Ramo

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

motokoll
Postitusi: 158
Liitunud: 25 Nov 2003, 16:14
Tsikkel: Victory
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas motokoll »

1.tädi leti taga-kui võimalik suhelge Üloga või mõne remondimehega.
2.tee omale selgex,kas tulid poodi suhtlema või ostma.
3.tellimine-palu teada saada kõigepealt vidina maxumus ja selle olemasolu euroopa laos,kui seda kohe ei ole võimalik teha,helista või palu omale helistada,veendu,et su tellimus on teistele lisatud.TAVATELLIMUS tuleb siis kui on (piisav) kogus tellitud asju,KIIRTELLIMUSE võid lasta teha ka 1e nõellaagri nõela peale ja saad kätte paari päeva jooxul,arvestama pead sel juhul kõrgema hinnaga.
4.motovidinad ongi kallid,kui te seda veel ei teadnud.
5.Ülo on yamu keskusest käind midagi toomas selle pärast,et nad on RAMOST just kõik "need" asjad ära/välja ostnud,tegelikkuses on asi seda moodi.


Happiness is: Finding you have another gear left
(Turist T200M)>(voshod)>JAWA250>(jawa638)>(gsx400e)>K-750>(vx800)-
Moto Guzzi California III>V92C
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

ei saanud mitte vaiki olla :)
Minuga juhtus ettevõttega Ramo selline huvitav lugu kunagi aastat neli kuni viis tagasi. Soovisin siis osta uut mootorratast, paraku sellist kohapeal polnud ja mudel välja valitud sai siis ka asi tellimusse edastatud, kuna liisingu saamine sellel ajal hea kunst omaette oli siis siiski ma sellegi sain. Jumal tänatud, et Ramo kauplus jäi liisingfirmat uskuma ja enne mingit ettemaksu ei teinud neile ja liisingleping siis sõlmituks oleks loetud kui ratas füüsiliselt ka kohal. Kogu lugu siis toimus kevadisel ajal ja lootust siis anti et enne jaanipäeva ratas näpuvahel. Vahepeal siis möödus jaanipäev siis möödus jõgevatreff, venitas ka enda sünnipäeva mööda. Jõudis vahepeal ka saabuda meeldiv sügis ja septembrikuu lõpupoolikul ohh üllatust minu ratas saabuski. Ütlen ausalt ma ei läinud sinna selle jutu peale kohalegi ja niipaljut siis rattaostust ja nii minust kroomimeest ei saanudki.

Aga hyva möödusid aastad ja mina Ramost kauge kaarega mööda käinud. Sattusin siis sellel kevadel uuesti sinna kaasas sõber kellel siiras plaan 12 tuh. krooni sulas kauplusesse jätta yoshimura sumpade eest. Astume uksest sisse esitatud kysimused toodete kohta ütleb letimüüja, et tema ei tea hetkel midagi ta sisestab uut kaupa arvutisse ja ta ei tea neist toodetest üldse midagi. Ok saime siis hr. Raudsepa nööbist kinni, poole jooksu pealt teatati, et hetkel kiire, takso ootab ja neid asju pole laos sees ja helistatagu hiljem ja praegu kiire. Ütlen ausalt, et ju siis firmal siga hästi läheb kui klientidest kes 12 tuh. tahab poodi jätta pohlad on, aga noh see jälle minu isiklik arvamus.
Seega hoian isiklikult ka järgmised viis aastakest sealt majast end eemal, ehk see minu paha aura mis ehk sinna kehvasti mõjub aga vat sellise ettevõttega tegemist ei tee.

project
Postitusi: 135
Liitunud: 20 Aug 2005, 16:55
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas project »

võibolla omme tallinna minek kiivrit, kombet jms ostma. oskab keegi öelda kas asutus lauppäeval lahti ja kui on siis mis kellaajal.

