Tööriistade laenamine

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas koi »

No ma nüüd tagasi kodus, Sauel. Kui viitsid, tule järgi. Tel. number eelmises postis.



Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kõige peenemat küünlavõtit (all augus ei näe 14 äkki?) Ja kompressiooni mõõtmise kella. Harjumaal
Ei taha tasuta aga kiire
Või võib kellegi juurde külla tulla ja mees oma riistadega teeb kaheksa mõõtmist? Ei ole tsikkel
Aitäh

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Madlobster kirjutas:

Kõige peenemat küünlavõtit (all augus ei näe 14 äkki?) Ja kompressiooni mõõtmise kella. Harjumaal
Ei taha tasuta aga kiire
Või võib kellegi juurde külla tulla ja mees oma riistadega teeb kaheksa mõõtmist? Ei ole tsikkel
Aitäh

Mis see keere võiks olla kui võti nii väike on?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Autolite ht15 näitab küünla margiks

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Peet »

Kas kellelgi garaažis vedeleb DL1000 sidurikorvi eemaldamise võti (või kuda iganes teda nimetada) ning nõustub laenama-müüma?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 11:37

Kas kellelgi garaažis vedeleb DL1000 sidurikorvi eemaldamise võti (või kuda iganes teda nimetada) ning nõustub laenama-müüma?

Mida sa selle all mõtled? Kas siduri sisemise südamiku kinnihoidmiseks?

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Peet »

mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 11:45
Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 11:37

Kas kellelgi garaažis vedeleb DL1000 sidurikorvi eemaldamise võti (või kuda iganes teda nimetada) ning nõustub laenama-müüma?

Mida sa selle all mõtled? Kas siduri sisemise südamiku kinnihoidmiseks?

Seda, millega "välist" korvi kinni hoida. Originaalis näeb välja nagu käepidemega siduriketas. Sorry, kui segane selgitus, hiljem häbenen seda..

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Loll küsimus, aga kas sellel DL-il on siis see siduri ehitus teistsugune kui enamusel ratatstel?
Tavaliselt hoiab mutter kinni sisemist südamikku ja kui selle lahti saab, siis ülejäänud tuleb ise lahti.

Kasutaja avatar

Irual
Postitusi: 249
Liitunud: 11 Okt 2010, 19:37
Tsikkel: vändast käima
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Irual »

Võtad kaks 40-50 paksusega männi / kuuse plangu juppi ja lõikad tikksaega korvi diameetrist 1mm väiksema raadiusega poolkaared sisse. Keermelati või pitskruvidega surud kokku ja ongi olemas. Kõik korvid nii kinni hoitud ja ükski pole kannatada saanud. Tamme või muud kõva puitu ära kasuta.

Edu,L

Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 11:37

Kas kellelgi garaažis vedeleb DL1000 sidurikorvi eemaldamise võti (või kuda iganes teda nimetada) ning nõustub laenama-müüma?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Minuteada on sellel sidurikorv nagu kõikidel teistel ja seega sab hakkama ka universaalriistaga.
Ehk sul on vaja välist korvi kinni hoida, selleks, et saaks kskmise mutri maha keerata?

6283_Right.jpg
6283_Right.jpg (12.48 KiB) Vaadatud 4213 korda
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas ranel »

Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 11:37

Kas kellelgi garaažis vedeleb DL1000 sidurikorvi eemaldamise võti (või kuda iganes teda nimetada) ning nõustub laenama-müüma?

Kruvikas ketaste vahele suruda ja saad ka kenasti töö ära tehtud. :bsmile:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Misasja te jahute?
Kinni on vaja hoida SISEMIST südamikku. Väline korv käib võllil vabalt ringi ja on seotud ainult vända otsas oleva hammakaga.

Mehaanikud my ass.

PS Minu käest saab vajalikku riista.

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Peet »

mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 14:09

Misasja te jahute?
Kinni on vaja hoida SISEMIST südamikku. Väline korv käib võllil vabalt ringi ja on seotud ainult vända otsas oleva hammakaga.

Mehaanikud my ass.

PS Minu käest saab vajalikku riista.

#%¤##¤# ja muud roppused! mx77Jutt õige, sisemist hoitakse kinni. Õpin oma lollusest ja avalikust häbipostist! :oops:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 14:48
mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 14:09

Misasja te jahute?
Kinni on vaja hoida SISEMIST südamikku. Väline korv käib võllil vabalt ringi ja on seotud ainult vända otsas oleva hammakaga.

Mehaanikud my ass.

PS Minu käest saab vajalikku riista.

