Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Vint kirjutas: 09 Dets 2019, 20:02

Nüüd fännate üksteist erasõnumi kaudu. :roll:

Ma lootsin et paned lõpuks lukku ära :D

Viimati muutis Vint, 09 Dets 2019, 21:30, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: ps. ;)


Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Vaatasin teema üle, tegin oma kommentaaridest kokkuvõtte, üleliigse
eemaldasin.

Lihtsalt mõtlen tagasi Kristjan-Jaak Reigo (KRR) kohtusseminemisele ja siia teema algatamisele...arvasin siis, et see asi ei saa talle meelepäraselt lõppeda, aga nüüd tekib küsimus, et kas biker.ee omanikud/haldajad arvavad, et nad on suuremate taskutega kui KRR? Mis te arvate kuidas see asi saab teie jaoks hästi lõppeda? Et mida te lõpuks saate? Ükskõik siis kas asi läheb kohtusse või
mitte, kas fredy võidab või mitte. Mida saab biker.ee foorum sellest peale advokaatidele raha maksmise mida neil pole? Fredyl on arvatavasti see raha olemas, et kohtusse minna, kas on vajalik see vägikaika vedu, et kellel suurem on?

Las see mõte jääb siia, et saaks kunagi tulevikus tagasi vaadata ja öelda “told you”.

Enda mõte: Fredy sellekohast teemat siia ei teinud, kristjan tegi. Kristjan läks kokkuleppele kus nõustus, et tal fredy vastu midagi ei ole enam. Unustas ehk teema kustutada, või tehniliselt ei saanud. Miks arvab biker.ee et fredy on kohustatud tooma omapoolse nägemuse siia rahva ette?

GDPR kehtib vist igalpool maailmas. See foorum on suurusjärgus sama anonyymne kui postimehe või delfi kommentaarium.

Hetkel on trumbid fredy käes, seda toetab nii gdpr kui mõned kohtulahendid. Sitemal juhul peavad hakkama bikeri omanikud sellele foorumile id kaardiga autentimist külge pookima tulevikus

Sellessuhtes myts maha tikutaku foorumi ees... nad ei viitsi ennast võõrastesse asjadesse segada. Teemad kinni ja asjaosalised nahui. Probleem lahendatud

Teema tõstsid unustusest arutlemiseks siia ju erapooletu biker.ee

Lihtsalt nii nagu alguses püüab kristjan siiani jätta muljet, et tema on õige ja fredy on m**n*, tegelikkuses fredy on vait ja ei kelgi siin kuidas ta kistjanile ära pani samas kristjan jätab igakord rääkimata selle osa kuidas ta kohtus omaenda rehaotsa astus ja siis varrega vastu vahtimist sai.

Tõsi, ma tean siinsetest inimestest mõnevõrra rohkem (küll mitte rohkem kui kristjan aga rohkem kui teised mitte teemasse puutuvad) sest ma tundsin huvi ja sain niimõndagi dokumenti lugeda. Jah, ma ei saa kuidagi seda siia postitada sest mul neid ei ole aga ma tean mis ma sealt lugenud olen. Sellepärast ongi mul kõrvalt naljakas vaadata kuidas kristjan lollitab siinseid inimesi sest räägib täpselt niipalju kui talle on kasulik et ennast heastküljest paista lasta. All show no go. Aga siinsed on võtnud kristjanit kaitsva ja fredy vastase positsiooni just sellepärast, et neil on info ainult ühelt osapoolelt.

Kristjanit võin vabalt valetajaks tembeldada, sest suudan vajadusel seda tõestada. Teile tõestama ei pea vajalikuks.

Pärast seda kui kristjani turuhinna manipuleerimine kohtus välja tuli, ta selle eest krim asja kaela sai ja ta kohtus valeütluseid andis oli targem juba kokkuleppele minna. Viimaseljuhul polnud turuhinna, eksperthinnangu ja kohtule valetamise fakt enam kohtuasja raames oluline.

Fakt on see, et Fredy ja Kristjan-Jaak Reigo vaheline (KRR) vaidlus on lõppenud ja pooled on kinnitanud vastastikuselt pretensioonide puudumist.

Modedel palun tühjad postid kustutada.

[mention]hollow[/mention] Sa oled ikka täitsa eksiteele juhatatud, ma ei tea, kes sulle sellist rumalat juttu rääkis aga ta on sulle ilmselgelt kärbseid pähe ajanud ja püüab sind kõikide teiste ees lolliks teha (senimaani tuleb see tal päris hästi välja).