telefonile ei vastatud ning neti lehelt ka nagu kellaaegade kohta infi ei leidnud
Kasutaja avatar

mca15
Postitusi: 870
Liitunud: 30 Aug 2004, 10:51
Tsikkel: Suzuki RM-250
Asukoht: võru

Lugemata postitus Postitas mca15 »

project kirjutas:
võibolla omme tallinna minek kiivrit, kombet jms ostma. oskab keegi öelda kas asutus lauppäeval lahti ja kui on siis mis kellaajal.

telefonile ei vastatud ning neti lehelt ka nagu kellaaegade kohta infi ei leidnud
Helista ja küsi otse poe omaniku käest.
Ülo Raudsepp 5047560
Mudakoll

Telepoiss
Postitusi: 52
Liitunud: 13 Apr 2005, 23:12
Tsikkel: BMW R850R
Asukoht: Kaberneeme

Ramo

Lugemata postitus Postitas Telepoiss »

no ramoga on nii läinud et mais tellisin sealt oma tsiklile (nende poolt "esindatav" tuntud mark...) lenksu. korra käisin kuu aega hiljem veel ka küsimas, oli järeltellimusse läinud. vahepeal väänasin põlve abi kasutades vana lenksu jälle sirgemaks ja sõitsin sügiseni. eile rc- st salleri ja edbb kontserdilt tulles tuli tellimus jälle meelde...
edu!
-Suzuki GSF 400 Bandit 1991
-Yamaha XJR 1300 1999
-Honda CBR 600 F 2003
+Honda NX 650 Dominator 1990
+BMW R 850 R 2004

-metsik-

Lugemata postitus Postitas -metsik- »

:wink:
Viimati muutis -metsik-, 20 Dets 2006, 20:24, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

henry
Postitusi: 156
Liitunud: 22 Nov 2004, 16:25
Tsikkel: Suzuki GSX1100G
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas henry »

Tere lugupetud Suzuki omanikud.
Lugesin siin Ramo kohta hääd ja halba, ise siiani rahul aga siin muljeid lugedes tekib juba kahtlusi ja kõhklusi. Läks üks jupp 4 nädalat tagasi tehase tellimusse. Näis kaua veel läheb.
Aga küsiksin siis hoopis nii, et kust kohtast Te Suzuki juppe tellite?
(peale Ramo) Millised on alternatiivsete kohtade plussid ja miinused?
Või on Ramo ainus päästerõngas.


Henry
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

henry kirjutas:
Aga küsiksin siis hoopis nii, et kust kohtast Te Suzuki juppe tellite?
(peale Ramo) Millised on alternatiivsete kohtade plussid ja miinused?
Või on Ramo ainus päästerõngas.


Henry
motodepoo
Kasutaja avatar

mina
Postitusi: 150
Liitunud: 21 Mai 2004, 08:58
Tsikkel: fighter VTR

Lugemata postitus Postitas mina »

Mul on ramoga kokku puuteid olnud juba mitmeid aastaid ja siiamaani pole küll olnud midagi positiivseid!!
1. Tellisin paar aastat tahasi sealt enduurokale tagahammaka. Raudsepp ütles,et helistab kui kaup kohal (pidi saabuma paari nädalaga) aga helistas ca. pooleteist kuu pärast ja kui ütlesin,et ratas ammu müüdud siis oleks läbi telefoni tahtnud ära tappa! Aga noh uus omanik lägs ja ostis hammaka ära.
2. Kevadel sai sealt cbr-le tellitud esimene hammakas, kuna hind oli soodsaim aga hammakas jõudis kohale alles 4 kuud hiljem ja kui järgi läksin oli hammaka hind 300kr.
Ja siis veel jama mis on mul sealt ostetud klapisäärtetihenditega kuna too teema nii pikk,et ma teen lihtsalt kopi mail-st ,et mida mina talle kirjutasin ja mida tema mulle vastas!
Kasutaja avatar

mina
Postitusi: 150
Liitunud: 21 Mai 2004, 08:58
Tsikkel: fighter VTR

Lugemata postitus Postitas mina »

Postitust lugeda alt üles. Peale viimase kirja ära saatmist pole tulnud enam mingit tagasisidet ja kui nädal tagasi küsisin piirajate hindasi ei tulnud enam sellelegi kitjale vastust!


