Tsikliga ummikus?

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Tsikliga ummikud ?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

chadmuska kirjutas:

Tsikliga ummikud ?

Kohati isegi on, tänu teetöödele on mõnes kohas võimatu trügida ilma, et mingit olukorda tekitaks.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Vähe OT, aga Chadmuska: ma näiteks pigem istun ummikus, kui et jälle mingi vihase/kadeda autojuhiga masinate vahel sõnavahetusse satun või mõne vihase/kadeda tropi tõttu vapsjee umbe sõidan ennast (noh, kui ta end mulle risti ette väänab), et ma ikka jumala eest läbi ei mahuks. Ummikud meil siin Eestis nii olematud, et see ridade vahelt läbi pressimine ja nende väiklaste autojuhtidega madistamine ja pärast kuskilt foorumist jälle lugemine "need tsiklistid on kõik parajad tõprad, sõeluvad ja kihutavad ainult!", see lihtsalt ei tasu ära. Pigem istun oma erekollase punniga teiste masinate vahel seal rahulikult oma aja ära, kui et pärast kuskilt delfist loen, et "kollane tsikkel GeiuLiisi klebadega paugutas oma lärmaka rattaga autode vahelt sotiga läbi - seitse kassi, kymme moori ja 30 titte oleks ÄÄREpealt alla jäänud. Müramaks ka raudselt maksmata!"... :D

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

Teema algataja
chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Sellepärast ma punase gixxeri maha müüsingi :D Liiga palju tähelepanu ja trahve. Musta z ga sulandun halli massi :nono:

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

chadmuska kirjutas:

Sellepärast ma punase gixxeri maha müüsingi :D Liiga palju tähelepanu ja trahve. Musta z ga sulandun halli massi :nono:

Mina ei taha olla osa hallist massist :nono: Ja seepärast istungi ummikutes nigu väike urood, kui just pole ümbritsevad autojuhid nii muhedad, et mulle ise piisavalt ruumi teevad :P

Boobs of steel, Stainless :twisted:

will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas will111 »

GeiuLiisi, aga sa ära pauguta siis sotiga läbi, mine rahulikult ja vaikselt...

Mina seda arvamust ei jaga, et parem istun ummikus...ükskõik mida teha on parem kui ummikus istuda, ma siin pigem juba istun krt metsas ja hingan värsket õhku ning lähen liiklen siis kui ummikut enam ei ole, aga vot sinna istuma ma küll ei jää kui see vähegi minu teha on. Ajavõit per piece võib ju olla küllaltki väike (kuigi inimesed hindavad oma aega erinevalt muidugi ka) aga summaarne aja kaotus on muljetavaldav kui viitsida seda kokku arvutada. Kusjuures huvitav, et mulle pole küll siiamaani keegi kuskil tallinna liikluses ette sõitnud või miskit ära toppinud. äkki on siis kuskil linnaosades suuremad tsiklivihkajad koos :lol:

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

will111 kirjutas:

GeiuLiisi, aga sa ära pauguta siis sotiga läbi, mine rahulikult ja vaikselt...

Mina seda arvamust ei jaga, et parem istun ummikus...ükskõik mida teha on parem kui ummikus istuda, ma siin pigem juba istun krt metsas ja hingan värsket õhku ning lähen liiklen siis kui ummikut enam ei ole, aga vot sinna istuma ma küll ei jää kui see vähegi minu teha on. Ajavõit per piece võib ju olla küllaltki väike (kuigi inimesed hindavad oma aega erinevalt muidugi ka) aga summaarne aja kaotus on muljetavaldav kui viitsida seda kokku arvutada. Kusjuures huvitav, et mulle pole küll siiamaani keegi kuskil tallinna liikluses ette sõitnud või miskit ära toppinud. äkki on siis kuskil linnaosades suuremad tsiklivihkajad koos :lol:

See post oli nagu piltlik näide meie anonüümsete netikommentaatorite sõnavõttudest igal korral, kui mõni tsiklist kuskil avariisse satub.
Ja ma õnneks oskangi oma aega piisavalt hinnata. Ainus aeg, mil ummikutega kokku puutun ratta seljas on siis, kui reedel Tallinnast suuna Tartusse võtan mööda Tammsaaret või Tehnikat või kui Tondi kaudu Tammsaarele pääseda üritan, kellaaeg jääb siis olenevalt reedest 16.00 ja 18.00 vahele. Muul juhul ma ei peagi oma aega kulutama seal passimisele ja kui kord nädalas seda teha, siis arvan, et võin endale lubada seda 5-10 minutit ajakaotust, sest järgneva 200km peale on see nagunii nii väike näitaja, et võitu ei saa ma tegelikult essugi, kui hakkan end sealt nädala pingetest turris autojuhtide vahelt läbi pressima.
Just eelmine reede oli hea näide - läksin Tondi kaudu Tammsaare suunas ja no kuskil ülikooli juures hakkas "ummik" pihta. Osad tõmmasid mu ees kahte äärde, et ma mahtusin ilusti vahele ja siis järsku üks lihtsalt tegi ukse lahti :D Auto liikus samal ajal ja tema lihtsalt hoidiski seda ust lahti seal :D Ma oleks ilusti läbi mahtunud, aga no ei. Uks hoiti lahti ja meil ei ole enam õues 35 kraadi sooja :D Uksehoidja oli kõrvalistuv naisterahvas siis... Aga kas siis naeruväärse minutise ajavõidu pärast oleksin pidanud häält tõstma või midagi? Olin vait, irvitasin kiivrisse ja tiksusin vooluga kaasa. kolm foori hiljem lendasin Tammsaarel sest samast autost mööda kui sittuvast kassist.
Aga see kisub juba väga OT :P

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas piiks »

Piipz kirjutas:
chadmuska kirjutas:

Tsikliga ummikud ?

Kohati isegi on, tänu teetöödele on mõnes kohas võimatu trügida ilma, et mingit olukorda tekitaks.

Kui suvel Ida-Euroopas harjutamas käia, siis on võimalik igalpool trügida.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

hgl
Postitusi: 25
Liitunud: 17 Juul 2014, 23:03
Tsikkel: Kawasaki GT750 '89

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas hgl »

No kui ikkagi keegi suitseb Sul ees, nii et nina on must ja kopsud vannud? Sellisel juhul ei saa keegi süüdistada tsiklisti mööda "trügimises", mu arvates. Muidugi võib siinkohal tulla kommentaariks, et "a mis sõidad siis lahtise kiivriga, tõmba kott pähe ja ole õnnelik oma "värskes õhus"!".


Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

Minu jaoks on suur pluss tsikkliga tööle minnes just ajavõit ummikutes + muidugi ka tsikklisõiduga kaasnevad mõnud. Eks kevadel rohkem neid vihased jopskeid autoroolis, kes ei suuda leppida, et mina temast kiiremini kuhugi jõuan a eks ma viitsin vaielda ka nendega. Kas mööda sõitev jalgrattur või foori taga seistest üle pea lendav helikopter ka neid häirib huvitav?

Viimati muutis Lauri23, 16 Sept 2014, 21:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Meil kahjuks jah pahatahtlikke-kadedaid autojuhte,eriti naissoost(aga mitte ainult) natuke liiast.Samas pole ma kuskil veel pidanud liigselt ootama.Värske praktika lõuna euroopast all ja saab hakkama.Õelda,et ummikuid nagu üldse pole, oleks ka vale.Seoses nende remontidega on isegi ringteel tipptunnil kilomeetritesse ulatuvad rivid ja tsikliga saab sealt, võrreldes autoga, ikka väga hõlpsalt läbi.Ei ole mõtet peljata seda autode vahelt-kõrvalt mööda minemist.Kui ruumi ei tehta tuleb seda ise võtta,sest pakkuma ju ei tulda,Muidugi ei ole seda mõistlik teha täiega lastes,aga rahulikult,nii et jääb ka võimalus reageerida pahatahtlikke troppide tegevusele,ei ole ju raske.
Samas autoga liigeldes jääb aega ka tsikleid ummikus jälgida ja siin olen viimasel ajal tähele pannud väga palju kehva sõiduoskusega tegelasi.Mõned lausa ohtlikult kehva rattavalitsemisega,just aeglaselt liikudes.Alles hiljuti oli juhus,kus tüüp sõitis foori taha paremalt autodest mööda.Rohelise süttides suri tal mootor välja ja kui käima sai,siis pidi äärepealt ratas käest ära minema.Lõpuks pidin mina temast ikkagi autoga mööda sõitma,sest ta oli liiga aeglane ja ebalev.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sepprait
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Apr 2013, 17:38
Tsikkel: Suzuki DR750S
Asukoht: Tallinn, Valga
Tänanud: 1 kord

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas sepprait »

Mina üldjuhul iga ristmiku all testest mööda ei trügi kui liiklus sujub ilusti, samas suurema ummiku korral kus autod sesavad lasen vaikselt mööda. Praeguse ajani pole ma veel kellegi signaalitamist või mõnda muud šesti ära teeninud. Muidugi peab arvestama et ma ei liigu igapäevaselt tsikliga sellistes piirkondades kus on pidevalt ummikud.


Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Sõidan esimest hooaega. Autojuhid on üllatavalt viisakad, siiani on ummikutes ilusti ruumi tehtud ja/või mööda lastud. Rahulikult minna ja enda kavatsused arusaadavaks teha, siis üldiselt ei ülbitse keegi.
Muidugi alati leidub ka neid isaseid, kellele peale eesnaha polegi rohkem antud ja nende ego kahjuks seda ei kannata, et naisterahvas ummikus mootorrattaga mööda sõidab.

Tissidega uss
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas puna »

Ka mujal on neid kelle ego kannatab kui neist mööda sõidad.
Eilegi oli selline juhtum kus tõmmati max vasakule, et mööda ei mahuks,
aga samas ta siis ei arvestanud, et paremale tekib seetõttu piisavalt ruumi. :bsmile:


Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

Ma üldjuhul ei hakka siis rivi ette sõitma, kui näen, et saan ka sama foori tule alt koos autodega läbi.

Kasutaja avatar

oojamaa
Postitusi: 133
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:53
Tsikkel: Honda Varadero XL1000V '07
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas oojamaa »

Sandra kirjutas:

Sõidan esimest hooaega. Autojuhid on üllatavalt viisakad, siiani on ummikutes ilusti ruumi tehtud ja/või mööda lastud. Rahulikult minna ja enda kavatsused arusaadavaks teha, siis üldiselt ei ülbitse keegi.

Üllatun ise aeg-ajalt samuti autojuhtide viisakusest. Isegi kui ei plaani ridade vahelt läbi ummiku sõita ning ootad rahulikult autode vahel, siis paar korda on juhtunud, et näed kuidas eesolevad autod oma rattaid väljapoole hakkavad keerama ja vaikimisi ridade vahele ruumi juurde teevad. Positiivne.

Eks üle päeva kohtab ka neid, kes ridade vahelt ratturit vaikselt tulemas nähes, ühe autorattaga telgjoonele sõidavad. Õnneks selline autojuhtide käitumine siiski tugevas vähemuses.

Kasutaja avatar

3m
Postitusi: 408
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila
Tänatud: 1 kord

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas 3m »

Mind ka siiamaani pigem naerma ajanud need, kes sihilikult üritavad temast kiiremini edasi jõudmist takistada. Lihtsalt kui suur peab see kadeduseuss sees olema :D
Samas liiklen ka linnas aint korra paar nädalas, igapäevaselt ilmselt hakkaks kurjaks ajama need klounid.
Viimane kord oli just hiljuti tehnika tänaval. Näed kuidas kutt ees tõmbab meelega jalgratta rajale vastu äärekivi. Okei liiklusseaduse mõttes oleme mõlemad huligaanid aga mul on vähemalt üllas eesmärk ummiku kasvamist peatada.
P. S See peaks piisavalt elementaarne olema, et sellistes situatsioonides sõidetakse vaikselt ja piisava ohutundega.

Aprilia Rs 125 '01-> Aprilia Rs 125 '04-> Z750-> FZ1S-> Tiger 800XC

Sandra
Postitusi: 152
Liitunud: 13 Sept 2013, 19:11
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Muraste
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas Sandra »

Sõidan foori alla esimeseks. Ootan. Roheline. Selle aja peale, kui ma olen minema tulistanud, on autod jõudnud vaevu liikuma hakata. Munema ma sinna ette ei lähe. Mu jaoks ka naljakas, kui keegi autojuht kohe eriti ei taha mööda lasta. Ei võida ega kaota sellega mitte midagi.

Tissidega uss

will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas will111 »

eks need blokeerijad on samad tegelased, kes muudeski olukordades muudkui liiklust "reguleerivad", enda arvates...

viimasel ajal ikka ühe tihemini näeb troppe, kes 50 alas, kus pikalt ees pole ega pole ette näha mingit põhjust pidurdamiseks, jäävad lihtsalt tiksuma 30-40'ga, 70 alas 50ga jne. või siis tegelased, kes tee pealt ära pöörates hakkavad pool kilomeetrit enne pööret aeglustama, pöörde ajaks juba seisavad (koos kõige nende taga ootava liiklusega) ja siis sooritavad pöörde uuesti kohapealt liikuma hakates :lol: oi kuidas ma tahaks näha, et taolistelt tolbajoobnikutelt lubasid hakataks kokku korjama või siis vähemalt korralikke trahve kirjutama. selline "mina olen siin kunn" suhtumine on päris kaugele näha ja eks samad kunnid lähevad nähtavasti ka hirmsasti susisema seal rooli taga kui näevad kuskilt peeglist tsiklit "reegleid rikkumas".
endal on põhiline kokkupuude aga hoopis selliste tüüpidega, kes linnavahel leiavad põhjuse mööda uhada (näiteks siis kui ma näen ees süttinud punast ja lasen gaasi maha), siis pidurdavad minu ette foori taha ennast järsult seisma ja rohelise süttides venivad sealt vaikselt minema. ei kujuta ette, mida taolised tegelased oma ajunatukesega küll sel hetkel mõtlevad


