Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Macintosh kirjutas: 06 Dets 2019, 16:21

Kuna me siin bikeris oleme sinu väitel ootmatalut muutunud osapooeks, siis räägi, mida meie paista laseme ja mis tõele ei vasta?

Miks peaks keegi tahtma, et hollow veel midagi kirjutaks? :wack:



Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Bandit »

hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 16:51
Spoiler

Ma olen see aasta fredyt näinud korra, eelmine aasta ka vist korra või kaks. Kuna eelmine aasta oli minu otsene ülemus fredy sõber, siis puutusin ma temaga rohkem kokku. Nüüd on üsna vähetõenäoline, et ma temaga kuidagi kokku puutun. Olenemata sellest, kui nägin, siis küsisin otse. Näitas mõningaid dokumente, sain kinnitust, et ei ole see kristjan ka mitte prillikivi.

Seda kas (kui üldse) biker.ee midagi mätsib või vassib ma veel ei tea. Aga ma olengi eos äraootaval seisukohal, et küllap asjad ei ole päris nii üheselt sedasi nagu hetkel kirjeldatakse

Jah mul on ka peas mõtteid, et siin on kaks paha poissi kokku sattunud, aga siiski püüa ise jääda fakti piiridesse!
Neid oletusi ei soovi ei sinu ega teiste poolt.

Hetkel tõsisõnu ootaks positiivset nooti, kus reaalselt on kliendi suhe toiminud ja KLIENT on õnnelik..

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mul hommikul polnud aega oma mõtet kirja panna, aga juba siis tekkis tunne, et miks keegi läbi ei hammusta kes hr. Õõnes tegelikult on. Nimelt troll kes meelega Fredy teemasid üleval püüab hoida. Postituste arvust ja regeerimiskiirusest järeldub ainult huvi hoida teema kuum ja google otsingus esilehele kerkimas. Sõnavõttudes küll Fredy poole kalduv, kuid tegudes pigem selline topeltagent, kel tegelikult pole mingit soovi, et teema vaibuks. Mis eesmärgil, seda teab antud kodanik ise. Konkureeriv custom rataste ehitaja, advokaat, .... teooriaid jätkub.

Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Bandit kirjutas: 06 Dets 2019, 16:56

Hetkel tõsisõnu ootaks positiivset nooti, kus reaalselt on kliendi suhe toiminud ja KLIENT on õnnelik..

Danny Trejo vist kahjuks ei loe Bikeri foorumit.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 16:51

sain kinnitust, et ei ole see kristjan ka mitte prillikivi.

No ja ....`? Veelkord, et mis asi sul nii metsikult torgib, et käid ja uurid mingeid "salajasi" dokumente, teed siin mingeid prillikivi olemise või mitte olemise kohta kaudsied vihjeid. Midagi, kedagi peaaegu kunagi näinud ei ole, tõenäoliselt kunagi enam ei näe...

Jaurad ja jaurad ja ...
Kas asjaosalised palusid, palkasid või sundisid sind siin kui mujal neid lõputuid poste tegema? Äkki nad on teovõimelised ja suudavad ise esitada oma seisukohad ja/või tõendid, arvamused nõudmised jms?

Kas sa oled terve? :? :shock:
Kuidas sa aru ei saa, meil on täiesti poogen sinu "reha, prillikivi" jms väidetest.
Las kristjanil olla neid rehasi, kivisi või mida iganes üks, mitu või mitte üldse, no ei nühi noh, saad aru? (togi) See ei muuda mitte midagi

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 17:10

Aga nii nagu enamik siinseid ei taha midagi kuulda kristjani sigadustest

Tubli (w) (tundus juba et sa ei mõista seda kunagi ja jäädki jaurama)

Nii hoida :bsmile:

Ilusat ndl vahetust ning järgnevate ülipõnevate teemadeni!

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 17:13
Spoiler

Muidugi sind ei nyhi. Oma boyfriendi peabki kaitsma. Muidu ta ei nyhi ta sind enam.

Madlobster kirjutas: 06 Dets 2019, 17:05
hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 16:51

sain kinnitust, et ei ole see kristjan ka mitte prillikivi.

