Metsloomad sõiduteel

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Teema algataja
kr0om
Postitusi: 205
Liitunud: 24 Apr 2006, 16:58

Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas kr0om »

See teema võiks kuuluda õnnetused mootorratastega rubriiki kuid alati ei lõppe kokkupõrge loomaga ilmtingimata õnnetusega. Oleks hea kuulda kuivõrd sagedasti juhtub metsloomade ettejookse ja kuidas juht käitus ning kuidas olukord lahenes. Siit saaks ühtkomateist kõrvataha panna. Kindlasti pole tarvis youtube linke laiast maailmast siia kleepida vaid ikka kodumaist materjali. Samuti pole tarvis asju ette kujutada vaid ikka originaalne juhtum + lahendus.

Endal siis käesoleval hooajal ( 7000 km ) üks kassi ettejooks ja üks kajakas mootorisse. Kass jooksis ette Ida-virumaal pühajõe silla lähedal. Tuli risti üle tee ja ilmus vaatevälja 25 meetri pealt. Kiirust oli 100 ja jõudsin gaasi lahti lasta, pidurit teadlikult ei pannud ega põiganud kõrvale ja sangast hoidsin kõvasti kinni ja otse ilma vingerdamata üle. Ratas veeres kassist üle mitte ei paisanud teda eemale. Tsikli täismass oli hetkel ca 400 kilo ja ei tekkinud probleeme teel püsimisega.

Kajakad soojendasid end asfaldil Jõgeva-Põltsamaa vahel Kaave silla juures. Sõitsin 100 km/h parve sisse ja üks kajakas lendas küljepealt mootorisse täpselt vastu õhupuhastaja kopsikut, põrkas sealt ülesse mulle sülle, sittus mu tagile paraja pläraka ja kadus. Kõik käis nii kiiresti et ei jõudnud kuidagi reageerida. Mäo bensukas pesin tagi puhtaks ja sellega asi lõppes.

Viimati muutis kr0om, 30 Aug 2009, 16:07, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Magimees »

Enda nö. roadkilli nimistusse on paari jalakäija kõrval sattunud kaks kassi ja üks rebane. Ratas kaalub kõigest 90- kilogrammi, seega ükski loom surma ei oleks tohtinud saada( üldjuhul tegid paar tiiru esirattaga kaasa ja siis lendasid saltoga ratta alt minema ). Lugesin kuskilt algaja mootoratturi infosedelilt, et kui kass või väikene koer teele jookseb, siis soovitatakse otse üle sõita. Huvitav, kui loomasõbralik see on, kuid peamine on, et sa ise ellu jääks.

Magi

Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc
Kasutaja avatar

real
Postitusi: 199
Liitunud: 05 Juun 2005, 22:08
Tsikkel: Yamaha XJ900, VStrom 650
Asukoht: Võrumaa, Värska

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas real »

Loomasõbrad ja looduskaitsjad arvavad, et peaasi, et loom ellu jääks :)

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Käisime siis vennaga sõitmas mõni aeg tagasi. Asula sai läbi ja hakkasime kiirendama. Selline 100-110 sees ja sõitsime kõrvuti. Mina paremal ja tema vasakul pärisuuna vööndis. Järsku nägin silmanurgast selline väike ( üks 40cm kõrgune) kitsetall jooksis minu eest läbi, otse vennale ette. Mina jõudsin korraks pidurile vajutada, vend ei jõudnud midagi teha. Kits tegi mitu tiiru ja maandus vastasuuna vööndi teepervel. Jäime siis seisma ja sõitsime tagasi. Kits veidi hingeldas ja heitis hinge. Tegime talle pai ja proovisime need viimased sekundid meeldivaks teha talle. Hiljem vaatasime, et tagumine osa oli ikka päris sodi, jalgevahe oli lõhki ja luu paistis jalast. Hiljem tegime siis vajalikud toimingud ja sai väike grill tehtud. Vend rääkis veel, et vaevu vaevu tundis seda pauku esiratta pihta ning õnneks ka mingit ohtlikku olukorda ei tekkinud.
Lastest oli veidi kahju, kes tulid kasvatajaga ja sõitsid terve rühmaga mööda.
Sai veel võllanalja visatud, et Bambi sai surma

Igaksjuhuks kirjutan siis, et minu ratas oli Gsx-r 600 ja vennal Zx6-r


e-thug

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas e-thug »

oh jah, tundub, et neid on tartu maanteel on väga palju kuna eile sai sõidetud ning lugesin kokku nii 13-14 laipa, õhtul jooksis veel üks kits suht kaugelt mööda kuid õnneks ei jäänud ootama tee keskele vms.

Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Hanno »

mul ükspäev õnnestus ühe sõidu jooksul kolm lindu esiratta vahelt läbi lasta. Mingid väikesed, pääsukeselaadsed. Kõik erinevates kohtades, mitte korraga. Oli niiske ilm ja lendlesid madalal tee kohal. Suuremaid loomi pole õnneks trahvanud...

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Selle hooaja jooksul õnnestunud tabada üht orava ja tuvi...ning ma ei sõida puuotsas :mrgreen:

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

Schizo
Postitusi: 486
Liitunud: 11 Veebr 2009, 23:36
Tsikkel: Kawa 636, Ktm 250sx
Asukoht: Rapla/Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Schizo »

Alles hiljuti sõitsime vennaga ka asulavälisel teel. Mina ees, vend järgi. Mingi hetk lendas linnuparv risti üle tee, napilt oleks ühe maha niitnud, kuid sain pea alla. Jõudsin vaevalt muiata, kui järgmine parv tuli ja sealt juba niitsin ühe linnu maha. Ise eriti midagi ei tundnud. Vend hiljem rääkis, kuidas ta taga naerda sai esimese parve peale ja et siis uus parv ja nägi lindu kukerpallitades võssa lendamast.

Teine juhtum on eelmisest aastast. Sai õhtulpimeduses ringi sõidetud ja seekord kahekesi ühe tsikliga. Mingisugune hetk jooksis jänes teele ette. Ega ka midagi eriti ei teinud, proovisin ratast sirgena hoida ja püsti püsida. Aga ülesõit jänesest kulges vägagi sujuvalt. Keerasin veel otsa ringi ja läksime vaatama, kas ei jäänudki alla. Aga jah, jänes sealt edasi ei hüpanud.

Autoga olen siiski 3 kitse ja mõne väiksema uluki mahakandmisele sõitnud ning on väga mitu napikat olnud.

Turvalist liiklemist! :bsmile:

Never ride faster than your Angel can fly!

canyondrift
Postitusi: 72
Liitunud: 23 Mär 2008, 16:03
Asukoht: Antsla

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas canyondrift »

Autoga endalgi värske autojuhina juba kogemus olemas. Nimelt sõit Tallinna poole, Raplas oli sild kinni ja ümbersõit oli pikale aetud kuskile külavaheteedele, seal rahulikult sõites umbes 80km/h hüppas kuskilt keset põldu pisikese võsa tagant ette kitsepoeg, vahe autost ja kitsest oli heal juhul 20m, midagi teha ei saanud, pidurid põhja ja üritasin kuidagi ära põigata, aga ikka sain parema poolega laksu ära. Kits tegi paar kukerpalli ja pani siis ilmselt murtud luuga edasi. Autol kõik terve kui välja arvata numbrimärk mis natuke muljuda sai ja kitsekarvadest trofee rebis.

Teinegi juhus oli teist korda Tallinna poole sõites, keset teed hommikul kuskil 6 paiku oli kits keset teed ja jõllitas näkku, pidasin igaksjuhuks kinni, et äkki tuleb kedagi veel.

Teel näinud see suvi päris palju laipu, enimlevinud olid kassid, siilid ja juhtus silma ka üks pooleks koer.

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Sõitsin paar aastat tagasi naabrinaise koerast kogemata yle. Kargas mulle teele ette. Yritas mind rynnata. Paras värdjas koer oli kah. Kiirust oli õnneks vähe, u 15km/h. Koer käis kenasti esimese rata alt läbi ja pani vehkat :mrgreen:

Kasutaja avatar

Aquilaman
Postitusi: 320
Liitunud: 24 Okt 2006, 19:12
Tsikkel: Yamaha XVS 1300CU
Asukoht: Tabasalu

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Aquilaman »

Mingi kuu aega tagasi jooksis rebane natuke enne Väänat esiratta alla. Mõtlesin hetkeliselt samuti, et mis juhtub. Aga reaalselt ei saa ju midagi eriti juhtuda kui ratas on suuremat sorti ja ise tõmblema ei hakka. Nii oligi, tundsin ainult kerget nõksatust.
Loodan muidugi, et samalaadseid kohtumisi enam ei tuleks ja suurematest loomadest rääkimata.

