Fleim: politsei eest ära sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

martenra
Postitusi: 85
Liitunud: 27 Jaan 2009, 20:05
Tsikkel: Honda CBR600, Yamaha YZF-R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas martenra »

Kurb kohe näha, et PEALE SURUTUKS loetakse seaduseid, mis keelavad purjus peaga sõitmise või asulas (kus võibolla mängib su laps koos sõpradega kulli) 250km/h sõitmise...
Muidugi on seaduseid, mis on ajast ja arust ning uskumatult sisutud, kuid enamus on ikkagi tehtud selleks, et kõigil oleks natukene turvalisem siin oleskleda.


andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrias »

martenra kirjutas:

Kurb kohe näha, et PEALE SURUTUKS loetakse seaduseid, mis keelavad purjus peaga sõitmise või asulas (kus võibolla mängib su laps koos sõpradega kulli) 250km/h sõitmise...
Muidugi on seaduseid, mis on ajast ja arust ning uskumatult sisutud, kuid enamus on ikkagi tehtud selleks, et kõigil oleks natukene turvalisem siin oleskleda.

Vägaõige. Aga kui sind peetakse kinni maitea "sertifitseerimata sportrooli" pärast ja öeldakse lõpetuseks, et "mingit linnapeal niisama tõmblemist täna näha enam ei taha, nahh" siis sellise venna koht on teiste lastega asulas kulli mängimas mitte vormi kandmas. Ning ennist siin mainiti mingit tagaajamist, mida teles näidati. Tule taevas appi, asula sees aetakse taga joobes juhti kes teeb jalakäiatele napikaid ligi 20 minutit ja kätte saadakse alles siis kui vend masina ära kortsutab. Lähtugu vormimehed ka siinkohal "ülekurgiandmise" poliitikast ja "omapeaga" mõtlemisest, peatades see faking masin 2 minutiga mitte tehes läbi linna paraadi nahh... :evil:

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f

arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Burn7 kirjutas:

Kuna meil korraliku ringrada ja kiirendusrada ei ole, siis kuskil peavad need "R1 mehed" ennast ju välja elama.
Mulle lubati sileda tagarehviga sõitmise eest mööda kukalt anda. Arvan, et väike vägivald politsei poolt tuleb kasuks, aga vigastusi siiski tekitada ei tohiks.

Kuna korralikke lasketiire pole, siis võiks ju tänaval käsirelva kah harjutada....
Mingil hetkel jõuame selleni, et võimsust piiratakse kõigil 25 KW`ni või keelatakse kaherattalised sootuks :evil:

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Korralikud lasketiirud on ja need asjad pole omavahel yldse võrreldavad.
Sa võid ju minna tänavale kas või Carl Gustavit harjutama :wack:


arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

250 km.tunnis lendav, 0,3 tonni kaaluvat "JUNN"i võib Carl-Custaviga võrrelda küll :evil:

Eks me kõik, kes kaherattaliste sadulas "elame end ka välja", aga selleks on vaja ikkagi valida kohta ja aega,- lihtsalt paugust paugutama.....


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Tarts »

eri_tropp_sõnavõtja kirjutas:

t***, kui loll jutt!

Väga õige! Igal mardil olgu ikka õigus ise otsustada, millal ja milliseid reegleid ja mis ulatuses ta täitma peab! Vabandust, mitte peab, vaid heaks arvab. Nii ongi õige, nahh! Siis on nagu elumõnus! Kõik teismelisearulised teevad millal ja mida tahavad ja isegi kui selle käigus lohistatakse mõnd last lihtsalt 12 meetrit mööda asfalti, siis nahh, igamehel peab ju olema õigus ise otsustada, millal millist reeglit täita.
Ja et politsei ei suuda eest ärasõitjaid nagu Ameerika filmis peatada, siis minul on ettepanek - foorumi poolt võiks saata siinsed kõigetargemad politseinike õpetama! Tegelt kaa, nagu. No mis mõttes nagu see jama siin käib! Meil on omad Swartsud ja Rambod ja muidu kõvad mehed, kes 2 minutiga kuulutavad romuralli paraadi lõppenuks. Tehtud! Ja nii ongi!

Bljaaaa, ema anna padruneid! :wack:


rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas rutska »

tsiteeri:"Mina pakun, et ta saab veidi aresti + load + trahvi. Suveks on ta juba tagasi R1 seljas.
Kas Eestis ei saa elu lõpuni lube ära võtta ?"

ei tahaks küll seadusekuulekaid bikereid ärritada aga nojah, äärmiselt naiivne on arvata, et lubade äravõtmine või puudumine sõidud lõpetab, siis on lihtsalt veelvähem põhjust seisma jääda.

