Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

w12bmw
Postitusi: 34
Liitunud: 23 Apr 2008, 10:10

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas w12bmw »

...

Viimati muutis w12bmw, 14 Juun 2013, 17:17, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

need4beat
Postitusi: 226
Liitunud: 20 Okt 2004, 00:01
Tsikkel: Rinka tõugu ratas
Asukoht: Tartu.
Kontakt:

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas need4beat »

ants01 wrote:
Kloostrimetsa Motopoodi ja seal tehakse Sulle vastav hammakas hea hinnaga valmis.

edu

Niisama küsin, et kui suurt soovid?

No nii peast ma ei osta öelda,aga tellimust esitades annab domikale sellise tagaketiratta suuruse R245/3-46 (520) .ma paneks ikka raadiust nii 3 senti juurde ehk.

Kasutaja avatar

christian
Postitusi: 220
Liitunud: 07 Veebr 2009, 21:14
Tsikkel: K3 fighter

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas christian »

http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... 6&t=h&z=17 ei mäleta kuidas asfalt seal oli, aga plats oleks täpselt õige :!: :twisted:

pahadeplaneet kirjutas:
Aga kuidas käib 1000 bike kui on 25kw piirajad :shock:
on sellega võimalik üldse sõita nii et kiivrit märjaks ei nuta :?:
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas KIBU »

need4beat kirjutas:

ants01 wrote:
Kloostrimetsa Motopoodi ja seal tehakse Sulle vastav hammakas hea hinnaga valmis.

edu

Niisama küsin, et kui suurt soovid?

No nii peast ma ei osta öelda,aga tellimust esitades annab domikale sellise tagaketiratta suuruse R245/3-46 (520) .ma paneks ikka raadiust nii 3 senti juurde ehk.

kloostrimetsa poe kaudu lasin endale teha hammaka . 55 hammast 525 laius. tehti alumiiniumist kuigi tahtsin terasest ja maksma läks 900,- kuigi pakuti et läheb 600,-. töö muidu igati ilus ja väga kerge. nädalaga tehti valmis. tahavad saada paberil eskiisjoonist. ja hammaste arvu + keti mõõt et siis kas 520, 525 jne.
kasutan ise DID ketti ja suurema hammaka jaoks panen klõpslukkudega mõned lülid vahele. samast kloostrimetsast endise vennasvabariigi toodang miski 20,- tükk.
taga hammaka suuruse kohta niipalju et linna stundi jaoks arvestuslikult ca 10 hammast taha suurem. ette üks väiksem ei anna suurt midagi. tuntav vahe minuarust kuski alates +5 hambast taga. seeriatoodangus minu rattale saada 47 hammast originaali 42 asemel + ette 1või 2 hammast väiksem. 1 hammas ees väiksem enamvähem sama mis taha 3 hammast juurde. sellises seades kannatab enamvähem maanteed kah sõita.
päris platsil trikitamise seades peaks taga olema 10 kuni 20 hammast rohkem. saab kiirused maha ja pöörded alla. mina proovisin 15 ja 18 lisahammast taga. linnavahel hädapärast võib sõita kuid maanteel täitsa masendav. tippkiirus tiba 200 peale kuid pöörded 8-10k. lisaks tahab selline vaagen juba ka võllile slaiderit kuna küllili kukkudes käib serv vasu maad.
tagarattal sõitu palju suurem hammakas siiski lihtsamaks ei tee. (õppimist) juhul muidugi kui rattal piisavalt jõudu et originaal seades üles saab. pigem teeb aeglane ülekanne asja raskemaks kuna kaasikäe tunnetus peab olema parem. stunt foorumites soovitatakse õppida originaal ülekandega asi enamvähem käppa ja alles siis vahetada. suure hammaka( mitte natuke suurema) mõte on siiski et saaks väikesel kiirusel trikke teha.
lisaks peaks veel aitama tagumise rehvi rõhu vähendamine. suureneb haardepind ja rehv vajub laiaks e kandiliseks. see vähendab tasakaalupunkti lähedal tekkivat külgsuunalist kõikumist. kasutatakse 1at survet (15psi räägivad stunt foorumites) lisaks soovitatakse harjutada võimalikult ühesuguse rõhkuga. (et siis manokas ja jalgratta pump tasku)

5248653
Kasutaja avatar

-erx-
Postitusi: 130
Liitunud: 14 Okt 2004, 16:34
Asukoht: metsas puu otsas

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas -erx- »

custom hammakaid saab Tõnu Kala käest, tal lausa Kala Sprockets klepsudki peal neil :) http://www.mx-bikes.com/

Kasutaja avatar

koibs
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Juun 2005, 11:33
Tsikkel: Kawasaki KX250F
Asukoht: Karksi-Nuia
Kontakt:

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas koibs »

Uus aadress http://www.kalamaotors.ee

Eritellimused saata info@kalamotors.ee ja 510 1520 või 56 644 683 ja teeme pakkumise.

