Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

siimp - Hind: 350,- E , muu nii nagu ikka, kontakt palun telefooniteel: viis6202212

Transpordihind oled sa vist väljanupputanud, eksju? Tubli. "Muu nii nagu ikka" tähend mitte midagi muu kui: et sa kasutad seda kontaktist kirjas olemas olev telefoninumber ja me vestleme tasuta kuidas me saame võibolla tehingu läbi viia.

Asi hakkab juba sealt pihta, et korjamistrajektoorid on üsna piiratud ja paljudele pidin ma kindel ei ütlema.

Muu "teenuste" puhul on antud hetkel (viiruse tõttu) asjad nii ettearvamatu, et ma küll ei viitsi seda siin hinnakirja moodi ülesrivistada.
Palju firmasid rakendavad juba "kontaktivaba" müük, ja nüüd sina, Eestist tulnud - nende jaoks ülikõrge riskikandja - tahad nende töökojast sisse minna, et tsikkel rahulik tõsteplatformi peale ülevaadata ja siis proovisõit teha - ja ootad hiljem veel kohvi ja küpsised müügivestluse kõrval? :wack:

Seda pead sa varem uurida / kooskõlastada. Ja siis jääb võibolla ainult ! ametlik ekspertiis, et tehnilist olukord väljaselgitada.
Sind (Eestlast/Sakslane Eestist tulnud) ei lastakse isegi firma kinnistu peale. Mulle juhtus nii, kui tahtsin Eesti numbriplaadiga üks KTM tsikkel esindusest peale võtta ja nende varjualus kasutada.



Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

drbrain
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Nov 2018, 09:54

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas drbrain »

eetarga kirjutas: 06 Mär 2021, 18:41

Palju firmasid rakendavad juba "kontaktivaba" müük, ja nüüd sina, Eestist tulnud - nende jaoks ülikõrge riskikandja - tahad nende töökojast sisse minna, et tsikkel rahulik tõsteplatformi peale ülevaadata ja siis proovisõit teha - ja ootad hiljem veel kohvi ja küpsised müügivestluse kõrval?

Jep, oleks Türgist tulnud, löödaks kulpi ja pakutaks küpsiseid, aga noh, kuskilt Eestist, ei saa ikka nii ära tõusta, et tsiklit härrade ees enne ostu tahta üle vaadata..

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas simp »

eetarga kirjutas: 06 Mär 2021, 18:41

siimp - Hind: 350,- E , muu nii nagu ikka, kontakt palun telefooniteel: viis6202212

Transpordihind oled sa vist väljanupputanud, eksju? Tubli. "Muu nii nagu ikka" tähend mitte midagi muu kui: et sa kasutad seda kontaktist kirjas olemas olev telefoninumber ja me vestleme tasuta kuidas me saame võibolla tehingu läbi viia.

Asi hakkab juba sealt pihta, et korjamistrajektoorid on üsna piiratud ja paljudele pidin ma kindel ei ütlema.

Muu "teenuste" puhul on antud hetkel (viiruse tõttu) asjad nii ettearvamatu, et ma küll ei viitsi seda siin hinnakirja moodi ülesrivistada.
Palju firmasid rakendavad juba "kontaktivaba" müük, ja nüüd sina, Eestist tulnud - nende jaoks ülikõrge riskikandja - tahad nende töökojast sisse minna, et tsikkel rahulik tõsteplatformi peale ülevaadata ja siis proovisõit teha - ja ootad hiljem veel kohvi ja küpsised müügivestluse kõrval? :wack:

Seda pead sa varem uurida / kooskõlastada. Ja siis jääb võibolla ainult ! ametlik ekspertiis, et tehnilist olukord väljaselgitada.
Sind (Eestlast/Sakslane Eestist tulnud) ei lastakse isegi firma kinnistu peale. Mulle juhtus nii, kui tahtsin Eesti numbriplaadiga üks KTM tsikkel esindusest peale võtta ja nende varjualus kasutada.,

Ehk siis 350€ on ainult transport, lähed korjad ratta peale ja tood ilma igasuguse ülevaatusetta eestisse. Kas selle saaks, tulevaste segaduste vältimiseks, kuulutusse selgelt kirja panna?

