keeway x-ray

Moderaator: Moded


Teema algataja
erikthazidrider

keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas erikthazidrider »

http://www.keeway.ee/tdetail.php?de=10&cat=2 on kellegil sellise isendi kohta midagi tarka öelda? head ja halvad küljed ja kuidas kiirenduse ja kiirusega on?



Teema algataja
Qontroller

Lugemata postitus Postitas Qontroller »

mis maa firma on keeway? ise arvan et kiirendus on hea, 2 takti ja 4.7 kw

Teema algataja
Enduro.

Lugemata postitus Postitas Enduro. »

Peris huvitav tsikkel aga seda ma küll eriti ei usu: Kütusekulu 2,5 l/100 km

reinhold5
Postitusi: 137
Liitunud: 18 Juun 2006, 07:14
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas reinhold5 »

Qontroller kirjutas:
mis maa firma on keeway? ise arvan et kiirendus on hea, 2 takti ja 4.7 kw
Keeway on hiinakas. Aga mootor peaks olema Minarelli nii et ega eriti vahet pole.
Enduro. kirjutas:
Peris huvitav tsikkel aga seda ma küll eriti ei usu: Kütusekulu 2,5 l/100 km
Mina küll usun, tavaline küttekulu ju.

Teema algataja
laugal

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas laugal »

kuda saab keeway x rayl 6 käigu vabaks mul hetkel 5 käiku....?

Kasutaja avatar

-ShadowofDeath-
Postitusi: 318
Liitunud: 01 Mär 2006, 16:13
Asukoht: Saue

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas -ShadowofDeath- »

Kindel, et 5 käiku? Kuna masinal käigukast on väga imelik, siis ma soovitaks sul pöörduda garantiisse, kui oled täiesti kindel, et 5 käiku. Tal peaks seal kusagil olema vabakäik ka 5nda ja 6nda vahel, proovi peale viiendat käiku veel vahetada käiku, kui läheb vaba sisse, siis proovi korra veel vahetada.

Zid Pilot
Baotian Freedo 4
Stella V-50
Müüa Fiat Panda 06!

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re:

Lugemata postitus Postitas Prets »

reinhold5 kirjutas:

Aga mootor peaks olema Minarelli nii et ega eriti vahet pole.

Oleks mootor originaalne Minarelli, oleks hinnalipikul vähemalt 10 000.- juures.
See on puhas hiinakate koopia Minarellist.
Ja kust sa võtad üldse, et peaks Minarelli olema? Mina seda küll kuskilt välja ei loe.
Ja see 4.7 KW on lahja. Kaal on küll väike, kiirendus suht hea peaks olema, aga mõne aastaga jääb liiga lahjaks sulle.

(togi)
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Ärge nüüd nii palju tõmmelge. Asi on igati hiinast ja kui piirajaid maha kiskuma ei hakka, siis sõidab sellega kahe ja kolmega algavaid odomeetrinäite julgelt.
Rahunege.

SERTÃO

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Prets »

See on tegelikult kõigi "hiinakate" mopeedide ja rollerite kohta, aga proovi leida kedagi, kes ei võtaks piirajaid maha. :roll:

(togi)

Teema algataja
laugal

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas laugal »

mul on käigud nii 1 alla ules vaba siis 2-3-4-5 ja vahebea 5 jamab et taha hästi sisse minna pead peksma sisse :D
mulgi motos öeldi et 5 aga mõne lehekülje pealt loen välja et 6 http://www.motorradonline.de/bikes/keew ... kat=288529


Teema algataja
laugal

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas laugal »

kes x rayst tahtis teada siis kiirendus normaalne ja kiirus 80km max piirajad maas
üx piiraja sumpas teine sumpa küljes kuhu õhu voolik jookseb

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

kas hiinakatel siis tõesti pole käigukastil kirjas mitu käiku on? ja kus asuvad

kawasaki zx7r

Teema algataja
laugal

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas laugal »

kahjuks ei


Teema algataja
Raul-

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Raul- »

sorri et ma nii loll olen ,aga kas pole mitte nii et sellel on 6 käiku koos vabakäiguga `??
5 pluss vabakäik(6)

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Raul- kirjutas:

sorri et ma nii loll olen ,aga kas pole mitte nii et sellel on 6 käiku koos vabakäiguga `??
5 pluss vabakäik(6)

Neutraali ei loeta käiguks.

