Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mul kuulivest ca 8 kilo. Suurt midagi ühesõnaga.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

reimps kirjutas:

Mul kuulivest ca 8 kilo. Suurt midagi ühesõnaga.

Hea lisaraskus, nagunii sellest kasu pole. Teeb veel aeglasemaks ka. :lol: :ner:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

kaimex kirjutas:
reimps kirjutas:

Mul kuulivest ca 8 kilo. Suurt midagi ühesõnaga.

Hea lisaraskus, nagunii sellest kasu pole. Teeb veel aeglasemaks ka. :lol: :ner:

Aga vabajooksuga on inerts parem. :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

- - - -
Postitusi: 241
Liitunud: 23 Mär 2005, 10:22
Tsikkel: GSX750F Rull
Asukoht: Tallinn-Kuusalu-Loksa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas - - - - »

tuman kirjutas:

Äkki keegi oskab öelda, et kust võiks saada soetada plastik neete? Vaja läheks neid miski 6tk, 3-4mm läbimõõduga, sellise tegumoega:

Spoiler

Pilt

Tänud!

Mul on neid pakkuda Tartus Devoris või ka Salutary pakub suuremas valikus Tartu Amservi taga.

Teen arograafmaalinguid Tallinnas. Kui huvi, anna teada. :bsmile:
viewtopic.php?f=14&t=63168&p=794583#p794583
Kristo

lampisjalg
Postitusi: 15
Liitunud: 29 Juul 2009, 08:38
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas lampisjalg »

Otsisin foorumis teemasid aga ammendavat vastust ei leidnud kahjuks. Küsimus siis Slip-On summutajate kohta. Olen lapanud erinevaid foorumeid jms, aga abi ei ole nagu olnud. Küsimus on universaalse slip-on paigaldamises. Kas siis tsikkel hakkab kõvasti halvlemini tööle ja teeb igasugu ebameeldivaid trikke? Või ei ole väga vahet. Olen otsinud sobivaid slip-on-e ning need mis peaks tsiklile sobima on ca kolm korda kallimad, Tsikliks on Gsx600f, 98a. Ennast huvitab hääle valejmaks saamine ja mootori samal tasemel tööle jäämine.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3139
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ühel tsikliakul ilmselt jooksis hulga vedelikku välja külili olles ja hiljem sai veel umbes 1000km jagu sõidetud. Nüüd peale 4 kuud seismist enam ei käivitu ja aku on vedelikust tühi peale ühe kambri. On mõtet seda akut veel üritada elustada või pigem uus osta? Tegemist nn lahtise akuga, mida peab hooldama.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Oma kunagise muumitrolli puhul täheldasin väga erinevat mootori tööd sumpsi ehitamise ajal. Ühel hetkel oli garaaži sõites slip-on seljakotis ja ratta küljes ca 1m tühi toru. Tühja toruga meenutas masin nagu F1-te :D kuni 9K rpm ei olnud mitte mingit minekut ja siis 9-12K käis ikka väga ägedalt pöördesse. Meisterdasin torust ülemineku ja otsa panin 40cm pika ühe kambriga slip-on'i. Sellega jäi ikkagi madalal ja keskmine pööre oma mineku poolest tuntavalt lahjemaks. Timmisin karpa nii heaks kui sain, kuid tegelikult oleks tahtnud suuremaid düüse. Ratas oli sõidetav, kuid alumises-keskmises otsas mitte nii hea kui varem. Mul oli ühes silindris kompressioon ka madal, mistõttu võis alumise-keskmise osa lahja minek rohkem esile tulla.


Tort
Postitusi: 2022
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Tort »

lampisjalg kirjutas:

Otsisin foorumis teemasid aga ammendavat vastust ei leidnud kahjuks. Küsimus siis Slip-On summutajate kohta. Olen lapanud erinevaid foorumeid jms, aga abi ei ole nagu olnud. Küsimus on universaalse slip-on paigaldamises. Kas siis tsikkel hakkab kõvasti halvlemini tööle ja teeb igasugu ebameeldivaid trikke? Või ei ole väga vahet. Olen otsinud sobivaid slip-on-e ning need mis peaks tsiklile sobima on ca kolm korda kallimad, Tsikliks on Gsx600f, 98a. Ennast huvitab hääle valejmaks saamine ja mootori samal tasemel tööle jäämine.