Star Riders Estonia
SREU #0321
Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Vidget kirjutas:

Selle hooaja jooksul õnnestunud tabada üht orava ja tuvi...ning ma ei sõida puuotsas :mrgreen:

Sama siin,sai oravast üle lastud.Esimene reaktsioon oli pidureid tõmmata,aga peast käis läbi eelmise aasta laks ja tõmbasin hoopis ennast pingesse,kramplikult jalgadega paagi külge ja üle ma temast olin.Jäin seisma ja matsin orava maha.Tunda polnud mitte midagi.Ehmatus ainult,kuidas nii kiire jooksuga elukas suutis täpselt ratta alla ennast sättida.Kiiruseks mingi 100-110 km/h.


a501322914

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas a501322914 »

Suvilasse sõites panin 100ga üle kellegi laiba. Selline kassisuurune asi oli. Ei saanud õieti arugi, väike põnts käis lihtsalt. Aga jah asi oli enne mind juba surnud nii et ei tea kas läheb ikka arvesse :D


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas harimal »

kr0om kirjutas:

Kajakad soojendasid end asfaldil Jõgeva-Põltsamaa vahel Kaave silla juures. Sõitsin 100 km/h parve sisse ja üks kajakas lendas küljepealt mootorisse täpselt vastu õhupuhastaja kopsikut, põrkas sealt ülesse mulle sülle, sittus mu tagile paraja pläraka ja kadus. Kõik käis nii kiiresti et ei jõudnud kuidagi reageerida. Mäo bensukas pesin tagi puhtaks ja sellega asi lõppes.

Sry, aga vägisi tuli see silme ette :D

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897

motopall

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas motopall »

Õnnestus ka see aasta metssea karjale öösel sisse põrutada Dominatoriga, nii et tsikkel tegi paar saltot.Kiiruseks kuskil 70 km h. Tsikli sain püsti ja peale väikest pusimist veel 25 km tagasi sõita. Tulemuseks: paagimõlk, pidurilink koos voolikuga ja muud nipet näpet. Endal: jalaluu ja kaks ribi. Hullemast päästis korralik bike kiiver. Siga või sead, kes minema panid sittusid riided ja tsikli ka täis. Adrekas oli nii üleval, et siiani imestan kuidas oli võimalik veel tagasi sõita. Tänu notsudele tuli Pokerrun kaasa sõita kipsis jalaga ning peale tünnisaunas leotamist ja ohtrat saunatamist ei jäänud kipsist ka suurt midagi järgi. Suht õnnelikult lõppenud õnnetus (crash)


Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Üks aasta oli sedaviisi, et va Bambi üritas hooga tsiklile otsa joosta. Ajasin jala viimasel hetkel nii pikalt ette kui sain ja illinunnu peletis sai saapaga kolksu vastu pead, keeras otsa ringi ja pani plagama. Koeranässidele pole seni pihta saanud, kuigi üritanud olen korduvalt.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600

masuurikas

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas masuurikas »

kunagi jooksis pimedal ajal ja kruusateel priske jänes tsikli ette. kuna kahekesi rattal, siis olid igasugu äkkvõtted lahtisel kruusal välistatud ja tuli jänesest otse üle sõita.käis mõlema ratta alt läbi ja oli kohe kutu. tsikliks oli IZ-56.

Kasutaja avatar

canis lupus
Postitusi: 105
Liitunud: 03 Aug 2006, 14:45
Tsikkel: Super Blackbird, Minsk 125*2
Asukoht: Brüssel

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas canis lupus »

Aastaid tagasi soitsin Voshodiga kulavahel kuskil 50 km/h ja vaatasin, et miski krants tahab ette joosta, kuid siis jai nagu seisma - ei hakkanud hoogu maha laskma ja soitsin edasi kui joudsin tema juurde siis huppas otse ette ja soitsin ta'st keskelt molema rattaga ule - koer kohe kutu, voshod hakkas hirmsasti lappama kuid jain onneks pusti. Koera panin tee korval oleva kuuse alla, et tulen jargmine paev matan maha, kuid omanik(vana joodik) oli hommikuks kaineks saanud ja oma kangeks tommanud krantsi kohaliku vetarsti juurde viinud et akki saab korda.

