Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
mg

Fleim: tagaratta peal sõitmine?

Lugemata postitus Postitas mg »

kui paljud teist seda ikka oskavad? kuidas keegi seda harjutanud on? mis kiiruse juures keegi seda harjutama on hakanud, 1 käiguga või ikka suuremaga?
ise hakkasin harjutama alles hiljaaegu ja sain oma tagumisest tulest ka jagu.. :oops:
Viimati muutis mg, 30 Apr 2005, 23:58, muudetud 1 kord kokku.



korgits
Postitusi: 202
Liitunud: 28 Veebr 2004, 13:29

Lugemata postitus Postitas korgits »

Hea ,et aint taga tulega asi piirdus :) Oleks veel kogemata oma tsikli yle tõmmand...mida kõike siis oleks pidanud vahetama :P

/me ei oska veel tagaratta peal kohe yldse sõita. ....aint siis kui täiega kiirendan ja vahetan käike..............siis oma 10 cm maast tõuseb esiratas.
Kyll aga kogemata olen ka ratta liiga kõrgele saanud :oops:
Kasutaja avatar

b3ar
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2003, 14:15
Asukoht: Viimsi | Aprilia Tuareg Rally 125

Lugemata postitus Postitas b3ar »

ma olen ka koguaeg mõelnud, et peaks ikka proovima ja harjutama hakkama. Eile tulin bussiga linnast vaatasin et Gert Olle (sõidab super motot) sõidab pirita teel püsti taga rattas mööda. Tuleb aina suurem tahtmine seda ise ka osata. Kui mul cz oli, see oli vist kolmas päev selle seljas, kui olin krossi rajal, esimene kord läks lihtsalt kohalt minnes esi ots püris ilusti maast lahti hakkasin siis proovima aina rohkem ja rohkem. Lõpetasin nii et lenks oli pooleks. :)

Pets.
Kasutaja avatar

WR
Postitusi: 164
Liitunud: 04 Veebr 2005, 10:53
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas WR »

Ei saanud mainimata jätta, et Kert on K-ga :roll:

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

Alusta ikka suurtel kiirustel
näiteks 250-300 km/h sõites tõmba esiratas maast lahti.
Linnas fooritagant tagarattal oskavad kõik isegi titegad sõita, ole ikka tegija!!!
Ma mõtlesin, et võtaks tsiklil ültse esiratta alt ära, mõttetu seda seal hoida, lisa raskus ainult. Või mis teie arvate, kas tasub?

Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

jah, olen mina ka näinud neid, vabandust, supermotodega p***, kelle ainuke sõiduasend on igasuguse liikluse juures tagarattas püsti. või siis tihedalt autode vahel sõelumine. (erilised tervitused siinkohal kahele sinise yamaha supermoto kodanikule, kes sõidavad alati koos, vahel ka koos ühe baigiga ning sõidavad nii nagu seda ise tahavad, mitte liiklus või eeskiri või olud seda lubaksid).
ja järgmine kord, kui juhus on ja LE on minu poolt, lihtsalt sõidan neile ette. vahet ei ole, kas auto või tsikliga. türi küll, nii ei sõideta linnas. mine kinnisele alale või rajale ja sõida ennast sealkasvõi pooleks.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Jaa intruder, võta esiratas ära! Mingi ruki oled vä? Miks sul see veeeel siiamaani all on?

T**a ma ei tea sa oled ikka üle käte läinud, peab sind kasvatama tulema!

Tited sõidavad ainult esirattaga! :( :wack: :bsmile:

Teema algataja
scooch

Lugemata postitus Postitas scooch »


Teema algataja
zed

Lugemata postitus Postitas zed »

Vana tõde, et loll pea on kerele nuhtluseks. Tõmmake aga tagarattal ja esirattal ja sadulapeal ja seda kõikke linnas. Järgmine liiklusvahend on peatselt sandikäru. Seal saab kah tagarattal rebida.

Teema algataja
YamahaR6

Lugemata postitus Postitas YamahaR6 »

Credo Sa kuula/loe ise ka enda juttu! Keeran ette... Masendav.
Keera mulle ette kunagi, eks.

Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

YamahaR6 > ma olengi masendav. see on minu needus.
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

Credo kirjutas:
ja järgmine kord, kui juhus on ja LE on minu poolt, lihtsalt sõidan neile ette. vahet ei ole, kas auto või tsikliga.
Krt... on ikka tegelasel jutt...
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas deadend »

see teema kus uued end tutvustavad ja siis vanad olijad neid tervitavad, seal teemas tuleks palju poste ära kustutada, kõik tervitavad uusi et tere tulemast biker.ee sõbralikku perre. ja mis on saanud sellest sõbralikust ja abivalmis perest, kõik nääklevad ja vaidlevad omavahel, foorumi reeglid ei huvita enam kedagi, siin teemas on aint 4 esimest posti teemase minevad ja siis läheb ära vingumiseks.

Kas sellist biker.ee-d me tahtsimegi ? :(
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

deadend kirjutas:
see teema kus uued end tutvustavad ja siis vanad olijad neid tervitavad, seal teemas tuleks palju poste ära kustutada, kõik tervitavad uusi et tere tulemast biker.ee sõbralikku perre. ja mis on saanud sellest sõbralikust ja abivalmis perest, kõik nääklevad ja vaidlevad omavahel, foorumi reeglid ei huvita enam kedagi, siin teemas on aint 4 esimest posti teemase minevad ja siis läheb ära vingumiseks.

Kas sellist biker.ee-d me tahtsimegi ? :(
Nii ongi õige ju... Tüütuks läheb kui kui järjest tuleb mingit rutiinset juttu sellest kas keegi sõidab või ei sõida tagarattal
Kasutaja avatar

WR
Postitusi: 164
Liitunud: 04 Veebr 2005, 10:53
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas WR »

Nii vahva Credo et sul sellised lahedad plaanid nende huligaanidega on, aga sinu juttu lugedes jääb mulje et ega sul kõik endal seal kiivri all kaa korras pole, "...keeran ette kui LE minu poolt..." sellise mõtlemisega meie suht karmis liikluskeerises edu sulle ja ole ikka ettevaatlik et endale liiga ei tee ;)
Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas deadend »

Nigga kirjutas:
Tüütuks läheb kui kui järjest tuleb mingit rutiinset juttu sellest kas keegi sõidab või ei sõida tagarattal
ega jah
mõtlesin, et küsiks kah abi, et mul karpaga probleem, saaks vähemalt teada kus müüakse sitemat bena ja kes järgmisena siit foorumist minema aetakse sest tal on mingi vingem karbuss ja selle pärast sõidab kiiremini.

Teema algataja
Aivar

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Credo kirjutas:
jah, olen mina ka näinud neid, vabandust, supermotodega p***, kelle ainuke sõiduasend on igasuguse liikluse juures tagarattas püsti. või siis tihedalt autode vahel sõelumine. (erilised tervitused siinkohal kahele sinise yamaha supermoto kodanikule, kes sõidavad alati koos, vahel ka koos ühe baigiga ning sõidavad nii nagu seda ise tahavad, mitte liiklus või eeskiri või olud seda lubaksid).
ja järgmine kord, kui juhus on ja LE on minu poolt, lihtsalt sõidan neile ette. vahet ei ole, kas auto või tsikliga. türi küll, nii ei sõideta linnas. mine kinnisele alale või rajale ja sõida ennast sealkasvõi pooleks.
Tegelikult olenemata nahhaalsusest või muust, VEALE ei tohi liikluses vastata omapoolse sihiliku VEAGA. Lisaks on siiski ka kehtivad põhimõtted, millele toetudes on iga liikleja kohustus käituda vastavalt nii, et võimalikud kahjud (ohtlikud situatsioonid jm) oleks minimaalsed.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Hmmm.....

Ega's nüüd saa ka väita, et tagarattal sõit ja esirattale upitamine täiega saatanast on ;)

Iga asi omal ajal ja omal kohal. Fooride vahel ja liikluses ilmselt see õige aeg ja koht ei ole. Tagajärjed võivad väga pahad olla ja ennast teed paljude silmis lolliks ning väga väheste silmis saad mõtetu punktikese.