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

koibs kirjutas:

Uus aadress http://www.kalamaotors.ee

Eritellimused saata info@kalamotors.ee ja 510 1520 või 56 644 683 ja teeme pakkumise.

Link vigane!
õige oleks http://www.kalamotors.ee/

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re:

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

rallitaja kirjutas:

Kahekesi Planetaga. Esimene käik, korraks gaasi ja juba oligi esiratas maast lahti ja selja tagant saadeti p*tsi.

Kusjuures ma vedasin ka oma krossariga üht inimest. Ühe korra kohalt minnes libises kuidagi siduri heebel käest ja mind saateti ka p*tsi. :D


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Hondaga kahekesi fooritagant minnes käskisin kõvasti kinni hoida... Ja miks kõigile sama koht alati meelde tuleb?
Sõbranna saatis mind ka enda omasse :mrgreen:


jäme kobra
Postitusi: 133
Liitunud: 11 Sept 2008, 17:51
Tsikkel: Kawasaki KLE
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 3 korda

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas jäme kobra »

Niipalju kui mul on 6nnestunud seljakoti austav ylesanne enda peale v6tta on see alati tähendanud tunnet -juht niikuinii ei oska s6ita-kohe on minek-ikka veel ratastel-j6uaks juba kohale.VB olen lihtsalt liiga p6deja tyyp,lihtsalt lenksust hoides tunduvad asjad hulka l6busamad ja kontroll s6ltub ainult su enda tunnetusest.Aastasid tagasi 6ndsal Jawa ajastul v6ttis tuttav seljakotiks ja laskis oma uuel 638-l kahekesi tagarattal-need sekundid tundusid tundide pikkused ja elusalt pääsemine uskumatu joppamisena.Kui nyyd v6rrelda kaasaegsete rataste sooritusv6imet ja ja uue p6lvkonna härrade s6iduoskusi siis jääb seljakotil yle ainult hambad juhi kombesse lyya...

Alkohol pole minu jaoks mingi probleem!
Kasutaja avatar

nael
Postitusi: 189
Liitunud: 08 Mai 2005, 12:06
Asukoht: Põlva

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas nael »

Keegi rolleri pealt on istunud tsikkli selga varasemate tagaratta kogemustega? Nurga kartust tegelikult nagu olla ei tohiks ju, lihtsalt jalapidur tuleks käppa saada ilusti, muid probleeme nagu olla ei tohiks minu arvates.. On kellegil kogemusi? :roll:

Kasutaja avatar

kotk
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Mär 2005, 23:07
Tsikkel: H-D Road King `03
Asukoht: Tallinn

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas kotk »

Ah lõpetage see tagarattapeal punnitamine ükskord ära :wack: , minge parem kruiseri peale üle, nautige sõitu ja ongi probleem lahendatud , kusjuures siis ei arva enam keegi ,et peaksite ilmtingimata tagarattapeal sõitma ... ja ongi rahu majas :bsmile:

Yamaha FZR 600/Suzuki GSX 600F/Suzuki RF 900R/Suzuki GSX R-750K1/Kawasaki VN 750 Vulcan/Kawasaki VN900 Custom/Harley-Davidson "Road King"
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Tagarattal on ju lõbus sõita :D :roll: . Ma ise koguaeg kadestan vendasi kes sõidavad sadu meetreid tagarattal. Täna mõtlesin, et lähen ka maja taha proovima. Siiamaani ei ole veel üle tõmmand (õnneks). Igakord kui ma tagarattale tõmban siis mulle alati tundub, et esirattas on liiga kõrgel ja lasen gaasi järsku lahti. Peab veel julgust koguma, siiani on rekord u. 4 m.


