Vaporblast teenus

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Anti Biootikum
Postitusi: 14
Liitunud: 28 Juul 2004, 13:18
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 1 kord

Vaporblast teenus

Lugemata postitus Postitas Anti Biootikum »

Tere,

Pakun vaporblast teenust Tallinnas. Pildid olen lisanud Instagrami kontole. Fotoaparaat ei ole veel nii suur sõber, et detailide kogu ilu välja tuleks. Päriselus on need kenamad. Kes ei tea, siis vaporblast on vee, suruõhu ja abrasiivi prits, mis erinevalt kuivast abrasiivist, pinda ei eemalda. Vabalt võib töödelda laagripesasid, tihenduspindasid, silindreid jne. Sobib väga hästi värvilise metalli puhastamiseks. Kuigi mul ühtegi pilti ei ole, siis ka plastiku pinna teeb värskeks. St et tegemist on kemikaalivaba töötlusega, mis ei saasta kuidagi loodust. Õli jäägid korjan veest välja, enne kui see uuesti ringlusesse läheb.

Töötluse hind on 35 €/h ja orienteeruvad töötlusajad olen lisanud mõningastele piltidele Facebooki lehel.

Need kellel FB-d ja Instat ei ole, paar pilti Draivi kaustas.

Asjad mida silmas pidada:
Palun eemalda detailidelt silikoon ja liiv/muld - need saastavad töötluse vett. Õli ja tahmajäägid ei valmista probleemi.
Esialgu töötlen ainult värvilist metalli ja plastikut

Parim viis ühendust võtta on messenger, kuid saab ka telefoni teel: 55673424 või meil vaporblast@dafco.ee

Minu eesmärk on pakkuda võimalikult kvaliteetset teenust kättesaadava hinnaga.

Viimati muutis Anti Biootikum, 02 Mär 2021, 14:36, muudetud 2 korda kokku.


Vaporblast teenus Tallinnas

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Vaporblast teenus

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Kuna aadressi pole avaldatud, siis mis linnaosaga peaks arvestama?


Teema algataja
Anti Biootikum
Postitusi: 14
Liitunud: 28 Juul 2004, 13:18
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 1 kord

Re: Vaporblast teenus

Lugemata postitus Postitas Anti Biootikum »

Töökoda on Tähetornis. Koguaeg seal kohapeal ei ole. Elan Koplis ja liigun päevasel ajal Ülemiste kandis. Kokkusaamised tuleb sünkroniseerida.

Vaporblast teenus Tallinnas

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”