Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
maaru5
Postitusi: 33
Liitunud: 25 Mai 2014, 10:01
Tsikkel: Kawasaki Z800

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas maaru5 »

Väga hea tähelepanek, ka see on väga oluline kui suured on üldised ülalpidamise kulud!!!



Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

oh deem (crash)
võrrelda agustat kawaga ja hakata kulusid vaatama? mine osta parem see kawa kohe ära


Teema algataja
maaru5
Postitusi: 33
Liitunud: 25 Mai 2014, 10:01
Tsikkel: Kawasaki Z800

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas maaru5 »

Mis seal imelikku on? Kui autot hakkad ostma siis vaatad ka kas varuosa on kättesaadav ja mis hinnaga. Enne ostu tuleb kõik asjad läbi mõelda ja siis osta mitte hakata pärast mõtlema kui häda juba kaelas.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kütusekulu uuri ka kindlasti järgi.
Mine võta kawa või hornet vms. manu. Säästad end nn. jamast.
Agustasid, triumphe jms. ei ostade selliste pisiasjade järgi nagu üldised kulud jms. pseudo :)

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

maaru5 kirjutas:

Mis seal imelikku on? Kui autot hakkad ostma siis vaatad ka kas varuosa on kättesaadav ja mis hinnaga. Enne ostu tuleb kõik asjad läbi mõelda ja siis osta mitte hakata pärast mõtlema kui häda juba kaelas.

Ja-jaa, just selliste argumentide järgi hakatkse ostma Ferrarit või Lambot või mõnda muud erilist autot.
MV EI OLE tavaline massiratas. Ja ei ole ka selleks mõeldud.


ttameri
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Mai 2013, 18:44
Tsikkel: Kawasaki ZZR600 & ZZR1100
Tänatud: 8 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas ttameri »

Siin on mõned arvustused ja võrdlused:
ja
Kindlasti leidub veelgi....
Pole kummagagi sõitnud, kuid soovitan esmalt paika panna oma tingimused, mida mootorrattalt soovid? Rahasäästu, vastupidavust, silmailu, emotsiooni, häälekõla, sõidumugavust, hobujõude, vms? Ükski jutt ja video ei asenda testsõitu. Pane need tingimused sinu jaoks tähtsuse järjekorda ning mine proovima.

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 477
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Junzu »

See õlifiltri jutt on küll BS. Ega see krossiratas pole, et iga 5h järgel vahetad. Korra hooaja alguses vahetad, tellid väikese varuga ära, kuigi nagunii on esindusel kohapeal filter olemas. Ja tavaliselt varuosad liiguvad nädalaga ikka üle euroopa.

Kui Mv Augusta hind on vastuvõetav siis mine osta ära. Kõik on juba soovitanud seda. Mida siin ikka keerutada.

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas koi »

Ei osta see mees mingit Agustat. Ajab niisama siin kõvaks. Küsimused sellised Kia pereauto ostja tüüpi.
Kas ikka mugav? Kas filtrit müüakse riiulist?.... Järgmiseks bensiini kulu?
Aga no unistada on kindlasti lahe. Eriti, kui on hulga kaasunistajaid.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

koi kirjutas:

Ei osta see mees mingit Agustat. Ajab niisama siin kõvaks. Küsimused sellised Kia pereauto ostja tüüpi.
Kas ikka mugav? Kas filtrit müüakse riiulist?.... Järgmiseks bensiini kulu?
Aga no unistada on kindlasti lahe. Eriti, kui on hulga kaasunistajaid.

Ilmselt niisama kõvatamine.


Teema algataja
maaru5
Postitusi: 33
Liitunud: 25 Mai 2014, 10:01
Tsikkel: Kawasaki Z800

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas maaru5 »

Ma küsisin nõu kuna kawaga on kogemust ja Agustaga kogemus puudub. Olin sisuliselt ostmas Kawa Z800 ja käisid läbirääkimised hinnasuhtes ja ootan veel ühest kohast hinda, kuid mulle soovitati Agustat ja öeldi, et see on küll kallim aga see on oma raha väärt.Nüüd siis mõtlesin, et ehk saan siit mingeid konkreetseid fakte või kogemuse põhjal saadud teadmisi.Kui kogu see teema siin läbi lugeda siis konkreetseid väiteid siit ma ei saanud, kuigi oli paar tyypi, kes võtsid vaevaks sõbralikult nõu jagada-kuid lõpp läx ikka nii nagu ta kommentaariumites läheb-hakkavad rääkima need mehed kellel pole muud teha kui tähti närida ja mingeid umbes arvamusi avaldada.

Kui ma oleksin teadnud Agustast midagi enamat kui seda, et ta on itaallane ja ta on ilusa välimusega ja hoiab oma hinda paremini kui Kawasaki siis ma ei oleks siit uurima hakanud.