Muud ei pea muutma, kui ainult slip-on´i paigaldad. Sobivus tsiklile tähendab enamasti, et pütt on sama, aga kaasas on vajadusel mõni vajaliku käändega ülemineku toru, et sumpa kinnitus istuks täpselt sinu ratta sumpa kinnitusega ülevalt poolt. Neid vahejuppe saad ise ka vajadusel aretada või kui nurka pole vaja ja istub otse külge, siis vaatad, kuidas tagant riputada saad.


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

600f puhul oleks valjema mootorihääle saamiseks kõige mõistlikum võtta mõni käredam ratas.


Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Melx »

ranel kirjutas:

Ühel tsikliakul ilmselt jooksis hulga vedelikku välja külili olles ja hiljem sai veel umbes 1000km jagu sõidetud. Nüüd peale 4 kuud seismist enam ei käivitu ja aku on vedelikust tühi peale ühe kambri. On mõtet seda akut veel üritada elustada või pigem uus osta? Tegemist nn lahtise akuga, mida peab hooldama.

Elustada saad seda desulfateerimise teel. Iseasi kas keegi tahab sellise akuga sõita, tavaliselt otsustavad poolpidused asjad alt vedada just siis ja seal kus abi kõige kaugemal. Korralik aku on tsikli peal üks "odavamaid" kuluosi. Ega sellest odavusest enne aru ei saa kui omal nahal järgi proovid, paarkümmend kodust või paarsada kilomeetrit riigipiirist, pimedas ja vihmas ilma särtsuta istud.

Ziccel

Ohverdan bensiini !
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3139
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Melx kirjutas:
ranel kirjutas:

Ühel tsikliakul ilmselt jooksis hulga vedelikku välja külili olles ja hiljem sai veel umbes 1000km jagu sõidetud. Nüüd peale 4 kuud seismist enam ei käivitu ja aku on vedelikust tühi peale ühe kambri. On mõtet seda akut veel üritada elustada või pigem uus osta? Tegemist nn lahtise akuga, mida peab hooldama.

Elustada saad seda desulfateerimise teel. Iseasi kas keegi tahab sellise akuga sõita, tavaliselt otsustavad poolpidused asjad alt vedada just siis ja seal kus abi kõige kaugemal. Korralik aku on tsikli peal üks "odavamaid" kuluosi. Ega sellest odavusest enne aru ei saa kui omal nahal järgi proovid, paarkümmend kodust või paarsada kilomeetrit riigipiirist, pimedas ja vihmas ilma särtsuta istud.

Jep, ma tellisingi juba uue aku ära. Lihtsalt tore oleks see aku taas ellu äratada nii igaks juhuks.

Ühel teisel põhjusel olen saanud 1 öösel tee ääres olla tühja telefoniga, kui CDI üles ütles. Seda korrata siiski ei sooviks.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas isakene »

ranel kirjutas:

Ühel tsikliakul ilmselt jooksis hulga vedelikku välja külili olles ja hiljem sai veel umbes 1000km jagu sõidetud. Nüüd peale 4 kuud seismist enam ei käivitu ja aku on vedelikust tühi peale ühe kambri. On mõtet seda akut veel üritada elustada või pigem uus osta? Tegemist nn lahtise akuga, mida peab hooldama.

No aga proovi järgi. Akuhape miljonit ei maksa ja keegi ehk ikka korralikku laadijat laenab või ise sellega elustamisprogrammi läbi teeb. Pärast jagad kogemusi.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tuman »

Vahetasin rattal küünlaid ja üks süütepool oli selline:

Spoiler

Pilt

Tsikkel käis muidugi kenasti ja ühtlaselt.
Kas mõistlik profülaktiliselt ära vahetada? Kellelgi pakkuda? -06 Z750S.


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

tuman kirjutas:

Vahetasin rattal küünlaid ja üks süütepool oli selline:

Spoiler

Pilt

Tsikkel käis muidugi kenasti ja ühtlaselt.
Kas mõistlik profülaktiliselt ära vahetada? Kellelgi pakkuda? -06 Z750S.

Odavam on ikka nii

220px-Duct-tape.jpg
220px-Duct-tape.jpg (11.67 KiB) Vaadatud 4792 korda
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

VFR800 2008
Sidurikaane mahavõttes pudises põrandale see pealmine hammasratas. Tagasi saab panna mõlemat pidi, keegi teab kumba pidi õige on?