Ma väga muud ei ajagi taga, kuulutus võiks lihtsalt selge ja arusaadav olla. Isiklikult soovitaks ka korjamistrajektoorid kirja panna, kui need niimoodi ette teada on...


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas pyta »

t*** kui palju möla,mingi romu pärast...

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

pyta kirjutas: 06 Mär 2021, 23:28

t*** kui palju möla,mingi romu pärast...

Kelle jaoks romu, kelle jaoks kaotatud raha.

Suht emm kommentaar, oleksid võinud oma arvamuse endale sisse jätta


peetersell
Postitusi: 55
Liitunud: 04 Dets 2020, 09:19
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas peetersell »

Pooli ei võta, aga see lähenemine, "et mida sa loodad xx euro eest saada", on ikka väga vale ja mis õigusega teenusepakkuja selle otsuse ja lõpphinnangu kliendi eest ise ära teha saab? Mulle kõlab loogilisena ja vähemalt viisakanagi, et annad kohe inimesele teada, kui selgub, et kuulutuses kirjeldatud ratta mootori olukorra mõikab juba heli järgi aru, et see ei ole päris see, mis reklaamitud.


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

peetersell - saan sulle kinnitada, et "meie kandi mehed Saksast" ei ole kõige viisakamad, meil puudub seda joont peaaegu täielik. Nii, palun anna andeks, aga eriti viisakus ära oota minu poolt, olen suht otsekohene.

Kui olen kohapeal ja arutelu ja kauplemine müüjaga alles algab, siis suhtleme muidugi otsekohe omavahel, ja seda suht ulatuslik (mul on kõned Eestisse tasuta) ja hea on, et Saksa müüja ei saa kuidagi aru millest me omavahel räägime. Ja seda on nii ka juhtunud, aga pigem ikka enne viiruseaeg.

Edasi, ma juba põhimõtteliselt ei helista Eesti ostjale peale pealevõtmist ja ütlen: kuule, võtsin just sinu jaoks midagi väga hea, väga lahe, vähe vinks vonks-bling-bling uskumatu hinnaga peale. Samuti ma ka ei helista ja ütlen talle kohe: kuule, kas ma viskan "seda" praamist üle parda meresse? Või kas sa tahad tõsiselt seda prügihunnik/veider tsikkel/juppide kogumik enda hoovist naha? Tegu on ikka transpordiärist, kust kõik ülejäänud asjad on omavahel kokkuleppitav, mitte midagi muust.

Ainukene erand on "stress" kerenumbridega, mis on juba juhtunud. Kerenumber raami peale oli nii kehvasti nähtav, et kahtlused tekkisid ja ostja pidi otsustama mis nüüd saab.

Tavalised ma annan lihtsalt teade, et kaup on peale võetud. Ja siis annan märku kui olen Eestist tagasi. Üleandmishetkest saame siis viha või rõõmu jagada. :?:

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
eetarga kirjutas: 07 Mär 2021, 12:28

peetersell - saan sulle kinnitada, et "meie kandi mehed Saksast" ei ole kõige viisakamad, meil puudub seda joont peaaegu täielik. Nii, palun anna andeks, aga eriti viisakus ära oota minu poolt, olen suht otsekohene.

Kui olen kohapeal ja arutelu ja kauplemine müüjaga alles algab, siis suhtleme muidugi otsekohe omavahel, ja seda suht ulatuslik (mul on kõned Eestisse tasuta) ja hea on, et Saksa müüja ei saa kuidagi aru millest me omavahel räägime. Ja seda on nii ka juhtunud, aga pigem ikka enne viiruseaeg.

Edasi, ma juba põhimõtteliselt ei helista Eesti ostjale peale pealevõtmist ja ütlen: kuule, võtsin just sinu jaoks midagi väga hea, väga lahe, vähe vinks vonks-bling-bling uskumatu hinnaga peale. Samuti ma ka ei helista ja ütlen talle kohe: kuule, kas ma viskan "seda" praamist üle parda meresse? Või kas sa tahad tõsiselt seda prügihunnik/veider tsikkel/juppide kogumik enda hoovist naha? Tegu on ikka transpordiärist, kust kõik ülejäänud asjad on omavahel kokkuleppitav, mitte midagi muust.