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

rutska kirjutas:

tsiteeri:"Mina pakun, et ta saab veidi aresti + load + trahvi. Suveks on ta juba tagasi R1 seljas.
Kas Eestis ei saa elu lõpuni lube ära võtta ?"

ei tahaks küll seadusekuulekaid bikereid ärritada aga nojah, äärmiselt naiivne on arvata, et lubade äravõtmine või puudumine sõidud lõpetab, siis on lihtsalt veelvähem põhjust seisma jääda.

Pidasin silmas siis seda, et kui saab aresti või trahvi, siis üldjuhul lube väga pikaks ajaks ära ei võeta ning järgmiseks hooajaks on tal load tagasi.
Kuid jutt õige. Selliseid ei peata ka lubeda puudumine.

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

pontus kirjutas:
Thesaarlane kirjutas:

Kuid selle R1 poisile oleks ka ise paar sirget andnud, sest see on lausa enesetapjalik tegevus, mis oleks võinud väga jõhkralt lõppeda.

Oleks paar sirget andnud jne... Eks mine ja pane siis. mis sa siin foorumis kired nagu ajukääbik?

ants01 kirjutas:

Politsei(nagu ka muu võim) on läbilõige ühiskonnast ja saame sada, kes me ise oleme.

Ega ikka ei ole küll nii- ära ära unusta , et politsei poolt järgitavad seadused EI OLE tavainimeste poolt välja mõeldud vaid peale SURUTUD: tee nii või me vääname sulle, teisitimõtleja! Vot tak.

See oli nagu metafoor, selgitamaks kuidas mina asjast arvan.
Oleks mina see politsei onu olnud, oleks ma ka ta võimalikult suure kaarega maha loopinud.
Ja käsi raudu üritades panna, oleks põlvega ilusti kinni hoidnud.

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

See oli nagu metafoor, selgitamaks kuidas mina asjast arvan.
Oleks mina see politsei onu olnud, oleks ma ka ta võimalikult suure kaarega maha loopinud.
Ja käsi raudu üritades panna, oleks põlvega ilusti kinni hoidnud.[/quote]

Kõik politseinikud nii teeks siis varsti ei peatuks masinajuhid isegi siis kui tahetaks öelda et tagatuli ei põle.

Kasutaja avatar

max07
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Juun 2005, 13:08
Asukoht: Worldwide
Tänatud: 4 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas max07 »

Kui kohapeal ei saanud, saab hiljem kambris, avalikult töökoahaga ei riski keegi. Ketuka saamine oleneb suuresti ka "kurikaela" suuvärgist, kui palju öelda siis saab ka palju vastu :roll:

tfr kirjutas:
v301060 kirjutas:

Mis karistuse kinnipeetava peksmise eest saab?

Ei usu mina ausalt öelda seda peksmise juttu - ka Postimehes on mitu kommentaari pealtnägijatelt, kes väidavad, et mingit peksmist ei olnud, väänati asfaldile pikali ja see kõik. Praegu on kõigis liikluse autodes ja pooltes tavapatrullides kaamerad peal - ma usun, et see materjal korjatakse sealt kõik kokku, kasvõi tulevaseks koolitusmaterjaliks. Ei hakka keegi kaamera ees grupiviisilise kolkimisega riskima - esiteks ei riskiks keegi vallandamise ja tööturule siirdumisega, ja teiseks on see mingi mõttetu linnalegend, et politsei koosneb eranditult tegelastest, kes sinna oma koolipõlve tagakiusamist tagasi tegema on läinud. Tänapäeva patrulli igapäevatöö eeldab suures osas oina kannatust ja psühholoogiannet, mitte soovi kedagi kolkida.

Live To Ride- Ride To Live.
http://www.motoservice.ee
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

andrezoo9 kirjutas:

See oli nagu metafoor, selgitamaks kuidas mina asjast arvan.
Oleks mina see politsei onu olnud, oleks ma ka ta võimalikult suure kaarega maha loopinud.
Ja käsi raudu üritades panna, oleks põlvega ilusti kinni hoidnud.

Kõik politseinikud nii teeks siis varsti ei peatuks masinajuhid isegi siis kui tahetaks öelda et tagatuli ei põle.[/quote]

No on ikka vaks vahet ka, kas tagatuli ei põle või lased 254km/h läbi linna

Kasutaja avatar

martenra
Postitusi: 85
Liitunud: 27 Jaan 2009, 20:05
Tsikkel: Honda CBR600, Yamaha YZF-R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas martenra »

OT: Kui sõidad läbi linna 254km/h, niimoodi et tagatuli ei põle, siis on vabsjee vest kõust känksta shiiiit...