No ja ....`? Veelkord, et mis asi sul nii metsikult torgib, et käid ja uurid mingeid "salajasi" dokumente, teed siin mingeid prillikivi olemise või mitte olemise kohta kaudsied vihjeid. Midagi, kedagi peaaegu kunagi näinud ei ole, tõenäoliselt kunagi enam ei näe...

Jaurad ja jaurad ja ...
Kas asjaosalised palusid, palkasid või sundisid sind siin kui mujal neid lõputuid poste tegema? Äkki nad on teovõimelised ja suudavad ise esitada oma seisukohad ja/või tõendid, arvamused nõudmised jms?

Kas sa oled terve? :? :shock:
Kuidas sa aru ei saa, meil on täiesti poogen sinu "reha, prillikivi" jms väidetest.
Las kristjanil olla neid rehasi, kivisi või mida iganes üks, mitu või mitte üldse, no ei nühi noh, saad aru? (togi) See ei muuda mitte midagi

See kulla õõnes, on juba isikliku laadi solvang

Vali sõnu!

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Bandit »

hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 17:01
Spoiler
Bandit kirjutas: 06 Dets 2019, 16:56
hollow kirjutas: 06 Dets 2019, 16:51

Ma olen see aasta fredyt näinud korra, eelmine aasta ka vist korra või kaks. Kuna eelmine aasta oli minu otsene ülemus fredy sõber, siis puutusin ma temaga rohkem kokku. Nüüd on üsna vähetõenäoline, et ma temaga kuidagi kokku puutun. Olenemata sellest, kui nägin, siis küsisin otse. Näitas mõningaid dokumente, sain kinnitust, et ei ole see kristjan ka mitte prillikivi.

Seda kas (kui üldse) biker.ee midagi mätsib või vassib ma veel ei tea. Aga ma olengi eos äraootaval seisukohal, et küllap asjad ei ole päris nii üheselt sedasi nagu hetkel kirjeldatakse

Jah mul on ka peas mõtteid, et siin on kaks paha poissi kokku sattunud, aga siiski püüa ise jääda fakti piiridesse!
Neid oletusi ei soovi ei sinu ega teiste poolt.

Hetkel tõsisõnu ootaks positiivset nooti, kus reaalselt on kliendi suhe toiminud ja KLIENT on õnnelik..

Mina olen püsinud fakti piires. Ma tean mis dokumente ma lugenud olen ja kelle alkirjastatud need on olnud.

Mul on fredyga positiivne kliendikogemus... ta on olnud klient, ja ei ole ykski arve maksmata jäänud.

No ei teagi kuidas seletada, see pole meie jaoks Fakt, et sina oled lugenud. Sa pole minu sõber, et ma sind usaldaks.
Faktid võiksid olla dokumenteeritud, pildistatud, tõendatavad viited- mis iganes asjad. Puhtalt ütluse peale ei saaks öelda ju, et see on FAKT.
"Ma nägin, et kütus oli 1.8€/L" ja ma valetaks.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas tuman »

Arusaamatu :wack:
Asutuse (Fredy OÜ) jaoks on maine nii oluline, et on valmis nägema ilgelt vaeva ja panema ilgelt pappi magama, et teda solvavad teemad foorumist maha võtta.
Samas, pole ühtegi selgitust peategelase poolt. Suuvoodri jutu järgi on olemas paber, mis kõigil karbi lahti teeb ja automaatselt paneks kogu motokommuuni Fredyle kaasa elama ja KRR-i jõuku siunama aga miskil imelikul põhjusel näidatakse neid pabereid ainult valitud inimestele kellest miskit ei olene.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

[mention]hollow[/mention] Ma tugevalt kahtlen selles, et seda teinud olen

Sa oled väga kõva siin teistele ninna kargama lugemisoskusega jms (ma võisin esitada küsimuse kas sa oled?)
aga väga tugevalt kahtlen, et sind nimetanud olen (palun tsitaati)
kui boyfriendi võib tõlgendada ka kui mitte seksuaalset sõbrasuhet, siis
sinu lisatud nühkimine boyfriendi poolt osutub üsna otseselt seksuaalsele tegevusele.

Kas see on viimane meeleheitlki strateegia siinseid sinu mitte uskujaid kristjaniga homo suhtes olevateks tembeldada?
Kuna sa väga valjuhäälselt esined siin Fredy ja co kaitse kõnedega, siis kas sinu väidetud minu homosuhe kristjaniga on kogu Fredy ja co seisukoht või pelgalt sinu isiklik?