Meil on siin hoopis teised mõtted ja eesmärgid. Meie ei püüa kuskilt otsast muljet jätta nagu oleks Fredy on m--n-. Kui sulle selline mulje jääb siis see on ekslik ja kallutatud. Ettevõtte esindaja, kellel on taskus dokument, mis annab talle täiesti ametlikult litsentsi avalikult õnne maaletoojana esineda ei saa kuidagi m--n- või valelik olla. Pole lihtsalt võimalik.

Me võtsime faktilise info kokku, et oleks selge: siin ei levi laim (advokaatide sõnul) Fredy OÜ ja tema juhi ning ainsa juhatuse liikme, omal alal absoluutselt maailma parima, Fredy Jäätese kohta. Ja muidugi oli soov ka, et motokommuuni liikmed saaksid lihtsalt ja kiirelt ülevaate selle kohta, millist mootorattaehitamise äri Fredy Jäätes ikkagi ringi ajab ja miks talle on ebõiglaselt liiga tehtud ning lõpuks, miks foorumi haldajad ikkagi ebaseaduslikult teemasid maha võtavad.

Ähvardavas noodis ja ilma õigualike põhjendusteta esitatud nõuetes anti teada, et kõik teemad tuleb eemaldada, sest muidu ootab kohus ja ainult tõene info tohib motokommuni veergudelt süütute silmadega Fredy äride kohta vastu vaadata. Ma saan aru, et see ülesanne on igati korrektselt täidetud. Kas sulle tundub, et midagi on valesti, et se polegi nii? Kas sulle jääb mulje, et ma valetan?

Ääremärkusena küsin, et sa siin suur Fredy fanboy, äkki oled iidoli suust kuulnud, kuskohalt või kuidas ta selle õnne maaletoomise litsentsi hankis, no, et ametlik olla? Asi selles, et me siin Biker.ee MTÜ raames mõtlesime, et kommun võiks tõe osas täpselt sama asja ette võtta. Vaata kui ägedalt kõlaks: "Biker.ee - tõe ametlik maaletooja ja ainuesindaja Eestis". Oled sa äkki kuulnud? Jaga näpunäiteid.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Vaatasin teema üle, tegin oma kommentaaridest kokkuvõtte, üleliigse
eemaldasin.

Poleks iialgi arvanud, et sinu sulest midagi üleliigset tulla võiks

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Lihtsalt mõtlen tagasi Kristjan-Jaak Reigo (KRR) kohtusseminemisele ja siia
teema algatamisele...arvasin siis, et see asi ei saa talle meelepäraselt
lõppeda, aga nüüd tekib
küsimus, et kas biker.ee omanikud/haldajad arvavad, et nad on suuremate
taskutega kui KRR? Mis te arvate kuidas see asi saab teie jaoks hästi
lõppeda? Et mida te lõpuks saate? Ükskõik siis kas asi läheb kohtusse või
mitte, kas fredy võidab või mitte. Mida saab biker.ee foorum sellest peale
advokaatidele raha maksmise mida neil pole? Fredyl on arvatavasti see raha
olemas, et kohtusse minna, kas on vajalik see vägikaika vedu, et kellel
suurem on?

Las see mõte jääb siia, et saaks kunagi tulevikus tagasi vaadata ja öelda
“told you”.

Enda mõte: Fredy sellekohast teemat siia ei teinud, kristjan tegi. Kristjan
läks kokkuleppele kus nõustus, et tal fredy vastu midagi ei ole enam.
Unustas ehk teema kustutada, või tehniliselt ei saanud. Miks arvab biker.ee
et fredy on kohustatud tooma omapoolse nägemuse siia rahva ette?

GDPR kehtib vist igalpool maailmas. See foorum on suurusjärgus sama
anonyymne kui postimehe või delfi kommentaarium.

Hetkel on trumbid fredy käes, seda toetab nii gdpr kui mõned kohtulahendid.
Sitemal juhul peavad hakkama bikeri omanikud sellele foorumile id kaardiga
autentimist külge pookima tulevikus

Täname sind sinu mure eest, meie rahakoti suuruse ja edasiste väljavaadete osas, ilma sinu väärt vihjete ning mureta oleks meid ees oodanud kindel hukk.