Mootor ei saa olla vahetatud kuna peaaegi igal tukil on peale kirjutatud 4JH
Kui väljalaske kuljest vütsin (selleks kulus umbes 30min.) siis oli kahel juhtpuksil õlitilgad otsas ja järgmisel päeval oli terve klapp üleni õline!
Sisselaske kohta ei ole mingit sellist näidet tuua aga järgmisel päeval kui karpad pealt võtsin oli klappidepeal peal bensiiniõlisegune ollus.
---
Saatja: "AS Ramo"
Kuupäev: 19.08.2006 9:41:04
---
> Tere,
>
> Seda peab nägema.
> Nii palju ei saa läbi lasta.
> Võib olla on tihendid valed.
> Tihendid saavad olla valed, kui mootor näiteks on teine kui rattal
> peaks
> olema.
>
> Ülo Raudsepp
> 5047560
>
>
> ----- Original Message -----
> From:
> To: "AS Ramo"
> Sent: Friday, August 18, 2006 10:02 PM
> Subject: Re: Re: Re: tere
>
>
> > Tere!
> >
> > Selline mure, et kui kaua on klapisäärtetihenditel karantii.
> > Kuna peale tihendite vahetust võtab mootor 500km-le õli ligi
> 400ml-i. Ja
> kui käivitan siis viskab tagant sinist suitsu.
> > Võtsin leegitorud küljest ja selt paistis,et väljalaskel lasid läbi
> kaks
> tihendit ja kui karpad küljest võtsin siis seal lasid läbi kõik
> tihendid.
> Seega 16-st laseb läbi 10 tihendit aga ennem tihendite vahetust polnud
> mingit õlivõtmist ja klapivarred olid ka kuvad!
Kasutaja avatar

Taku
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Juul 2005, 23:56
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Taku »

Käisin ise ka ramo, teist korda elus ja väga negatiivsed kogemused.
Kuigi kaup võib seal hea ja soodne olla, siis vabandust väljenduse pärast see kuradi loll mutt seal ei jaga midagi ja on jube ülbe.
Toon näite.
Suve keskpaiku oli vaja tellida enda rattale kolb ja rõngad, läksin sinna ja küsisin hinda ja tarneaega. Öeldi:"sellistel ratastel peaksid olema 1400.- ringis, ma praegu ei hakka täpsemalt vaatama, et tulge kahe nädala pärast. siis saadame tellimuse firmasse." Kui aus olla,siis ma vihastasin päris korralikult. Kõndisin poest välja lihtsalt.

Nii, teine variant.
Täna käisin grippe ostmas, kodulehel oli meeletu valik, ligi 15 erinevat mudelit jne, kohapeal oli ainult 5. Küsisin, et ega teil rohkem grippe pole, see sama naine, kes eelmine kord vastas "misasju täpsemalt te soovite?" , seletasin et noh neid käepideme kumme vms. Lõpuks mõistis. Minuga samal ajal olid poes isa ja poeg. Tahtsid poja aeroxile juppe. Neil oli pikem teema poega juba, olid kuu aega tagasi juba vaatamas või tellimas käinud, täpselt ei saanud aru, kuid jupid pidid olemas olema kohapeal. Nii see sama naismüüja ütles upsakalt:"ega ma siin sesda tervet riiulit siis läbi ei hakka otsima nende paari jupi pärast, tulge paari nädala pärast tagasi. Mees ärritus, ürtias rahulikult rääkida jne. Naine ütles, et oodake müüja tuleb jne. Mees küsis, et kas teie polegi siis müüja vms? Lõpuks läks asi selleni, et kutsuti tagant välja vanemas eas mõistlik meesterahvas, kes asja jagas ning isaga rahulikult asja korda ajas.

