Tsiklisõidule

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


zx12r

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas zx12r »

mcu kirjutas:

mis iganes, tore lugeda, et kõik alati raudrüüs ja pole kunagi ilma kiivri ning kinnasteta sadulas olnud.

Tahad tingimata enda vigadest õppida?

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Cado »

Üldiselt sõidan ise ka varustuses pea alati. Meeldib ja mugav on isegi väga palavate ilmadega.....
aga siiski tundub kohati,et tõesti aetakse see varustuse jutt üle piiri
Eriliselt need kes väga vähe ise sõitnud on.
Tõesti tekkib tunne ,et minnakse otse puusse panema.
Minge sõitke kuskil Itaalias Hispaanias tiba ringi saate infarkti nii mitmeski mõttes :D
Edu.

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

reimps kirjutas:

No ega see nii ikka ole küll, kui seljakott on tingimustega tutvunud. Keegi ei käse ju relva ähvardusel seljakotiks tulema.

Kas arvad, et seljakoti nõusolek päästab sind vastutusest? Eksid, kui oma sõiduvea vms pärast matsu paned ja seljakott viga saab, siis vastutad nende vigastuste eest ka seaduse ees täie rauaga. Sitemal juhul kuni rootsi kardinateni. Isegi kui südametunnistuse oskad vait seletada, siis vastutusest seaduse ees ei vabasta sind keegi.


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas madjs »

Noh leidsite uue teema kus jälle lõpmatuseni varustuse teemal laliseda? Ära hakkab tüütama juba. :wack:

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

U79
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Jaan 2004, 11:12
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas U79 »

Näib, et tõesti on tekkinud tõsiusklikud, kes hakkavad kohe õpetusi jagama, kuidas olla ja kuidas sõita, mida seljas kanda, kui keegi kavatseb tsikliga sõitma minna. Igal inimesel siiski omad veendumused, ei maksa neid absoluutse tõena hakata kuulutama. Tundub, et tsiklit müstifitseeritakse taaskord väga eriliseks ja ohtlikuks masinaks , mille käsitsemisega saab vaid väga eriline seltskond hakkama ja sedagi vaid väga-väga erilist varustust kandes jne.
Ei ole selles tsiklisõidus midagi nii väga erilist ja seda tehakse nii ülikonnas ja T-särgis ja kuidas juhtub! Kogu see varustuse dogmade kuulutamise vaev ja aur oleks mõttekas suunata Prantsusmaale või Itaaliasse, kus inimesed elavad pimedas teadmatuses ja ei tea , mis neile hea on.... Näitaks pilte ja jutustaks lugusid - "et midagi poleks juhtunud , kui sul oleks koorik seljas olnud" jne.
Kahjuks on varustuse näol tegemist nö tagajärgede leevendamisega, mitte aga põhjustega, miks asjad juhtuvad. No muidugi võib sõita ka niimoodi, et külili või puusse panemine on enam kui kindel aga see ei ole elunorm.


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Julge »

Sõitke ja ärge mölisege! :bsmile:
Kohati tundub, et suuremat padjaklubi ja moraalijüngrite kogunemiskohta, kui biker.ee, ei ole olemas...

Igaüks teab, et päikest võttes on ennast mõtet kreemiga kaitsta, juhuslikku sugu tehes kondoomi kasutada ja tsikliga sõites varustust kanda. Vastasel korral võivad kõigil nimetatud tegevustel olla pikemas või lühemas perspektiivis letaalsed tagajärjed.

Samas on see igaühe enda vaba valik. Kui keegi tahab riske võtta, siis on see tema asi ja kui täiskasvanud seljakott soovib kasvõi kleidiga taha istuda, siis on see juhi valik, kas ta seda aktsepteerib või mitte. Loomulikult vastutab ka seljakoti ohutuse eest juht.

