Ramo

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Sattusin Ramot külastades eelmine suvi Üloga vestlema kergete velgede teemal. Tema hakkas mulle kohe leti kõrval olevaid Braking'u velgesid pähe määrima ja ütlesin talle, et suht kallid on kuna käe järgi võibolla isegi raskemad kui originaalid. Ütlesin ka, et PVM'i firma teeb ühte marki magneesiumist velgesid, mis on kõige kergemad superbike veljed üldse.
Ülo vastas, tsiteerin: "Ah mine per... , süsinikust veljed on kõige kergemad!"

Niisama selline vahejuhtum suusoojaks... :)



Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Käisin eile Ramost ühes teises teemas Suzumeni kiidetud akulaadijat ostmas ja viriseda ei saa küll millegi üle. Ülo oli letis ja leidis ka aega minu jaoks töökoja poolel ühte laadijat demoda(uut vist ei tahtnud karbist välja võtta). Hinnagi kohendas ümmarguseks mu viisaka küsimise peale, hoolimata sellest, et ma seal praktiliselt esimest korda olin.

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

plei
Postitusi: 80
Liitunud: 03 Sept 2004, 16:03
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas plei »

Ei hakka uut teemat tegema...

Mind hakkas vaevama üks küsimus. Millal on tsikkel nii vana, et ametlik maaletooja/esindaja võib öelda, et tsikkel on nii vana ning ei võta seda hooldada?

Nimelt loobus teema pealkirjas olev firma mu tsiklit hooldusesse vastu võtmast kuna see pidavat nii vana olema (muidu oldi vist nõus aga kui selgus, et pole nende käest ostetud ja uus...). Ei saa salata, et 97-da aasat gixxer ei ole tõesti oma elupäevade alguses kuid kas tõesti liiga vana?!?!

Kas peaks vana peldiku Kuusakoskisse viima?

Viimati muutis plei, 21 Apr 2008, 16:55, muudetud 1 kord kokku.
elu on lill

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

plei kirjutas:

Nimelt loobus teema pealkirjas olev firma mu tsiklit hooldusesse vastu võtmast kuna see pidavat nii vana olema (muidu oldi vist nõus aga kui selgus, et pole nende käest ostetud ja uus...). Ei saa salata, et 97-da aasat gixxer ei ole tõesti oma elupäevade alguses kuid kas tõesti liiga vana?!?!

Kas peaks vana peldiku Kuusakoskisse viima?

See ju möödunud sajandist, loogish ju, et otse Kuusakoski :arrow: Rakvere meestel selles firmas käpp sees, me kõik oma vanas Suzud sinna vedand, hind ka poole parem, kui pealinnas, vähemalt kolmekohalise summa saab puhtana käden. Muidugi soovitaks sinna veel möödunud sajandi belarussi adra järgi kompunnida - hind kohe neljakordistub :wink: Ja kui viitsid veel gabariiti lõigata... siis oled täitsa moosi sees!

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ju siis ramol on tööd nii palju, et on uut tüüpi vabandus välja mõeldud, et mitte su tööd ära teha. sellesmõttes et juppide ja asjadega ei tohiks veel probleemi olla, ise olen palju vanemate ratastega seal käinud, ning on kõike saanud teha.

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Mul oli kah Ramoga justnüüd fantastiline kogemus.

Paar nädalat tagasi lõhkusin jändamise käigus kogemata karbussis ära ühe väikese kummirõngakese. Kuna tegemist oli Suzuki küljest pärist karpaga, siis meilisin Ramosse, et kas te sellise pisikese jurbaniga kah äritsete ja palju see teil maksta võiks. Vastust ma sellele ei saanud, leidsin Hydroscandist juba sobiva rõnga ja olin selle teema enda jaoks juba unustanudki, kui täna hommikul potsatas meilikasti kiri Ramost: teie tellitud varuosa on kohal, tulge järgi. Ma siis meilin vastu, et WTF, pole ma midagi teilt tellinud. Mille peale mulle kiirelt vastati, et ega Ramo ei mõtle midagi välja, tulge oma rõngaste, tihendite, seibide ja vedrude komplektile järgi, hind 140 eeku (vajalik rõngas maksis 6.-).

Soovisin neile head edasist äriajamist :roll:


mx2

Lugemata postitus Postitas mx2 »

see oli hea :D

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Analoogseid olukordi, mida Sang kirjeldas, on juba korduvalt juhtunud antud asutusega tegemist tehes.

