Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Maarja
Postitusi: 289
Liitunud: 30 Juun 2005, 12:58
Asukoht: Kiili - Tallinn

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas Maarja »

Ma loodan Eno, et see ei tekita Sinus ebamugavust, et kogu Sinu hing nüüd meediasse üles on riputatud. Kõik see, mida Sa kirjutad, on südantlõhestav ja on tegelikult väärt, et seda saaks lugeda paljud. See teeb au kogu motorahvale. Kui sa oled kommentaare lugenud, siis sa tead, kui paljud Sind toetavad ja Sind kõrgelt hindavad, omad ja võõrad.

Õnnetus ei hüüa tulles ja kõik, keda see natukenegi puudutab, sooviks, et see oleks jäänud olemata. Kui Sind poleks stardis olnud, oleks see olnud kellegi teise ratas, kui nii pidi minema. See oleks Sinu jaoks muutnud palju, aga Anna-Liisa jaoks ilmselt mitte.

Su süda ja mõistus on õige koha peal ja võtame kõik su ees mütsi maha ja austame su otsust, kuigi keegi meist ei näe Sinu süüd, aga samas saame aru, kui võimatu võib olla sadulasse istumine sel hetkel. Anna-Liisa kaotas elu, kurb kui sport kaotab ühe sportlase veel sellele lisaks...

Loodan siiralt, et sa ei jää ringrajaelust päris kõrvale ja üks päev, kui sa oled leidnud jälle meelerahu, istud taas võidusõidusikli selga.

Olgu muld Anna-Liisale kerge! Kaastunne Anna-Liisa lähedastele!
Eno, pea vastu!

Maarja



Kasutaja avatar

yamahaR66
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Sept 2006, 18:57
Tsikkel: Piaggio Zip SP 2
Asukoht: RAKVERE/Tallinn

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas yamahaR66 »

Enole palju jõudu ja jaksu sellest üle saamiseks. Kole kurb lugu tõesti, see on saatus.

Kaastunne Anna-Liisa lähedastele.

Yamaha Jog RR, Yamaha Aerox 100, Aprilia rs 125 , Yamaha R6, Yamaha R1
Kasutaja avatar

alari83
Postitusi: 39
Liitunud: 29 Nov 2010, 14:46
Tsikkel: Aprillia RSV1000R
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas alari83 »

Enole jõudu ja peadset meelerahu.Ilmselt ei kujuta enamus ettegi,mida sa tunned aga kogu motorahvas ja paljud-paljud teised toetavad sind sellel raskel hetkel,ehk on natukenegi kergem.

Kaastunne Anna-Liisa lähedastele ka minupoolt!

Kasutaja avatar

Peeter82
Postitusi: 153
Liitunud: 10 Juun 2010, 12:29
Tsikkel: CBR 900 RR
Tänanud: 4 korda
Kontakt:

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas Peeter82 »

Siiras kaastunne :cry:


pesukaru

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas pesukaru »

Sügv kaastunne ! Kurb nii kurb aga see on saatus ? ( Riia ? Lätlane asjaga seotud jälle önnetus ??? )


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas vilosius »

pesukaru kirjutas:

( Riia ? Lätlane asjaga seotud jälle önnetus ??? )

Loogiline jälle mõttekäik?

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

nostrak
Postitusi: 133
Liitunud: 23 Apr 2007, 15:03
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas nostrak »

Puhka rahus Anna-Liisa!