Olen ise sel suvel häbematult palju T-särgiga sõitnud, sest 30+ kraadide juures lihtsalt ei suuda täisvarustuses sõita. Samas ei ole selle üle uhke ega soovita seda kellegile. Ja 2 aastat tagasi sain tunda, mida tähendab umbes 70 km/h hoo pealt külili visata. Õnneks oli siis seljas rinkakombe...

Et siis veelkord - sõitke ja ärge mölisege! :bsmile:

Julge
PS. eelmisel reedel ostsin endale siiski krossi ülemise otsa turvissärgi ja edaspidi liigun palavaga pikemaid otsi ilmselt sellega... ;-)

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Mcu, U79 jt. õnnetustesse mitte kunagi sattuvad härjad. Minupoolest laske palja persega ja tilli lipuvardana kasutades ringi, suht poogen palju te svantsid kusagil liivatatud kurvis oma millimeetritest kaotavad, aga "ainult padjaklubi liikmed nõuavad mittemidagi tsiklisõidust teadvatelt lapseohtu seljakottidelt varustuse kandmist" suhtumisega minge ikka kenasti persse!
Minu poolt OVER and OUT!


Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Äännn »

tuleks teadvustada ja õnnetusi ennetada. Mõnel on jutust muidugi raske või võimatu õppida, tuleb omal nahal kogeda.

Viimati muutis Äännn, 04 Aug 2010, 12:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Säga »

t*** te kõik läheks nagu sõtta...vaja ikka ennast kurguauguni kaitsmetesse toppida... et niikuinii keeran ennast kuhugi pihta ja siis on hea kukkuda...
s**t lugeda, et kõigil nii paljudel sõidukindlusest vajaka jääb :?

SYLB
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 327 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mida see sõidukindlus siia puutub?
ma võin ennast ja oma sõiduoskuseid 100% usaldada, kuid ma ei usalda esiteks meie tänavakatte kvaliteeti ja teiseks ma ei usalda teisi.
siin polegi muud küsimust ju. sellest ka kogu see varustuse teema. peab vist varsti punast nuppu siin teemas vajutama, varsti on juba kõikides eri nimega teemades üks ja sama jutt...

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Mina olen näiteks see mees, kes suvel palavaga, lyhikeste pykste, plätude ja särgiga sõidab. :ner: Ärge hakake jälle moraali lugema ja mölisema. Eelnevalt sai juba kyll loetud. See on minu enda valik. Kuidagi ei tõmba mingi tagi täis higistamine ja pärast kuskil kohvikus haisemine näiteks. Ega keegi ei kanna ju sellepärast mähkmeid, et äkki yhel juhul tuhandest võib kõht lahti minna ja pyksi tulla. Või need mehed kannavad, kes iga päev matsu panema lähevad. Selle teema võiks fleimi alla panna ja pealkirja kah ära muuta.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 327 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kokkuvõtteks võib vist öelda, et on kahte sorti T-särgi ja plätude mehi tänavatel.
Ühed on need, kes teavad riske ning teised on need, kes arvavad, et on sellest üle.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

õemehe õemees
Postitusi: 400
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:08
Tsikkel: Freewind
Asukoht: Tartu

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas õemehe õemees »

"Minuga ei juhtu kunagi õnnetusi, sest valitsen meisterlikult oma ratast, märkan kõike, suudan lugeda kaasliiklejate mõtteid ning igal ajahetkel on mul peas mitu plaani võimalike ootamatuste tarbeks." Kui see väide ka 100% paika peaks, ka siis ei saa sa olla kindel, et sinuga midagi ei juhtu, sest enamus kaasliiklejaid ei valitse meisterlikult oma sõidukit, ei märka midagi, ei loe sinu mõtteid ega mõtle üldse võimalike ootamatuste peale.

Lühidalt: kasutage kondoomi krdi küülikud.

Ma saan aru, et laibarauad antakse siis, kui end peaaegu surnuks sõidad, aga kas kukkumispunne antakse ka stiili eest, või lihtsalt iga korra eest üks?
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Loff »

Loen ja mõtlen, et millal sael bensiin otsa saab... (togi)

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

lim
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Aug 2008, 10:42
Tsikkel: Suzuki Gsxr-1000
Asukoht: Laagri,Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas lim »

:D Vist ei saagi...