Ma arvan, et me paneme nüüd selle teema lukku ja ma käin Motodepoos ja Veldis ära enne jaanipäeva ja teen oma otsuse ja annan ka kõvatajale ja Kia pereautoga kulgevale härrale oma valikust teada!

Teistele aga suur tänu, et viitsisite pisut nõu anda!

Mina tänan!


reimps

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas reimps »

mx77 kirjutas:
koi kirjutas:

Ei osta see mees mingit Agustat. Ajab niisama siin kõvaks. Küsimused sellised Kia pereauto ostja tüüpi.
Kas ikka mugav? Kas filtrit müüakse riiulist?.... Järgmiseks bensiini kulu?
Aga no unistada on kindlasti lahe. Eriti, kui on hulga kaasunistajaid.

Ilmselt niisama kõvatamine.

Tahtsin just tuututama hakata, et teemaalgataja ei jaga vist tsiklismist kui elustiilivalikust üldse mingit biiti, isegi mitte peale otseseid vihjeid. Aga eks see poser'i elu ongi raske 8)

maaru, sa tee endale selgeks, milleks sul ratast vaja on ja palju sul pappi on. Agustaostjat sust ei saa, sa pigem siuke kawarimaka, cbr'irondi või ärahooratud gixxeritüüpi oled. Eelpoolloetletud muidugi läigivad kui juudimunad sinu kätte jõudes, hea pühapäeviti 5 km tiir teha linnas ja loomulikult ka Viru ringil. Kui veab, saad ehk isegi mõnel õhtusel ühissõidul külje maha pandud :mrgreen:

Miks ma seda arvan (ja ma ei eksi, muide, reeglina), vot sellepärast, et sa hakkad Itaalia rataste puhul ülalpidamiskulusid lugema. Need rattad teevad su vaeseks, aga see-eest oled ikkagi õnnelikum kui japsiomanikud. True story.

Ja kui mitu Tuonomeest siin ütlevad, et võta Agusta, siis ära küsi mingeid rumalaid küsimusi. Me lihtsalt teame õigeid vastuseid 8)


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas pyta »

mis nende rataste hinnad on üldse?et nii kõvasti mõtlema peab selle kulu pärast

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas AzA »

Brutale letikas peaks siin olema kuskil 11 ilma absuta, kawa z800 kuskil 8.
Kallimast ehk saab rohkem alla kaubelda, aga väike kolmekas käib vahel ikka :bsmile:

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas tali »

Saite mehe mutta tampida, way to go :oops: . Meie "sõbralik kommuun" ei jää küll mingi muu suvalise vaenuõhutava kommentaariumi õhkkonnast maha oma vihkamise/kõvatamise taseme poolest. Vahel on ikka päris piinlik eestlane olla...
Tüüp liitus kaks päeva tagasi ja see siin on kogu vastuvõtt motorahvalt, mille osaliseks ta sai.
Lihtsalt pidin ära ütlema.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

Teema algataja
maaru5
Postitusi: 33
Liitunud: 25 Mai 2014, 10:01
Tsikkel: Kawasaki Z800

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas maaru5 »

Tänud toetuse eest Tali. Mõte oligi saada konkreetseid näpunäiteid mitte margi toetajate solvavaid väljaütlemisi. Õnneks on väljaspool foorumit motopoodides profesionaalid, kes oskavad inimestega suhelda ja tuua välja konkreetse margi eelised teise margi ees.

Terv.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas yeekim »

reimps kirjutas:

.......

maaru, sa tee endale selgeks, milleks sul ratast vaja on ja palju sul pappi on. Agustaostjat sust ei saa, sa pigem siuke kawarimaka, cbr'irondi või ärahooratud gixxeritüüpi oled. Eelpoolloetletud muidugi läigivad kui juudimunad sinu kätte jõudes, hea pühapäeviti 5 km tiir teha linnas ja loomulikult ka Viru ringil. Kui veab, saad ehk isegi mõnel õhtusel ühissõidul külje maha pandud :mrgreen:

Miks ma seda arvan (ja ma ei eksi, muide, reeglina), vot sellepärast, et sa hakkad Itaalia rataste puhul ülalpidamiskulusid lugema. Need rattad teevad su vaeseks, aga see-eest oled ikkagi õnnelikum kui japsiomanikud. True story.

Ja kui mitu Tuonomeest siin ütlevad, et võta Agusta, siis ära küsi mingeid rumalaid küsimusi. Me lihtsalt teame õigeid vastuseid 8)

Teemaalgataja lugegu veelkord see läbi!