Aga Eno, elu on võitlus!
Iga üks võitleb paremuse poole. Anna-Liisa võitles parema pildi eest sellelt võistluselt. Siiani me veel keegi ei tea, mis oli jäädvustatud tema kaamerasse. Me teame vaid selle hinda, mis polnud just kõige odavam.
Ma olen kindel, et need polnud väärtusetud kaadrid. Väidan, kuna olen ise ka fotohull. Motomaaniale pilte tehes tegi ta oma valiku selle keerulise paiga kasuks. On elutõde see, et mida suurem on risk, seda uhkem on tulemus.
Samuti saab käsitleda Sinu võitlist rajal...
Minnes starti ei tea Sa kunagi, kuidas see võistlus Sulle lõppeda võib. Paned kaalule kõik, mis Sul on...kõik oma oskused, võimalused ja oma noore elu ning tervise!
Õnneks on elus enam olukordi, kus võitjaks tulevad mõlamad, nii võidusõitja kui ka press...
Olles Sinu olukorras oleks teinud kindlasti sama otsuse. Aga need on vaid hetke emotsioonid.
Pea püsti mees, Sa pead olema tugevam, kui Sinu saatus!
Parimat kõigile
T.

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas allan777 »

Riia ? Lätlane asjaga seotud jälle önnetus ???

Loogiline jälle mõttekäik?

Vilosius, niipalju loogiline, et mulle sõideti Riias esimesel ringil tagarattasse. eelnevalt olin võitnud Superbike kvalifikatsiooni lätlaste enda liivakastis.... peale reedeseid trenne külastas meie boksi üks kohalik "autoriteet", kes avaldas väga emotsionaalselt arvamust, et meie, eestlased sõidame väga "ohtlikult". seda kuulis veel 2 eestlast pealt, seega ma ei liialda. ja meile anti teada, et juhul kui me "ohutumalt" sõitma ei hakka, siis võib juhtuda, et keegi sõidab kedagi rajalt välja. see "ohtlik" tähendas lätlase jaoks sisuliselt seda ilmselt, et tema pojast ei oleks tohtinud rajapeal mööda sõita(Tomiga koos tegime trenni ja meie enda arust koos sõites oli see trenn nagu trenn ikka, nagu pärnus või ükskõik kus mujalgi). kvalifikatsiooni ja võistlusele see kodanik ei tulnud.

ei oska öelda, et kas juhus v mitte, kuid mulle sõideti esimesel ringil üpris ebameeldivas kohas tagarattasse. jama lugu on see, et siklil mootor selle kukkumise tulemusel kottis ja saaremaa jäi vahele(ehk isegi hea, et nii läks).

niipalju kui vanemate ja kogenumate käest on tagantjärgi kuulda olnud...siis see ei olevat üldse imekspandav meie lõunapoolsete naabrite puhul. sealmaal pidavat see võidusõidukultuur juba pikemat aega selline...algeline olema.

Viimati muutis allan777, 17 Aug 2011, 03:21, muudetud 3 korda kokku.
BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas seroi »

Mul on nii lôpmata kahju, et kôik nii läks nagu ta läks. Kahju, et noor inimene hukkus ja kahju, et paljud said raske koorma kanda... Alati kui keegi motorspordiga seoses hukkub oleks tegemist justkui lähedase inimese kadumisega isegi kui see inimene oli vôôras. Ei lähe kuidagi peast küsimus "miks see pidi nii minema...?" Kui vaid saaks ajas tagasi minna...
Eno, sa oled üks kôige sümpaatsemaid, vastutustundlikumaid ja toredamaid inimesi motoringkonnas. Ma usun, et sul pole lihtne, aga tea, et sind toetavad paljud.

Minu kaastunne kôigile lähedastele...

Kasutaja avatar

Karu159
Postitusi: 124
Liitunud: 20 Aug 2008, 16:26
Tsikkel: Yamaha R6 ´09
Asukoht: Pärnu

Re: Hüvasti Anna-Liisa. Hüvasti ringrada.

Lugemata postitus Postitas Karu159 »

Siiras kaastunne Anna-Liisa lähedastele!

Eno, pea vastu! Jagasid ka sina õpetussõnu kui alustasin motorspordiga mis aitasid saada kiiremaks.. tol hetkel ei osanud eal arvata et olen sinuga koos stardis! Kaotus tunne on kõigil suur. Oleme igal juhul sinuga sel raskel hetkel!!

Kristjan, Allan

Life without racing is no life at all!!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”