SERTÃO

Teema algataja
ChrisCarr

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas ChrisCarr »

Keeway on euroopas tehtud firma :)


Teema algataja
Derbirider

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Derbirider »

ChrisCarr kirjutas:

Keeway on euroopas tehtud firma :)

aga tehas on hiina mis hiina ( või oli vist taiwan :wack: )

Kasutaja avatar

marzer
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2009, 21:43
Tsikkel: honda cr250, iz jupiter2x2
Asukoht: võru

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas marzer »

Mul vennal on on mainitud masin. Suht hea masin on kui väga hullu ei pane. Tagaratta kodarad kipuvad minema, aga see vist tingitud hüpetest, mida see masin ei talu. Tööle läheb iga ilamaga ja igas asendis. Algajale enduurotajale on see hea ratas.


Teema algataja
Külaline

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hiina või mitte aga endal pole probleeme olnud masinaga. Samas ei imestaks, kui krossi sõites ja hüppeid tehes see masin lagunema hakkaks. Ostsin uuena ja 2 hooaega sõitnud ning hooldused olen lasknud ilusti ära teha ja ei lagune absoluutselt. Ei kahetse tagantjärele, et mingit 50ccm-st Yamaha, Aprilia vms kallimat endurot, mis minule juba nende mõõtmete poolest väikeseks jäid, ei valinud. Mööda metsi ja ka ka linnas on ideaalne sõita sellega. Kellel huvi, siis liigun üle suuremale kubatuurile ja annan praegu odavalt ja kiirelt ära :wink: : http://bike.motors24.ee/vehicles/238221 ... price.DESC


Teema algataja
ChrisCarr

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas ChrisCarr »

Derbirider kirjutas:
ChrisCarr kirjutas:

Keeway on euroopas tehtud firma :)

aga tehas on hiina mis hiina ( või oli vist taiwan :wack: )

No aga sellegipoolest, sellel masinal pole midagi viga, enamus tänapäeva asju on kah tehtud kusagil seal kaug-idas, kas nemad reeglina kohe lagunevad? Ja mootor on tõesti Minarelli AM6.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Kirs »

ChrisCarr kirjutas:

No aga sellegipoolest, sellel masinal pole midagi viga, enamus tänapäeva asju on kah tehtud kusagil seal kaug-idas, kas nemad reeglina kohe lagunevad? Ja mootor on tõesti Minarelli AM6.

On ikka suur vahe, kas sõiduk on otsast lõpuni projekteeritud ja koostatud hiinas toodetud detalidest hiinlaste poolt või pannakse tuntud brändide poolt artetatud tooteid seal lihtsalt odava tööjõu pärast kokku.
Keeway on puhtalt Taivan-hiina päritolu ja olen enamgi kindel, et ka Minarelli AM mootor on otsast lõpuni samuti hiinas toodetud(koopia) odavmaterjalidest kokku pandud. Sellest tulebki ju ka hinnavahe tuntud kvaliteettoodete ja hiina päritolu toodete vahel. Sõita hiina päritolu asjadega küll kannatab, aga sellist kvaliteeti nagu kvaliteetoodetel ei maksa neilt kindlasti oodata.

SERTÃO

madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas madjs »

Sai siis üks x-ray omale toodud paari tuhande krooni eest, pilli on usinasti lõhutud ja nüüd selline küsimus, et kuskohas sellele varuosi saaks osta. Kohe kindlasti on vaja väikest ketiratast ja tagapiduri klotse, muid vidinaid pole veel jõudnud uurida. Ja palju selle kolb ja rõngad maksta võivad? Või hoopis 70cc ehitada? Maksumus? Antud isend on sõitnud 10 000km ilma kolvivahetuseta, või polegi oluline kui tihti sellel kolvi vahetust teha? Läheb kaua läheb?