MV Agusta' t ei osteta sellepärast, et ta ülalpidamiskulud on väiksemad või et ta on maailma parima juhitavusega, vaid sellepärast, et ta on fucking MV AGUSTA

edu Kawasaki ostmisel :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

tali kirjutas:

Saite mehe mutta tampida, way to go :oops: . Meie "sõbralik kommuun" ei jää küll mingi muu suvalise vaenuõhutava kommentaariumi õhkkonnast maha oma vihkamise/kõvatamise taseme poolest. Vahel on ikka päris piinlik eestlane olla...
Tüüp liitus kaks päeva tagasi ja see siin on kogu vastuvõtt motorahvalt, mille osaliseks ta sai.
Lihtsalt pidin ära ütlema.

Pole siin kedagi tambitud, ebaadekvaatsed küsimused said vastavad vastused. Tegelikult mehele täiesti vastati aga paistab et point ei jõudnud pärale.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

maaru5 kirjutas:

Tänud toetuse eest Tali. Mõte oligi saada konkreetseid näpunäiteid mitte margi toetajate solvavaid väljaütlemisi. Õnneks on väljaspool foorumit motopoodides profesionaalid, kes oskavad inimestega suhelda ja tuua välja konkreetse margi eelised teise margi ees.

Terv.

Jaa just, Motodepoo hakkab sulle MV eeliseid Kawa ees ette lugema :D.

MV Brutale on täpselt selline ratas, et kui ma paar nädalat tagasi Milaanos olin, siis ma PIDIN päris mitusada meetrit maha kõndima, et näha mis pagana ilus ratas see seal seisab. Ja see oli loomulikult Brutale. Arvestades, et ma olen elus ikka rattaid näinud ja et Milaanos on niikuinii kõik tänavaääred tsikleid paksult täis siis see ikka torkas silma.
Aga jah, õlifilter on kindlasti kallim kui Kawal :D.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas tali »

Teate mis? Ma tean f..ing täpselt, mida Itaalia raud tähendab. Kõigist minu käes olnud autodest (neid on olnud päris palju) on kõige eredamad mälestused vana Alfa rimakaga (Alfasud ti'78). Masin oli absoluutne romu, roostes nagu öö, aga milline hing sellel oli!!! :twisted: . Iseloom. Hääl. Juhitavus. Stiil. Mul oli jummala po...i, palju see bensiini ja õli sõi. Ja ma ostaksin Brutale. Võid Duci Streetfighteri. Minu eelmise postituse point oli lihtsalt biker.ee kasutajate suhtumises uude tulijasse, ei muud.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

tali kirjutas:

Teate mis? Ma tean f..ing täpselt, mida Itaalia raud tähendab. Kõigist minu käes olnud autodest (neid on olnud päris palju) on kõige eredamad mälestused vana Alfa rimakaga (Alfasud ti'78). Masin oli absoluutne romu, roostes nagu öö, aga milline hing sellel oli!!! :twisted: . Iseloom. Hääl. Juhitavus. Stiil. Mul oli jummala po...i, palju see bensiini ja õli sõi. Ja ma ostaksin Brutale. Võid Duci Streetfighteri. Minu eelmise postituse point oli lihtsalt biker.ee kasutajate suhtumises uude tulijasse, ei muud.

Vaata, kui inimesele öeldakse mitu korda, et kui pappi on nagu putru, siis osta silmagi pilgutamata MV ja selle peale hakkab mingi õlifiltri jutt pihta, siis ikka viskab ventikasse küll.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas AzA »

Agustal on paar sellist viga, mida kohe algul ei taipa tähele panna.
Motopolitseiga pole ühtsust, neil on ikkagi kawasakid nüüd.
Õppesõitjatele käppa visates sama lugu, neil enamjaolt hondad ja kawad.
Ja peale õlifiltri ei saa ka piduriklotse Maxima ostuöölt alega soetada :(

Ohjah, oleks pappi ja ebakainet mõistust (nu umbes nagu reimpsil), siis vahetaks oma naked honda kasvõi moto guzzi vastu .... agustast rääkimata :mrgreen:

Uuele tulijale seletati terve lehekülg antud rataste vahet. Iga deem nurga alt. Ma olen üsna kannatlik, aga isegi siin tekkis üsna kindel veendumus, et tegu on kõvatajaga. Eriti pärast järjekordset rolleri müügi kuulutust.
Loogika lihtsalt ütleb, et Agusta ostja ei ürita kaht kilo rolleri müügiga lisaks ajada, vaid ta käib poes piima järel just selle rolleriga, aga Agustat naudib. Tal on jumala poogen, et teda taburetnikuks kutsutakse, sest tal on deem ratas. Teda ei huvita.
Sügavad vabandused kui eksisin :)

Viimati muutis AzA, 28 Mai 2014, 08:57, muudetud 1 kord kokku.
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Üldiselt ma nõustun AzA arvamusega.
Tõeline Agusta ostja ei päri foorumis, vaid jalutab poodi, lööb rulli letti ja lahkub ülirahuloleva Agusta omanikuna.