#%¤##¤# ja muud roppused! mx77Jutt õige, sisemist hoitakse kinni. Õpin oma lollusest ja avalikust häbipostist! :oops:

Esiteks on antud küsimuse raames täiesti kama kumb neist vabalt ringi käib ja kumb telje peal istub. Oluline on, et selleks on vaja tööriista (või kui kahju pole siis kruvikat). Miks peaks kedagi sel teemal häbistatama on mulle arusaaamtu. Kas sa paned ka iga kord sõbrale jalaga munadesse, kui ta end vestluse käigus valesti väljendab või mõne tehnilise asjaoluga eksib? Tundub see sulle normaalne? Mulle küll mitte. mx77 sündis ilmselt mototöökojas ja omandas terminid ning töövõtted koos emapiimaga. Supermänide värk, supermänid on lihtsurelikest ikka kõvasti paremad. Meil siin on siin suures osas lihtsurelikud, kelle hobiks on mootorrattad. Mõned on vinged ( [mention]rasmus[/mention], [mention]ducatu[/mention] jpt.) ja mõned üsna algajad mehhaanikud (näiteks sina ja mina) ja mõned osakvad lihtsalt sitasti öelda.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Eemaldamiseks ei ole vajadust seda tööriista kasutada ja õigupoolest ei saa ka soovitada, sest mutter on parasjagu suure jõumomendiga kinni ja lahti keeramisel hakkab see tööriist sul kaasa vedama ning olen üsna kindel, et oled hädas selle töövahendi kinnihoidmisega ja püsimisega sidurisüdamikul. Lahti keerad suruõhuga või akumutrikeerajaga ja kinni hoidmiseks paned paksu töökinda kätte ning hoiad lihtsalt südamikust tugevalt kinni. Pole veel näinud ühtki sidurisüdamikku, mille mutter hetkega selle peale lahti ei tuleks.

Küll aga kinnikeeramisel on tõesti Mac-i viidatud pildil olevast universaalvahendist abi. Ja kinni läheb mutter kindlasti momentvõtmega ja õige jõuga. Ja veel - kokku panemisel jälgi, et viimane ketas läheks teiste ketastega võrreldes teise korvi hambasse.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas: 07 Dets 2018, 15:22
Spoiler
Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 14:48
mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 14:09

Misasja te jahute?
Kinni on vaja hoida SISEMIST südamikku. Väline korv käib võllil vabalt ringi ja on seotud ainult vända otsas oleva hammakaga.

Mehaanikud my ass.

PS Minu käest saab vajalikku riista.

#%¤##¤# ja muud roppused! mx77Jutt õige, sisemist hoitakse kinni. Õpin oma lollusest ja avalikust häbipostist! :oops:

Esiteks on antud küsimuse raames täiesti kama kumb neist vabalt ringi käib ja kumb telje peal istub.

No ei ole ikka küll. Alpil näiteks valest servast kinni hoides ja keerates saad 60 eur maksva kooliraha omale. :roll:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Macintosh kirjutas: 07 Dets 2018, 15:22
Spoiler
Peet kirjutas: 07 Dets 2018, 14:48
mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 14:09

Misasja te jahute?
Kinni on vaja hoida SISEMIST südamikku. Väline korv käib võllil vabalt ringi ja on seotud ainult vända otsas oleva hammakaga.

Mehaanikud my ass.

PS Minu käest saab vajalikku riista.

#%¤##¤# ja muud roppused! mx77Jutt õige, sisemist hoitakse kinni. Õpin oma lollusest ja avalikust häbipostist! :oops:

Esiteks on antud küsimuse raames täiesti kama kumb neist vabalt ringi käib ja kumb telje peal istub. Oluline on, et selleks on vaja tööriista (või kui kahju pole siis kruvikat). Miks peaks kedagi sel teemal häbistatama on mulle arusaaamtu. Kas sa paned ka iga kord sõbrale jalaga munadesse, kui ta end vestluse käigus valesti väljendab või mõne tehnilise asjaoluga eksib? Tundub see sulle normaalne? Mulle küll mitte. mx77 sündis ilmselt mototöökojas ja omandas terminid ning töövõtted koos emapiimaga. Supermänide värk, supermänid on lihtsurelikest ikka kõvasti paremad. Meil siin on siin suures osas lihtsurelikud, kelle hobiks on mootorrattad. Mõned on vinged ( @rasmus, @ducatu jpt.) ja mõned üsna algajad mehhaanikud (näiteks sina ja mina) ja mõned osakvad lihtsalt sitasti öelda.

ei ole ükskõik, hakkad valest asjast kinni hoidam, siis on sul varsti sidurikorvi tükid peos, selle pärast ma küsingi kas kindlasti on vaja välimist hoida. Üldiselt eeldaks, et kui inimene on juba töö plaani võtnud ja küsib konkreetset tööriista, siis nagu eeldaks, et ta ondale asja selgeks teinud. Mina olen jah oma kooliraha 12 aastaselt ära maksnud ja üritan enam vigu mitte teha ja aidata ka teistel mitte seda mitte teha. Ja mis pagana pärast mul see mingi rasmuse aken kaasa jookseb tsiteerides?

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Black »

Macintosh kirjutas: 07 Dets 2018, 15:22

Kas sa paned ka iga kord sõbrale jalaga munadesse, kui ta end vestluse käigus valesti väljendab või mõne tehnilise asjaoluga eksib?

Sõbra heaks pole kunagi millestki kahju, eriti veel, kui on ära teeninud.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Varsti on see tsiklifoorum nagu lumehelbekeste klubi, midagi ei tohi öelda.

