Piipzu fotokoolitus vol 1

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Piipzu fotokoolitus vol 1

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Koolitused on teisipäeviti ja reedeti kell 17.00 - 19.30

Nimekiri:

  1. Sirly
  2. Krista (Häbelik)
  3. Airis (häbeliku pinginaaber)
  4. S.S.D.D.
  5. Tarmo

Esimene tund on teisipäeval, 29.juuni 2010 kell 17.00
Teine tund on reedel, 2 juuli 2010 kell 17.00
Kolmas tund on esmaspäeval, 5 juuli 2010 kell 17.00
Fotoretk on 10 või 11 juuli, asukoht lahtine, kuid mitte väga kaugel Tallinnast
Viies ja viimane tund on 13 juuli 2010, kell 17.00

Asukoht http://www.streetmoto.ee koolitusklass - Pärnu mnt 388

Maksumus - 500 eeki per nägu (kokku), maksta võib koolituse lõpus.

Piipz kirjutas:

a) Esimene osa - algteadmised

  1. Tund – kaamera seaded. Kaamera kaasavõtmine soovituslik, kuid mitte kohustuslik. Digipeegel soovituslik, kuid mitte kohustuslik.
  2. RAW ja JPG.
  3. Digi ja/või film. Miks? Mustvalge ja värviline.
  4. Mis on ava/säriaeg/teravussügavus/histogramm
  5. Kaasavõetud piltide vaatamine ja hindamine (igaüks võtab kaasa 3 endaarust parimat pilti, ükskõik millest ja ükskõik millal tehtud) mälupulk või paberfoto
  6. väikesed pildiülesanded järgmiseks korraks

b) teine osa – valgus ja teravustamine

0.1 Esimese osa jätk - Teravussügavuse (DOF) kalkulaator, kuidas seda kasutada. Lisaks veel hüperfokaalvahemik.

  1. välklamp, halogeenlamp, päevavalguslamp, päike, pilved, küünlavalgus jne. Millal ja miks.
    1.1 Hallkaart (18% grey card), mis see on ja kuidas seda kasutada.
  2. Peegeldid, vihmavarjud, mis need on, kus neid kasutada saab, miks neid kasutama peaks.
  3. teravustamine – automaat- ja manuaalseaded.
  4. Portreefotod, mida pildistada, mida vaadata nende juures, et paremini õnnestuks.
  5. kaasavõetud piltide vaatamine, arutlemine
  6. väikesed pildiülesanded järgmiseks korraks

c) kolmas osa – kompositsioon, varustus.

  1. kolmandiku reegel, taust ja esiplaan, katsetused. Kuigi teemat on vähe, siis arutlemist on kindlasti piisavalt.
  2. hoonete pildistamise näpunäiteid
  3. Makrofotod
  4. Millist varustust oleks algajal vaja, millist varustust võiks edasijõudnud omada. Fotokad/objektiivid/mälukaardilugejad/statiivid jne.
  5. kaasaveõetud piltide vaatamine, arutlemine

e) neljas osa – fotoretk... toimumisaeg lahtine, kuid kellaaeg pigem varahommikul või hilisõhtul väljaarvatud lausvihmaga. Samas, seda võib siduda mõne motoüritusega, mis küll piiraks varustuse kaasavõtmist.

f) viies ja viimane osa – tarkvara
1. (Photoshop, DxO, PTLens, Neat Image, Noise Ninja jne). Põhirõhk Photoshopil ja algtasemel. Shutterstock ja Istockphoto.
2. fotoretke piltide vaatamine, igaüks võtab 3 oma parimat pilti kaasa (mälupulgal või CD-ll) arutlemine

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas sepp »

huvi olemas :),,,, eriti tahaks õppida aktikate tegemist,Sul ikka modellid olemas? ;P

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kõike variante võib ju kaaluda :)
Ning miks mitte, tuua natüürmortide asemel näiteks tsiklid pildile.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

lynxitar
Postitusi: 173
Liitunud: 26 Jaan 2005, 20:13
Tsikkel: Honda VT600C Shadow
Asukoht: Tartu

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas lynxitar »

Ma oleks küll huvitet aga pigem tehnika kasutamise poole pealt. Tundub et ma ei kasuta oma aparaadi võimalustest isegi mitte 1/25ndikku ära. Noh on olemas manual aga vaata kui koguaeg ei kasuta neid võimalusi ja ükskord on vaja siis ei mäleta ju enam :lol:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

lynxitar kirjutas:

Ma oleks küll huvitet aga pigem tehnika kasutamise poole pealt.