DSC_0015.JPG
DSC_0013.JPG
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Kas on erinevus kummalgi poolel? Kui muidu ei saa, siis vaata kummalt poolt hambad rohkem läigivad, need pooled pane kokku.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Margusxx kirjutas:

Kas on erinevus kummalgi poolel? Kui muidu ei saa, siis vaata kummalt poolt hambad rohkem läigivad, need pooled pane kokku.

Aga pakun, et teine pilt on õieti, sest siis jäävad puksid sama pikalt välja. Vaata kaane sees pesasi, kas on sama sügavad.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Võlli ots jääb erineva pikkusega välja paistma, seega arvan, et vist mingi vahe ikka on. Mingis läikimises vahet ei näe.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Madlobster kirjutas:

Võlli ots jääb erineva pikkusega välja paistma, seega arvan, et vist mingi vahe ikka on. Mingis läikimises vahet ei näe.

Pilt

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Joonise järgi tundub nagu minu alumine pilt.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Originaal kohvritele (külje ja pealmine) originaal kleepse vaja (süvenditesse)
Mis nende ebay nimetus võiks olla? üritasin googeldada ja moogeldada no ei.
Kohalik, kellel on ja soovib müüa (odavamalt kui kohvreid) võib ka PSsida.

Ok ise vastan :) selle nimi on panniers decal vms (kahjuks liiga suurt valikut ei ole :()

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Keegi teab asist kohta kuhu lapse Samsungi tahvel akuvahetusse viia ja kuhu kindlasti mitte?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma olen oma asjad www.mttc.ee viinud. Aega läheb ja teinekord sellist vähe kummalist teenindust saab ka aga samas on neil kõige rohkem kogemust moblade remondiga ning siiani on nagu kõik korda tehtud.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

ei ole aku teema, aga mini usb pesa sai lastud kollases bussis vahetatud.

Kasutaja avatar

P6rgukoer
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Aug 2016, 10:51
Tsikkel: HD
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas P6rgukoer »

keegi teab nimetada Eesti maakera pinnal mõnda maha jäätud staadioni mida pole enam plaanis kellelgi kasutada?

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Ega kellelgi pole sellist asja tolmu kogumas? Sixpacki või samas vääringus sula eest aitan tolmukogujast lahti saada. Toonist ei hooli.

statoili tass.jpg
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Tundub, et ma teen enim oma postitusi siia teemasse. :D Tekkis küsimus, mida arvata odavatest (ca 25-60 eur) Ebay clip on lenksudest? Näiteks millestki sellisest? http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR1000 ... SwOyJX9Qqa

Eesmärk oleks lenks mõne sentimeetri jagu kõrgemale tuua. 20 eur Hiina heeblid on seni kukkumistele paremini vastupidanud, kui OEM... Lenksudest ei oska midagi arvata, kuna pole kogemust. On keegi proovinud? Kallimad ei paista küll eriti tummisemad...
http://www.ebay.co.uk/itm/Woodcraft-1-5 ... Sw9GhYeiIP

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Oma rinkapillile panin umbes sellised hiina tooted peale ja rahul.Õnnestus külili ka panna ja üks pool torust läks kõveraks.Sirgestamine oli kaunikesti keeruline.Päris kõva tükk on.Siiamaani kasutusel.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Kas meie hulgas mõnd itaalia filoloogi on? Suudaks ta ehk tõlkida lause: "Devo regolari zzare ilmio domicilio (aire)." Leidsin nimelt sellise kirjaga paberitüki auto armatuurist seest. Tea mida eelmine omanik sinna siis järeletulevale põlvele kaasa pani.
P.S. Guugl tränsleiti pole mõtet pakkuda.

フーリガン
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

MarekM kirjutas:

Kas meie hulgas mõnd itaalia filoloogi on? Suudaks ta ehk tõlkida lause: "Devo regolari zzare ilmio domicilio (aire)." Leidsin nimelt sellise kirjaga paberitüki auto armatuurist seest. Tea mida eelmine omanik sinna siis järeletulevale põlvele kaasa pani.
P.S. Guugl tränsleiti pole mõtet pakkuda.

Tõenäoliselt on see tekst ikkagi: devo regolarizzare il mio domicilio - filoloogil natsa lihtsam :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”