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Peet »

Mina sain antud valdkonnas igatahes targemaks ning tänud kes sellele kaasa aitasid!
Kuna on reede siis ma lähen laenan nüüd külmikust hoopis ühe õlle...

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 16:22

Varsti on see tsiklifoorum nagu lumehelbekeste klubi, midagi ei tohi öelda.

Iga asja peale igiseda nagu alamakstud keskealine liinitööline pole seisukohaväljendus. Iga sitapea oskab hinnagut anda. Delfi on neid servast-servani täis. Teades sind, paneb see viimane arvamusavaldus küll kergelt kulmu kergitama - sa pole nii loll, et ei oskaks erista hinnangut ja seisukohta.

PS. Ma ei soovi sellel teemal rohkem arutleda ning mul pole miskit oma seisukohale lisada. Kui sa arvad, et see vajab edasiarutlemist või mu arusaam on sinu silmis ääretult loll siis saada PS. Edasin sõnavahetus sellel teemal ei tee siin kedagi targemaks.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ähh, ma jään siis lugejaks

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 17:01

Ähh, ma jään siis lugejaks

Tõsised mootorratturid meil siin. Kohe, kui keegi ütleb midagi, mis mokkamööda pole siis tuleb solvunut nurka minna ja teatada, et enam edasi ei mängita.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

StreetMoto kirjutas: 07 Dets 2018, 15:31

....Pole veel näinud ühtki sidurisüdamikku, mille mutter hetkega selle peale lahti ei tuleks....

Ma nägin ühe ära!
Enda Vulcanil on nii kinni et, 400N lööki teda lahti ei keeranud. Lõpuks käsifreesi ja relakaga lasin mutri otsast.
Ega ilmaasjata ei olnud upgrade lehel alljärgnev kiri:

13. The nut is off? Way to go! Have a beer, you earned it!

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Tort »

Macintosh kirjutas: 07 Dets 2018, 17:04
mx77 kirjutas: 07 Dets 2018, 17:01

Ähh, ma jään siis lugejaks

Tõsised mootorratturid meil siin. Kohe, kui keegi ütleb midagi, mis mokkamööda pole siis tuleb solvunut nurka minna ja teatada, et enam edasi ei mängita.

Ütled, et ME ei aruta seda edasi, ehk otsustad teiste eest ja kui siis mx77 jääb lugejaks, siis tembeldad solvunuks. Arusaamatu mõttekäik. Sa ei saa ise ka vist aru, mida sa tahad.

Ps! Korv on kangesti rabe, ettevaatust igasuguste leiutatud tööriistade ja meetoditega.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis seal selle korviga jogada, "kinni hoida" saab ju vedavast võllist. mina panin lihtsalt õige koha peale hammaka ja korpuse vahele õige suurusega kõvemat sorti puutüki, käigu sisse ja keerasin mutreid. kui nii kuidagi ei taha õnnestuda, siis võib võtta vana kulunud vedava hammaka, keevitada selle külge pika varre ja hoida sellest kinni.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Eks õige suurusega puutükk on alati abiks olnud (vaata ka: filmid "Malev", "Mehed ei nuta", "Siin me oleme")

PS: sorry, mul vist täna kehv tuju


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas Tort »

Hooratta kinni keeramiseks ühel pool olen ise ka kasutanud teisel pool 3-4 mm alu tükki hammasrataste vahel. Ühe käega hoida, teisega äkki mingi 120 nm keerata ja samal ajal mootoril seljas istuda tundub kuidagi keeruline. Proovisin küll kui mälu ei peta.


grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas grahv »

StreetMoto kirjutas: 07 Dets 2018, 15:31

Ja veel - kokku panemisel jälgi, et viimane ketas läheks teiste ketastega võrreldes teise korvi hambasse.

Mida jälgida - et viimane ketas oleks friktsioonkattega?

G


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Spoiler
StreetMoto kirjutas: 07 Dets 2018, 15:31

Eemaldamiseks ei ole vajadust seda tööriista kasutada ja õigupoolest ei saa ka soovitada, sest mutter on parasjagu suure jõumomendiga kinni ja lahti keeramisel hakkab see tööriist sul kaasa vedama ning olen üsna kindel, et oled hädas selle töövahendi kinnihoidmisega ja püsimisega sidurisüdamikul. Lahti keerad suruõhuga või akumutrikeerajaga ja kinni hoidmiseks paned paksu töökinda kätte ning hoiad lihtsalt südamikust tugevalt kinni. Pole veel näinud ühtki sidurisüdamikku, mille mutter hetkega selle peale lahti ei tuleks.

Küll aga kinnikeeramisel on tõesti Mac-i viidatud pildil olevast universaalvahendist abi. Ja kinni läheb mutter kindlasti momentvõtmega ja õige jõuga. Ja veel - kokku panemisel jälgi, et viimane ketas läheks teiste ketastega võrreldes teise korvi hambasse.

Neeme, kas sa saaksid palun selle teema oma talvisesse remondikoolitusse mahutada? Kasvõi kiirelt üle käia.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”