Mootorratta hooldus Tallinnas?

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Oskab keegi Tallinnas mõnda okay kohta soovitada kuhu võiks oma moto hooldusesse viia ja ei peaks mitu nädalat ootama?
Streetmoto on ooteaeg 2 nädalat, kas tuleks näiteks bikepoint, motard ja motodepoo ka uurida, või on seal arvatavasti seis sama kui streetmotos, ehk siis ootad mitu nädalat ? Sõidan alles esimest hooaega, seega ei oskagi peale nende suuremate kohtade kuhugi ratast viia ja täitsa suvalisse kohta ka väga ei tahaks minna.



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

viewtopic.php?f=14&t=529&p=772347&hilit ... lo#p772347

Minu amordid said uue hingamise tänu Margusele, julgen soovitada ja kiidan takka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

reimps

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mis hooldusi vaja teha on? Õlivahetused, ketivahetused on nii mõnelgi abivalmimal kodus tehtavad, rehvivahetus aga kõige väiksem mure - neid aegu töökodades ikka leiab.


Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Hetkel on probleemiks, esimene ratas või piduriklots/laagrid? teeb mingit kahtlast häält, oleks vaja see üle vaadata.
Ja üldiselt otsiks ka sellist kohta, kuhu teinekordki saab ratta viia, kui pole soovi nädalaid oodata.


reimps

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Aga sa väiksemad kohad ole läbi käinud/helistanud? Streetmoto, B24 ja Depoo pole ainukesed, kes rollereid putitavad.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

oldbanana kirjutas: 20 Juul 2019, 10:25

Hetkel on probleemiks, esimene ratas või piduriklots/laagrid? teeb mingit kahtlast häält, oleks vaja see üle vaadata.
Ja üldiselt otsiks ka sellist kohta, kuhu teinekordki saab ratta viia, kui pole soovi nädalaid oodata.

Helista Margusele,ta teebki kodus Uuesalus. Mina sain temaga väga kiirelt oma asjad tehtud.Ja väheoluline pole ka see,et väga hästi tehtud.Streetmotos oli mai lõpus juuni algul ooteaeg 3-4 nädalat.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Soovitan samuti Margusega ühendust võtta. Temaga sai kiirelt (peale hinnapakkumise küsimist) kaubale ning minu "normaalsete kuluosadega" teetormaja sai ka uue hingamise ja astumise. Lisaks pääseb tema juurde ja tema juurest minema liinibussiga.
Mõni suurem hoolduskoht oli nii viisakas, et ei ole siiani suvatsenud vastatagi.
Mainitud pole veel Motorem-i, millel on ka pisukene ootejärjekord.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas will111 »

tegijaid ja hooldajaid on ilmselt piisavalt tegelikult. fb grupis neid küsijaid aegajalt ka leidub. olen isegi pakkunud vahel, et kui vaja võin ära teha (amorditöid ja pidureid näiteks), järjekorda kui sellist pole. enamasti on vastus, et "mõtlen" ja mõtlemisega värk piirdubki :D võibolla loodetakse, et keegi tahab põhimõtteliselt tasuta teha...või siis mõni kuskilt äkki teebki aitäh eest :D aga üldiselt tundub, et ju siis inimestel nende asjadega tegelikult ikka niiväga ei põle ja on suurem isu käia igasuguste "mainekate" töökodade juures, et siis kuu aega hiljem saaks müügikuulutuses kirjutada hooldatud "xxx kohas"


Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Ma tasuta ei loodagi, lihtsalt otsin kohta kus saaks löögile, ilma et peaks kuu aega ootama.
Vaatan äkki saan motokeloga jutule, tänud!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 20 Juul 2019, 21:34

tegijaid ja hooldajaid on ilmselt piisavalt tegelikult. fb grupis neid küsijaid aegajalt ka leidub. olen isegi pakkunud vahel, et kui vaja võin ära teha (amorditöid ja pidureid näiteks), järjekorda kui sellist pole. enamasti on vastus, et "mõtlen" ja mõtlemisega värk piirdubki :D võibolla loodetakse, et keegi tahab põhimõtteliselt tasuta teha...või siis mõni kuskilt äkki teebki aitäh eest :D aga üldiselt tundub, et ju siis inimestel nende asjadega tegelikult ikka niiväga ei põle ja on suurem isu käia igasuguste "mainekate" töökodade juures, et siis kuu aega hiljem saaks müügikuulutuses kirjutada hooldatud "xxx kohas"

No selle kodutegija suhtes puudub reeglina usaldus mitte see, et tahan müügikuulutsse kirjutada xxx koha.
Samuti, mis saab kui sa mu udupeentele öööhlinsi amortidele torutangi jäljed peale jätad või näiteks kogu tsikli garages kummuli lased vms.
Suurematel on reeglina maksevahendeid asi korda ajada kui midagi pekki läheb ning samuti tööriistad, manualid ning mitu inimest kellega nõu pidada.

