Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kas see on absoluutselt kõige vaiksem? :D Mu oma 900W on ka piisavalt vaikne ja jaksab kõrgemale kui see Kärcher ... aga vihmutile ikka ei piisa :(.

E: Urmas66 - majas on trassivesi, kastmisveele eraldi mõõtjat pole pannud, Kastan salvkaevust.

Viimati muutis bitter, 10 Juun 2016, 15:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

bitter kirjutas:

Kas see on absoluutselt kõige vaiksem? :D Mu oma 900W on ka piisavalt vaikne ja jaksab kõrgemale kui see Kärcher ... aga vihmutile ikka ei piisa :(.

Pumpamis survet pead vaatama,et vihmuti hästi töötaks.Antud Kärheri pumbal see 0,45bar ,mis on ikka väga vähe.Ma vahel kasutan kodus ka vihmuteid muru kastmiseks,aga siis võtan ikka veevärgi(oma kaevust) vett ja seal mul surve pandud 4,5 bar.Sellega töötavad minu vihmutid ilusti.Pakun,et ega alla 2-3 bar ei toimigi need asjad.
Kui kasutad oma kaevu,siis miks sa ei kasuta maja veevärki?Või on kaevud erinevad?
Kui nii,siis hüdrofor koos korraliku põhjaklapiga peaks suht igavene olema ja ka korraliku surve tagama.Paigutad selle majja ja asi igaveseks lahendatud.
Mul põhjaklapp koos hüdroforiga(tegelikult on see ikka vee automaat,aga rahvakeeli nii nimetatakse) juba ühes kohas aastast 2005 töös ja põhjaklapiga pole ühtki probleemi.Kaks pumpa on samas selle ajaga ära koolenud,aga mitte põhjaklapp.Vesi asub umbes 6m sügavusel,mida pumpab 1-2 korrusele ja kokku 4 korterisse.

Viimati muutis urmas66, 10 Juun 2016, 21:55, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

wend

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas wend »

Palju kell on? Või mis minu nimi on?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Hetkel on kell 15:53 ja sinu nimi on vist J*s T***g? võin eksida ka natuke. Sul on siiasamma foorumisse piisavalt infot postitatud ;) (juhul, kui üldse pihta läks)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

wend

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas wend »

Piipz kirjutas:

Hetkel on kell 15:53 ja sinu nimi on vist J*s T***g? võin eksida ka natuke. Sul on siiasamma foorumisse piisavalt infot postitatud ;) (juhul, kui üldse pihta läks)

Kell kellaks, aga JT on pikalt mööda. Tegelikult on omal kogemus kui klient küsis, et mis minu nimi on. Ehk siis tema nimi. :D

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

kaimex kirjutas:
Piipz kirjutas:

Koi - bitter ju kirjutas, et just sellist pumpa ta ei taha :) Mul on see pump, tõmbab 2m sügavuselt muidu üles küll aga vooliku peab ise enne täis kallama, muidu jääbki ketrama. Ning minuarust ei tee ta nii kõva müra midagi. Eks see oleneb, mida bitter müra all silmas peab.

Mul ka selline a veidi võimsam. Ca 10 m tõmbab ülesse a surve nõrgeneb iga meetriga. Linna küsisin sellepärast et tartus sõber tegeleb torude ja pumpade ja kõige vajalikuga. Muidu oleks saanud läbi minna ja rääkida temaga.