Miks me siin foorumis väga ei näe võrdlusi HD versus mõni jaapani Cruiser? Sellepärast et nad ei ole võrreldavad. Jaapanlane on kindalsti töökindlam, parem sõita, aga ta pole HD ja ongi kogu lugu.

Kasutaja avatar

mms
Postitusi: 88
Liitunud: 25 Juun 2013, 14:41
Tsikkel: M750,FE650E,NX650,WRE125,YZ80
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mms »

Türbel küll. Pange foorumi reeglitesse nõue, et enne konkreetse üle 10k EUR maksva mudeli kohta arvamuse küsimist tuleb esitada moderaatorile pangakonto väljavõte ja finantsanalüüs, millest nähtub võime finatseerida mootorratta ülalpidamist. Lihtne, säästate enda väärtuslikku aega ja ei pea vaevuma vaeste inimeste tausta uurima.

Mina tänan sisuliste vastuste eest, ei teadnud MV Agusta Brutalest enne mitte midagi, nüüd tean. Ja kui väga tahan, saan seda endale ka lubada.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Siin võrreldakse jah minuarvates võrreldamatid asju: nagu VW ja Alfa :-)
Ükski VW omanik ei saa mitte kunagi aru, miks keegi on nii loll, et endale Alfa ostab ja vastupidi.
Ma ise kah tegelikult selline mitte-alfa "isane" :lol:
Aga küsijale niipalju, et tee süda kõvaks ja osta see mis sulle endale õige tundub, ära lase ennast "foorumist" mõjutada.
Kuna sul endal juba ühe rattaga kogemus olemas, siis ilmselt tead, et ratas ei ole midagi millega/ mille abil saaks kusagilt midagi säästa. Kui tekiks soov säästa, siis esimesena asjana oleks ilmselt õige loobuda rattast üldse.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

PS. ma ei mõelnud oma eelmise lehe postitusega mitte varuosa hinda, vaid saadavust...
seniks kuniks tsiklimüüja ei suuda sellist elementaarset asja nagu müüdava tsikli õlifiltrit riiulis hoida, siis jah, võite rääkida mis tahes mis on hea ja mis pole mitte oma sõidurõõmu ja muu osas. kui puuduva õlifiltri pärast jääb õlivahetus tegemata ja seetõttu ka poole suve sõidud ... siis tehke ise järeldused.

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Milles on probleemi?
Osta see mis endale meeldib. Ongi kogu lugu. Hoolduskulud-asjad tõenäoliselt ei niida jalust kummagi tsikli puhul, kui ei ole plaanis sõita aastas 100 000+ km maha...

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Bullet1222
Postitusi: 155
Liitunud: 20 Apr 2007, 12:45
Tsikkel: Jawa 350, Hayabusa, Diavel
Asukoht: Tallinn

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Bullet1222 »

Siin Benellist juba ka juttu olnud, seega oleks sellel lingil müüdav TNT 1130 poole odavam (5,5 kilo) võimalus järgi proovida, mida üks eksootiline Itaalia raud endast kujutab. http://motodepoo.ee/kasutatud_mootorrat ... em=1710851 (togi)

Riga 13 > Riga Delta > Jawa 360/350 (1972) > Honda VTR1000F Firestorm (1998) > Suzuki GSX1300R Hayabusa (2010) > Ducati Diavel (2017)

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas tali »

Selle võtaks küll ligi raisk, ükspuha, kui pirtsakas see ka poleks. Lihtsalt välimuse pärast. Ja kuuldavasti pidi valusalt edasi ka käima :twisted:
PS! Üks Morini Corsaro oli ka mõni aeg tagasi siinkandis müügis, aga vist on ära ostetud. Igatahes kuulutust ei leia praegu.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Ja mis hingest kõik räägivad kui itaalia ratta peale jutt läheb?

フーリガン
Kasutaja avatar

Bullet1222
Postitusi: 155
Liitunud: 20 Apr 2007, 12:45
Tsikkel: Jawa 350, Hayabusa, Diavel
Asukoht: Tallinn

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Bullet1222 »

MarekM kirjutas:

Ja mis hingest kõik räägivad kui itaalia ratta peale jutt läheb?

Mu eelmisel V2 bikel (olgugi, et ei olnud itaallane) oli ka hing, küll ta peeretas karpadesse, paukus, suri kohati tühikäigul ja äkilistel pidurdustel välja jne. Ütleme nii, et see hing on tehases sisse kodeeritud vead ja kiiksud (mitte ainult mootoriga seonduvad), mida ei anna parandada ning millega tuleb leppida elama. Ütleme nii, et lemmiklaps on ka ju alati see raskema iseloomuga. :D

Riga 13 > Riga Delta > Jawa 360/350 (1972) > Honda VTR1000F Firestorm (1998) > Suzuki GSX1300R Hayabusa (2010) > Ducati Diavel (2017)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”