Ainukene erand on "stress" kerenumbridega, mis on juba juhtunud. Kerenumber raami peale oli nii kehvasti nähtav, et kahtlused tekkisid ja ostja pidi otsustama mis nüüd saab.

Tavalised ma annan lihtsalt teade, et kaup on peale võetud. Ja siis annan märku kui olen Eestist tagasi. Üleandmishetkest saame siis viha või rõõmu jagada. :?:

Lõpetame siis selle kirutud "möla" ära. Ole hea mees, pane oma kuulutustesse selgelt kirja, et tegu on ainult transporditeenusega.

Kuna praegust sa enam ise muuta ei saa(posti muutmisel on ajalimiit), siis tegin seda sinu eest. Edaspidi tee seda palun ise.

Kasutaja avatar

Riggs
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Juun 2011, 13:45
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Riggs »

Kas keegi lähiajal minemas?


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Lähiajal Hamburgist - üks koht veel vaba. Ülejäänud palun telefoniteel. viis6202212

------------

moderaatori edit: Tegu on ainult transporditeenusega, tehniline ülevaatus ei kuulu hinna sisse.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Mul üks provokatiivne ja täiesti hüpoteetiline küsimus-

kuidas peaks lahenema olukord, kus transporditeenuse pakkuja läheb kohale, vaatab tsikli üle ja talle ei meeldi see mida näeb. Helistab ostjale ja ütleb et jama, mees, pole väärt toomist. Ostja ka nõus, ära hakka tooma. Mis nüüd siis saab? Transpordi osutaja on sõitnud ... ütleme 200km trajektoorist kõrvale ja lisaks on koormas koht broneeritud, uut enam ei jõua sebida sest kohe vaja ots kodu poole keerata.

Mulle tundub et transpordi osutamise teenus on osutatud igal juhul, saab siis tsikkel koormasse või mitte sest kõik mida transa pakkuja tegema peaks on tehtud. See kas ratas koormas kaasa loksub või mitte ei nõua enam erilist tegevust. Ok, -50€ kuna tsikli koormasse laadimine ja hiljem maha laadimine jääb ära. Samas on valmidus seda teha ju olemas. Miks peaks transpordi osutaja kannatama kui ostjale lõpuks ratas siiski ei meeldi...
:bsmile:

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ats30 kirjutas: 10 Mär 2021, 14:26

Mul üks provokatiivne ja täiesti hüpoteetiline küsimus-

kuidas peaks lahenema olukord, kus transporditeenuse pakkuja läheb kohale, vaatab tsikli üle ja talle ei meeldi see mida näeb. Helistab ostjale ja ütleb et jama, mees, pole väärt toomist. Ostja ka nõus, ära hakka tooma. Mis nüüd siis saab? Transpordi osutaja on sõitnud ... ütleme 200km trajektoorist kõrvale ja lisaks on koormas koht broneeritud, uut enam ei jõua sebida sest kohe vaja ots kodu poole keerata.

Mulle tundub et transpordi osutamise teenus on osutatud igal juhul, saab siis tsikkel koormasse või mitte sest kõik mida transa pakkuja tegema peaks on tehtud. See kas ratas koormas kaasa loksub või mitte ei nõua enam erilist tegevust. Ok, -50€ kuna tsikli koormasse laadimine ja hiljem maha laadimine jääb ära. Samas on valmidus seda teha ju olemas. Miks peaks transpordi osutaja kannatama kui ostjale lõpuks ratas siiski ei meeldi...
:bsmile:

Transpordi ehk veo firmades juhtub seda sageli, et tuleb nn "tühisõit", sest tellitud kaup pole laadimiseks valmis, ostajal tasumata või mida iganes. Selle eest tehakse kokkuleppel arve. Samamoodi maksustatakse ka eeldatav kaubakoguse vähenemine. Ehk firma planeerib veel peale võtta ühele kliendile 5 alust kaupa, aga tegelikkuses tuleb ainult 1 alus. Klient tahaks maksta 1 aluse eest, kuid veofirma on planeerinud , et sealt tuleb 5 alust ning siis on auto täis. Kui neid 5 alust ei tule võib jääda veohind alla omahinna. Kaupa sellele veokile sealt piirkonnast juurde pole võtta ja tehakse arve näiteks 3 aluse eest, kuigi veetakse ainult ühte. Kõik see on kokkuleppe teema ja igakord on erinev. Kindlaid reegelid pole, kuid püsiklientidega saab alati mõistlikult asjad joonde.
Kuldreegel on suhtle ja räägi, enne kui midagi teed, mis pole ette kokku lepitud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Sama hüpoteetiline võib olla ka olukord kus “vedaja” ei plaanigi su ratast peale võtta. Näiteks ongi hu.jaja kes kohti välja müünud rohkem, kui autos ruumi või leidis mingi muu tulusama veose sinu kohale. Helistab sulle ja teatab, et sinu soovitud ratas on täielik risu ning mingilgi juhul ei tasu vedu. Kuidas edasi? Helistad müüjale ja kontrollid fakte või usaldad vedajat?
Vähetõenäoline, samas võimalik juhtum.


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Kõik see on kokkuleppe teema ja igakord on erinev. Kindlaid reegelid pole, kuid püsiklientidega saab alati mõistlikult asjad joonde.

Kuldsed sõnad! Mul oli juhtum, kus tsikkel(jäänused) olid mitte ostu- ja transpordiväärsed. Koht jäi tühi aga sai mujalt täidetud, nii asi lahendas rahulik ja arve jäi esitamata. Kui aga peab juhtuma, et tellitud koht jääb tühi ja ma ei suuda seda täita, siis ma pean arve kahjuks ikka kirjutama. Aga seda ei ole kuni siiamanini juhtunud.

Tavaliselt on ikka nii, et algne vestlus nii müüja - kui ostjaga panneb asjad paika. Seda siin läbijooksnud African Twin juhtum oli erakordne ja kõigede aastate jooksul kus ma olen tsiklid toonud erandlik. Tahan veel mainida, et umbes 1/4 vestlused mis ma potentsiaalsete ostjadega siin pidan, lõppevad sellega, et mina seda tellimus või tarne vastu ei võtta. Ma lihtsalt ei viitsi, sest ma ei olen üsna kindel, et asjad ei toimi sujuvalt.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

suslik83
Toetajaliige
Postitusi: 154
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:14
Tsikkel: k175b, Riga 13,
Asukoht: Paide-Ardu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas suslik83 »

ja siin 1/4 numbri juures ütlen tänud eetargale. olen ka üks neist klientidest, kelle soovid on erilised olnud. Eriline jalgratas - 36" velgedega monster, pole teab mis tavaline asi. Müüjaks ettevõte (pood) saksas ja mina inglise ning eesti keelega siit eestist suheldes poleks seda toodet kätte saanud - pood polnud huvitatud 1 rattaga tegelemisest. Palusin eetargal tegeleda suhtlemise/soetamise/transpordiga ja ratas tööle sõitmiseks on olemas.
Teise erilise jalgratta tahtsin samuti tellida (kardaaniga asi, hollandi siseturule orienteeritud - kohapeal 300 eur.), härra vaatas võimalikku tellimist, logistikat ning tootega tegelemine ei olnud temale/minule rahaliselt mõistlik. jäime sõpradeks ja suhtleme edasi.

NB! ratta sain kätte läbi õnnelike juhuste jada - suheldes hollandi tootjaga otse, selgus müügimehe lähedane suhe mingi soome jalgrataste edasimüüjaga ning juhtumisi oli samal nädalal kauba lähetamine soome. Suheldes soome poolega, selgus viimase liikumine lähiajal mingite tegevuste tarvis Tartusse.
Suhtlemise/usaldamise/õnnelike juhuste tulem - hollandi siseturule mõeldud ratas jõudis minule koju nädalaga...ratta soetamise kulud kokku 450.

sõidan võrriga!
Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Romka »

Kas Ungarist toomisega ei saaks keegi aidata?