Minu arvamus: sinna poodi lähen ainult äärmisel juhul , kui mujalt kuskilt pole vastavat varuosa saada! Põhjuseks pikad tarneajad (lubatakse ju kiiremini) ning väg väga ebameeldiva suhtumisega ning aasja mittetundev klienditeenindaja! :evil:
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

See vanamoor on Raudsepa küljeluu :D.
Ime et see mutt ei ole Ülo äri IKKA veel perse keeranud :).

-N!gHtY-

Lugemata postitus Postitas -N!gHtY- »

mina tellisin oma rollerile sealt polini variaatori, mis pidi juba ennäe kahe nädalaga kohal olema... helistasin kui kaks ja pool nädalat täis sai, sest et jutt jäi et nemad helistavad, oli mingi ilge jama olnud ja blablblblaa et ei saanud ja läheb veel kaks nädalat ja et nad kindlasti helistavad... kaks nädalat möödas ja ikka ei ole midagi... helistasin ja nad ei osand midagi öelda, ütlesid et pooleteise kuu jooksul saan kätte... ma olin vahepeal rolleri ära pannud mõneks ajaks ja unustanud selle variaatori ära unustanud... kui siis uuesti rolleri garaazhist välja ajasin ja juba kaks kuud hiljem meelde tuletan, et assa raks, variaator ootab ju... helistan ja küsib ja siis ülo tegi sellepeale jube vihast häält, et see on siin juba seisnud nii pikka aega ja me mõtlesime et keegi ei tulegi järgi ja et mind ei saanud kuidagipidi kätte... nende "helistamine" on siis korra proovivad kümme seki kutsuda ja kui vastu ei võta, ju siis on telefoni ära kaodanud... lõpuks sain variaatori kätte ja maksin 1100.- asemel 1500.- ... niiet alati uurige ise ja tundke muret, nemad seda teie eest ei tee...

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Üks mis on kindel, kaupmees tellimuse täitmise ja selle tähtaja eest ei vastuta. See on aamen kirikus.
Ses suhtes on minun kogemus positiivne. Tellisin neilt tsikli mis lubati kohale tuua oktoobri lõpp - novembri algus. Tegelikult tegin selle rattaga esimesed tiirud juba 16.oktoobril.
Mis puutub aga teenindusse Tallinna Ramos, siis olles mõned aastad ise leti taga seisnud ning hiljem heade teenindajate väljaõpetamisega tegelenud, võin öelda, et sellist lohakust, küündimatust, isegi lauslollust, teenindamise soovimatust ja nihilismi heade tavade suhtes ei kohta isegi mitte keskturul enam. Selles mõttes on Ramo kindlalt siteima teenindusega asutus üleüldse. Ja isiklikult minul on sellest siiralt kahju.

bns

Lugemata postitus Postitas bns »

hmm, minul jällegi positiivsed kogemused seoses ramoga.
Panin oma Banditiga külje maha(tahokas,pidurihoob,jalatugi-puruks, lenks kõver) läksin seejärel ramosse tellisin jupid, öeldi, et kuskil 1,5-2 nädalat läeb, kuid 7 päeva pärast oli pakk uute jubinatega kodus käes
(ma nimelt saaremaalt)
Kasutaja avatar

mina
Postitusi: 150
Liitunud: 21 Mai 2004, 08:58
Tsikkel: fighter VTR

Lugemata postitus Postitas mina »