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

mina
Postitusi: 150
Liitunud: 21 Mai 2004, 08:58
Tsikkel: fighter VTR

Re: Ramo

Lugemata postitus Postitas mina »

KRt ma aru ei jaga kas asi on minus, aga alati kui ma midagi ramost ostan on mingi jama!
Nimelt sai siis oma VTR-le sealt ostetud uued piduri vooliku ja otsad( need metall rüüga). Esmalt kui läksin võru osakonda sooviga omandada teatud summa eest oma rattale siis piduri voolikud ja ka siduri oma, siis polnud neil mulle pakkuda piisavas koguses stutse. No mis siis ikka tuleb tagasi tulla, järgmine kord kui läksin siis polnud neil tange millega voolikut lõigat! Kolmas kord kui läksin siis oli omanik ise kohal ja lõikas mulle paraja pikkuseda need voolikud ära siis.
Mina ünnelik, lippan rõõmsalt koju kohe koplekteerima asja ja ise pean veel meeles ütlemist, et ära kõvasti kinni keera, et tegemist in pronksist otstega, et keerad puru. Eks ma siis üritasin tunnetega keerata. Sai siis kõi ilusti kokku, aga paari päeva päratst märkan, et need nn. pronks otsad on roostes! Tänaseks on nii muttrid kui ka stutsid ilusa roostega kaetud ja pole haisugi kuskil, et oleks seal pronsi (millest pidid olemastutsid ja muttrid tehtud)
Sai käidud ka korra poes uurimas, et mis värk on aga üeldi , et sellist jama pole ennem olnud ja ära hoia ratast väljas!!


-huviline-
Postitusi: 15
Liitunud: 03 Apr 2019, 22:44
Tsikkel: Moto Guzzi V100 S

Re: Ramo

Lugemata postitus Postitas -huviline- »

Leidsin siit mingi vana teema, aga küsiks, et kuidas see olukord varuosade tellimisega Ramo-st teistel praegu paistab.

Kas on olukord paremaks läinud?


lampisjalg
Postitusi: 15
Liitunud: 29 Juul 2009, 08:38
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Ramo

Lugemata postitus Postitas lampisjalg »

-huviline- kirjutas: 03 Juun 2020, 14:03

Leidsin siit mingi vana teema, aga küsiks, et kuidas see olukord varuosade tellimisega Ramo-st teistel praegu paistab.

Kas on olukord paremaks läinud?

Minul ainult head kogemused. Kevadel sai siin päris palju juppe tellitud 98 aasta rattale. Kõik tulid ilusti kohale ja hind oli hea. Ooteaeg oli minul alati ca 2+ nädalat.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Ramo

Lugemata postitus Postitas villy »

-huviline- kirjutas: 03 Juun 2020, 14:03

Leidsin siit mingi vana teema, aga küsiks, et kuidas see olukord varuosade tellimisega Ramo-st teistel praegu paistab.

Kas on olukord paremaks läinud?

Olen tihti oma Suzuki juppe tellinud ja samuti ratast lasknud remontida Ramos viimase 2 a jooksul ja olen väga rahule jäänud varuosade saadavuse, hindade, mehhaaniku, ja teenindusega. :bsmile:

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Ramo

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ramo pole enam ammu see, mis ta 29 aastat tagasi oli. Ülo on (kõrvaltvaataja kommentaar, ma päriselt ei tea) ohjad oma tütrele andnud ja tema toimetab küll väga tublilt.

Vanasti sai Üloga tihti seda huumorit, et kui helistasid ja küsisid mingi varuosa saadavuse kohta ja seda ei olnud (aa ok, ei ole, aitäh, head aega), siis ta helistas sulle 3 nädalat hiljem tagasi, et nüüd on kohal. Ja niiviisi oli tal ladu hunnikutes igaksjuhuks tellitud juppe täis. Ei tea, et enam nii oleks, kuigi iseenesest polnud see üldse halb taktika.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Ramo

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

ise olen Ramo-st ainult osi tellinud, ja alati eposti teel. info@ramo.ee

Triinu vastab suht koheselt (sama või järgmine päev). Reeglina tellimused ei võta rohkem kui 2 nädalat, kuigi sellel kevadel võttis ühe tihendi tarne 2 kuud aega. Aga see ikkagi mitte Ramo, vaid mailma viga. Nii et võib soovitada.

Ja veel - hinnad. Võrreldes Euroopa varuosa poodidega ja eBay-ga, Ramo OEM varuosa hinnad on palju magusamad.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Ramo

Lugemata postitus Postitas claw »

Minu poolt ka Ramole kiitused. Suhtlus on sujunud ja pakid-asjad mõistliku ajaga käes. Soovitan.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”