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Kas piirid juba lahti eesti ju suure nakkysohtlikusega riik .Muidu aitaks küll :D :D

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

Zaks
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Okt 2010, 15:55
Tsikkel: Roller
Asukoht: Tallinn

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Zaks »

Vilniusest keegi ühe väljavalitud ratta tooks ära?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas will111 »

Muidu nagu võiks ehk isegi tuua, aga no piirid on kinni ju?! :D

Kasutaja avatar

Zaks
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Okt 2010, 15:55
Tsikkel: Roller
Asukoht: Tallinn

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Zaks »

Cmr on lahendus.

Kasutaja avatar

Riggs
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Juun 2011, 13:45
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Riggs »

Sõidab keegi Saksast/Leedust vaja masin?


vurduu
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Apr 2013, 22:23
Tänatud: 2 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas vurduu »

Mina tulen igal reedel Kiel- Klaipeda,Pärnu,Tallinn.
+37253454075


krst999
Postitusi: 32
Liitunud: 06 Jaan 2013, 19:09

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas krst999 »

Tervitus, kas keegi Frankfurti kandist ühe tsikli saab Eestisse tuua lähiajal?

Tänud ette


tzikel
Postitusi: 51
Liitunud: 12 Dets 2007, 13:53

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas tzikel »

Tere,
Keegi lähiajal saksast rattaid toomas?

Parimat!


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Tere, hakkan alles siis jälle plaanid pidama, kui oleme õnnelik Eestist tagasi. Praegu ootame, et praam liigub Travemünde Liepaja suunast...
Kui on tõsine huvi, siis saame alates laupäev/pühapäev rahulik arutleda.
Terv. CH

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

elguk
Postitusi: 23
Liitunud: 18 Jaan 2007, 19:14
Asukoht: Võru
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas elguk »

Tere.
Tänu eetarga e. CH abiga jõudis Eestisse KTM 990 adventure. Tänud sellise teenuse osutamise eest. Tema suhtles müüjaga ja ajas ise kõik asjad korda. Elar

:)
Transalp XL 600 oli,nüüd on KTM 950 S adventure

motobasic
Postitusi: 1
Liitunud: 23 Mai 2018, 21:01
Tänanud: 11 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas motobasic »

Tahan samuti teha kummarduse CH'le ehk eetarga’le, kes aitas tsiklit valida, andis väga häid soovitusi, korraldas sõbra kaudu Saksas tsikli eelneva ülevaatuse ning asise hinnakauplemise ning lõpuks jõudiski üks kena R1200GS kiirelt Eestisse. Teenus super ja soovitan julgelt!

Turvalist sõitu kõigile!


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Hei tsiklirahvas - olen praegu Lõuna-Saksamaalt (Straubing) ja üks transpordikoht on veel vaba.
(teine koht broneeritud Martin A. kasuks)
Rohkem ma ei vist pea ütlema, transpordihind nagu ikka, 350,- E.

Vaatsime Saksast natukene ringis ja leidsin midagi huvitav:
BMW F650 GS, 2006, 63000 km, korralik - tegime põhjalik kontrol koos proovisõidudega.
Kes tahab, 3.000,- E ees on jaanipäevast Eesti pinna peale.
Kontakt: eetarga (ätt) gmal. com
56202212

F650 GS rot HH.JPG
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Pühapäev hommikul olen Saksast tagasi. Uued transpordi võimalused tekkivad alates juuli algus, mitte varem.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Üks koht on veel vaba. Korjamine toimib nädalalõppu pool, marsruut:

Köln - Dortmund - Osnabrück - siis Hannover (või Bremeni) kaudu Hamburg - Lübeck ja laeva peale. Tsikkel oleks siis pühapäev juba Eestis.
Kontakt palun ainult ! telefooni teel viis6202212

Christoph/eetarga

btw. hind nagu ikka, 350,- E

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”