha, lähen ilmselt üksi kulgema.

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Ring peale ~ 7 päeva.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”