Nii üldise harimise mõttes kirjutan siia, et 10m (vett) on absoluutne vaakum ja see ei ole ühelegi pumbale jõukohane :wink:
Tavalised pumbad suudavad ilma erilise probleemita imeda4..5m, parimad nii 8m (imemise pool peab muidugi vett täis olema).
Ja rõhk pumba järel = pumba tõstekõrgus - imemise kõrgus. Ehk siis kui pump suudab tõsta 11m (1,1bar) ja imeb 5m (0,5bar) sügavuselt, siis rõhk pumba järel ongi kõigest 0,6bar (6m). Kui sellise pumba järel on nüüd veel 1/2" voolik pikkusega xxm, siis sellisest combost vihmutile loomulikult ei jätku.
Alustada tuleks vihmuti poolt, et palju see kulu ja rõhku vajab, seejärel leida vooliku takistus sellise kulu juures (seejärel muretseda suurem voolik :D ) siis teha kindlaks kui sügavalt tuleb imeda ja siis valida pump.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

wend

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas wend »

No siis on vaja puurkaevupump sinna panna. :D Mul küll tavaline jublakas lööb 2,5m pealt vee välja ja suudab kastmis asjad käimas hoida. Tootlikus oli vist 15m3/h.
Ja puurkaev on mul 50m sügav. Pumbal pole küll see probleemiks. :wink:

Midagi sellist kastab kapsaid.

Pump

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

(togi)

wend kirjutas:

No siis on vaja puurkaevupump sinna panna. :D Mul küll tavaline jublakas lööb 2,5m pealt vee välja ja suudab kastmis asjad käimas hoida. Tootlikus oli vist 15m3/h.
Ja puurkaev on mul 50m sügav. Pumbal pole küll see probleemiks. :wink:

Midagi sellist kastab kapsaid.

Pump

Maaks sinu jaoks mõõdan ära kui soome lähen. Minuarust silma järgi ca 9-10 suutis. Kaev sügavam a edasi null.
Wend: kindel, et 15 m3\h? Sellist pumpa pole sõbral poes müügiski. 1000 eurine pump, mis just müüdi suudab pumbata 3 kuupi tunnis max. Tõstekõrgus 150m max, töörõhk max 15 bari. Pump sub1-120. Võimsamaid ka, aga üle tonni maksta on päris karm...

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

quote="kaimex"

wend kirjutas:

No siis on vaja puurkaevupump sinna panna. :D Mul küll tavaline jublakas lööb 2,5m pealt vee välja ja suudab kastmis asjad käimas hoida. Tootlikus oli vist 15m3/h.
Ja puurkaev on mul 50m sügav. Pumbal pole küll see probleemiks. :wink:

Midagi sellist kastab kapsaid.

Pump

Maaks sinu jaoks mõõdan ära kui soome lähen. Minuarust silma järgi ca 9-10 suutis. Kaev sügavam a edasi null.
Wend: kindel, et 15 m3\h? Sellist pumpa pole sõbral poes müügiski. 1000 eurine pump, mis just müüdi suudab pumbata 3 kuupi tunnis max. Tõstekõrgus 150m max, töörõhk max 15 bari. Pump sub1-120. Võimsamaid ka, aga üle tonni maksta on päris karm...[/quote]

Maaks tegi teadusliku poole lihtsate sõnadega selgeks.Tegelikult ikka jah üle kaheksa m pole füüsika seadute järgi võimalik vett imeda,sest vee sammas lihtsalt katkeb,olgu su pump ise kui võimas tahes.Selliseks puhuks on juba süvaveepump vajalik.Mul isiklikult on kaev 45m ja pump on 42m peal.Tegemist Grundfosi parima tootega ,mis 2007 a saadaval oli.Toidab meil ära kaks maja ja ühe saunamaja ning kõik sinna juurde kuuluva.Survet hoiab ühtlaseba 50l hüdrofor.Algselt oli 24l,aga see oli natuke väike.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Vapsik kirjutas:

Oleks vaja SonyEricsson C901-le uut displayd, oskab keegi öelda kust otsida. Äkki on kuskil kohalik Ericssonide "surnuaed"?
Ebay-d ja aliexpressi tean ise ka.

c901.jpg

Tõstan veelkord üles koos pildiga. Äkki kellelgi vedeleb terve ekraaniga isend kusagil.