bns kirjutas:
hmm, minul jällegi positiivsed kogemused seoses ramoga.
Panin oma Banditiga külje maha(tahokas,pidurihoob,jalatugi-puruks, lenks kõver) läksin seejärel ramosse tellisin jupid, öeldi, et kuskil 1,5-2 nädalat läeb, kuid 7 päeva pärast oli pakk uute jubinatega kodus käes
(ma nimelt saaremaalt)
Sul ilmselt lihtsalt joppas!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Aga milleks siis talved on? Talved on selleks et rõõmu tunda. Kõigepealt oled rõõmus kui jupi küljest krutid koos esimese lumega. Siis oled rõõmus kui saad spetsiga sellest vestelda ja tellimuse teha. Siin on see nunnu ootusärevus. Oi millal see ometi kohale jõuab. Siin on natuke kurba meelt ja isegi vihastamist. Et kust kuradi kohast see jupp siis õieti tuleb. Saab inimesi sõimata telefonis. Julgemad ka kohal käies. Pärast sõimamist on jälle rõõm, et aur välja lastud. Ja siis ükspäev jõuab see asi kohale. Rõõmsalt kihutad Sossi mäest üles. Kevadised veed vulisemas sulle vastu. Astud poodi, maksad. Vaatad juppi: Täitsa vale jupp. Ja hakkavadki kõik rõõmud otsast peale. Rõõmu ringtee on selle nimi.
Kõrts-Kodu-Sossi_mägi-kõrts-kodu-Sossi_mägi-kõrts...
Royal Einfield 350 Classic

sicar

Lugemata postitus Postitas sicar »

sai ka käidud ja küsitud palju starteri harjad koos plaadiga maksavad ...sellepeale öeldi et nädal aega ja 400.- ...ütlesin ,et mõtlen natuke ja uurin ... sellepeale öeldi et mis siin mõelda ega kuskilt odavamalt naguinii ei saa ...sai selle peale siis jajah öeldud ja et ärge ära veel tellige ..ja samamoodi nädala pärast helistati et kohal et võib järgi tulla ...kui sai juba mingi 70 eeguga 2paari harjasid ostetud ja veits ümber tehtun ning plaati ka veits veel moditud ja masin käis nagu miki! suht ebaviisakad ja pohhuistid inimesed seal tundub... täiega omakasu peal väljas mitte abistavad!
Kasutaja avatar

Teema algataja
PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

sicar kirjutas:
... täiega omakasu peal väljas mitte abistavad!
Noh, luba vastu vaielda selles suhtes. Kas sa nägid seal ukse peal silti: "Punase Risti Mootrrattapood" , või "Päästearmee motoriseeritud korpuse ülejääkide müügipunkt" ?
Sa ei näinud seda sellepärast, et see ei ole selline koht, ükski pood ei ole. Kõik on omakasu peal väljas. Omakasu jaguneb omakorda puhaskasumiks ja kasumiks pärast maksustamist. Lisaks võib ka ilma kasumita tegutseda. Siis võib selle Punase risti sildi täitsa välja riputada.
Veel inffi saad ettevõtluse kohta siit: http://w.perekool.ee/foorum/read.php?f= ... 3&t=105573

Aga ebaviisakad pohhuistid on nad seal küll. Letitagune siis.
Mine küsi uue mootori kohta kah. Las tellivad sulle selle ka ära. :P
Royal Einfield 350 Classic
Kasutaja avatar

ksenofobov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mär 2006, 10:12
Asukoht: Tartu, vahel Tallinn - honda vfr800`98
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ksenofobov »

mina otsisin suvel vanale gsxr1100 ile kollektori fiksaatoreid, neid poolkuukujulisi "L" plekke mis fikseerivad kollektori toru v2ljalaskekollektorisse. pisikesed asjad aga vajalikud. maksid ka ainult 30 eeku tykist. k2isin seal, 8eldi, et proovime tellida aga aaega l2heb. rastas seisiski kolm n2dalat, vahepeal sai isegi hydroskandias k2idud toru otsimas, et ise k2nnupeal midagi nikerdama hakata kui nad helistasid et mu 180 eegune kola on kohal ja ma selle sealt 2ra v6in viia.. me ei ole oma turu ja muude olukordadega just kaupmeeste meelisregiooniks ja kui ramo laadseid asju ei oleks, peaksimegi oma kola soomest/saksast/ebayst vms kohast ise orgunnima, transakulud kandma jms.. vahel v6ib, enamasti ei vitisi t6mmelda..
Õlu ei teki ega kao vaid muutub ühest olekust teise.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Legendaarne ramo raisk. Jälle :D tegelt on teema pigem selles hr Ülos, kes mulle ausalt öeldes hakkab vaikselt närvidele juba käima.