Kasutaja avatar

ziggy
Postitusi: 184
Liitunud: 25 Jaan 2010, 21:38
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ziggy »

segan siis korraa vhele, ja küsin kas naiu on juba sõiduel viidud, sest tundub et ta on nyyd hirmunul ja ei julge sõna sappa öelda. (lol)


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Julge »

:shock: :lol: :mrgreen: :wack:
Mul ainult üks küsimus veel "olen alati 100% turvises, ka siis kui rattaga garaaži eest garaaži sõidan" meestele/naistele:
Miks te endale mõnd turvalisemat hobi ei ole valinud? Tsiklisõit on ka täisturvises ÄÄRMISELT ohtlik hobi ja kui ikka auto sulle maanteekiirusel ette keerab ja täiega külje pealt sisse kütad, siis ei aita reeglina ju ka turvis ega kiiver... Playstationiga Moto GP-d mängides saab ju ka kiiruse kaifi kätte...? (togi)

Aga olen 100% nõus, et on kahtesorti T-särgiga sõitjaid - neid, kes võtavad teadlikult riski ja sõidavad selle võrra ettevaatlikumalt ja neid, kes ka T-särgiga ja kleidis tüdruk taga 200-ga lendavad, tagarattasse tõusevad ja autode vahel sõeluvad. Ja seal on vahe sees.

Ja ärge nüüd hakake ajame moraali stiilis "õnnetus ei hüüa tulles ka ettevaatlikul sõidul". Tean ja olen nõus. Risk haiget saada on igal juhul suurem. Kohati lihtsalt võetaksegi riske.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas sepp »

Keila vanasõna aastast 2010 "Kes ei riski see gondlit ei lapi" :mrgreen:

Kasutaja avatar

ziggy
Postitusi: 184
Liitunud: 25 Jaan 2010, 21:38
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ziggy »

sepp kirjutas:

Keila vanasõna aastast 2010 "Kes ei riski see gondlit ei lapi" :mrgreen:

Väga hea UUS vanasõna:P


reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

ziggy kirjutas:

segan siis korraa vhele, ja küsin kas naiu on juba sõiduel viidud, sest tundub et ta on nyyd hirmunul ja ei julge sõna sappa öelda. (lol)

Mitu korda juba isegi. Ma ei tea, miks ta vait on (vist sellepärast, et siin on nii jõhker moraalilugemissaag käima tõmmatud), aga vähemalt minu tagaiste meeldis.
Pulssi ma tal pärast sõitu ei mõõtnud :nono:

Kasutaja avatar

ziggy
Postitusi: 184
Liitunud: 25 Jaan 2010, 21:38
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ziggy »

Kui juba sõidetud, siis läx ikkagi teema asja ette ja nei sai mis tahtis.. pluss väga palju õpetliku varustuse kohta:P (nagu erakondade vaheline sõda) :D Aga reimps ära nyyd väga meelitu... ta pole minu tagaistet veel proovinud :ner:


arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

...., aga vähemalt minu tagaiste meeldis.
Pulssi ma tal pärast sõitu ei mõõtnud :nono:[/quote]

...teada saime kui edev sina oled kui hea tüdrukul oli jääb hetkel teadmata ja kas peaksimegi...