See on see "ma mõtlen" asi.
Ei ma ei ütle, et kõik kodutegijad on käpardid ja saamatud (isegi siin kodutegija juures suuremaid ja väiksemaid muresi lahendanud) aga eks ta natuke selline kõhe tunne on eriti kui sa ei tunne ka seda meest. Vbl sõidab mu tsikkel koos kena seljakotiga mulle hoopis poole tunni pärast tänaval vastu :) (juht ühele, seljakott teisele poole kaldus :D)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Mul ônneks selling vanem ratas, pole ei uhkeid öhlinsi amorte ega muud peent, kuidas mehaanik üldse aru saab mis viga kui rattaga väikest ringi ei tee?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 21 Juul 2019, 09:11
will111 kirjutas: 20 Juul 2019, 21:34

tegijaid ja hooldajaid on ilmselt piisavalt tegelikult. fb grupis neid küsijaid aegajalt ka leidub. olen isegi pakkunud vahel, et kui vaja võin ära teha (amorditöid ja pidureid näiteks), järjekorda kui sellist pole. enamasti on vastus, et "mõtlen" ja mõtlemisega värk piirdubki :D võibolla loodetakse, et keegi tahab põhimõtteliselt tasuta teha...või siis mõni kuskilt äkki teebki aitäh eest :D aga üldiselt tundub, et ju siis inimestel nende asjadega tegelikult ikka niiväga ei põle ja on suurem isu käia igasuguste "mainekate" töökodade juures, et siis kuu aega hiljem saaks müügikuulutuses kirjutada hooldatud "xxx kohas"

No selle kodutegija suhtes puudub reeglina usaldus mitte see, et tahan müügikuulutsse kirjutada xxx koha.
Samuti, mis saab kui sa mu udupeentele öööhlinsi amortidele torutangi jäljed peale jätad või näiteks kogu tsikli garages kummuli lased vms.
Suurematel on reeglina maksevahendeid asi korda ajada kui midagi pekki läheb ning samuti tööriistad, manualid ning mitu inimest kellega nõu pidada.

See on see "ma mõtlen" asi.
Ei ma ei ütle, et kõik kodutegijad on käpardid ja saamatud (isegi siin kodutegija juures suuremaid ja väiksemaid muresi lahendanud) aga eks ta natuke selline kõhe tunne on eriti kui sa ei tunne ka seda meest. Vbl sõidab mu tsikkel koos kena seljakotiga mulle hoopis poole tunni pärast tänaval vastu :) (juht ühele, seljakott teisele poole kaldus :D)

Loll saab kirikus ka peksa ja neilt tulebki raha ära võtta :D
Aga kui tõsiselt,siis jah selline oht on alati olemas ja ega paljudel nö ettevõtetel ka ei ole kohe hirmsat soovi sinu asju korvata, kui nad need peesse keeranud on. Samas ise peab ka aru saama,et kuhu ja kelle kätte oma asjad usaldad. Kui oled nii juhm,et ei suuda vahet teha,siis tuleb oodata kuu aega esinduse järjekorras ja äkki seda ohtu pole(kindlat ei saa välistada,meenutame TOYOTA-sse viidud vene numbritega maasturi teemat)). Samas ma olen ikka ja jälle seda meelt ,et kui nii juhm oled,siis ei tohiks tsiklit ostagi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Vesa
Postitusi: 11
Liitunud: 07 Apr 2019, 23:35
Tsikkel: Ducati Monster 937+
Asukoht: Tallinn, Saaremaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Vesa »