Võttis ratta sisse, helistas, et kle sul on membraanid karpadel p**s*.
Lähen siis kohale uurima, et mis toimub - ee kle ma tellisin su rattale uued membraanid. Mina - wtf, palju maksab, miks sa mu käest ei küsinud enne tellimist? Luges siis härrasmees mingit raamatut 10 mintsi ja ütles et ta ei tea aga järgmine nädal on need kohal.

Suure hirmuga sebisin ma Raigo käest uued membraanid ja viisin sinna remondimeeste kätte, et nad neid prooviksid. Sellest ajast on mingi 2 nädalat vist möödas juba. Aa, paar päeva tagasi helistasin ja küsisin et NOH, siis ülo hakkas kohmerdama midagi ja ütles et aajaa et mul olid siin ATV-d vahepeal ja plaa plaa ja et membraanid peaksid ka kohal olema. Ma küsisin et a mis minutoodud membraanidest sai, siis ta vastas, et pole jõudnud veel tegeleda.

Et noh kui keegi ramo kuttidest seda siin loeb või keegi neid semusid seal isiklikult tunneb, siis äkki saate selle ülo ja tema "oi-mul-on-pea-laiali" naise selja taga nüüd selle asja ära tsekata ja mulle helistada. Sest ma ise enam ramosse helistada ei julge.

ok-thanks-bye
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Willie »

Olen käinud korduvalt Ramos ja suhtlus on olnud seinast-seina. Ma ei eeldagi mingit ette-taha kummardust, kuid midagi peaks Ülo oma pundiga ette võtma. Ise olen juppe Soomest toonud (lihtsalt käin tihti).
Kuna lõpuni tasemel teenindust ei leia vist ühestki margiesindusest, siis miks ei võiks üks (mõni) aktivist asja ette võtta ja hakata näiteks kord nädalas juppe Soomest tooma. Kui Soomes poes hetkel pole, siis toomine Rootsi kesklaost Soome kestab tavaliselt 1-2 tööpäeva ning Saksast tuues kuni nädal. Lugedes eelnevaid poste on näha, et Ramost tulevad jupid kauem. Saaks ju teha foorumisse alamkataloogi a-la`"Ühisost", milles siis esitada tellimused ja vajadused. Midagi sellist nagu tqhq-s vahel läbi jookseb, kuid vähe kiirema tarneplaaniga.

OK, jahunud juba küll, kes viitsib, see mõtleb siit edasi.
Pilt
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ei need remomehed on normaalsed, ülo lihtsalt piirab nende tegevust. see on ainult minu arvamus, kuid tõenäoliselt sellepärast motokoll sealt jalga lasi :P
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Lugemata postitus Postitas fotek »

selle tädi funktsioonist ma küll aru ei saa seal poes.

oli vaja ketti paari lüli võrra lühemaks teha, lähen ramosse, kuna see kõige lähemal. räägin mure ära, siis tädi ütleb, et "meil on uus remondimees, ta ei oska selliseid asju teha" ja saatis mu pikalt.
Siim
#609
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ok, võtan viimased sõnad tagasi. Enam ma ei arva üldse midagi sellest firmast, tahan lihtsalt neilt oma (tegelikult küll Inksu) raha tagasi ning lõpetada edasised suhted.

Selgitus:

Umbes 3 kuud tagasi viisin inksu ratta sinna, mis küll töötas, kuid klapivahed olid paigast ära, klõbises veidike (kodus sai mõõdetud ja pärast Ramo ka mõõtis) ning soovisin klapiregulli.