AGA miks mitte asja selgeks õppida? Muidugi mitte nii nagu esimese postituse pildilingi taga näha : ilma igasuguse varustuseta, sh kiivrita :roll:


Mina ikka üritan aeg ajalt 1...2 käiguga väikse hoo pealt kontrollitult esiratast kergitada ( no tuleks siis midagi välja ka :P ), Nigga siin teadis kunagi oma ratta seljas hoopis 80 km/ h hea olevat ( rinkal, muide, kui keegi ta muljendustest märkas).

Edu ja mõistust!
Suzuki GSX 750 Inazuma

korgits
Postitusi: 202
Liitunud: 28 Veebr 2004, 13:29

Lugemata postitus Postitas korgits »

Kadedus ajab juba pea lõhki ?
Intruder kirjutas:
Alusta ikka suurtel kiirustel
näiteks 250-300 km/h sõites tõmba esiratas maast lahti.
Linnas fooritagant tagarattal oskavad kõik isegi titegad sõita, ole ikka tegija!!!
Ma mõtlesin, et võtaks tsiklil ültse esiratta alt ära, mõttetu seda seal hoida, lisa raskus ainult. Või mis teie arvate, kas tasub?


Jajah .....ja sina oled meil ainus hetero.
Ja kui mul Le lubab siis sõidan sul mõlemad peeglid maha ...olen autoga või tsikliga......ja ole sinagi autoga või tsikliga ;)
Credo kirjutas:
jah, olen mina ka näinud neid, vabandust, supermotodega p***, kelle ainuke sõiduasend on igasuguse liikluse juures tagarattas püsti. või siis tihedalt autode vahel sõelumine. (erilised tervitused siinkohal kahele sinise yamaha supermoto kodanikule, kes sõidavad alati koos, vahel ka koos ühe baigiga ning sõidavad nii nagu seda ise tahavad, mitte liiklus või eeskiri või olud seda lubaksid).
ja järgmine kord, kui juhus on ja LE on minu poolt, lihtsalt sõidan neile ette. vahet ei ole, kas auto või tsikliga. türi küll, nii ei sõideta linnas. mine kinnisele alale või rajale ja sõida ennast sealkasvõi pooleks.


Hea ,et ise saad aru ka sellest.....miks siin siis foorumis kykitad ? Selleks ,et näidata sõnaliste ähvardustega kui kõva mees oled ja teisi õpetada ? Nii armas emme ja issi oled mulle =)
Credo kirjutas:
YamahaR6 > ma olengi masendav. see on minu needus.
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

Alusta ikka suurtel kiirustel
näiteks 250-300 km/h sõites tõmba esiratas maast lahti.
Linnas fooritagant tagarattal oskavad kõik isegi titegad sõita, ole ikka tegija!!!
Ma mõtlesin, et võtaks tsiklil ültse esiratta alt ära, mõttetu seda seal hoida, lisa raskus ainult. Või mis teie arvate, kas tasub?
jah, olen mina ka näinud neid, vabandust, supermotodega p***, kelle ainuke sõiduasend on igasuguse liikluse juures tagarattas püsti. või siis tihedalt autode vahel sõelumine. (erilised tervitused siinkohal kahele sinise yamaha supermoto kodanikule, kes sõidavad alati koos, vahel ka koos ühe baigiga ning sõidavad nii nagu seda ise tahavad, mitte liiklus või eeskiri või olud seda lubaksid).
ja järgmine kord, kui juhus on ja LE on minu poolt, lihtsalt sõidan neile ette. vahet ei ole, kas auto või tsikliga. türi küll, nii ei sõideta linnas. mine kinnisele alale või rajale ja sõida ennast sealkasvõi pooleks.
Kroomipedede kadedus. Kui ikka ratas mannetu on, ega siis ei ole muud ju teha kui foorumis hülge illi ajada Pilt
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Lugemata postitus Postitas wicked »

kui teil lõpuks kakluseks läheb,andke suurele ringile teada,ma tuleks ka kuhugi vaatama kes on kes.