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Vapsik kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Oleks vaja SonyEricsson C901-le uut displayd, oskab keegi öelda kust otsida. Äkki on kuskil kohalik Ericssonide "surnuaed"?
Ebay-d ja aliexpressi tean ise ka.

c901.jpg
Tõstan veelkord üles koos pildiga. Äkki kellelgi vedeleb terve ekraaniga isend kusagil.

K750i oma ei lähe sinna? Silma järgi võiks suht sama suurusklassi tellised olla. Kui sobib, siis ehk leiaks kuskilt kolikambrist üles.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Milline arvestatavatest pankadest pakub kõige soodsama fikseeritud intressiga tagatiseta väikelaenu ? Tüüptingimuste võrdlus pole päris see, mida otsin. Kust olete kõige soodsama intressi suutnud välja kaubelda ja kui palju see on olnud?

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Heikik kirjutas:

Milline arvestatavatest pankadest pakub kõige soodsama fikseeritud intressiga tagatiseta väikelaenu ? Tüüptingimuste võrdlus pole päris see, mida otsin. Kust olete kõige soodsama intressi suutnud välja kaubelda ja kui palju see on olnud?

Ilmselt on intress suurtes pankades paigas ja avalikult kodulehel üleval.Soodust võid oma kodu pangast saada,aga ei pruugi.Väikelaen pole ilmselt see asi millega pank sinuga kauplema hakkab.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas koma2 »

Kas LED suunatule releega võib midagi juhtuda, kui ühendada hõõgpirnid taha korraks? Ainult 1 paar.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kas see on kindlasti spetsiaalselt ainult LED-ide relee? Mina olen näinud ainult universaalseid, st mõlemad toimivad.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Heikik kirjutas:

Milline arvestatavatest pankadest pakub kõige soodsama fikseeritud intressiga tagatiseta väikelaenu ? Tüüptingimuste võrdlus pole päris see, mida otsin. Kust olete kõige soodsama intressi suutnud välja kaubelda ja kui palju see on olnud?

Danske bank 1,8 % :bsmile:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas koma2 »

Piipz kirjutas:

Kas see on kindlasti spetsiaalselt ainult LED-ide relee? Mina olen näinud ainult universaalseid, st mõlemad toimivad.

Ei oskagi öelda, kas spetsiaalne, ilma takistite lisamiseta LEDid toimivad. Muidu olid strobo efektiga. Riskisin ühendada, üks paar (LED) vilgub õige pisut kiiremini. Saab vist paar päeva sõita küll.

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Pontus kirjutas:
Heikik kirjutas:

Milline arvestatavatest pankadest pakub kõige soodsama fikseeritud intressiga tagatiseta väikelaenu ? Tüüptingimuste võrdlus pole päris see, mida otsin. Kust olete kõige soodsama intressi suutnud välja kaubelda ja kui palju see on olnud?

Danske bank 1,8 % :bsmile:

Whaaat? Suvakas väikelaen ikka, mitte kodulaen või liising? :D 1,8 % muu laenutoote puhul tundub ulme. Edit: mul pole, kurat, autoliising ka nii vähe. :shock:

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Heikik kirjutas:
Vapsik kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Oleks vaja SonyEricsson C901-le uut displayd, oskab keegi öelda kust otsida. Äkki on kuskil kohalik Ericssonide "surnuaed"?
Ebay-d ja aliexpressi tean ise ka.

c901.jpg
Tõstan veelkord üles koos pildiga. Äkki kellelgi vedeleb terve ekraaniga isend kusagil.

K750i oma ei lähe sinna? Silma järgi võiks suht sama suurusklassi tellised olla. Kui sobib, siis ehk leiaks kuskilt kolikambrist üles.

Tööosa neil paljudel ilmselt sama aga pealmine klaas on kahjuks mudelispetsiifiline. Ja C901-l need koos.

