Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Kas kellegil on nimekirja populaarseimatest välismaa (Saksamaa jne) netilehtedest. Kust leiab mootorrattaid??




davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kas Bandit 1250ABS'il vajutades esipidurit rakendub ka tagumine? Või vastupidi? Sõber teispool Alpe ja tagumised klotsid otsa saanud, küsis kas võib ainult esi pidurit kasutades edasi sõita.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

davidsoniharald kirjutas:

Kas Bandit 1250ABS'il vajutades esipidurit rakendub ka tagumine? Või vastupidi? Sõber teispool Alpe ja tagumised klotsid otsa saanud, küsis kas võib ainult esi pidurit kasutades edasi sõita.

Ei rakendu, see ees-taga-koos (kombineeritud) pidurisüsteem on puhtalt Hondade pärusmaa ja isegi nemad lõpetasid ära. Ütlesid, et ABS on tänaseks piisavalt hea. Saab sõita küll. Aga piduriklotsid võiks ikka uued osta, need ei maksa niiplaju, et jamada ning nende vahetusega peaks hakkama saama iga täiskasvanud kahe vasaku käega isik.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

davidsoniharald kirjutas:

Kas Bandit 1250ABS'il vajutades esipidurit rakendub ka tagumine? Või vastupidi? Sõber teispool Alpe ja tagumised klotsid otsa saanud, küsis kas võib ainult esi pidurit kasutades edasi sõita.

Jätku sõber mägedes tagapidur rahule.Pidurdus efekt sihtkoht väike aga kulumist ja kuumust küllaga.Mootorist ja edubremsest peaks piisama.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Kustkohast saaks osta endurokale kleebisest numbrimärgi ? Olen näinud paljudel, et on tagaporika külge kleebitud lihtsalt reg nr

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Black »

Suvalisest kleepsufirmast, aga ei tohi tegelikult kasutada.


kren01
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Okt 2013, 22:28
Tsikkel: DT125R

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kren01 »

Kust kohast saaks mõistliku hinnaga Dellorto VHSA32le sobiva tühikäigu kruvi? Midagi sellist
http://www.ebay.co.uk/itm/Rotax-Max-Gen ... 4d1a124a52

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loff »

Aga palun, siit saab kõike dellortodele
http://www.dellorto.co.uk/

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

kren01
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Okt 2013, 22:28
Tsikkel: DT125R

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kren01 »

Loff kirjutas:

Aga palun, siit saab kõike dellortodele
http://www.dellorto.co.uk/

Saab tõesti, kuid peale postitasu lisandumist pole sealt ühe kruvikese tellimine enam eriti mõistlik.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kuidas on võimalik sellist dokumetideta ratast müüa? Pännu pandud ja siis lihtlabaselt kuulutus netti?
http://www.mototehnika.ee/used/1826562

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

mx77 kirjutas:

Kuidas on võimalik sellist dokumetideta ratast müüa? Pännu pandud ja siis lihtlabaselt kuulutus netti?
http://www.mototehnika.ee/used/1826562

Oleks siis tegu rinka masina, või krossikaga. Neid lihtsam müüa. Selle ratta puhul aga 100% kindel, et varsti soovib politsei taga juttu ajada. :wack:
Kuigi ise ei ostaks kunagi ilma paberiteta.

Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 301
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sadness »