Teema algataja
mart211

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

jegesmesh kirjutas:

Tagarattal on ju lõbus sõita :D :roll: . Ma ise koguaeg kadestan vendasi kes sõidavad sadu meetreid tagarattal. Täna mõtlesin, et lähen ka maja taha proovima. Siiamaani ei ole veel üle tõmmand (õnneks). Igakord kui ma tagarattale tõmban siis mulle alati tundub, et esirattas on liiga kõrgel ja lasen gaasi järsku lahti. Peab veel julgust koguma, siiani on rekord u. 4 m.

Proovi parem esirattal sõita, hoopis põnevam on, vähemalt minu jaoks :D

Kasutaja avatar

christian
Postitusi: 220
Liitunud: 07 Veebr 2009, 21:14
Tsikkel: K3 fighter

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas christian »

jeps, stoppie on mulle ka tunduvalt kergem.
Aga tagarattal on ka päris võll lasta :D

pahadeplaneet kirjutas:
Aga kuidas käib 1000 bike kui on 25kw piirajad :shock:
on sellega võimalik üldse sõita nii et kiivrit märjaks ei nuta :?:
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

mart211 kirjutas:
jegesmesh kirjutas:

Tagarattal on ju lõbus sõita :D :roll: . Ma ise koguaeg kadestan vendasi kes sõidavad sadu meetreid tagarattal. Täna mõtlesin, et lähen ka maja taha proovima. Siiamaani ei ole veel üle tõmmand (õnneks). Igakord kui ma tagarattale tõmban siis mulle alati tundub, et esirattas on liiga kõrgel ja lasen gaasi järsku lahti. Peab veel julgust koguma, siiani on rekord u. 4 m.

Proovi parem esirattal sõita, hoopis põnevam on, vähemalt minu jaoks :D

Ei julge :D

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

nael kirjutas:

Keegi rolleri pealt on istunud tsikkli selga varasemate tagaratta kogemustega? Nurga kartust tegelikult nagu olla ei tohiks ju, lihtsalt jalapidur tuleks käppa saada ilusti, muid probleeme nagu olla ei tohiks minu arvates.. On kellegil kogemusi? :roll:

Olen rolleriga harjutanud talvest saati noka peal sõitu. Juuni algusest tsikkel ka olemas, a ütleme nii, et asjal on ikka teine tera :wack:
Roller kaalub heal juhul 50-60kg+ siis mina seal peal hüppamas. Rolleriga julgeb juba igast lollusi teha, a tsikli seljas veel ei julge. Jõudu küll rohkem, peaks kergemini tulema, a gixxeril see kaalujaotus nii ees, et mina pole saanud rohkem kui 10 cm maast lahti. Ma millegi pärast arvan, et eks esimestel kordadel on küll nurga kartus, a see lihtsalt möödub kiiremini.
Rolleri rekord on hetkel oma 10+ m.
Ühes õpetamis videos üks inglasest rinka vend ütles, et rattaga õpi enne selgeks ja siis alles proovi tsikli seljas.
Ja stoppie't olen ka proovinud, a pidurif on nii pudrud a pee nii raske, et väga ei saa ikka õhku. Rattaga olen ka samas proovinud, tuleb küll :)

Harjutan edasi ja kogun julgust tsikli peale.

Sa ka harjutad rolluga siis ?


Brabus
Postitusi: 364
Liitunud: 18 Aug 2006, 16:03

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Brabus »

tal rolleriga juba selge


Teema algataja
mart211

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Thesaarlane kirjutas:

Olen rolleriga harjutanud talvest saati noka peal sõitu. Juuni algusest tsikkel ka olemas, a ütleme nii, et asjal on ikka teine tera :wack:
Roller kaalub heal juhul 50-60kg+ siis mina seal peal hüppamas. Rolleriga julgeb juba igast lollusi teha, a tsikli seljas veel ei julge. Jõudu küll rohkem, peaks kergemini tulema, a gixxeril see kaalujaotus nii ees, et mina pole saanud rohkem kui 10 cm maast lahti. Ma millegi pärast arvan, et eks esimestel kordadel on küll nurga kartus, a see lihtsalt möödub kiiremini.
Rolleri rekord on hetkel oma 10+ m.
Ühes õpetamis videos üks inglasest rinka vend ütles, et rattaga õpi enne selgeks ja siis alles proovi tsikli seljas.
Ja stoppie't olen ka proovinud, a pidurif on nii pudrud a pee nii raske, et väga ei saa ikka õhku. Rattaga olen ka samas proovinud, tuleb küll :)

Harjutan edasi ja kogun julgust tsikli peale.