Teine lugu juhtus paar aastad tagasi kui onupoeg soitis R1 kassist keskelt ule kiirusega 90++++, tsiklile ei andnud tundagi kuid kass oli keskelt pooleks nagu samurai filmides.

BLACKBIRD
CBR 600 F
TZR 125
JAWA
VOSHOD
MINI
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

canis lupus kirjutas:

onupoeg soitis R1 kassist keskelt ule kiirusega 90++++, tsiklile ei andnud tundagi kuid kass oli keskelt pooleks nagu samurai filmides.

On juhtund ka, et on tulnud tagarattal kassist üle sõita, aga ju siis tagaratas nii hästi ei lõika, kass oli ühes tükis.

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

real
Postitusi: 199
Liitunud: 05 Juun 2005, 22:08
Tsikkel: Yamaha XJ900, VStrom 650
Asukoht: Võrumaa, Värska

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas real »

Minul õnnestus hiljuti vareseparvest läbi sõites üks vares peegli pihta saada. Peegel paigast ära, vares sirakil teel. Käis väike kolks ainult.


kana

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas kana »

Tallinnas Keemia tänaval on keskel koht, kus mingi punt tuvisid iga ilmaga keset tänavat patseerib ja sugugi eest ära lennata ei taha. Mingi päev oli keegi ühe lapikuks sõitnud, ju eeldas, et nad lendavad eest ära, aga need seal ei taha eriti eest ära lennata.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Piipz »

see ei olnud lapik tuvi, see oli Plötu. esimesed Plötud ilmusid nähtavale seoses esimeste autodega. neil on vaja pidevalt teed ületada, kuid kardavad autosid ja ei otsi lähikontakte inimestega, seega nad tõmbavad ennast väga maadligi, lükates demonstratiivselt paar soolikat välja, et keegi ei tahakski kontakti nendega. ja nii nad siis vaikselt hiilivad üle tee - keegi ei sega neid.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Primo »

Piipz kirjutas:

see ei olnud lapik tuvi, see oli Plötu. esimesed Plötud ilmusid nähtavale seoses esimeste autodega. neil on vaja pidevalt teed ületada, kuid kardavad autosid ja ei otsi lähikontakte inimestega, seega nad tõmbavad ennast väga maadligi, lükates demonstratiivselt paar soolikat välja, et keegi ei tahakski kontakti nendega. ja nii nad siis vaikselt hiilivad üle tee - keegi ei sega neid.

Valus zooloog oled ju (lol)

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

munaz
Postitusi: 200
Liitunud: 16 Veebr 2007, 14:43
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas munaz »

Ma olen korra kassist üle sõitnud 50km/h. Sihuke pisike nunnu kassipoeg koos vennaga jooksis üle tee, üks pääses napilt eest läbi, teine sattus täpselt tagumise ratta alla. Jäi keset teed pikali, ainult saba liikus veel. Läksin ligi ja tõstsin ta tee pealt ära, siis meenus kassipojal, et tal 8 elu veel alles - üpris kiirelt toibus ja jooksis minema.

Mitu korda on õnnestunud ka peaga pääsukeselaadseid linde tabada. Ühega neist sain ikka päris korraliku matsu 100km/h pealt vastu lõuga.. Ma ei sooviks ühelegi avatud lõuaosaga kiivrikandjale sellist matsu (endal õnneks kinnine, siiski).

Õhtuti sõites võtan ikka kiiruse metsloomade pärast tooni võrra madalamaks.

Ohutut liiklemist!

Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas miu »

Piipz kirjutas:

see ei olnud lapik tuvi, see oli Plötu. esimesed Plötud ilmusid nähtavale seoses esimeste autodega. neil on vaja pidevalt teed ületada, kuid kardavad autosid ja ei otsi lähikontakte inimestega, seega nad tõmbavad ennast väga maadligi, lükates demonstratiivselt paar soolikat välja, et keegi ei tahakski kontakti nendega. ja nii nad siis vaikselt hiilivad üle tee - keegi ei sega neid.

Plötud on sellised? :wack:
Pilt

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Pool tundi tagasi sõitsin Viti ja Muraste vahel Tallinnast -> Keila-Joa poole.

Enem Viti risti sõitsin auto taga nägin eespool ühte autot ohutuledega, võtsin hoo kergelt maha. Mõtlesin, et kas politsei peatanud kellegi või midagi. Esimene auto jäi nii umbes 50 m kaugusele juba suht hea pikivahe, jõudsime lähemale sellele autole järsku tuli vastu üks auto kes tõmbas kohe teeäärde ja pani ohutuled tööle.