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Sellessuhtes myts maha tikutaku foorumi ees... nad ei viitsi ennast
võõrastesse asjadesse segada. Teemad kinni ja asjaosalised nahui. Probleem
lahendatud

Äkki võtad neist eeskuju (noh et sa enam ei viitsiks ennast võõrastesse asjadesse segada?) Lubame ka mütsi maha võtta ;)

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Teema tõstsid unustusest arutlemiseks siia ju erapooletu biker.ee

Isegi kõvemad pead taipavad, et mingi suvaline nõue suvaliselt taadilt ei ole kõigile seaduseks ja jooksujalu täitmiseks. Kui nõuded on mõistlikud ning seaduslikud, no ei hakka keegi siin vastu kaklema.

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Lihtsalt nii nagu alguses püüab kristjan siiani jätta muljet, et tema on
õige ja fredy on m**n*, tegelikkuses fredy on vait ja ei kelgi siin kuidas
ta kistjanile ära pani samas kristjan jätab igakord rääkimata selle osa
kuidas ta kohtus omaenda rehaotsa astus ja siis varrega vastu vahtimist sai.

Tuleb vastata osaliselt sind ennast tsiteerides

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Miks arvab

[mention]hollow[/mention]

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

et

[mention]KRR[/mention]

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

on kohustatud tooma ...

bla bla bla. Tal on tema õigus jätta rääkimata oma strateegilised käigud, nende tagamaad. Samuti on õigus jätta kommenteerimata kõik, mis ei puuduta teada. Täpselt nagu sa rõhud oma iidoli õigusele jätta lisamata oma kommentaar. Mis sa vingud?

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Tõsi, ma tean siinsetest inimestest mõnevõrra rohkem (küll mitte rohkem kui
kristjan aga rohkem kui teised mitte teemasse puutuvad) sest ma tundsin huvi
ja sain niimõndagi dokumenti lugeda. Jah, ma ei saa kuidagi seda siia
postitada sest mul neid ei ole aga ma tean mis ma sealt lugenud olen.
Sellepärast ongi mul kõrvalt naljakas vaadata kuidas kristjan lollitab
siinseid inimesi sest räägib täpselt niipalju kui talle on kasulik et ennast
heastküljest paista lasta. All show no go.

Tundub sellise naised saunas rääkisid jutuna. No vähemalt kohe vägisi tundub. Sulle endale ei tundu, kui keegi sama joorupit ajaks? Ilma demagoogiata, ausalt? st. nagu pealkiri ütleb, siis palume fakte, mitte, et keegi on kuskil midagi kuulnud näinud jutte.
Ma olen ühes saunas ühe eide käest kuulnud, et [mention]hollow[/mention] pidada mööda foorumeid käima ja kuulujutte levitama, mutil olla sõber, kelle naise vennal pidada selle kohane dokument suisa olema.

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Aga siinsed on võtnud kristjanit
kaitsva ja fredy vastase positsiooni just sellepärast, et neil on info
ainult
ühelt osapoolelt.

Kes küll selles süüdi võiks olla?

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Kristjanit võin vabalt valetajaks tembeldada sest suudan vajadusel seda
tõestada. Teile tõestama ei pea vajalikuks.

No mida kotti sa siin siis jaurad? Et poeb nahast välja millegi tõestamiseks, mille tõestamist ei pea vajalikuks?
Proovid äkki oma sisemistes heitlustes korra majja saada, jalutuskäik pargis, ndl lõpp sanatooriumis?

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Pärast seda kui kristjani turuhinna manipuleerimine kohtus välja tuli, ta
selle eest krim asja kaela sai ja ta kohtus valeütluseid andis oli targem
juba kokkuleppele minna. Viimaseljuhul polnud turuhinna, eksperthinnangu ja
kohtule valetamise fakt enam kohtuasja raames oluline.

On selle kohta sul ka siis see krim asja otsus siia lisada?
Või peaks see väide kuidagi olema nii põhja panev, et mis tahes eelnevad sündmused kahvatuvad ning muutuvad olematuks?

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Fakt on see, et Fredy ja Kristjan-Jaak Reigo vaheline (KRR) vaidlus on
lõppenud ja pooled on kinnitanud vastastikuselt pretensioonide puudumist.

Noh aga mida nõuate ähvardate ja lällate siis?
Kui kaks inimest lepivad kokku, et mõistlikuse printsiibist lähtuvalt on mõistlik siin asi ära lõpetada siis see ei muuda mitte kuidagi sündmuseid olematuks või keelaks nende kajastamist või tähendaks emme kumma osapoole nõustumist millekagi (vaata eelnevalt minu toodud selle kohast linki)

hollow kirjutas: 05 Dets 2019, 21:55

Modedel palun tühjad postid kustutada.