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

martenra kirjutas:

OT: Kui sõidad läbi linna 254km/h, niimoodi et tagatuli ei põle, siis on vabsjee vest kõust känksta shiiiit...

Ei West Coast Gangsta shit on siis kui paned nii kiiresti et pole isegi näha kas põles või ei!


Heiko97
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Okt 2009, 13:20
Tsikkel: Suzuki GSX-R 600 K7
Asukoht: Harjumaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Heiko97 »

Ei taha kedagi õigustada ega laimata aga leian, et poLITSeiNIKUD (mitte kõik) on ikka liiga ülbed /julmad!
Olen ise selliseid näid kes ennast maailma nabaks peavad - no tule taevas appi, kes sa oled??? Keegi mainis siin varem, et politseis pole enam armetuid jobusi kes on politseisse läinud kuna muidu ei saa kuidagi ennast teistele tõestada - on ikka küll ja mitte vähe! Ma ei saa aru kuidas sellised ültse politseiks saavad, kuradi kompleksidega saamatud!
Laias laastus on ikka nii, et kui vaja siis neid pole ega tule aga kui vales kohas teed ületad saad täiega taha!
Minul on küll austus rahulike ja viisakate politseinike vastu (vahet pole mida ma teind olen) näiteks: ületasin kiirust ca. 100 üle ja politsei, pidas kinni küsides kuhu kiire? vastasi ilusti küsimusel mille peale kostis politseini - tule siis ruttu autosse ja teeme kiirelt ära ja nii oligi! Selline käitumine minu poolt pold ilus aga ei tekkitanud ka mingit viha politse vastu kes oma tööd tegi! Samas oli juhus kus poole väiksema rikkumisega on ähvartatud utoopiliste asjadega - milleks?

Suzuki GS500E, Honda CBR 600f f2, Suzuki GSX-R 600 K5, Suzuki SV 1000 K7, Aprilia RSV1000R, Suzuki GSX-R 600 K7

rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas rutska »

andrezoo9 kirjutas:
martenra kirjutas:

OT: Kui sõidad läbi linna 254km/h, niimoodi et tagatuli ei põle, siis on vabsjee vest kõust känksta shiiiit...

Ei West Coast Gangsta shit on siis kui paned nii kiiresti et pole isegi näha kas põles või ei!

:mrgreen:

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Boobush »

andrezoo9 kirjutas:
martenra kirjutas:

OT: Kui sõidad läbi linna 254km/h, niimoodi et tagatuli ei põle, siis on vabsjee vest kõust känksta shiiiit...

Ei West Coast Gangsta shit on siis kui paned nii kiiresti et pole isegi näha kas põles või ei!

Jätkan OT-ga:
Jou Jou Jou, gangzta
Ja mida martenra siis westcõustcänsta sita all mõtles? :wack:

Kasutaja avatar

martenra
Postitusi: 85
Liitunud: 27 Jaan 2009, 20:05
Tsikkel: Honda CBR600, Yamaha YZF-R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas martenra »

Ühendasin tänased kaks enimjälgitud (minujaoks) teemat lihtsalt :bsmile: Ärge pikka viha pidage!

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Aris kirjutas:
andrezoo9 kirjutas:
martenra kirjutas:

OT: Kui sõidad läbi linna 254km/h, niimoodi et tagatuli ei põle, siis on vabsjee vest kõust känksta shiiiit...

Ei West Coast Gangsta shit on siis kui paned nii kiiresti et pole isegi näha kas põles või ei!

Jätkan OT-ga:
Jou Jou Jou, gangzta
Ja mida martenra siis westcõustcänsta sita all mõtles? :wack:

no pollarid nägid ju kui said 254 radarisse. :wack:

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Boobush »

OT: Kui sõidad läbi linna 254km/h, niimoodi et tagatuli ei põle, siis on vabsjee vest kõust känksta shiiiit...

Ei West Coast Gangsta shit on siis kui paned nii kiiresti et pole isegi näha kas põles või ei!

Jätkan OT-ga:
Jou Jou Jou, gangzta
Ja mida martenra siis westcõustcänsta sita all mõtles? :wack:

no pollarid nägid ju kui said 254 radarisse. :wack:

Pollarid nägid, et kutil tagatuled ei põlenud ning seepärast sihtisid teda fööniga :D?