Veel kord härra õõnes
Vali sõnu!
vastasel juhul pöördun palvega adminnide poole sind siit eemaldada solvangute tõttu

Viimati muutis Madlobster, 06 Dets 2019, 18:00, muudetud 2 korda kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tänud Fortuunale.
[mention]hollow[/mention], ma teen sulle esimese hoiatuse. Käitu palun viisakalt ja ära reosta vestlust. Teiste isikute solvamine mistahes viisil pole lubatud. Lisaks nimetasid sa Kristjanit valetajaks, tõendamata milles see seisnes. "Mingit sitta kokku keerama" on oma olemuselt negatiivne hinnag, mille sa andsid Fredy tsiklitöökojale samamoodi seda tõendamata. Ma järeldan sellest, et Fredy OÜ teeb sinu väitel ebakvaliteetset tööd, kas see on tõsi? Palun tõendada. Teksti koostamine suuremas osas tsitaadist pole samuti vastuvõetav.

Järgmise hoiatuse korral lähed lühiajaliselt varumeeste pingile ja ülejärgmisel ma bännin sind meeleldi jäädavalt.

Kasutaja avatar

KRR
Postitusi: 776
Liitunud: 20 Mär 2015, 14:47
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas KRR »

Kuule Henry Neemelaid võta nüüd klaviatuur kätte ja kirjuta lõpuks ära need saladused mida minu kohta tead. Pole mõtet siin niisama kõvatada ja jaurata mingitest minu valedest, mis maakera teistpidi pöörlema paneks. Veel tahaks teada, mida olen sulle teinud, et nii kirglikult mind laimata püüad. Omast arust pole ma sinuga kunagi kohtunud ega isegi mitte rääkinud. Ometi püüad jätta muljet nagu teaksid minust kõike. Selliselt edasi käitudes pean hakkama olukorda tasakaalustama. Mitte, et mind sinu isik väga huvitaks vaid juhuks kui su tegutsemised kommentaariumitest väljuma peaks. Nii, et kirjuta üks konkreetne postitus või vaiki igavesti.

Fredy OÜ fraud victim, Harley Davidson tuning project, V-Rod supercharged, turbo teerull, pettus või petis www.fredy.ee

Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

hollow
Postitusi: 403
Liitunud: 07 Apr 2009, 23:49
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas hollow »

...

Viimati muutis hollow, 10 Dets 2019, 11:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

[mention]hollow[/mention] läks järgmiseks 24 tunniks varumeeste pingile.

Täiendatud: vaatsin üle, et 1/3 postitustest on siin hollow tehtud. Täiesti sisutud. Selle tõdemuse baasil pikendan nüüd ja kohe selle bänni pikemaks (v.a juhul kui [mention]Piipz[/mention] teist meelt pole)

Veel täiendatud:
juba bännitud kodanikku ei saagi teist korda bännida. No olgu, ootame ära, arvestades käitumisjoont garanteerib ta endale peatselt uue bänni.


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas morse »

Minu arvates on Hollow ja teiste Freddy OÜ toetajate osalus siin väga tervitatav. Muidu oleks tõesti “Jõulutunnel”.

(Muuseas postitaja, kes ennist arvas, et pole mõtet teemat Jõulutunneliks teha oma ülekannetest teada andes - ma leian, et minu kahekümnest eurost on väärtuslikum moraalne toetus.)

Olgugi, et ma toetan Bikeri modesid võitluses “vaba ajakirjanduse” eest, siis leian, et näiteks Hollow või Freddy OÜ bännimine ei oleks üldse mõistlik. Ja seda ei ole ka tehtud ning eriliselt hea põhjuseta ei tehta.
(edit: pean silmas päriselt ära bännimist - minu kirjutamise ajal tegi Mac vist Hollow’ile puhkepausi.)

Täna on probleemiks see, et vähegi teisiti arvajad ei suuda kuidagi usutavalt mõjuda. Kui palgatud või muudel põhjustel vähemuse arvamust jagavatel kaasfoorumlastel oleks siia midagi tõeliselt sisulist ja faktilist postitada, siis oleks ilmselt mitmed nõus seda vähemalt mõttemänguna tõe pähe lugema. Käesolev mõjub kahjuks trollimise, lahmimise ja kohati ähvardamisena. Tehke oma kampaanias kvalitatiivne muutus. Avaldage reaalne lugu ja reaalne informatsioon.

