Ramo

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Ramo

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Endal oli selline kogemus kus käisin ja tellisin tihendi ära, lubati rõõmsalt kahe nädalaga see mulle kätte toimetada. Kahe nädala pärast ise sinna helistades tuli välja, et kahjuks olin ma selle tihendi kaks nädalat tagasi hoopis tellimata jätnud ning keegi ei teadnud sellest mitte midagi. Vormistasin uue tellimuse ja nelja päeva pärast helistati, et tihend kohal. Ise arvan, et lihtsalt see oli mu enda tellitud tihend millele tellija ei olnud järgi tulnud. Ning nüüd see lihtsalt mulle ära anti et kaup seisma ei jääks. Ja kui küsiisin sama tihendi vahetamise kohta siis vastati, et tihendi vahetamsieks neil aega ei ole aga kui ma neilt õli ostan siis selle nad vahetavad mul ära küll. Seda tihendit oli lihtsam vahetada kui õli :roll:

Panin selle teema teadlikult Fleimi alla. Selleks et säästa kedagi teema tõstmisest...


Royal Einfield 350 Classic
Kasutaja avatar

remy
Postitusi: 350
Liitunud: 07 Juul 2004, 00:56
Asukoht: Reval/Kristiine

Lugemata postitus Postitas remy »

nii... ma ka just tellisin sealt.. peabki kohe siis igaksjuhuks helistama sinna ja uurima
Kasutaja avatar

loonik
Postitusi: 163
Liitunud: 25 Dets 2004, 19:26
Asukoht: Aruküla,TLN / Husqvarna FE350

Lugemata postitus Postitas loonik »

Olen ka sellel hooajal paar tellimust nii Ramost kui ka Bikeworldist teinud.
Mõlemad diilerid on minu tellimused üsna kiirelt täitnud ja ka hinna olema alati talutavaks saanud. Ramos on muidugi vajalik asjade kiireks liikumiseks kindlasti rääkida Ülo´ga, mitte loota teistele :wink: .
Viimati muutis loonik, 11 Veebr 2006, 22:55, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Ramoga olen mina küll äärmiselt rahul, kuna ratas sai kah sealt soetatud, siis hinnad on äärmiselt meeldivad. Aega võib küll kõvasti minna mõne asjaga kui pidevalt meelde ei tuleta ega küsi kaugel asi on, aga minul pole veel olnud vidinat mida sealt kätte ei saa...

mrio88

Lugemata postitus Postitas mrio88 »

Kauba kohale jõudmisega võivad nad natuke venitada aga oma kogemustest rääkides remondivad nad küll õiglase hinnaga ja aega ei lähe ka ülemääratult kaua.

Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

ma olen ostnud sealt 3 asja, mitte varuosi, vaid lisavidinaid. ja seepärast, et neil olid need olemas letil kohe.
hinnapoliitika on suhteliselt haige. ja kui järgmine kord see vanamoor seal leti taga on, siis saab raudselt verbaalselt pasunasse, et ei aja kiiret ja konkreetset juttu, vaid venitab ja haliseb.
ülo on samasugune kui tal aega on. kui on kiire, siis ei teeninda üldse ja võidki sinna leti äärde seisma jääda.

tfr kunagi käis välja lause, mida on paljud kinnitanud: kui ramo ei tapa sind tarneajaga, siis hinnaga tapab kindlasti.
Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