That's gangzta my bro
(jutt oli siiski tagatuledest)


rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas rutska »

võibolla hoopis mendid ja 254biker põgenesid koos selle gangzda noamehe eest? :o

Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

Mõned siin räägivad, et kuidas ta need load sai ja kauaks need nüüd ära lähevad jaet alles suve lõpus saab sõita jne. Ma küll kahtlen, et tal need üldse olidki. Mentidest niipalju, et Tallinnas Kesk-ja Lõuna Eestis on olnud positiivseid kogemusi (trahvid on siiski ära tulnud) aga Läänemaal on igasugu piiderdajaid olnud.

Nobody is perfect, except me and my monkey!

Jorma
Postitusi: 320
Liitunud: 18 Aug 2008, 02:55
Asukoht: Harjumaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Jorma »

Lääne-Virumaal on ka üpriski toredad politseinikud.

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Peatamise põhjuseks võis ka ntx see olla, et kehtivat kindlustust polnud antud rattal :ner:

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Minuarust motopolitsei ongi ainult mõistlik.

Kasutaja avatar

mix17
Postitusi: 103
Liitunud: 18 Juul 2010, 14:27
Tsikkel: gsxR600 k2,Gsxr600 srad
Asukoht: maalt

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas mix17 »

meix96 kirjutas:

Mõned siin räägivad, et kuidas ta need load sai ja kauaks need nüüd ära lähevad jaet alles suve lõpus saab sõita jne. Ma küll kahtlen, et tal need üldse olidki. Mentidest niipalju, et Tallinnas Kesk-ja Lõuna Eestis on olnud positiivseid kogemusi (trahvid on siiski ära tulnud) aga Läänemaal on igasugu piiderdajaid olnud.

Kuna ise elan läänemaal siis olen sinuga täitsa nõus mentide koha pealt enam jaolt.aga see r1 rallia ütleks et keegi peaks sind umbes 1kuuks rattastooli kleepima siis eh mõtled kui paugutama hakkad (togi) (togi) (togi)

Kes oskab see teeb,Kes ei oska targutab kõrvalt ja nii loll pole keegi ,et targutada ei oskaks.
Kasutaja avatar

seff
Postitusi: 49
Liitunud: 18 Dets 2007, 17:04
Tsikkel: ktm
Asukoht: tartu.last seen heading that => way

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas seff »

Kuna ise elan läänemaal siis olen sinuga täitsa nõus mentide koha pealt enam jaolt.aga see r1 rallia ütleks et keegi peaks sind umbes 1kuuks rattastooli kleepima siis eh mõtled kui paugutama hakkad (togi) (togi) (togi)[/quote]

see ratastooli variant on hea...paneks tõesti tõsiselt mõtlema. :bsmile:

Kasutaja avatar

ojamees
Postitusi: 93
Liitunud: 27 Mai 2006, 17:54
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas ojamees »

Kui politsei kinni peab ütle et oled ***e,moslem,juut, või mis iganes vähemus ja saad suulise hoiatuse, sest kui sa juba p*** julged trahvi teha siis see on surmkindlalt diskrimineerimine, kui nuia kasutavad siis keera kõhuli :wack:

Tsiklimees on VABA. Reeglid on motomatkajatele!
rait@mc39.ee
5133375
Kasutaja avatar

Rancid
Postitusi: 163
Liitunud: 20 Juun 2007, 16:46
Tsikkel: Rommel the Bomber
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Rancid »

ojamees kirjutas:

Kui politsei kinni peab ütle et oled ***e,moslem,juut, või mis iganes vähemus ja saad suulise hoiatuse, sest kui sa juba p*** julged trahvi teha siis see on surmkindlalt diskrimineerimine, kui nuia kasutavad siis keera kõhuli :wack:

Su jutt on täiesti õige, aga ma ei saa aru miks sa ***e suure tähega kirjutasid? (togi)

liiga palju pole kunagi küllalt

andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrias »

Tarts kirjutas:

Ja et politsei ei suuda eest ärasõitjaid nagu Ameerika filmis peatada, siis minul on ettepanek - foorumi poolt võiks saata siinsed kõigetargemad politseinike õpetama! Tegelt kaa, nagu. No mis mõttes nagu see jama siin käib! Meil on omad Swartsud ja Rambod ja muidu kõvad mehed, kes 2 minutiga kuulutavad romuralli paraadi lõppenuks.

Muteada on mendiautos ka piduripedaal, kui enam mõistus ei oska midagi ette võtta. See kui juba teistele liiklejatele ohtlikuks muututakse võiks nagu midagi tõesti teha... Tegelt kaa

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”