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas sepp »

reimps kirjutas:
ziggy kirjutas:

segan siis korraa vhele, ja küsin kas naiu on juba sõiduel viidud, sest tundub et ta on nyyd hirmunul ja ei julge sõna sappa öelda. (lol)

Mitu korda juba isegi. Ma ei tea, miks ta vait on (vist sellepärast, et siin on nii jõhker moraalilugemissaag käima tõmmatud), aga vähemalt minu tagaiste meeldis.
Pulssi ma tal pärast sõitu ei mõõtnud :nono:

paadiga sõites ei tõuse pulss yhelgi normaalsel naisel :mrgreen:


zx12r

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas zx12r »

sepp kirjutas:
reimps kirjutas:
ziggy kirjutas:

segan siis korraa vhele, ja küsin kas naiu on juba sõiduel viidud, sest tundub et ta on nyyd hirmunul ja ei julge sõna sappa öelda. (lol)

Mitu korda juba isegi. Ma ei tea, miks ta vait on (vist sellepärast, et siin on nii jõhker moraalilugemissaag käima tõmmatud), aga vähemalt minu tagaiste meeldis.
Pulssi ma tal pärast sõitu ei mõõtnud :nono:

paadiga sõites ei tõuse pulss yhelgi normaalsel naisel :mrgreen:

Äkki käidi merel?

Kasutaja avatar

ziggy
Postitusi: 184
Liitunud: 25 Jaan 2010, 21:38
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ziggy »

arnoldal kirjutas:

.

...teada saime kui edev sina oled kui hea tüdrukul oli jääb hetkel teadmata ja kas peaksimegi...

Aga neiu võiks siis ise juba kirjutada kui hea tal oli... :twisted:

Ega seda ei tea jah kus nad tegelikult käisid... :ner:

Kasutaja avatar

nelesk
Postitusi: 139
Liitunud: 29 Juul 2008, 11:11
Tsikkel: tseebeeerr 600f
Asukoht: Tln

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas nelesk »

Muide, minu postituse mõte ei olnud tekitada järjekordne rindutagumine varustuse teemadel.

Juhtisin tähelepanu sellele, et varustusest pole suurt pointi rääkida (või ehk peaks just eriti rääkima?), kui sõitja või seljakott teevad eriti rumalaid asju.

Olen väike, aga jõud on suur!

reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

Noh, mulle meeldib internetis möliseda, aga samas ma sõidan ka veits (tõlge yamumeestele: sõidan veidi paadiga).
Kes mind siin edevuses süüdistab, siis soovitan püksi vaadata - kõik mehed on edevad. Eriti tsiklimehed. Muidugi olen ma edev, ega ma siis ilmaasjata 20 aastat vana ebamäärase välimusega ratta seljas ole.. Ja edevamaks teeb, kui kena tüdruk leiab, et kogemus oli midagi väärt ka.

Küll neiu räägib ise, kui mõnna oli, las proovib enne mõnd "päris" ratast ka tagaistme kaudu. Loomulikult mõne "päris" tsiklimehega lenksus.

Kasutaja avatar

ziggy
Postitusi: 184
Liitunud: 25 Jaan 2010, 21:38
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ziggy »

reimps kirjutas:

Noh, mulle meeldib internetis möliseda, aga samas ma sõidan ka veits (tõlge yamumeestele: sõidan veidi paadiga).
Kes mind siin edevuses süüdistab, siis soovitan püksi vaadata - kõik mehed on edevad. Eriti tsiklimehed. Muidugi olen ma edev, ega ma siis ilmaasjata 20 aastat vana ebamäärase välimusega ratta seljas ole.. Ja edevamaks teeb, kui kena tüdruk leiab, et kogemus oli midagi väärt.

Loomulikult peab mees edev olema. ja ollaksegi, aga paljud ei julge seda tunnistada. Arvane et kellegile siin foorumis ei meeldi dressipüksid kingade ja odava nahtagiga peole selga panna, nagu idapoolne rahvas:P Niiet hoaiame enda edevused püsti (lol)

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Raiki »

reimps kirjutas:

..., aga samas ma sõidan ka veits (tõlge yamumeestele: sõidan veidi paadiga).

Vaadates avatari all olevat ratta marki, siis täitsa tavaline bike ju :wack:

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

Raiki kirjutas:

Vaadates avatari all olevat ratta marki, siis täitsa tavaline bike ju :wack:

Kelle jaoks normaalne püss, eriti alasti sõitmiseks, kelle jaoks paat :P

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”