Paljud räägivad seda, et harjuta, mingi väikese asjaga, enne kui suurema peale ronid, kuid mina arvan, et rolleril/dirtbikel on nii suur vahe kuusajase sportrattaga, et kõik tundub nagu uus. ATV'ga piduri tunnetuse saamine kõlab juba mõistlikumalt.
Selle gixxeriga pead lihtsalt rohkem harjutama, sest iga rattaga saab tagarattal sõita(mõnel peab ainult ülekannet muutma). Kõik on harjutamise asi. Ja kui tagarattal ei saa sõita, sest kaalujaotus ees, siis kuidas perse jälle raske on? Vajuta pidureid kõvemini lihtsalt :D (crash)


Teema algataja
mart211

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mart211 kirjutas:
Thesaarlane kirjutas:

Olen rolleriga harjutanud talvest saati noka peal sõitu. Juuni algusest tsikkel ka olemas, a ütleme nii, et asjal on ikka teine tera :wack:
Roller kaalub heal juhul 50-60kg+ siis mina seal peal hüppamas. Rolleriga julgeb juba igast lollusi teha, a tsikli seljas veel ei julge. Jõudu küll rohkem, peaks kergemini tulema, a gixxeril see kaalujaotus nii ees, et mina pole saanud rohkem kui 10 cm maast lahti. Ma millegi pärast arvan, et eks esimestel kordadel on küll nurga kartus, a see lihtsalt möödub kiiremini.
Rolleri rekord on hetkel oma 10+ m.
Ühes õpetamis videos üks inglasest rinka vend ütles, et rattaga õpi enne selgeks ja siis alles proovi tsikli seljas.
Ja stoppie't olen ka proovinud, a pidurif on nii pudrud a pee nii raske, et väga ei saa ikka õhku. Rattaga olen ka samas proovinud, tuleb küll :)

Harjutan edasi ja kogun julgust tsikli peale.

Paljud räägivad seda, et harjuta mingi väikese asjaga, enne kui suurema peale ronid kuid mina arvan, et rolleril/dirtbikel on nii suur vahe kuuesajase sportrattaga, et kõik tundub nagu uus. ATV'ga piduri tunnetuse saamine kõlab juba mõistlikumalt.
Selle gixxeriga pead lihtsalt rohkem harjutama, sest iga rattaga saab tagarattal sõita(mõnel peab ainult ülekannet muutma). Kõik on harjutamise asi. Ja kui tagarattal ei saa sõita, sest kaalujaotus ees, siis kuidas perse jälle raske on? Vajuta pidureid kõvemini lihtsalt :D (crash)

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Tervitan mehi, kes mulle mitu korda juba lühikeste pükste, teesärgi ning tavaliste potastega tänaval tagarattal vastu tulevad.
Võiks arusaada sellest, et mõni mutike ehmatab autoroolis, teeb järsu liigutuse ning oledki pikali - ei mõista, kas tõesti on elementaarset turvavarustust raske kanda?

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

Teema algataja
mart211

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

justcraizy kirjutas:

Tervitan mehi, kes mulle mitu korda juba lühikeste pükste, teesärgi ning tavaliste potastega tänaval tagarattal vastu tulevad.
Võiks arusaada sellest, et mõni mutike ehmatab autoroolis, teeb järsu liigutuse ning oledki pikali - ei mõista, kas tõesti on elementaarset turvavarustust raske kanda?

Veidi vale teema. Kurda http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=3 ... id#p375832 sinna.


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Panthera »

justcraizy kirjutas:

Tervitan mehi, kes mulle mitu korda juba lühikeste pükste, teesärgi ning tavaliste potastega tänaval tagarattal vastu tulevad.
Võiks arusaada sellest, et mõni mutike ehmatab autoroolis, teeb järsu liigutuse ning oledki pikali - ei mõista, kas tõesti on elementaarset turvavarustust raske kanda?

Tere - tere ... Ilmselt olen mina üks nendest siis ...
No andke andeks aga kui väljas on 25+ siis no ei kaku linnas sõitmiseks täisülikonda selga...
Teksad, T-särk, kindad, seljakaitse kiiver ja saapad ja vsjo. Rohkem vaja pole.