Kasutaja avatar

martin727
Postitusi: 91
Liitunud: 11 Jaan 2015, 18:13
Tsikkel: Hayabusa
Asukoht: Rautalampi
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas martin727 »

Küsiks laagrite kohta. Kas All Balls või Tourmax? Hinnavahe pea kahekordne. Aga kuidas on kvaliteediga? Jutt käib esihargi laagritest.

ÄmSee Raatalampi- "TULUKEE MUKKAA, EE MENE AIKANNO HUKKAA"
...mitte nagu need tänapäeva noored, kelle ainuke musklitrenn on arvutihiire liigutamine ja pakk paberit printerisse tõsta tekitab juba eluaegse seljavigastuse...
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Villem »

martin727 kirjutas:

Küsiks laagrite kohta. Kas All Balls või Tourmax? Hinnavahe pea kahekordne. Aga kuidas on kvaliteediga? Jutt käib esihargi laagritest.

Viimasest pole küll kuulnud, kuid AllBalls'i toodang ei ole just kõige kvaliteetsem ja vastupidavam.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma nüüd jätkan sedasama küsimust, kui rattalaagreid saan osta õiges mõõdus mõnelt kohalikult laagrimüüjalt, siis kas lenksulaagritega ei võiks sama keiss olla? Et kui tean mõõtusid või lähen laager näpus kohale? Või on need nii erilised laagrid, et peab mingit brändi otsima?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma olen seni lihtsalt mõõtu teades firma(de)sse vajunud ja reeglina ka õige laagriga välja jalutanud. Läbi tsiklijuppidefirma tellides oleks hinnad kosmilised, parim hitt oli ca 200 krooni tellitav laager versus Laagrikeskuse vms 8-kroonine sama asi. Kokkuhoid on ostujõud :)

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas tuman »

Kas keegi oskab mind juhatada, kustkohast võiksin saada -06 Z750S-le tagumised ketipinguti plekid või kuidas iganes neid kutsutakse. Mingil tundmatul põhjusel olid need eelmise omaniku poolt suurte seibidega vahetatud ja riivab silma.

Manused
Untitled.png

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Kui lenksulaagrite vahetamiseks läheb, soovitan kuullaagrid vahetada koonusrull laagrite vastu.

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Villem »

Piipz kirjutas:

Ma nüüd jätkan sedasama küsimust, kui rattalaagreid saan osta õiges mõõdus mõnelt kohalikult laagrimüüjalt, siis kas lenksulaagritega ei võiks sama keiss olla? Et kui tean mõõtusid või lähen laager näpus kohale? Või on need nii erilised laagrid, et peab mingit brändi otsima?

Enamusel on standard mõõtu laagrid ja peaks võtma siis ikkagi rulliga koonuse, mitte kuuliga. Mõnel on seal spets tihendid ja neid laagripoest ei saa. Ehk siis jah, igati odavam ja mõistlikum on laagripoest osta, kui just ei ole vaja ka tihendeid juurde. Näiteks gixxefil oli all mingi eriline tihend ning alumise laagri sisesaale oli selle jaoks spets kraega, küll aga mõõtudelt standard.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mul viimati Streetmotos käis küll asi nii nagu peab, ehk standardlaagrid ja -simmerid tulid laagripoe hindadega ja "imelikud" telliti Honda originaalid "motopoe" hindadega. Eraldi oma pea vaevamine ja mitme poe vahel jooksmine pointless. Ilmselgelt on muidugi abiks, kui laagrid enne päevavalgele tirida ja mõõdud pealt maha lugeda, aga usun et see pole hädavajalik.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Objektiseerimisest...

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kõiketeadjad, miks nemad lappide peale istuma on pandud? Kas sealmaal tampaxeid/ tenaladysid ei tunta siis või?
https://www.biker.ee/img/daily/166.jpg

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Eriti Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Et higised kintsud läikiva sadula peale jälgi ei jätaks.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


reimps

Re: Eriti Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kraabivad tutikarvadega vaha tuhmiks.

Suletud

Mine “Ajaviiteks...”