See oligi nagu pigem asja mõte. Hea foto ei ole kaameras kinni, kuid selleks peab ikkagi kaamerat tundma. Ning siis mõned põhireeglid. Ülejäänu on kõik ikkagi andes, mida mõnel rohkem, mõnel vähem.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

korben
Postitusi: 328
Liitunud: 04 Dets 2006, 15:37
Asukoht: Tallinn

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas korben »

Päris pull idee..augustis väike alpid-dolomiidid tripp plaanis, kerge fotokoolitus oleks abiks küll :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

eriti hea oleks, kui leiduks mingi soodne pleiss, kuhu mahuks veidi rahvast, kus saaks ise kohvi keeta ning kus oleks ka võimalus näiteks projektori kasutamiseks.

üks osa on kindlalt plaanis teha retke stiilis ja miks mitte, telkidega, sest vastupidiselt arvamusele, et "päike paistab, lähme pilti tegema", tulevad ikkagi kõige paremad pildid varahommikul ja hilisõhtul, just siis, kui keegi enam kaamerat klõpsutada ei viitsi.

ahjaa, mis puutub kaamerasse, siis see ei pea olema tegelikult peegelkaamera.
väiksemad seebikad ajavad ka asja ära. plussiks on muidugi manual-rezhiim, kuid põhimõtted jäävad samaks isegi moblaga pildistades

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas miu »

Mina oleksin ka huvitatud, kui toimumiskoht oleks pigem Lõuna-Eestis vms. Et siis tehke linnas sepast need aktikad ära ja pärast tulge lõuna poole retkele :roll:

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

No see fotoretke osa võiks vabalt ka lõuna-eestis toimuda.
Kuid koolitus iseenesest on ikkagi rohkem klassi-teema koos märkmepaberiga.
Aga muidu pole paha mõte, Miu :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

lynxitar
Postitusi: 173
Liitunud: 26 Jaan 2005, 20:13
Tsikkel: Honda VT600C Shadow
Asukoht: Tartu

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas lynxitar »

Ja kui asi päris kursuseni välja ei lähe siis personaaltundi olen nõus ikka võtma.


ryhkija
Postitusi: 56
Liitunud: 12 Juul 2008, 09:34
Tsikkel: TMS, Shadow -> GS500E
Asukoht: Kurepalu

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas ryhkija »

Kui Tartu kesklinn sobib, leian sobiva ruumi koos esitlustehnikaga. Ühistöötlemisega võib keeruline olla, sest meil kogu võrk ja arvutiklass MAC-põhine.

5122698; Tark ei torma
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas mmz »

Igati positiivne. Ise soovitan pöörata eelkõige rõhku tehnika õigele kasutamisele kuna see on pildistamise juures üks olulisemaid aspekte. Hea kompositsioon ja ideed tulevad juba ise enda tehtud pilte hiljem kriitilise pilguga läbi vaadates. Iga kord leiad mingeid pisikesi detaile, mis võiks olla teistmoodi ja iga järgneva pildi tegemisega oskad neid juba eelnevalt aina enam tähele panna ning ennetada.

Digipiltide puhul võiks rääkida ka piltide hilisemast töötlusest, värvidest jms. Pealtnäha korraliku töötluse tagajärjel võib väga palju pildi infost kaduma minna. Peab teadma, et mida ja kust kruttida, et tulemus väga hea oleks. Hiljem kahte töödeldud pilti võrreldes ei pruugi eelnevalt väga hästi töödeldud pilt enam sugugui nii ilus paista.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Jutt ikkagi Tallinnast. Mul kodus pisipere ja mitte mingi valemiga ei saaks ma käia selle tarbeks lühikese aja jooksul mitu korda Tartus :$
Aga siin muidu üks koht susiseb.

MMZ räägib asja - fototöötlusel on ka sellel kursusel oma osa, vähemalt algseaded :) Tasuta ja tasulise tarkvara soovitused, automaatika jms. No paar tundi vast läheb see järeltöötlus. Aga põhirõhk oleks ikkagi muudel asjadel.

Ühesõnaga teema on praegu selline, panen kindlalt paika, et kui 2 nädala jooksul asja ei saa või on liiga vähe huvilisi, siis selline grupiviisiline värk jääb ära. Aga nagu Lynxitar rääkis, erakoolituse teema on tegelikult koguaeg olemas olnud :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kaoz
Postitusi: 139
Liitunud: 14 Mai 2009, 13:50
Tsikkel: BMW R850R
Asukoht: Tallinn

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas kaoz »

Minu poolt samuti olemas huvi ja ka peegelkaamera. Kuid seni on kõik koolitused must mööda läinud, kuna ka hinnatundlikus on olemas ...