Otsin 2013 vahendaja kaudu ühelt Muhumaa mehelt tsikli. Müügileping on olemas lausa 2012. aasta kuupäevaga, sest omanik andis vahendajale masina üle varem ja see ootas müüki aastakese. Pass on ka minu käes. Seadus ütleb, et andmete muutumisel tuleb nende ametlikku muutmist taotleda viie tööpäeva jooksul. Aga mul jäi see ratas seisma ja kuna ma sellega ei sõitnud, ei rutanud ma seda ka oma nimele regama (andke nüüd pähe :) ). Avalike andmete päring näitab, et "sõiduk kantakse registrisse peale tehnoülevaatuse läbimist ja kindlustuslepingu sõlmimist". Aint et kuda see vormistamine peaks nüüd käima? Ehk siis: mitteomanikuna kuid valdajana ma ei saa ju minna kindlustust ja TÜVi tegema? Ja sisuliselt on ta siiamaani rikkis ehk TÜVi ei läbi ka. Ei tahaks hakata Muhumaa mehele kah pinda käima... On kellelgi mingit sarnast lugu olnud? Ehk: kuidas üldse müüakse masinaid, mis aastateks seisma jäänud ja registrist maas?

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Miks Te arvate, et keegi on tõesti nii rumal ja paneb varastatud ratta avalikult müüki (togi)
põhjuseid võib hulgi olla, et dokke pole.

ÜV ja kindlustuse tegemiseks ei pea olema mingi omanik!
Lihtsalt lähed ratta ja teh passiga ÜV punkti ning saad korras rattale ülevaatuse.
Sama lugu kindlustusega.- toksid aga arvutis numbreid/tähti sisse ja köhi pappi!
Peaasi, et ei ole mingeid muid piiranguid kuskil üleval.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas 426f »

omaniku isikukoodi oli ka vaja

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Mart »

Omaniku isikukoodi ei ole vaja, kui kindlustus tema nimele ei tee

56271134
Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Mart »

On tegelikult mitu varianti, kuidas neid asju teha, aga need ei ole päris seaduslikud. Kui leiad äkki selle muhumaa mehe aadressi või tel nr võtad ühendust ja ehk on teil mõlemal ka id kaardid. Ja olekski asi lahendatud.

56271134
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

kaimex kirjutas:
mx77 kirjutas:

Kuidas on võimalik sellist dokumetideta ratast müüa? Pännu pandud ja siis lihtlabaselt kuulutus netti?
http://www.mototehnika.ee/used/1826562

Oleks siis tegu rinka masina, või krossikaga. Neid lihtsam müüa. Selle ratta puhul aga 100% kindel, et varsti soovib politsei taga juttu ajada. :wack:
Kuigi ise ei ostaks kunagi ilma paberiteta.

Ilma paberiteta võib osta küll kui oled VIN-i müüja käest saanud,teed päringu ja kui keegi taga ei otsi siis korras ju(iseasi kas mäng väärib küünlaid).Muidugi kui VIN-i ei öelda siis asi kahtlane.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas zombi »

franz125 kirjutas:
kaimex kirjutas:
mx77 kirjutas:

Kuidas on võimalik sellist dokumetideta ratast müüa? Pännu pandud ja siis lihtlabaselt kuulutus netti?
http://www.mototehnika.ee/used/1826562

Oleks siis tegu rinka masina, või krossikaga. Neid lihtsam müüa. Selle ratta puhul aga 100% kindel, et varsti soovib politsei taga juttu ajada. :wack:
Kuigi ise ei ostaks kunagi ilma paberiteta.

Ilma paberiteta võib osta küll kui oled VIN-i müüja käest saanud,teed päringu ja kui keegi taga ei otsi siis korras ju(iseasi kas mäng väärib küünlaid).Muidugi kui VIN-i ei öelda siis asi kahtlane.

isegi kui VIN'i järgi tabamust ei tule, (iseasi, kust ja kui põhjalikult Sa päringut teha saad/kavatsed,) siis registreerimisel saad ikkagi sellist vett ja vilet näha, et parem maksa x summa rohkem et saada paberitega pill ning saad probleeme ning närvikulu vähem.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Black »

Sadness kirjutas:

Otsin 2013 vahendaja kaudu ühelt Muhumaa mehelt tsikli. Müügileping on olemas lausa 2012. aasta kuupäevaga, sest omanik andis vahendajale masina üle varem ja see ootas müüki aastakese. Pass on ka minu käes. Seadus ütleb, et andmete muutumisel tuleb nende ametlikku muutmist taotleda viie tööpäeva jooksul. Aga mul jäi see ratas seisma ja kuna ma sellega ei sõitnud, ei rutanud ma seda ka oma nimele regama (andke nüüd pähe :) ). Avalike andmete päring näitab, et "sõiduk kantakse registrisse peale tehnoülevaatuse läbimist ja kindlustuslepingu sõlmimist". Aint et kuda see vormistamine peaks nüüd käima? Ehk siis: mitteomanikuna kuid valdajana ma ei saa ju minna kindlustust ja TÜVi tegema? Ja sisuliselt on ta siiamaani rikkis ehk TÜVi ei läbi ka. Ei tahaks hakata Muhumaa mehele kah pinda käima... On kellelgi mingit sarnast lugu olnud? Ehk: kuidas üldse müüakse masinaid, mis aastateks seisma jäänud ja registrist maas?

Pärast müügilepingu allkirjastamist oled sa juba omanik. Sa oled lihtsalt kohustatud 5 tööpäeva jooksul registris ka muudatuse teha laskma. Samas ei ole sellel lepingul mingit tähtaega, nii et kui sa liikluses ei osale, võid vabalt ka 10a pärast registrisse minna. Hetkel võib olla olukord, kus eelmine omanik on registrisse teada andnud, et asi on müüdud ja sa saad ÜV teha alles siis, kui oled käinud seda registris enda nimele vormistamas. Samas, kui sul selle vastu enam huvi pole ja edasi müüa soovid, siis võid vabalt järgmise inimesega ostu-müügilepingu teha ja talle siis mõlemad lepingud kaasa anda. Register näeb siis, et on mitu korda edasi müüdud ja pole mingit probleemi uuele omanikule vormistada.

Kasutaja avatar

renx
Postitusi: 176
Liitunud: 25 Mai 2012, 19:48
Tsikkel: Husaberg
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas renx »

Kunagi oli siin foorumis teema, kus arutati tsikli värvust passis. Mäletan et mingi aastani märgiti värvus plastiku järgi, siis muutus raami järgi või vastupidi.
Endal on 91 aasta masin ja värvus plastikute järgi pandud ja ülevaatusel mitu korda vingutud selle üle. Oskab keegi täpsemalt öelda?

XT600->XT660Z Tenere->KTM 690->Beta 250RR->Husaberg TE250->DR650->XT660R
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Mul 90 ja näiteks raami järgi.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krt, pole mu meelest küll vähemalt 15 aastat seda teemat olnud. Mul oli 2000-ndendate alguses Planeta ja dokkides oli ilusti must nagu raami värv tal oligi. Kõik muu oli punane nagu Planetal ikka..
Kogu aeg on ikka raami värvi järgi käinud. Täpsemat õigusakti ei vinni otsida.

Kuigi mu praegune ratas on juba ostmisest saati valede dokkidega - kirjas, et raam must, tegelikult pole kunagi olnudki must, vaid hõbedane. Plastikud olid ka puna-valged, pole aimugi, mille järgi see "must" sinna dokkidesse sattus. Nüüd on plastikud hoopis teist värvi niikuinii, aga ega see kirjapandud raami värv lõppkiirust vähenda :)

Poh, ülevaatus alles järgmine aasta, aga sealgi pole mul konkreetselt värvi üle kunagi vinguma hakatud. Ennegi valed värvid kirjas olnud, peaasi, et VIN klapib..