Moded elavad ja hingavad selle nime, et teie toodetud joorupit igapäev rehitsemas käia vastavalt, kuidas kellelgi teist tuju jälle tuleb neile reha pihku suruda

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Teema algataja
biker.bot
Postitusi: 116
Liitunud: 07 Dets 2016, 16:24
Tänatud: 37 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas biker.bot »

Samal ajal kusagil Tallinna lähedal ...

90878039_2804715532977926_6898299827696697344_n.jpg
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Krl »

Selle peale ütleks, et kui sõita fordiga, siis sellist asja muidugi ei juhtu. Nüüd hea vaestel naerda.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas will111 »

no mina saan aru, et tuli sealt metsavahelt ja sõitis sellele fordile tagant sisse...aga põrkas tagasi. eks tegijatel ikka juhtub, ega siis sellepärast veel unhappy ei pea olema :bsmile:

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas bitter »

Krl kirjutas: 26 Mär 2020, 21:43

Selle peale ütleks, et kui sõita fordiga, siis sellist asja muidugi ei juhtu. Nüüd hea vaestel naerda.

Jajah. GT, Mustang jm V8-d ei lähe ju kunagi käest ära. Vaeste arvamus õnne maaletoojat vaevalt huvitab. Pole potentsiaalsed tellijad.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Krl »

Või siis ikkagi majanduskriis jõudis ka rikasteni ja hea aeg mõni rimakas kindlustusele maha müüa.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Krl »

bitter kirjutas: 27 Mär 2020, 08:57
Krl kirjutas: 26 Mär 2020, 21:43

Selle peale ütleks, et kui sõita fordiga, siis sellist asja muidugi ei juhtu. Nüüd hea vaestel naerda.

Jajah. GT, Mustang jm V8-d ei lähe ju kunagi käest ära. Vaeste arvamus õnne maaletoojat vaevalt huvitab. Pole potentsiaalsed tellijad.

Mondeo, focus, transit....

Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 469
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Sellel lambol oli mingi muu tavaauto number varasemalt küljes ju.

661PHX
PEUGEOT 308

VIN: VF3LBYHZSKS365221

https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/proo ... -ratastel/

...
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas bitter »

Krl kirjutas: 27 Mär 2020, 08:59

Või siis ikkagi majanduskriis jõudis ka rikasteni ja hea aeg mõni rimakas kindlustusele maha müüa.

Sa pead rikkaks ettevõtjat, kes deklareerib käibeks meeletud 10 000€ kuus, on oma firmas ainuke töötaja ja maksab endale miinimumpalka :oops:. Minu meelest kulus aastaid enne, kui see auto sai niikaugele, et mõlemalt küljelt pildistada kannatab.


markedmen
Postitusi: 6
Liitunud: 09 Mär 2020, 13:53
Tsikkel: Ducati Monster 796

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas markedmen »

See ju Fredy oma maja ees käest läinud, väga kaugele ei jõudnudki.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Spoiler
zorten22 kirjutas: 27 Mär 2020, 09:01

Sellel lambol oli mingi muu tavaauto number varasemalt küljes ju.

661PHX
PEUGEOT 308

VIN: VF3LBYHZSKS365221

https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/proo ... -ratastel/

No ikka päris kõva tegija. :roll:
Tegemist on dokumenteeritud ja avalikult demonstreeritud seaduserikkumisega.

fredy_oy_vale_autonumber.jpg

Ja kuna kõvadel tegijatel on kombeks nõuda internetiväljaannetelt reaalsuse kohandamist personaalsete tõe kriteeriumite järele siis manustan siia ka artikli PDF tõmmise.


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas eetarga »

See auto lihtsalt ei kiirenda – ta rebib su organid tükkideks, laseb need pesumasina trumlist läbi ning paneb pärast tagasi kokku. Seda muidugi vaid juhul, kui sa oled võimeline ta pärast jõudemonstratsiooni tervelt tagasi tooma.