Olevik: BMW R850R
Minevik: Suzuki GSF1100F
Minu esimene: Suzuki Freewind
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas VWman »

Mul on ka peegel.
Aga mina tunneks pigem huvi päris algajate koolitusest .. krt kaua ma automaat seadega pildistan :P

KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Hind saab olema selline et see oleks mulle kasulik, loomulikult :) Kuid kindlasti oluliselt odavam, kui teised.
Juba sellepärast, et mul pole kogemust nii palju ning minult vast ei saa nii palju oodata, kui seda mõnel ametlikult registreeritud koolitusel.
Kuid ma ei tahaks uskuda, et mul midagi rääkida pole, või et meil klassiruumis midagi koos teha pole.
Lisaraha üritame me kõik teenida ja minu ratas nutab uue PowerCommanderi järele :D (see on veel earldi teema, kuid hetkel valgust kartev).

Siin privas ka juba isikutega rääkinud ja olen juba ka tehnilisi soovitusi saanud, seega mainiks ära enda "karjääri".

Kuni ütleme 2000 aastani sai fotondusega tegeletud halli-massi stiilis ehk siis autorezhiimi nupp peale ja tuld. Kasutan seda võtet siiani, kui jutt käib mingitest motomatkadest või suurematest läbudest.
Siis hakkasin huvituma kaameratest, millel saab ka ise funktsioone muuta. Kuid ega seegi kohe mind koolitustele ei viinud, üritasin algul ikka ise endale asju õpetada. Asi lõppes sellega, et kuskil 4 aastat tagasi käisin kahel erineval Eestis asuval fotokoolitusel, ostsin (ja ostan siiani) kirjandust ja lasin endale selgeks teha, et kõik see, mis ma ise omaarust õigesti tegin, polnud tegelikult üldse õige ja sain teada, mida kõike mu kaamera tegelikult veel oskab. Ning et kui palju parem on ikkagi Manuaalrezhiim automaadist. Ning et automaatrezhiim pole üldse tegelikult nii lihtne, eriti, kui mingit kindlat tulemust ootad. Mul vist isegi kuskil kapis need tunnistused alles.

Ja siis teiseks peaks mul see aasta lõppema veel kolmaski kursus, mis on natuke põhjalikum - http://www.nyip.com - The Complete Course of Professional Photography, mis on küll sama asi, mida ma juba õppinud olen, kuid nii puust ja punaseks, et enam puisemaks ja punasemaks minna ei saa. Kordamine on tarkuse ema :) Tänu nendele koolitustele ja muidu raamatupoodidele on mul piisavalt materjali, et koostada ise mingi väike plaan.

Mis puutub veel erasõnumite kaudu tulnud infot, siis ma ei eelda, et kõik, kes peaksid olema kursusest huvitatud, on minu jaoks "lihtsad" tegelased. Pigem vastupidi, ma oleks üliõnnelik, kui inimesed teeksid minust endast oluliselt paremaid pilte. Sest minnes algusesse tagasi, tehnikal on tegelikult kõige väiksem osa ilusa pildi juures. Kui pea võtab, siis tee kasvõi moblaga pulitzeri väärilisi pilte. Ning ma üritan lihtsalt juhtnöörid kätte anda. Pilte teete teie, mitte mina :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Möku »

Küll sa Piipz oled ikka üks mitme küljega mees: küll "remondid autot, lapsi koju tood..." nagu üks vana hea Kukerpillide laululugu kohe meelde tuli. Et kui siis sinu juurde fotokoolitusele tulla siis peaks omale kahesilindrilise pilli ka ostma, et sa saaksid karpad ää sünkida ja siis sa saaks samal ajal kohe Nõmme ratturitele lubatud grilli ka kiiresti ära küpsetada :bsmile:

Aga täitsa võiks proovida seda pilditegemise teemat arendada. Muidu alati paanika kui lapsed on aparaadil selle ümmarguse nupu "auto" pealt ära keeranud. :wack:

Neemel muidu ju ka õppeklass maapinna läheduses täitsa olemas, kuhu tsikliga lausa sisse saab sõita. Ja kõik teavad kohta. Ma oma töö juurde ei julgeks kutsuda - mida ülemus pärast arvab, kui teada saab et ma tsikliga sõidan ja mis seltskonnas liigun :oops:

Usinus-Kasinus-Cosinus
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Väike garantii ka - ma ei küsi mingit raha ette.
Ja tagantjärgi ka mitte, kui ei meeldinud.
Mingi summa ma varsti siiski välja mõtlen ja siia ka kirjutan, kui asjaks läheb.

Tõsi ta on - tähelepanek, et mu album.piipz.com lehelt ei ole midagi märkimisväärset leida, seda ma mainisin tegelt ka esimeses postituses. Aga siin tuleb mängu ka see, et ma riputan suht kõike üles, mida ma teen, nagu rohkem reportaazhi asja, kuivõrd stuudiofotode ja looduses madistamise asju. Ja mõnikord lihtsalt ei viitsi leiutada, korralikku pilti tuleb mõnikord mitmeid tunde jahtida. Või päevi.