Motodepoo hooldusosakonda sai just see nädal helistatud, et enda rattale hooldusaeg kinni panna - järjekord nädal. Ei tohiks nii väga hullu olla - kardetud kuuajasest järjekorrast kindlasti etem.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas: 21 Juul 2019, 11:06
Madlobster kirjutas: 21 Juul 2019, 09:11
will111 kirjutas: 20 Juul 2019, 21:34

tegijaid ja hooldajaid on ilmselt piisavalt tegelikult. fb grupis neid küsijaid aegajalt ka leidub. olen isegi pakkunud vahel, et kui vaja võin ära teha (amorditöid ja pidureid näiteks), järjekorda kui sellist pole. enamasti on vastus, et "mõtlen" ja mõtlemisega värk piirdubki :D võibolla loodetakse, et keegi tahab põhimõtteliselt tasuta teha...või siis mõni kuskilt äkki teebki aitäh eest :D aga üldiselt tundub, et ju siis inimestel nende asjadega tegelikult ikka niiväga ei põle ja on suurem isu käia igasuguste "mainekate" töökodade juures, et siis kuu aega hiljem saaks müügikuulutuses kirjutada hooldatud "xxx kohas"

No selle kodutegija suhtes puudub reeglina usaldus mitte see, et tahan müügikuulutsse kirjutada xxx koha.
Samuti, mis saab kui sa mu udupeentele öööhlinsi amortidele torutangi jäljed peale jätad või näiteks kogu tsikli garages kummuli lased vms.
Suurematel on reeglina maksevahendeid asi korda ajada kui midagi pekki läheb ning samuti tööriistad, manualid ning mitu inimest kellega nõu pidada.

See on see "ma mõtlen" asi.
Ei ma ei ütle, et kõik kodutegijad on käpardid ja saamatud (isegi siin kodutegija juures suuremaid ja väiksemaid muresi lahendanud) aga eks ta natuke selline kõhe tunne on eriti kui sa ei tunne ka seda meest. Vbl sõidab mu tsikkel koos kena seljakotiga mulle hoopis poole tunni pärast tänaval vastu :) (juht ühele, seljakott teisele poole kaldus :D)

Loll saab kirikus ka peksa ja neilt tulebki raha ära võtta :D
Aga kui tõsiselt,siis jah selline oht on alati olemas ja ega paljudel nö ettevõtetel ka ei ole kohe hirmsat soovi sinu asju korvata, kui nad need peesse keeranud on. Samas ise peab ka aru saama,et kuhu ja kelle kätte oma asjad usaldad. Kui oled nii juhm,et ei suuda vahet teha,siis tuleb oodata kuu aega esinduse järjekorras ja äkki seda ohtu pole(kindlat ei saa välistada,meenutame TOYOTA-sse viidud vene numbritega maasturi teemat)). Samas ma olen ikka ja jälle seda meelt ,et kui nii juhm oled,siis ei tohiks tsiklit ostagi.

Ei saanud nüüd päris täpselt aru, kes see juhm on?
Et kui sinu sõiduk kas esinduses või kodutegija juures pekki keeratakse siis tegemist on lolliga kirikus ja paras?

Ühes teemas siin valgutasin tiba oma seiklusi erinevate sõidukitega remo kohtades. Tuleb välja, et hoopis loll kirikus, mitte pohui-istist mehhanist

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Madlobster, jah, arusaadav täiesti, et paljus on asi usalduses ja vähemal või rohkemal määral on kõik need nö. riskid olemas, mida sa mainisid. Aga no nagu ma ütlesingi...et jänus sampust ei joo :D ehk siis need, kes liiga palju kardavad ja ei suuda vb mitte niiväga tuntud tegijat piisavalt usaldada, no ju neil siis tegelikult ikka nii kiire ei ole ja kannatab kuu aega mõne depoo järjekorras oodata küll. eks ta ju kokkuvõttes nii lihtne ongi, oled nõus?

Tegelikult kui aus olla siis mina ei puhuks ka kõigile väidetavalt mainekatele ja kogemusega kohtadele väga kiidupasunat. Olen ise näinud ja kuulnud, mida mõnes kohas tehakse ja milline see tase on. Esiamordi seest on jäetud mõned detailid ära kokku pannes näiteks :lol: Aga see-eest pole öölunsil välispidiselt kriipsu peal eksole :ner:
Seda, et sinu sõiduk võib sulle tee peal vastu sõita...ma tean faktina, et päris mitmete suurte automarkide ametlikes hooldustes eestis sõidetakse sinna toodud autodega ringi :D Võimalik, et selle kohta on ka mingi peatükk kuskil lepingus, millele klient oma kraapsu paneb. Aga sõidetakse igatahes oluliselt suuremad ringid kui lihtsalt "korra platsi peal". Kui ma teen mõnel tsiklil näiteks amordisimmeri ja õlivahetuse ning amordihäälestuse siis ma ütlen omanikule kohe, et kui ratas koos siis teen ka väikse tiiru kontollimaks, kas kõik sai ok ja keeramaks vajadusel veel natuke kruvisid ühele või teisele poole.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei no siin see lõvi jänese ja šampuse jutt päris ei sobi.