Tohin ma nüüd arvata, et härra "official importer of happiness" ei ole enam ühest tükkis? :mrgreen:

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mac ole valmis, küll varsti tuleb nõue või päring, et mille alusel väidetakse, et see on see Fredy Lambo seal Vana-Tartu mnt teepervel, mitte photoshop või mingi teine suvaline roheline Lambo. Või siis Peugeot hoopis.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
M.T. kirjutas: 27 Mär 2020, 12:25

Mac ole valmis, küll varsti tuleb nõue või päring, et mille alusel väidetakse, et see on see Fredy Lambo seal Vana-Tartu mnt teepervel, mitte photoshop või mingi teine suvaline roheline Lambo. Või siis Peugeot hoopis.

No see, et pildil näidatud sõiduki registreerimisnumber number pole Photoshopis töödeldud on kergesti tõestatav. Pildimaterjal on piisav.

Aga Vana-Tartu mnt teeperve kohta pole keegi väitnud, et see on Fredy OÜ juhataja sõiduk ja Fredy Jäätes ise. See on lihtsalt üks roheline Lamborghini Murciélago mis on täpselt samasugine nagu Fredy OÜ õue peal demonstreeritu ja mis täiesti juhuslikult on Järvekülas ja absoluutselt juhuslikult kiviviske kaugusel kuulsa mootorattaehitaja ja õnne maaletooja, Fredy OÜ kontorist. Ja mida täiesti juhuslikult pildistab kõhna kehaehitusega kiilas mees, kes on äravahetamiseni sarnane Fredy Jäätesega. Ma tahtsin siinkohal kaasfoorumlastele näidata, kuidas teinekord selline arutu hulk juhuseid lambist nii kokku langeb, et 10 milline lotovõit on selle kõrval igapäevane rutiin. :bsmile:

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Krl »

bitter kirjutas: 27 Mär 2020, 11:42
Krl kirjutas: 27 Mär 2020, 08:59

Või siis ikkagi majanduskriis jõudis ka rikasteni ja hea aeg mõni rimakas kindlustusele maha müüa.

Sa pead rikkaks ettevõtjat, kes deklareerib käibeks meeletud 10 000€ kuus, on oma firmas ainuke töötaja ja maksab endale miinimumpalka :oops:.

Ei näe seost.
Maksudeks makstud eurode eest ei osteta endale lambosid, v-rode ja ei saada omale Youtuberitest naisi.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma panustan ka rohkem sellele, et reg.numbri ja Lamboga on kõik korras ning ARK-i andmebaasides on hoopis viga sees.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

M.T. kirjutas: 27 Mär 2020, 12:47

Ma panustan ka rohkem sellele, et reg.numbri ja Lamboga on kõik korras ning ARK-i andmebaasides on hoopis viga sees.

Onju, nagu neil pidevalt on. :lol:

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Nii ei saa ka seda alatut laimu maestro suhtes kuidagi Macile süüks panna, kuna ta toetus oma kirjutises riigi avalikust andmekogust kodanike peale kiirgavale absoluutsele tõele. Oh seda häbi otsa, kui nüüd peakski selguma, et hoopis MNT on hakkama saanud suure jamaga eelpool mainit' õnne impordi sära tuhmistamisega.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Samal ajal kuskil Facebookis Fredy.ee nimelisel kontol 23. märtsil üles laetud video, kus juhtumisi rohelise Lambo numbrimärk on ka hägustatult väga sarnane (et mitte öelda identne) sellega, mis eelmistes postitustes nimetatud ja Maci poolt viidatud artiklis.

lambo 23 märts.png

Aga šitta juhtub. Mulle meenuvad mu sugulase sõnad kui ma tema autoga jäärajal kimasin ja valli sõitsin: "Kui sa valli ei sõida, siis järelikult ei pinguta piisavalt, lase edasi."

Kas kuskil selle Lambo VINi ei ole, et kontrollida, mis ta reg nr praegu maanteametis võiks olla?

Macintosh kirjutas:
fredy_oy_vale_autonumber.jpg

Ilmselt vaid pildi jaoks nr märki liigitatud, kuid "Fredy1" nr märgi taga on täna (27.03) kaubik.

image.png
image.png
Viimati muutis Boobush, 27 Mär 2020, 14:12, muudetud 1 kord kokku.

3rik
Postitusi: 84
Liitunud: 25 Mai 2010, 16:15
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas 3rik »

Autogeeniuse artiklis on ullikestele photoshopi abil vingerbussi mängitud.
Boobushi viidatud kuvatõmmisel on nr märk hägustatud, aga siiski aimatav, et seal on ei ole numbrikombinatsioon 661, vaid minu esimese pakkumise peale 651.
Lööge taustakontrolli 651 PHX sisse ja saate kõik omale selle rohelise Lambo VIN koodi.