1) Ülo tellis uued seibid
2) remondimees vahetas seibid ära, klapid paigas (nende jutu järgi)
3) käisin läbi, remondimees ütles, et ei saa tühikäiku paika, karpamembraanid paigast ära. legendaarne ülo oli need muidugi juba ära tellinud. mul olid endal Raigo käest ühed teised membraanid proovimiseks, läksin nendega kohapeale ja panime külge. Neid membraane testida ei jõudnud, kuna kõigil oli kiire. Nii ja siit algab see pask:

Kaks kuud !!!hiljem tuli mul mõte uurida, et kaugel ratas on, varsti on hooaeg, vaja selleks ajaks korda saada.

4)Helistan, Ülo naine võtab toru ja ütleb, et mul on liiga vana ratas, et seda ei saagi korda jne. Ma vist tegin nii kõva häält (mismõttes te ise esindate ja ei oska parandada) et naine viskas tal toru ära.

5) Ülo helistab tagasi, kle tead, meil tõesti on nii kiire et pole jõudnud tegeleda (umbes kaks kuud siis oli nii kiire) ja et karpadega on ikka mingi meganuss ja et Gustav võib korda teha.

6) Helistan Gustavile, Gustav oli ääretult kiire mees ja ligi tunni pärast oli ratas juba tema käes.

7) Ratta diagnostika tehtud - selgus, et ei saagi tühikäik paigas olla, kuna osad klapivahed on muideks täiesti kinni ja osad mitte, ühesõnaga ei ole mõtet enne karpasid üldse torkida, kui klapid paigas.

7.1) siin mul katus läks, mismõttes ma maksin just ülole mitutuhat eeki klappide regulli eest, mida pole tehtud, või on vägaväga valesti tehtud.

8] helistan ülole ja sõiman natuke.

9) ülo tahab ratast gustavi käest tagasi saada, kuna ei usu, et klapid on paigast aga ratas on juba gustavi juures laiali ja mõtetu nagu edasi-tagasi tassida.

10) mina ei ole nõus ratast käest ära andma, tahan et Ülo astuks korraks gustavi juurest läbi, võtaks lehtkaliibri ja topiks piludesse veendumaks, et vahed on sassis.

11) ülo lubas (paari päeva jooksul) gustavi juurest läbi astuda ja kontrollida.

12 ja viimane) Mina tahan ülo käest tegemata töö eest raha tagasi, muud midagi. Siis on minul temaga rahu majas ja vimma ei kanna, vastava kirja talle ka saatsin:

Siit mu kiri Ülole:
--------------------------------------------------------------------
Tere Ülo

Kirjutan sulle punase GSX-F 600 asjus, mis just äsja sinu käest ära läks. Palun loe see kiri lõpuni.

Esiteks: härra Gustavit paluks mitte sõimata. Iga väide vajab kontrollimist. Tema ülesanne oli kontrollida vigu, mida teie ei leidnud, see oli minupoolne palve ning paluks teda edaspidi selles mitte torkida. Sinu väike ülesanne on minna kiiremas korras ratta juurde, ja kontrollida klapivahed (mis võtab aega 5 minutit).

Kui selgub, et klapivahed on paigast ära, siis kahjuks ei saa ma seda ratast enam sinu kätte tagasi anda, vaid sooviksin (ainult) 2000EEK sularaha tagasi, mis kulus sinu juures klappide regulli peale. Gustavil juba diagnostika pooleli ja ma niikuinii pean selle eest maksma. Ning ei taha seda õnnetut ratast edasitagasi tassida ja kokkulahtivõtta. Ma ei küsi teilt praegu lisaraha, mis kulus mul praegu selle jama peale, juurde. Seega mõistlik pakkumine minu poolt.