Kui meeldis ja ütled, et ei meeldinud, siis see on oma südametunnistuse värk :)
Mina tahan lihtsalt oma kama sheerida ja endale uut powercommanderit osta ja ei häbene seda ka öelda :)

ainult ruumide jaoks pean ma vist midagi maksma aga see on juba mu oma teema. ma ei riski nende rentimisega kui ma rahvast kokku ei saa, anyway.

Veel üks asi - koolitus peaks olema võimalikult interaktiivne. Selline asi ei huvita mind ning vaevalt ka teidki, kus ma üksi ainult püsti seisan ja seletan ja keegi midagi ei küsi. Mul on arvutikoolitustega sellised kogemused juba olemas - ei taha :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas mella »

Piipz, sa andsid hea mõtte. Ma hakkan krossikoolitusi läbi viima :twisted:

Mul on seismas üks Canon EOS 1D mark 2 koos pikkade torude, välkude ja muu sellisega. Kes selle masinaga suudab pilti teha, teeb ka seebikaga ;)
(ma ei räägi endast siin üldse :P )

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mella kirjutas:

Piipz, sa andsid hea mõtte. Ma hakkan krossikoolitusi läbi viima :twisted:

Einoh siia pole kurja smailit vajagi, usun, et sellest saaks vägagi asja :bsmile:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kaoz
Postitusi: 139
Liitunud: 14 Mai 2009, 13:50
Tsikkel: BMW R850R
Asukoht: Tallinn

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas kaoz »

Igatahes väga teretulnud algatus. Ma loodan, et olen käpp. Aga ärgem seda üritust päris keset suve tehkem, kuna siis on juba niigi liiga palju plaane ;)
... ja automaatprograam sobib tõesti ainult lihtsate rahvaürituste pildistamiseks!

Minu katsetused on siit näha http://p2nta.blogspot.com/

Ühelgi koolitusel pole käinud, kuigi soovi on! Seega jään pikisilmi täpsemat infot ootama.

Olevik: BMW R850R
Minevik: Suzuki GSF1100F
Minu esimene: Suzuki Freewind
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ise näen kokku kuskil 6 - 7 kokkusaamist, paar tundi per kogunemine.
Sinna vahele veel üks fotoretk. Ning toimub suvel ikka, koolitustöö käiks nädala sees ja õhtuti, nii, et ei segaks väga üritusi. Fotomatka saab seostada ka motomatkaga, tsikliinimesed me siin enamuses ju oleme.

Kui mõned mäletavad eelmise aasta Peipsi kogunemist, siis seal oleks saanud hommikul ikka suht killer pilte , uduse õhu ja kõrge metsaga.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Tarmo
Postitusi: 148
Liitunud: 17 Veebr 2004, 21:37
Tsikkel: BMW R1100GS 2000
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Tarmo »

Oleks huvitatud küll.
http://www.nyip.com on endal lõpetatud juba 2004. :-)
Aga digitöötluse osa siis ei pakutud.

Minu katsetusi on näha siin http://tarmo.smugmug.com/Art/Tailand/75 ... 7918_Z6Qfg

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Väga hea :) Tundub, et saan isegi siit veel juurde õppida :bsmile:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Äännn »

Oleks huvitet ju küll, aga koht/aeg ei lähe mitte...paha on manuaaliga ise pusserdada ja tulemusega rahulolematu olla. Kompa värki arvan tundvat, valgust-varju ka, aga ei oska oma tehnika kaudu enamasti teadmisi rakendada. Ma jään mqs-ile lootma, et ta teeb mulle suvel minu juures kiirkursuse, mis mulle ülihästi meelde jääb :)

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Vale linn, muidu võtaks ka osa:)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Raiki kirjutas:

Vale linn, muidu võtaks ka osa:)

Linn on õige, sa elad vales kohas (togi) :ner:

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas bitter »

Mul ka huvi olemas. Kui veel kuludokumendi ka väljastad, oleks eriti lahe.

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Kes tahab saada fotokoolitust?

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

sepp kirjutas:

huvi olemas :),,,, eriti tahaks õppida aktikate tegemist,Sul ikka modellid olemas? ;P

Võta siit aktipildiõppust :D Tartus 2 korda kuus ja suhtkoht olematu raha eest.

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Kes tahab saada fotokoolitust? (küsitlus)

Lugemata postitus Postitas kris. »

Piipz, krt, ma kadestan su ettevõtlikkust. Oled üks nendest kellel seda üle ääre ajab :bsmile: .

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Suletud

Mine “Ajaviiteks...”