mul oli seeest vastupidi, et küsisin kui palju peegel maksab, siis nad tellisid kohe ära, kuigi ma ei soovinud tellida :?
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Marauder kirjutas:
mul oli seeest vastupidi, et küsisin kui palju peegel maksab, siis nad tellisid kohe ära, kuigi ma ei soovinud tellida :?
Muidugi "tellisid", sest neil vedeles see juba pool aastat ja oli vaja leida keegi kellele see pähe määrida. Nii sina neile ette jäidki ning korraliku kodanikuna ei tahtnud piinlikku momenti tekitada ja ladusidki rahapaki lauale.
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Ramo't on siin kirutud piisavalt, ma tooks siis ühe positiivse kogemuse kah sellest kevadest. Tellisin ühe paarisajakroonise gabariiditule mis sobib ainult suurele cruiserile või ehk liinibussile :P . 2 nädalat peale tellimist leidsin vahepeal kadunud tule garaazhist ülesse ning küsisin Ramost võimaluse kohta tellimust tühistada. Kuna hind jäi alla 500.- EEK-u siis öeldi lahkelt et paneme letti seisma, küll keegi teine ära ostab. Pole peale seda Ramosse sattunud aga ma arvan 99% et see tuli neil seniajani letis alles.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Tegelikult on Ramo asjalik firma, kui mõned apsakad välja arvata, eriti kallis Ülo abikaasa (see on see tädi, kes seal leti taga kliente eemale peletab). Sest kui võrrelda näiteks vastavatud Veldi keskusega nad ikka üritavad midagi kaubavaliku osas parandada.
Veldi keskus on eraldi teema ja läheks pigem negatiivsete elamuste hulka. Külastasin ka seda ja pärast vestlust müüjaga pettusin. Tegemist on siis nn. motokaubamajaga, mis tegelikult ise kaupa maale ei too ja müüb põhiliselt siis teiste maaletoojate asja. Seega kaubavalik ei suurene ja hinnakonkurentsi ka ei teki.
Kasutaja avatar

mca15
Postitusi: 870
Liitunud: 30 Aug 2004, 10:51
Tsikkel: Suzuki RM-250
Asukoht: võru

Lugemata postitus Postitas mca15 »

See kätte saamise asi ei ole üldse Ülo Raudsepa taga. Asi on nende firmade taga kes välismaalt temale saadavad.
Üks miinus on tõesti hinnad kõrgemad (mõnigad kaubad).
Ma käin seal päris tihti ütleme, et ülepäeviti.
Lisaks saan tema käest ka stipendiumi ja allahindlust kõikidest kaupadest.
Mudakoll

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

Endal Ramoga positiivsed kogemused, sinna olen poodidest ka kõige rohkem raha jätnud -- igasugust motokraami ja varuosasid. Väikesed sekeldused aga rääkides sain kõik korda. Vähemalt Suzuki osasid tagaajades tundub õige koht olema.
Rohkem olen hätta jäänud motodepooga aga selle panen oma vähese suhtlemisoskuse arvele :)
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Ramo on päris mõnus pood. Ülo ise on väga okei inimene, see tema abikaasa... no parem võiks mõni muu tibi seal olla. Peaks olema.
Aga valik on eesti kohta väga hea ja asjad jõuavad kohale ka. Küll vahest hilinemisega aga jõuavad. Tuleb lihtsalt ise ka natuke arvestada vahest mida võib vaja minna mida mitte.
Hinnad on minu arust küll head, mis puudutab wisecot, troy leed, polisporti jne mx asju.
muude kohta info puudub vajaduse puudumise tõttu.

Aga motoasjad ongi kallid.
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Ma mõtlesin esimesi poste lugedes, et kas tõesti olen mina ainuke kes on rahul selle kohaga...
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Siin foorumis on veel jäänud kolm asja mida ei ole jõutud veel üldsuse poolt tõrvaga üle valada : Streetmoto motopood, Motosurvivali koolitus ja Playboy ajakiri. Aga see on kindlasti ainult aja küsimus.
:lol:

Eks igaühel juhtub aeg ajalt mõni apsakas.
Suzuki GSX 750 Inazuma

Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

mca15 kirjutas:
See kätte saamise asi ei ole üldse Ülo Raudsepa taga. Asi on nende firmade taga kes välismaalt temale saadavad.
ei no halloo! ära ahnitse endale miljoni asja esindusõigust, kui sa ei suuda seda seda korralikult teha. sellest on ennegi räägitud, et esindab väga häid kaubamärke aga ainukese asjana ei saa neid asju kuidagi kätte. siin on tegemist pigem sellega, kas ei viitsita, ei saada või ei taheta.
mitte kunagi ei ole olnud ühtegi tarneprobleemi vähemalt minul yamu keskusega (ja noh, eks raudsepp on korduvalt käinud yamu keskuses nänni ostmas kui on midagi unustanud ise tellida ja klient peksab jalaga kuklasse).

a noh, mida mina, tehasetööline, keerulistest asjadest ka tean. kui mul on raha ning ma tahan asja ning seejärel hakkab peale mingisugune vigin, siis tänan - see putka jääb minu rahast ilma.
Kasutaja avatar

henry
Postitusi: 156
Liitunud: 22 Nov 2004, 16:25
Tsikkel: Suzuki GSX1100G
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas henry »

Ma oma suuzile oln kõik vajaminevad jupid Ramost tellind.
Tellimuste täitmisega siiani rahul ja nurisemiseks pole põhjust.
Ja tädiga kannatab ka asju ajada. ;-)

Kord õhufiltrit tellides olen pidanud endale kindlaks jääma, sest miskipärast arvas Ülo, et minu rattal küll selline õhufilter ei lähe.
(või on tuuning)
Mina raiusin vastu, et ma ju hoidsin teistsugust filtrit käes, et Suuzi märk peal ja puha
Siis selgus, et Ülo pidasi silmas hoopis teistsugust ratast kui mul

Fun lugu juhtus kord kui ma soovisin tellida nõellaagrit.
Sõitsin rattaga poe ette, spetsialist tuli välja, hindas olukorra ja pandi tellimus.
Kättesaades polnud mul nende tellitud juppidega midagi peale hakata.
Teisel katsel asi õnnestus.

Henry
Kasutaja avatar

mca15
Postitusi: 870
Liitunud: 30 Aug 2004, 10:51
Tsikkel: Suzuki RM-250
Asukoht: võru

Lugemata postitus Postitas mca15 »

Credo kirjutas:
mca15 kirjutas:
See kätte saamise asi ei ole üldse Ülo Raudsepa taga. Asi on nende firmade taga kes välismaalt temale saadavad.
ei no halloo! ära ahnitse endale miljoni asja esindusõigust, kui sa ei suuda seda seda korralikult teha. sellest on ennegi räägitud, et esindab väga häid kaubamärke aga ainukese asjana ei saa neid asju kuidagi kätte. siin on tegemist pigem sellega, kas ei viitsita, ei saada või ei taheta.
mitte kunagi ei ole olnud ühtegi tarneprobleemi vähemalt minul yamu keskusega (ja noh, eks raudsepp on korduvalt käinud yamu keskuses nänni ostmas kui on midagi unustanud ise tellida ja klient peksab jalaga kuklasse).

