Mini chopper 50cc ei käivitu

Moderaator: Moded


Teema algataja
BrainGrasper
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Dets 2015, 00:16
Tsikkel: Mini Chopper 50cc
Asukoht: Laagri Tallinn

Mini chopper 50cc ei käivitu

Lugemata postitus Postitas BrainGrasper »

Tere kuna ma tean, et siin on targad inimesed koos siis mul oleks abi Teie abi vaja. Nimelt ma sain mini chopperi, alguses võtsin sõbraga mootori täiesti lahti silinderi pea maha ja silinder ka kuna kui saime selle siis onu ütles et sõitis sellega koguaeg ja siis järsku ei läinud tööle. Aga asja kallale tagasi nagu enne mainitud chopperi mootor täiesti lahti kõik asjad puhtaks tehtud klappid üle kontrollitud, karpa puhtaks tehtud, pandud uuesti kokku ja ss proovisime tööle panna vändaga ei lähe tööle ja kui proovisin sõbraga nö bump start et tema peal ja ma lükkan ss tegi häält mootor aga ise edasi ei jaksand töötada milles võib viga olla? iseenesest peaks töötama aga ei lähe tööle.



ATV Quad 110cc (ei töödanud...tehtud korda...maha müüdud)
Mini Chopper 50cc (töötas...parandamas hetkel)
Krossikas 125cc (sädet pole)
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Mini chopper 50cc ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Heikik »

BrainGrasper kirjutas:

Tere kuna ma tean, et siin on targad inimesed koos siis mul oleks abi Teie abi vaja. Nimelt ma sain mini chopperi, alguses võtsin sõbraga mootori täiesti lahti silinderi pea maha ja silinder ka kuna kui saime selle siis onu ütles et sõitis sellega koguaeg ja siis järsku ei läinud tööle. Aga asja kallale tagasi nagu enne mainitud chopperi mootor täiesti lahti kõik asjad puhtaks tehtud klappid üle kontrollitud, karpa puhtaks tehtud, pandud uuesti kokku ja ss proovisime tööle panna vändaga ei lähe tööle ja kui proovisin sõbraga nö bump start et tema peal ja ma lükkan ss tegi häält mootor aga ise edasi ei jaksand töötada milles võib viga olla? iseenesest peaks töötama aga ei lähe tööle.

Ole hea ja hakka pihta siit: http://www.eki.ee/books/ekk09/index.php?p=2

Muidu targad inimesed ei pruugi üldse viitsida vastata.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Mini chopper 50cc ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ole hea ja hakka pihta siit: http://www.eki.ee/books/ekk09/index.php?p=2

Muidu targad inimesed ei pruugi üldse viitsida vastata.

Väga õieti öeldud.
Seda peaks soovitama siin foorumis veel päris paljudele. :wack:

Aga nüüd teemast veel.
Niipalju kui mina aru sain, siis... peale seda kui onu käes ta ei käivitunud, kiskusite teie selle silindri molekulideks !
MIKS ???? :wack: :wack:
Ei nohh, mis sa kostad. Päris hea loogiline lähenemine probleemile. Ega te juhuslikult laksu all ei olnud ?

Ma teie asemel talitaks nüüd järgmiselt: Laske eetrit küünla avast sisse. Ikka päris palju. Ärge küünalt peale keerake. Andke tikuga tuld. Uskuge mind, saate kolvi liikuma... Kui mitte rohkem, siis vähemalt yks kord liigub ta kindlasti.

Edu teile ja head aasta vahetust. Teil pole tulevärki vaja ostagi. See on teil omast käest võtta. :bsmile: :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Mini chopper 50cc ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Hr.Nõel kirjutas:

Ole hea ja hakka pihta siit: http://www.eki.ee/books/ekk09/index.php?p=2

Muidu targad inimesed ei pruugi üldse viitsida vastata.

Väga õieti öeldud.
Seda peaks soovitama siin foorumis veel päris paljudele. :wack:

Aga nüüd teemast veel.
Niipalju kui mina aru sain, siis... peale seda kui onu käes ta ei käivitunud, kiskusite teie selle silindri molekulideks !
MIKS ???? :wack: :wack:
Ei nohh, mis sa kostad. Päris hea loogiline lähenemine probleemile. Ega te juhuslikult laksu all ei olnud ?

Ma teie asemel talitaks nüüd järgmiselt: Laske eetrit küünla avast sisse. Ikka päris palju. Ärge küünalt peale keerake. Andke tikuga tuld. Uskuge mind, saate kolvi liikuma... Kui mitte rohkem, siis vähemalt yks kord liigub ta kindlasti.

Edu teile ja head aasta vahetust. Teil pole tulevärki vaja ostagi. See on teil omast käest võtta. :bsmile: :bsmile:

Milleks sellist lollust kirjutada? Kas see tundub kuidagi targema inimese jutt?

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mini chopper 50cc ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Kuna see asi neljataktiline mälu järgi, siis pakun, et lappisite selle lihtsalt valesti ka kokku. Klapiajastus suure tõenäosusega vale ja ega siis asi tööta ka. Enne mootori laiali kiskumist ikka välistatakse lihtsamad vea variandid. Äkki oli ainult süüteküünal läbi, karbuss umbes, mingi juhe kuskilt lahti jne.

SERTÃO
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”