Ma lihtsalt vastasin sellele, et mis võib olla põhjus, miks keegi "mõtlema" jääb. Ei väitnud mitte midagi, millele peaks vastu vaidlema.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 21 Juul 2019, 15:48

Ei saanud nüüd päris täpselt aru, kes see juhm on?
Et kui sinu sõiduk kas esinduses või kodutegija juures pekki keeratakse siis tegemist on lolliga kirikus ja paras?

Ühes teemas siin valgutasin tiba oma seiklusi erinevate sõidukitega remo kohtades. Tuleb välja, et hoopis loll kirikus, mitte pohui-istist mehhanist

Pidasin silmas seda,et kui viid kellegi kätte nö koju või niisama tuttava juurde,siis võiks endal olla nii palju taipu,et saad aru kelle kätte sa oma ratta annad. Kui sul sellist taipu pole ehk oled tehnilistes küsimustes juhm,siis ära parem selliseid lahendusi kasuta.
Siis tuleb minna ntks esindusse ja seal siis on sul pärast võimalik oletatavad kahjud ja valesti mõistmised juristide abil sirgeks vaielada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Miks ta ei sobi? Kui ainuke põhjus mitte lasta teha oma hooldust "vähem tuntud" tegija juures on see, et aga äkki ta kukutab ratta pikali ja ei taha seda siis kinni maksta...siis see ei ole ju tegelikult väga objektiivne ja faktuaalne põhjus selle tegija teenustest loobuda. Ma mõtlen juba enne kui ratas on kukutatud või midagi on "juhtunud".

Ma ei üritagi sinuga vaielda, vaid nentisin, et jah need välja toodud nö. teoreetilised mõttekäigud on kõik ilmselt õiged ja eks tõepoolest seepärast "mõtlema" jäädaksegi. Vaieldav on asjast see osa, et kas ja kuivõrd põhjendatud need mõttekäigud tegelikult on. Urmas tõi ka välja üsna hea selgituse üsna hea selgituse ja samas ka ilmselt tükikese reaalsust sinna juurde. Nimelt selle, et kahjusid peab niikuinii hakkama VÄLJA NÕUDMA isegi esinduselt :D Seda, et sulle mõne imepisikese kriipsukese pärast keegi omal vabal tahtel suure jooksuga töökoja uksest vastu tuleb ja hakkab sind rahapakkidega loopima enne kui jõuad aru saada, mis toimub...noh seda vast ei maksa loota mitte üheski kohas :lol:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Urmas ma lihtsalt vastasin willile, miks mõned jäävadki "mõtlema".

Seda juhmuse teemat sai siin kuskil teemas põgusalt puudutatud, ei mäleta mis teema see oli. Mul on seiklusi esindustest ja mitte esindustest keskmise raamatu jagu. Oma tehnika alases "juhmuses" olen lauale löönud väga suured panused, paraku on vastas olnud tühjad püksid, tobe lalin ja katkine sõiduk. St ma ei väida ka, et esindused ja töökojad oleks ainuõige valik.

St veelkord ma lihtsalt rääkisin kaasa, mitte ei visanud kinnast.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Depoo vastab ka tavaliselt üsna kiiresti. Viimati pidurvedeliku vahetuse bronnist kuni vahetusepäevani oli 5 päeva?

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Hooajal on iga tuntuma tegija juures järjekorrad, järjekorra lühendamise eesmärgil ei ole mõtet (ja neid ei olegi võtta) aastas mõne aktiivsema kuu jaoks 2 või 3x rohkem töötajaid võtta. Nii et jääbki variant otsida kõrvalisemaid ja tundmatuimaid kohti või eraisikuid.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 18:37

Hooajal on iga tuntuma tegija juures järjekorrad, järjekorra lühendamise eesmärgil ei ole mõtet (ja neid ei olegi võtta) aastas mõne aktiivsema kuu jaoks 2 või 3x rohkem töötajaid võtta. Nii et jääbki variant otsida kõrvalisemaid ja tundmatuimaid kohti või eraisikuid.

.... ja need kohad ei pruugi lõpptulemuse osas üldse kehvemad olla.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Mootorratta hooldus Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Seda kindlasti ja soodsamad ka. Lasen näiteks oma autol rehvijooksu ära vahetada 15 eur eest ühe eramaja garaazis. Ükski rehv seni veljelt jooksu pole pannud ja koos veljega samuti mitte. :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”