a noh, mida mina, tehasetööline, keerulistest asjadest ka tean. kui mul on raha ning ma tahan asja ning seejärel hakkab peale mingisugune vigin, siis tänan - see putka jääb minu rahast ilma.
Tõesti võib nii olla ma ei vaidle vastu.
Tema jutu järgi on viga nendes firmades kes temale saadavad.
Kui läheb nati kauaks selle kätte saamisega, siis lähen poodi ja küsin kuna tuleb jupp (juppid) ta võtab kohe telefoni kätte ja hakkab telefonis inglise keeles latrama ja siis ütleb mulle, et need inglased olid unustanud ära saata.(ja selliseid juhuseid on olnud päris palju.)
Mudakoll
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Et aegajalt vä?
Kas see on sinuarust normaalne, et juunis tellitud kolb jõuab 3 kuu pärast saksamaalt läbi Ramo Eestisse? Peale 2 kuud ootamist võtsin ise kõne saksamaa tehasesse. Ja siis läks asi huvitavaks:
Edasi helistasin Ülole, kes väitis, et on on teinud mitu tellimust ning mõlemast korrast on läinud asi järeltellimusse, kuna saksas pole seda kolbi sees laos (tehase enda ladu). Tehas mulle aga väitis, et Eestist pole 2 kuud mingit tellimust tulnud ja see mudel kolvist on laos sees.
Järeldus - väikeste klientidega lihtsalt ei viitsita tegeleda - las ootavad. Või ei suuda eesti mehed ennast saksa tehasele piisavalt selgeks teha.
Ok, 1 kuu veel minupoolset torkimist ja tehasesse helistamist ning kolb on lõpuks käes. Hind on vägagi normaalne aga kas see tasub 3 kuud magusaimal sõiduajal tsikli seismist ära?
Et miks ma siis mujalt ei tellinud? Uskusin lubadusi 1-2 nädala kaupa. Ja müüti, et Ramo on oma teeninduskvaliteeti parandanud.

Aga aitäh, Ülo, et asja lõpuks ära tõid :P
spinna kirjutas:
Siin foorumis on veel jäänud kolm asja mida ei ole jõutud veel üldsuse poolt tõrvaga üle valada : Streetmoto motopood, Motosurvivali koolitus ja Playboy ajakiri. Aga see on kindlasti ainult aja küsimus.
:lol:

Eks igaühel juhtub aeg ajalt mõni apsakas.
Kasutaja avatar

mca15
Postitusi: 870
Liitunud: 30 Aug 2004, 10:51
Tsikkel: Suzuki RM-250
Asukoht: võru

Lugemata postitus Postitas mca15 »

mella kirjutas:
Et aegajalt vä?
Kas see on sinuarust normaalne, et juunis tellitud kolb jõuab 3 kuu pärast saksamaalt läbi Ramo Eestisse? Peale 2 kuud ootamist võtsin ise kõne saksamaa tehasesse. Ja siis läks asi huvitavaks:
Edasi helistasin Ülole, kes väitis, et on on teinud mitu tellimust ning mõlemast korrast on läinud asi järeltellimusse, kuna saksas pole seda kolbi sees laos (tehase enda ladu). Tehas mulle aga väitis, et Eestist pole 2 kuud mingit tellimust tulnud ja see mudel kolvist on laos sees.
Järeldus - väikeste klientidega lihtsalt ei viitsita tegeleda - las ootavad. Või ei suuda eesti mehed ennast saksa tehasele piisavalt selgeks teha.
Ok, 1 kuu veel minupoolset torkimist ja tehasesse helistamist ning kolb on lõpuks käes. Hind on vägagi normaalne aga kas see tasub 3 kuud magusaimal sõiduajal tsikli seismist ära?
Et miks ma siis mujalt ei tellinud? Uskusin lubadusi 1-2 nädala kaupa. Ja müüti, et Ramo on oma teeninduskvaliteeti parandanud.

Aga aitäh, Ülo, et asja lõpuks ära tõid :P


spinna kirjutas:
Siin foorumis on veel jäänud kolm asja mida ei ole jõutud veel üldsuse poolt tõrvaga üle valada : Streetmoto motopood, Motosurvivali koolitus ja Playboy ajakiri. Aga see on kindlasti ainult aja küsimus.
:lol:

Eks igaühel juhtub aeg ajalt mõni apsakas.
Tal pole mõtet ühe kolvi pärast tellimust tegema hakada, ta ootab kuni koguneb ka teisi tahtjaid.
Hulgi tuleb odavam, lihtsalt oma kasupeal väljas.
Mudakoll
Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