Tõmmake ikka täiega!
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Mis te mehed jaurate :) Kroom on ju liikluses päiksepaistelise ilmaga sama ohtlik :) Peegeldab raip, mis jube. Midagi ei näe. Kaugel need õnnetused siis enam. Aga mis supermoto vendadesse puutub ... Loodusel on komme selliseid asju ise reguleerida. Kes on osav jääb ellu :)
P.S. Mina olen neid vendi ainult vaba tee korral näinud tagarattasse minevat. Tihedas liikluses küll mitte. Tundub liialdusena veidi.
Rennes aka Pröksuga Mülka

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

"Supemoto" meestele ei ole ju vaja ette keerata credo.
Lihtsalt nende eest tuleb sõita lubatud kiirusega ja tulemus on täpselt sama, mis ette keeramise puhul, totu.
Üldiselt kogu see möla ei vii kuhugi, kes sõidab tagarattal, kes 200'ga, kes tühjade torudega ja oleneb kustpoolt vaadata võib tõde olla erinev.
Minu ainus palve on "supermoto" meestele, et kui oma 20-30 rattaga pundis sõidate siis palun ärge sõitke jalgujäävast rattast kes peab LE nõuetest kinni mööda paremalt ja vastakult. Olgem teineteise suhtes tolerantsemad (autor kirjutas: dolerantsemad) ja möödugem ka siis vastavalt LE nõuetele - ehk siis vasakult.
Kasutaja avatar

WR
Postitusi: 164
Liitunud: 04 Veebr 2005, 10:53
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas WR »

Jutt hakkab ilmet võtma...lõppude lõpuks on ikka nii et kõik sõidavad nii nagu ise õigeks peavad, kedagi siin foorumi kaudu ümber kasvatada võimalik ei ole ja õnnetusi juhtub rohkem ikka nendega kes midagi teha üritavad...nagu võidusõidus öeldakse kui pole kukkumise pole üritamisi ;)

Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

täpsustuseks peaks veel juurde lisama, et üldiselt antud jutt, mis ma eespool pritsisin, käib konkreetsete kodanike kohta. ja eks nad teavad ise ka siis mille eest ja miks. pikalt ei tahaks sellest rääkida.

ja trudy kokkuvõttega asjast ühinen igal juhul.
Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas deadend »

Credo võibolla sa pidasid silmas tõesti konkreetseid inimesi aga see et nad supermotoga sõidavad selle pärast ei maksa kohe öelda supermotopeded sest see ajab kõik supermotoga sõitjad närvi ja see viibki selleni et kõik kaklevad.

ja sellise teema arutamiseks võiks siis eraldi topicu teha mitte suvalt hakata kuhugi sellist juttu panema, nüüd äkki ajasite kodanik mg-l junni härma ja ta ei julge kuskil enam gaasi anda. :)
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

ma tahaks ka selle jutu peale supermotot. Nii teeme teema nüüd: Koomale supermoto veljed. Õudsalt tahaks aga pappi pole. Annetusi paluks.
Rennes aka Pröksuga Mülka

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Lugemata postitus Postitas koi »

Tere.

Ohoh, Credo? Siiani oled päris asjalikku juttu ajanud, aga nüüd, arvan, oled üks mai puhul kõvasti tinti pannud ja millegipärast kibestunud. Miks muidu on sinust saanud maailmadirektori asemel maailmaparandaja? Kui sa oleks lubanud supermoto meestele taha keerata, oleks asi naljakas olnud, aga ette keeramine ei ole mitte naljakas. Põe ausalt oma pohmakas, loe oma signatuuri ja viimaseid poste! Üks neist ei kõlba teistega kokku!
Meeldivat peavalu!
Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Koi: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile: :bsmile:
Rennes aka Pröksuga Mülka

Teema algataja
toniskipper

Lugemata postitus Postitas toniskipper »

oh see on maailma parim post ... infi nii et tapab :lol: kuigi jah pean tunnistama et saan credo vihast ka natuke aru kuigi ei pea oigeks sellist valjendusviisi ja kategoorilisust. Ka mina tahaks sellele mehele piki kolpa yhe matsu anda tulge vaadake mu peegit :evil:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”