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Juppe küsi kõigepealt vast neilt. http://www.keeway.ee
Mootoriosi peaks saama tellida ka näiteks Mulgi motoäri, Camexi-i kaudu. 70cm3 tegemine läheb ikka mõned tuhanded odavamal kujul maksma(silinder, kolb rõngad). Kallimal juhul palju enam(summuti, väntvõll, alumiiniumilinder, laagrid, suurem karburaator jne.)Tegijamate tootjate silindrikitid ja muud osad kallimad. Küll aga ei oska öelda, kuidas see hiina kloonmootor suuremate jõududega käituma hakkab. Pean silmas just vastupidavust. Aga kui kahetaktiline kone 10000km ilma suurema remondita läbi ajanud, siis tulemus minuarust suht hea ju.
Ise olen korda paar soetanud mopeedile(DERBI) juppe http://www.mopshop.de -st. Väike silindrikittide nimistu ka: http://www.mopshop.de/shop/index.php?cP ... dbcf7b6679
Soovitavalt vahetada ka vähemalt väntvõllilaagrid asisemate vastu 70cm3 üleminekul. Ise panin ka väntvõlli teise. Silindrikiti võtsin mingi odavama otsa oma. Ega üle ühe suve see kolb ikka kestnud küll. Aga niikaua kui kestis võttis ikka suu kõrvuni küll.

SERTÃO

madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas madjs »

Tänud holma :bsmile:

Eks peab uurima mis seal vaja, mootor läheb veel hästi käima ja liigub ka enamvähem, aga kui vändast proovida siis tunduvad kolv ja silku lobeda võitu olema. Kusjuures ma tõsiselt imestan, et see mootor veel käib, tean vägagi hästi milliseid näguripäevi asi nägi. Korra ka kokku jooksnud kui õlipump saba andis jne.
Peale sellist retsimist ei saa mitte öelda, et nõrk asi oleks. Raami jms. muidugi teine tera. Tõenäoliselt ei hakka suurema silndri peale minema, sai teine toodud niisama naabril külas käimiseks ja külavahel rahulikult kulgemiseks, kui natuke kiiremini tahan liikuda eks selle jakos siis KLE 500.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Mis te rahvas selle aparaadi kaalu kohta räägite? Igal pool speccides on kirjas, et 86 kg (dry mass), kuid igalt pool väljamaa foorumites jms kostub läbi fakt, et see pill kaalub tegelikult 110-120 kg (tühimass). Ausaltöeldes pildi pealt vaadates, siis ma kahtlan ka sügavalt selles 86 kg õigsuses. 50-se kohta 120 kg on natuke liialt? 125-ne nsr kaalus 130 kg midagi...

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Kirs »

110kg pole veel eriti midagi ju, sest Yamaha DT50X juba 104kg. Hiinlased ju teadatuntud "plastmassi" tootjad, sellepärast see x-ray nii kerge ongi :P
Miks otse Keeway kodukalt andmeid ei vaata, seal ju enduuro 94kg ja supermoto mudel 98kg, mis on täiesti tavaline selliste mopeedide puhul.

SERTÃO
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Kuna eelmine teema pandi lukku, kus räägiti just sellel digidispleil olevast kraamist. Siis tahaks küsida, kas see displei midagi muud peale odomeetri ka näitab? kütusekulu/trippi vms? Ei leidnud mingeid nupukesi regullimiseks.

Garantii kehtib 1a peale ostmist VÕI 5000 km, ehk siis ostus möödas 2 aastat ja 2500 läbisõiduga masinal garantii läbi.
Läheb piirajate eemaldamiseks

Viimati muutis Boobush, 02 Juun 2010, 00:52, muudetud 2 korda kokku.

kevin1995
Postitusi: 169
Liitunud: 29 Mär 2010, 21:52
Asukoht: Viljandi

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas kevin1995 »

mul on see Derbi Senda ja sama asi 5. ja 6. käigu vahel oleks nagu vaba ? :D

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas Boobush »

laugal kirjutas:

kes x rayst tahtis teada siis kiirendus normaalne ja kiirus 80km max piirajad maas
üx piiraja sumpas teine sumpa küljes kuhu õhu voolik jookseb

Oskad sa öelda, mitme hambaga esimene ketiratas on selle 80 km/h kiiruse juures?


jusspb
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Dets 2007, 22:15
Asukoht: jõhvi

Re: keeway x-ray

Lugemata postitus Postitas jusspb »

See sumpa voolik, palju see piirab oskab keegi öelda? ots maha lõigata ja kinni keevitada auk?
Ise sain ka just sellise masina, ainult kõvasti hullemas seisus.. et vaja sutsu korrastada.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”