Uurisin mis toimub, et arusaada miks kõik hoo maha võtavad või seisma jäävad. Ei vaadanud enda ette, vaid vaatasin üldiselt mis toimub kui järsku sõitsin metssea laipade vahelt läbi.

Vedas mul täpselt niipalju, et sõitsin vasaku omasuunavööndi rajal. Esimene laip oli parema raja parema autoratta peal, ning teine vastas suuna sisemise raja osa peal. Laibad olid suureks üllatuseks, sest ma vaatasin mis üldiselt toimub, mitte seda mis täpselt mu ees on.

Oleks seale otsa sõitnud oleks kohe kindlasti pikali olnud. Eriti pirukad nad ei olnud kui selline et pool sõidurada kinni panna ikka andsid välja. Tundusid noored olevat.

Neiu oli peal, siiski panin talle täisvarustuse selga. Oleks sisse sõitnud oleks nendest olnud ikka väga abi. Olen sõitnud seda teed mitmeid kordi, ning kella 18.30 aeg sai sealt ka tüdrukute õhtu neidudega läbi kulgetud.

Kui keegi näeb kuskil metslooma laipa teel siis palun tõmmake ta teeäärde.

Poleks seal need autod mu ees olnud oleksin küllap praegu juba traumapunktis või haiglas. Üle nendest pirukatest tsikliga poleks sõitnud, kas ülenipli või siis esiratta oleks emb kumb poolde ära lükanud ja siis õlaga vastu maad lennanud.

SILMAD LAHTI JA OHUTUT LIIKLEMIST!!!!


Alberts

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Alberts »

Whitebalance kirjutas:

Kui keegi näeb kuskil metslooma laipa teel siis palun tõmmake ta teeäärde.

SILMAD LAHTI JA OHUTUT LIIKLEMIST!!!!

:bsmile: Paigaldasin kevadel autosse, spetsiaalselt sellisteks teisaldamisteks, kindad laibastunud metsloomade tarbeks. Kahjuks on tulnud ka kasutada. Eile umbes samal ajal oli nt. Tallinn-Pärnu mnt-l ennem Kernut (lõuna poolt tulles) samuti üks ilmselt metssiga miljoniks sõidetud. Imekombel õnnestus vahelt läbi laveerida.


pezz
Postitusi: 173
Liitunud: 23 Sept 2008, 21:49
Tsikkel: CRF1000L
Asukoht: Tartu

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas pezz »

Sigadel on tõesti sügishooaeg alanud, sest õnnestus neid samuti eelmise reede hilisõhtul kohata. Jäin tsikliga hilja peale ja Valgast Tambre-Vilaski teed välja sõites on mitu km täiesti sirget metsateed, kus päeval hea kiirendada, aga kuna öine aeg ja mets kohe tee kõrval, siis lasin 70kmh kandis. Tasus ära, sest pisut enne sirge ja metsa lõppu ning põldude algust lippasidki suur siga väiksema pojaga kümnekonna meetri kauguselt nina eest läbi. Pidurdasin hoo ruttu maha, sest neid on tavaliselt rohkem, aga seekord õnneks mitte. Võttis kõhust päris jahedaks, kui ilma ühtegi silmahelgatust märkamata tumedad tüübid järsku eest läbi kimavad.

Kõige rohkem on Lõuna-Eestis aga kährikulaipu. Ei mäletagi, et neid kunagi nii palju oleks teedel ja tee ääres olnud.

Kasutaja avatar

müristaja
Postitusi: 384
Liitunud: 21 Jaan 2009, 04:06
Tsikkel: Tuned & modded Tuono
Asukoht: Tallinn

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas müristaja »

Mina sain Suitsupääsukesega tsikli radikasse, jahutusribid kõverad ja endal elu sees :bsmile:

Drop a gear and disappear...
Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Metsloomad sõiduteel

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

müristaja kirjutas:

Mina sain Suitsupääsukesega tsikli radikasse, jahutusribid kõverad ja endal elu sees :bsmile:

Mul sama siin aga oli terve parv neid. Ei olnud küll suitsupääsukesed aga terve ratas oli s#tta ja sulepuru täis. Tagasiteel peatusin selles kohas ja 4-5 sulelist olid asfaldi peal.. Hea oli et toonekured polnud :twisted:

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”