Bick kirjutas:
Marauder kirjutas:
mul oli seeest vastupidi, et küsisin kui palju peegel maksab, siis nad tellisid kohe ära, kuigi ma ei soovinud tellida :?
Muidugi "tellisid", sest neil vedeles see juba pool aastat ja oli vaja leida keegi kellele see pähe määrida. Nii sina neile ette jäidki ning korraliku kodanikuna ei tahtnud piinlikku momenti tekitada ja ladusidki rahapaki lauale.
ei usu et vedeles, vähemalt paar nädalat hiljem nad alles helistasid, et peegel on kohal. Aga ma ei ostnud seda ära 8) ega kavatsegi osta :wink:
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

mca15 kirjutas:

Tal pole mõtet ühe kolvi pärast tellimust tegema hakada, ta ootab kuni koguneb ka teisi tahtjaid.
Hulgi tuleb odavam, lihtsalt oma kasupeal väljas.
Irrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwwwwwww
Ja sellise suhtumisega tahetakse olla margiesindus.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

See ongi vana Raudsepa viga, et ta kogub suuri tellimusi, et transakulud madalad hoida ja oma riskil ta kaupa ei julge (või ei oska) sisse tellida. Ja siit saabki alguse nõiaring: kuna kõik teavad et Ramol tellismistega aega läheb siis keegi eriti ei telli, vaid ostab kaupa letist, tellimusi ei kogune ja tehasetellimus lükkub muudkui edasi ja edasi. Aga eks selle kaubatellimise oskusega on tal ka arenguruumi. Ei oska rääkida tänavasõiduratastest aga mx-ga oli üks nukkernaljakas kogemus. Nimelt alustas ta eelmine aasta Polispordi plastikute maaletoomist ja Ülo demonstreeris uhkusega oma kaubahunnikut ja mis ma nägin: tohutult kollast suzuki plasti ja näpiuotsaga ka muud. Mõtlema võttis, sest tollel hetkel sõitis eestis vaid paar suzukit :).
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ehk oskab keegi öelda, et mis kellani oleks homme (esmaspäev) Ramo lahti? Kodukal on neil ainult aadress ja telefon. Oleks täna vaja teada. Mõtlen siis Tallinna esindust. :roll:
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Kuueni oli vanasti, aga seal ei saa kunagi kindel olla, tasub ette helistada
Rennes aka Pröksuga Mülka
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

mca15 kirjutas:
Tal pole mõtet ühe kolvi pärast tellimust tegema hakada, ta ootab kuni koguneb ka teisi tahtjaid.
Hulgi tuleb odavam, lihtsalt oma kasupeal väljas.
Ja mis see minu asi on? Või on sinuarust normaalne, et ootad varuosa saksamaalt 3 kuud?

vaino91

Lugemata postitus Postitas vaino91 »

Oskab keegi öelda mis kellast mis kellani Ramo üldse lahti on ? Huvitab just redene päev.
Kasutaja avatar

WsaN
Postitusi: 309
Liitunud: 14 Juul 2004, 13:14
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas WsaN »

10.00-18.00 peaks olema.
Kasutaja avatar

ken100
Postitusi: 362
Liitunud: 11 Nov 2003, 21:48
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ken100 »

Sinna peab helistama.
Enda rolleri sain sealt kätte 23:00 eelmine aasta :P

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

mella kirjutas:
mca15 kirjutas:
Tal pole mõtet ühe kolvi pärast tellimust tegema hakada, ta ootab kuni koguneb ka teisi tahtjaid.
Hulgi tuleb odavam, lihtsalt oma kasupeal väljas.
Mehed, vanale tuleb lihtsalt öelda, et nyyd teed kiirtellimuse - ja postikuludega pole probleemi.
Kevadel täpselt nõndad 2-3 päevaga suzuki originaal tõmberelee sealt sain. Ülo ise ka rõõmustas, et suutsis nii kiire tarne teha ja hind muideks tuli sama mis depoost 2 nädalat oodata.
Kurb, et mellal nõnda sitasti läks.
Mina endiselt eriti ei saa Ramo kohta sitasti öelda.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”