pisimy
Postitusi: 65
Liitunud: 02 Mai 2013, 08:10
Tsikkel: Kawasaki ER-6n
Asukoht: sadulas
Tänanud: 5 korda

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas pisimy »

will111 kirjutas:

endal on põhiline kokkupuude aga hoopis selliste tüüpidega, kes linnavahel leiavad põhjuse mööda uhada (näiteks siis kui ma näen ees süttinud punast ja lasen gaasi maha), siis pidurdavad minu ette foori taha ennast järsult seisma ja rohelise süttides venivad sealt vaikselt minema. ei kujuta ette, mida taolised tegelased oma ajunatukesega küll sel hetkel mõtlevad

Sellel hooajal suunaga Kalevist Laagrisse igapäevane nähtus.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas pühak »

pisimy kirjutas:
Spoiler
will111 kirjutas:

endal on põhiline kokkupuude aga hoopis selliste tüüpidega, kes linnavahel leiavad põhjuse mööda uhada (näiteks siis kui ma näen ees süttinud punast ja lasen gaasi maha), siis pidurdavad minu ette foori taha ennast järsult seisma ja rohelise süttides venivad sealt vaikselt minema. ei kujuta ette, mida taolised tegelased oma ajunatukesega küll sel hetkel mõtlevad

Sellel hooajal suunaga Kalevist Laagrisse igapäevane nähtus.

Nimelt sellel põhjusel lasen ma siis, kui peeglist on näha, et keegi selja taga arutult tõmbleb, enamvähem linnakiirusel punase tuleni välja. Reeglina jääb tõmbleja pärast rohelise süttimist kuhugi kaugemale maha. Mitte, et nad gaasi vajutada ei oskaks, seda teevad nad liigagi palju, aga tavaliselt valib tõmbleja selle rea, kust teised mõne aeglasema liikuri pärast just ära on läinud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

SiimM
Postitusi: 45
Liitunud: 16 Nov 2013, 14:37
Tsikkel: GS500e
Asukoht: Tallinn

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas SiimM »

Tsikliga ummikus ei kannata ültse olla.

Üldiselt kasutan, rattateid, teisi marsuute ja ridade vahet. Vastast suunda üle topelt pideva sõitimist mõnikord.

Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas HRQ »

Isegi ei pea olema ida. Olen olnud kõige pikema Sprinteriga Pariisi kesklinnas õhtuses ummikus. Täitsa meeldejääv kogemus :) Sealt on õppida enamustel meie autojuhtidel ja ratturitel. Autode vahel sõideti nii pikki ja risti. Kõik sujus ja keegi ei tuututanud. Seal on loomulik, et liiklus käib ka ridadevahel ja rolleri/tsikliga peabki kiiremini edasi saama.

piiks kirjutas:
Piipz kirjutas:
chadmuska kirjutas:

Tsikliga ummikud ?

Kohati isegi on, tänu teetöödele on mõnes kohas võimatu trügida ilma, et mingit olukorda tekitaks.

Kui suvel Ida-Euroopas harjutamas käia, siis on võimalik igalpool trügida.

Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee

will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas will111 »

see ongi ainuke loomulik ja loogiline variant, mis üldse olla saab...lihtsalt eestlane oma tohutu autoarmastuse mullis on kohati selline mnn, et ta ilmselt ei kannata seda alandust välja kui keegi temast ja tema uhkest autost mööda peaks veerema ja siis tulevad need parimad mnni omadused kohe kõik esile. ei saa ju ometi olla võimalik, et eesti uusrikas on omale ostnud kõige kallima linnamaasturi, mis saada oli ja nüüd tuleb mingi odav tsiklimees ja sõidab temast mööda :lol:


Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Tsikliga ummikus?

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

Aga omamoodi hea tunne on jälle sellist t*rapead vihale ajada ja siis vaadata, kuidas ta seal roolis punase näoga vihast põleb ja jääb seljataha ummikusse.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”