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kui enda 1987 väljalaskeaastaga tsikli 2012 sügisel ostsin, pandi värvus raami järgi ja kommenteeriti, et nii on ette nähtud, kuna paagi ja porilauad võid iga kell teist värvi osade vastu vahetada. Loogika missugune, :mrgreen: aga lõpuks on mul savi. Peaasi, et sõidab. Ülevaatusel on ka alati poolkäpakil raami värvust muude asjade alt vahitud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

pühak kirjutas:

Kui enda 1987 väljalaskeaastaga tsikli 2012 sügisel ostsin, pandi värvus raami järgi ja kommenteeriti, et nii on ette nähtud, kuna paagi ja porilauad võid iga kell teist värvi osade vastu vahetada. Loogika missugune, :mrgreen: aga lõpuks on mul savi. Peaasi, et sõidab. Ülevaatusel on ka alati poolkäpakil raami värvust muude asjade alt vahitud.

Loogika on väga lihtne - passi läheb kirja see värvus, millise tüki küljes on VIN kood. Tsiklil on selleks tavaliselt raam.
Et eluga kaasas käija on Maanteeamet nüüd tihtipeale tsikli passi kirjutatud lisaks raami värvile ka sõna "mitmevärviline".

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

reimps kirjutas:
Spoiler

Krt, pole mu meelest küll vähemalt 15 aastat seda teemat olnud. Mul oli 2000-ndendate alguses Planeta ja dokkides oli ilusti must nagu raami värv tal oligi. Kõik muu oli punane nagu Planetal ikka..
Kogu aeg on ikka raami värvi järgi käinud. Täpsemat õigusakti ei vinni otsida.

Kuigi mu praegune ratas on juba ostmisest saati valede dokkidega - kirjas, et raam must, tegelikult pole kunagi olnudki must, vaid hõbedane. Plastikud olid ka puna-valged, pole aimugi, mille järgi see "must" sinna dokkidesse sattus. Nüüd on plastikud hoopis teist värvi niikuinii, aga ega see kirjapandud raami värv lõppkiirust vähenda :)

Spoiler

Poh, ülevaatus alles järgmine aasta, aga sealgi pole mul konkreetselt värvi üle kunagi vinguma hakatud. Ennegi valed värvid kirjas olnud, peaasi, et VIN klapib..

Tõenäoliselt polnud ametnikukene teist värvi tsikliraami näinud, kui must ja mingist x hetkest alates kirjutas ülevaatuse aktid juba kinnisilmi valmis.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas cossie »

ei tea kelle suva järgi neid värve pannakse, meil on oma pundis 2 identset ratast, ühel on passis hall ja teisel sinine :wack: (rattad ise on sellised, pilt lambikas guuglist)
Pilt

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Madris »

Mul on raam must ja plastikud mustad. Eelmine aasta tahtsin plastikud üle värvida. Helistasin nii igaksjuhuks arki, et uurida, kumb siis on, kas raami värv või plastikute värv. Sealt sain vastuseks, et kui plastikud on mustad ja tahan need üle värvida, siis pean reg passi vahetuse tegema ja nö uue värvi sinna laskma panna. Veel väideti, et raami värv ei koti. Seega värvisin mustaks (õnneks olin kahe vahel ka ja teine valik oleksi must olnud). Samas, kui järgmist värskendust teen, siis lähtun raami värvusest (must) ja ilma passi muutmata lasen plastikud selliseks nagu tuju tuleb.

Tundub, et neil see loogika seal päris hästi ei toimi. Aga võibolla sõltub see ka isiku pädevusest, kelle käest küsida.

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas rannamees »

cossie kirjutas:

ei tea kelle suva järgi neid värve pannakse, meil on oma pundis 2 identset ratast, ühel on passis hall ja teisel sinine :wack: (rattad ise on sellised, pilt lambikas guuglist)
Pilt

Mul täpselt samasugune ja passis kere värv hõbedane :bsmile:

Pilt
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Muidu mu enda kahel rattal, mis on olnud, on mõlemal mitmevärviline märge passis juures ...

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

No nah siis seda kere/raami värvi üldse vaja kirjutada on, kui niikuinii on "mitmevärviline"? :wack:

Suletud

Mine “Ajaviiteks...”