Aga aitab OT-st.
Vaielda ja kurta saab teises teemas :bsmile:

Küsin sellekohta, et kui esimene käik hakkab otsa saama, siis kuidasmoodi ma peaks teise sisse lükkama ?
Mis pööretelt umbes, ja kas siduriga või ilma ?

Kasutaja avatar

GoodCat
Postitusi: 208
Liitunud: 20 Mär 2008, 12:35
Tsikkel: SV650s, CRF450

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas GoodCat »

Saab mõtlemat moodi, aga kas mitte lihtsam ei ole kohe teisega latva ajada ja siis pole seda käigu muret :D

56654209
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Ja kui tagarattal ei saa sõita, sest kaalujaotus ees, siis kuidas perse jälle raske on? Vajuta pidureid kõvemini lihtsalt :D (crash)[/quote]

Gixxeril kaalujaotus ees. Rolleril taga. Rolleriga ei tule stoppie't.
Gixxeriga tuleb küll, aga asi jälle julguse taga. Aga olen saanud üks 20-30 cm lahti, kuid siis lõppes hoog ära. 90 pealt väga ei julge veel proovida.

Mart211........nagu ma aru saan sis sul ka gixxer. On sul hammakas vahetatud ?

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Ma ise juba eile hakkasin teise käiguga ka proovima, kiirus on ikka teine. Peab veel harjuma.


kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas kopu »

No gixxer läheb ju paljalt gaasiga ka tagarattasse ja seda ilma hammakat vahetamata. Sellepärast ma siiamaani pole siduriga wheelitamist ära õppinudki et powerwheelit palju lihtsam teha. Isegi teisega ei ole probleemi ilma sidurita tagarattasse lasta.


Teema algataja
mart211

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Thesaarlane kirjutas:

Ja kui tagarattal ei saa sõita, sest kaalujaotus ees, siis kuidas perse jälle raske on? Vajuta pidureid kõvemini lihtsalt :D (crash)

Gixxeril kaalujaotus ees. Rolleril taga. Rolleriga ei tule stoppie't.
Gixxeriga tuleb küll, aga asi jälle julguse taga. Aga olen saanud üks 20-30 cm lahti, kuid siis lõppes hoog ära. 90 pealt väga ei julge veel proovida.

Mart211........nagu ma aru saan sis sul ka gixxer. On sul hammakas vahetatud ?[/quote]

Kui ma ratta sain oli ees kaks hammast rohkem kui vaja, harjutasin sellega. Nüüd on taga 52 ja ees 16 vist. Suht kiire ülekanne, kui ega ma tagarattal sõita oska ka. Kiirema ülekandega on mul lihtsam harjutada, sest kiirus suurem ja seisab paremini püsti. Kahjuks pole aega sõita, korra või kaks kuus. :evil:

Ja nõustun kopuga. Mul lihtsalt siduriga kergem, suurem kontroll selle üle, kui kiiresti esiots tõuseb.

Kasutaja avatar

christian
Postitusi: 220
Liitunud: 07 Veebr 2009, 21:14
Tsikkel: K3 fighter

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas christian »

Thesaarlane kirjutas:

Ja kui tagarattal ei saa sõita, sest kaalujaotus ees, siis kuidas perse jälle raske on? Vajuta pidureid kõvemini lihtsalt :D (crash)

Gixxeril kaalujaotus ees. Rolleril taga. Rolleriga ei tule stoppie't. [/quote]

Loll jutt suhu tagasi, rolleriga saab VÄGA ilusti stoppiet teha. (togi)
Samamoodi saab ka tavapärase setupiga teha ringe wheeliega, ainult Skilli peab olema.

Ega kõik ei juhtugi nii et istud ratta selga ja järsku oled jube pro ja tulistad linnavahel hammasratta peal ringi :evil:

pahadeplaneet kirjutas:
Aga kuidas käib 1000 bike kui on 25kw piirajad :shock:
on sellega võimalik üldse sõita nii et kiivrit märjaks ei nuta :?:
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas Raiki »

christian kirjutas:

ainult Skilli peab olema...

võitlesid pool ööd arvutimängus mingite kollidega ja said kõvasti skilli juurde vai (lol)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”