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Kui õnnetooja kodulehelt lambo galeriid vaadata, siis tundub uskumatu, et keegi on viitsinud kõik need pildid ära photoshoppida.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Aga fotošopaga teeb imesid!

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Boobush kirjutas: 27 Mär 2020, 14:30

Kui õnnetooja kodulehelt lambo galeriid vaadata, siis tundub uskumatu, et keegi on viitsinud kõik need pildid ära photoshoppida.

Kusjuures tundub, et on viitsinud. Keskmine nr ehk 6 on ühel pildil liiga vasakul, siis jälle nõks kõrgemal teistest numbritest jne.
Arusaamatu ainult milleks seda tehtud on? A noh me ei peagi kõigest aru saama.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Krl »

Eks see põhjus ole ikkagi see, et iga fordimees ei peagi saama välja googeldada su lambo Vin-kood.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas will111 »

Illusiooni loomine, et oled maailma edukaim, parim, rikkaim, õnnelikum jne jne ongi üks igavesti raske ja aeganõudev (igapäevane) töö! küsi mis iganes "influenzeri" käest :D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Boobush kirjutas: 27 Mär 2020, 14:06

Kas kuskil selle Lambo VINi ei ole, et kontrollida, mis ta reg nr praegu maanteametis võiks olla?

Võimalik,et see pole üldse arvel olnudki,muul põhjusel oleks raske sellist asja mõista.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas ranel »

Arvel on vast ikka, aga arvestades millise avaliku tähepanu all ta on, siis arusaadav lüke, et keegi ta järgi nuhkida ei saaks.

Teine asi, matsus kujul maksis see vast umbes nagu suvaline 2-toaline korter mägedes või vähemgi. 2019.aastal keskmine kodulaen oli 82k eur.
Tegemist ägeda ikoonautoga, aga reaalsuses tänapäeval 10+ aastat vana auto, mis kajastub ka hinnas.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

alfons
Postitusi: 43
Liitunud: 05 Veebr 2017, 22:30
Tsikkel: Harley-Davidson Street Bob
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas alfons »

Vahepalaks Lambo teemale. Sirvisin täna õnne maaletooja ja omavahelist vestlust 2014 aastal ja leidsin ühe olulise verstaposti, ehk kõige esimese vastuse, millest algas 4a pikkune agoonia ja õudusunenägu. Mõtlesin seda jagada. Kui keegi nüüd kuskil mõtleb maailma parimaga kaupa teha, siis teadku, et varem või hiljem peab ta silmitsi seisma sellise teadaandega. See vestlus oli siis 2014 august ja mehe lubadus oli ratas teha valmis sama aasta kevadel toimuvaks Tartu motomessiks. Tõe huvides copyn ka oma küsimuse mis eelnes kunstniku vastusele.
Head lugemist:

Alo kirjutas kirjutas:

"Fredy.olgu siis nii et ju ma siis olen see klient kes ajudele käib sinu mõistes aga nyyd olen 3 kuud lihtsalt oodanud tsikli töösse minekut,mitte isegi valmimist ja ma kysin konkreetselt,millal minu tsikkel töösse läheb?ma tõsiselt ka tahan see aasta veel sõita,mul omad põhjused miks järg suvel kardan et ma seda ei saagi kasutada eriti.palun lepime midagi kokku,ma olen ikkagi raha maksnud selle eest ja usun et tohin kysida ka. Parimat Alo"

ja vastus sellele külma higiga kirjutatud küsimusele oli selline:

Fredy kirjutas kirjutas:

Kōik sujub ilusti vastavalt plaanile. Sain täna ühe suure projekti lōpetatud, üks on veel jäänud. Ootan juba 8dat kuud (esialgu lubati 1-max. 2 kuud) Chargerile kompressorit USAst, autot ei saa ilma selleta sōitma panna, kui ma ajaksin samasugust nutulaulu käskival toonil, siis vōiks kindel olla, et enam kunagi mind seal ettevōttes jutule ei vōeta ja kiiremini kohe kindlasti ka selle pärast miski ei liiguks. Samas pole ka suurt vahet kui saab auto järgmiseks kuuks vōi järgmiseks kevadeks sōitma, sest elu ei jää seisma ilma selleta - oluline on see, et lōpptulemus on ülikōva. Käsitööd ja kunsti tuleb osata hinnata, kui see tundub keeruline, tuleb poest osta originaal sitahunnik ja sellega nühkida ringi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”