Tarbijakaitse seaduse järgi oled sa mulle kohustatud mulle raha tagastama ja ei saa nõuda uut remonti. Helista kasvõi ise, nende TKA infotelefon on 6201707 (helistasin, küsisin nõu, ei maininud ühtegi nime, jääme esialgu viisakaks)

Ning lõpetuseks, see ei ole ähvarduskiri, see on palve. Ja ma ei ole (veel) väga pahane, vaid nördinud. Samuti ka selle ratta omanik, kes on muideks naisterahvas, kes on ka väga õnnetu.
Loodan mõistvat suhtumist, ning ei oota vastust, vaid tegutsemist.

Heiti
--------------------------------------------------------------------
Viimati muutis Piipz, 09 Mär 2007, 12:51, muudetud 1 kord kokku.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

vastus tuli täna:
------------------------
Tere,

Kontrollin Gustavi juures vahed üle.
Meie mehaanik väidab, et peale reguleerimist kontrollis üle.
Usaldan oma meest. Seepärast kontrollin.
Karbussid võtsime kontrolliks lahti.
Et membraan oli üles tursunud, ei olnud seda enam võimalik tagasi panna.

Ülo Raudsepp
-------------------------
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ahjaa.
Selgus nüüd nii, et klapivahed olid nii palju paigast ära, et paari seibi ringitõstmisega sai need paika.
Nukkvõll oli valesti peale pandud, mis tähendab valesid taiminguid.
Membraanid ei olnud tursunud, sai kasutada vanu membraane edasi.

Ramost vist raha tagasi ei saa, kardan et seda asja ei anna niisama edasi ajada, sitta nendega. Natuke võibolla liiga palju sõimasin ka.

Ühesõnaga nii palju siis Ramost.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

lok665

Lugemata postitus Postitas lok665 »

krt lugesin ja ei saa ka vait olla.mingi aeg tagasi üritasin Ramost vanale kixerile esi amortidele o ringe ja saalesid tellida ,öeldi ,et poe võimalik ,neil polevat ühtegi teadaolevat kataloogi kust vaadata,proovisin seletada ,et ma mõõdan silindri ja kolvi ära ning võrdleme pakutava kaubaga,no mitte muffigi.
Õnneks on soomes asutus nimega JL parts,3 minsa tarkka juttu ja selgus ,et kohapeal pole .pakuti varjant Saksa laost tuleb nädala sees u 3 päeva,komplekti hind .u 450 eek.polnudki enam midagi rohkem mõelda.kurb ,et kaasmaalased ei viitsi omade raha vastu võtta.
Kasutaja avatar

Graal
Postitusi: 119
Liitunud: 09 Jaan 2006, 10:46
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas Graal »

Minu kogemus nendega oli möödunud kevade paiku. Oli plaan endale uus ratas soetada. Silma jäi ka GSX-R1000. Seadsin siis sammud sinnapoole, kui korralik/tõsise ostusooviga klient. Esimese küsimuse peale vastati/nähvati juba, et me ei too neid niisama vaatamiseks, ainult tellimuste põhjal...katalooge meil ka hetkel pole...ja üleüldse see mees kes teab, mis maksab jne. on hetkel majast väljas ja helistab kindlasti tagasi. Helistab siiani :D Kuidas sellise stiiliga tänapäeval üldse veel võimalik miskit müüa on? Ostsin siis mõni nädal hiljem endale Aprilia RSV1000-de AP Motost. Mis on ka pisut naljakas, kuna siin foorumiski on palju negatiivset nende kohta olnud. Mul aga on kõik sujunud nendega.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Käisin RAMO-s krossika käekaitsmeid ostmas, mammi oli letis. Hakkas mulle alumiiniumist käekaitsmeid pakkuma. Küsisin, et kas plastikuga kaaluvahe ka on?
Selel asemel, et tunnistada, et ei tea, ütles "mis tähtsust seal on, kas kergem või mitte"

HALLOOO!!!!! krossikal ei olegi enam kerge kaal oluline? Kuidas saab selline võhik leti taha?

ps! Üloga pole mul kunagi probleeme olnud. Jagab teemat ja ei loobi täiesti kontekstivälist juttu.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”