Fakin ühekülgne on see kõik (Hollow jutt on kõigest arvamus ja kohati ähvardusemaiguline). Ja tõepoolest käed eemale bikerist. Kes kurat on selles süüdi, et info on ühepoolne? KRR, Mac? Ei ole ju!

Edit2: Lugesin nüüd uuesti üle. Sel ajal kui ma kirjutasin, suutis Hollow ikka üle piiri minna küll :D

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

morse kirjutas: 06 Dets 2019, 19:08

...siis leian, et näiteks Hollow või Freddy OÜ bännimine ei oleks üldse mõistlik.

Ma vaatasin selle seisukoha üle ja jõudsin järeldusele, et sul on õigus. Las kasutaja [mention]Fredy.ee[/mention] tuleb ja avaldab oma seisukoha. Bann eemaldatud. Ma siit omalt poolt suudan meeskonna nimel öelda, et kedagi tõe rääkimise eest risti lööma ega mõnitama ei hakata. Aga kahjuks olen ma 99% kindel, et kasutaja Fredy.ee poolt ei postitata siia midagi. Vaata kas-või tema enda seletust, mis ta meile e-postiga saatis (teine post) või siis Reimo Metsa kirja. Viimasest ähvardusest on koorunud selge retoorika, et ta soovib näidata seda siin kui eraisiku vastu suunatud kiusamist ja sellest tulenevalt on hoiak umbes selline: "Tegemist on küberkiusamisega ja kiusataval pole tark midagi postitada."

Ma igaks juhuks võtsin enne kustutamist ekraanikuvad, et oleks selge, millises rollis kasutaja Fredy.ee on siin tegutsenud (nojah, Fredy.ee annab ise juba selge otsa kätte).
https://share.getcloudapp.com/xQu0pgod
https://share.getcloudapp.com/v1umRr9P

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Oh jah, Pahadepäevade planeet, nüüd Õõnes, no miks te trolli toidate? Las seletab siin palju tahab, moded võiks sisutühjusele või lihtsalt provokatiivsusele (või rumalusele?) ülesehitatud postitused kustutada ja eluga edasi minna. Argumenteeritud vaidlus on antud juhul ja antud seltsimehega võimatu, seega keegi ei pahandaks, kui keskmiselt 5 järjestikkust, ajukahjustusele viitavat postitust, kustutataks.

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas indumen »

Tahaks ilgelt ka teisiti arvata aga kahjuks olen meedia ori ja sõltun kättesaadavast infost, pole nii häid tuttavaid ka kes salajasi dokumente näitaks.

Jõudu selles võitluses kõigile osapooltele.

PS: Jõuluvana käest sooviks selle teema "päris lõppu" näha :D

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kui mina oleks mode siis paneks ma selle teema kinni
See on ülimalt totter ümin siin. (jaaa pool on minu tehtud :oops: ) :mrgreen:
See teema on läbi nämmutatud otsast lõpuni ja lõpust alguseni kolm korda, kõik on saanud öelda, mis nad arvavad ja kõik on saanud lugeda, mis teised arvavad.

See joorup peaks päevavalgust (esilehte) nägema ainult juhul kui asjaomastel endal on midagi lisada. Tühide ja krabide ja kõigi teiste lõputud tiraadid muud moodi ei lõpe aga peaksid juba ammu lõppenud olema.

See ma tean midagi mida teie ei tea jutt koos ähvarduste solvangute jne no kaua?
Asjaomastel ja asjaomaste suuvoodritel on suud peas käed küljes. Samuti on nad teo võimelised nint suudavad enda eest ise seista ja omi mõtteid väljendada.
Mitte asjasse puutuvate isikute üminaid ja ähvardusi jms siia kogumine on täiesti ebavajalik

Kui biker muutub mingil põhjusel asjasse puutuvaks, avab ta teema räägib, mis on juhtund ning kuidas ja millega me aidate saame ning uuesti taba ette

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Nonii, EPL-s natuke ka huvitavat lugemist.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

M.T. kirjutas: 06 Dets 2019, 22:19

Nonii, EPL-s natuke ka huvitavat lugemist.

?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”