rattaga juhtunud huumor:)

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ht99
Postitusi: 681
Liitunud: 26 Apr 2007, 10:51
Asukoht: Tartu

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas ht99 »

poison kirjutas:

heh...aga nüüd öelge, kas keegi on seda stopp-nuppu kasutanud ka reeglipäraselt - nt avarii korral, mootorit välja lülitanud?

Mm, koguaeg jätan tsikli nupust seisma... :D
Aga ükskord juhtus metsas nii, et käisin lompi külili, ning käivitamiseks tõmbasin toore peale, ja siis mõtlesin et mis kamm on, et üldse pöördesse ei lähe, üldse kuidagi väga nüri sõita janii, ja siis üksmoment avastasin et "choke" oli täitsa lahti tõmmatud. :wack:

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

poison kirjutas:

heh...aga nüüd öelge, kas keegi on seda stopp-nuppu kasutanud ka reeglipäraselt - nt avarii korral, mootorit välja lülitanud?

Pean tunnistama, et olen küll see, kes seda nuppu sihipäraselt kasutab. Nupust seismajätmine tavaoludes on üks lollimaid kombeid, sest kõik tarbijad jäävad ju toite alla. Normaalselt ikka võtmest seisma ja peale külili viskamist nupust, sest siis on võtmeni ulatumine probleemne. Kui oled ikka korduvalt "maotanud" siis harjub sisse see nupuvajutus :-)

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas korke »

Ojaaa :roll: Ma olen palju harjutanud :mrgreen:

poison kirjutas:

heh...aga nüüd öelge, kas keegi on seda stopp-nuppu kasutanud ka reeglipäraselt - nt avarii korral, mootorit välja lülitanud?

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Mul tuli üks kaugetest aegadest pärit võrrilugu meelde :)

Isa on mul tubli mees, ehitas võsukestele maja ja puha, oli teine aia ka ümber krundi vedanud. Mingil põhjusel venis aga värava ehitus, niiet väravaaugu võõrastele sulgemiseks pani tubli mees igal õhtul varuga jäätud võrgujupi augutäiteks ette.
Tubli mees kinnitas selle kenasti aiaposti külge, et kurikael lihtsa vaevaga kartulit võtma ei tuleks:D

Külas oli meil motoriseeritud seltskond muljetavaldav ja aiast vooris sisse-välja palju tehnikat, nii oli päevavalgel väravaauk avatud, et ei peaks niigi vaevaga kogutud hoogu maha pidurdama.

Majapidamine asub päris jõekäärus, seega külavaheteelt kodu poole keerates ja mäest alla veeredes küündis võrri kiirus tubli 50-60 km/h, mis künklikul maastikul nii mõnigi kord tagumiku aluse päris kergeks tõstis:D

Küll aga hallil ja pimedal ajal, kui esitulena põlev seasilm ka palju valgust ei näidanud ning ühel kenal õhtul taas hooga koju kimasin, oli isa - see tubli mees, kõikvõimalike pättide peletamiseks kenasti aiaaugu sulgenud. Arvates siis, et ma kodus olen või mingil muul põhjusel

Tavaliselt oli see küll minu ülesanne, sest sisse-välja sebisin mina ja mu paljud kamraadid, aga seekord oli tubli mees oma tubliduses mulle abikäe ulatanud ja töö minu eest ära teinud.

Tubliks pidasin ma tegu muidugi selle hetkeni, kuni võrkaed u. kolme meetri kauguselt paistma hakkas (olin ju arvestanud, et aiaauk lahti nagu tavaliselt). Mõistagi ei saa muru/heina jne. kattega pinnasel 60 km/h lendavat raketti :twisted: enam pidama ja nii ma ennast võrku mässtiult nagu kärbes ämblikuvõrgust leidsin.

Valus oli nii mõnestki kohast, aga elutähtsad organid töötasid. Võrgust välja, bensiinist lekkiv säärekas püsti ja longates tuppa. Edaspidi olin koju rallides pisut ettevaatlikum (crash)

Üks teine lugu tuli ka meelde, kuidas me Jussiga naaberkülla õlle järgi sõitsime, aga sellest räägin teine kord:D

Kes mett teeb, see mett sööb!

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

poison kirjutas:

heh...aga nüüd öelge, kas keegi on seda stopp-nuppu kasutanud ka reeglipäraselt - nt avarii korral, mootorit välja lülitanud?

Endurokal ei keeranud ma nädala jooksul kordagi võtit. Lihtsam oli pöidlaga pauk vasta suurt punast nuppu panna kui pool tiiru võtit keerata ja selle kätte saamiseks seda alla suruda ja veerand lisatiiru teha.
Sõber ratast käima ei saanud: "süüde sees, bensukraan lahti, no t*** mis värk on..." :D


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Ei noh, seda'nt küll, aga miks ei või starter ja suretus ikkagi olla sama nupu all, nagu vanal Kawakal? Iial ei juhtu, et "ei saa käima, sest suretusnupp oli all". Ja suretada saab ikkagi ühe vajutusega, kui vajadus peaks tekkima.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Läksin Iž Jupiteri ostma tuttava käest. Ootasin kuni õue tuleb, nii kaua otsisin tsiklit garaazist ja õuest. Mõtlesin, et mis jama on ja kus see on. Pärast pidin selle lumehangest välja kaevama. 1,5 tundi läks, et sealt kätte saada. Hark oli ka maa sisse vajunud ja ära jäätund.

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

ants01 kirjutas:

Lugu juhtus Koplis, miski kuu aega tagasi.

Jäin parklasse seisma, et üks mob.kõne teha, juurde astus miski 70a vene tädike, kes mind takseeris ja siis küsis:" Tõ rocker, Da?"
Ei osanud selle peale mingit seisukohta võtta ja kehitasin õlgu. Mutike veeris siis ratta margi ära ja teatas:"Yamaha, haroshaja mashina!"
Nõustusin sellega.

edu

Sellega seoses tuli meelde väga vahva seik samuti ühe vanema venerahvusest taksojuhiga. Nimelt ratas oli motodepoos ning pidin järgi minema. Nimelt panin kogu kostüümi siis selga, kombe, kaitsmed, kiiver ühesõnaga täisvärk ning istusin taksosse. Juht siis põrnitseb sõiduajal pidevalt ning lõpuks julgeks samuti küsida, et "Tõ rocker? Pittu minek?" Ai kurja kus sai naerdud ...

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

kolekoer

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kolekoer »

salukas kirjutas:

Aega tagasi kulgesin kruusateel, mille mõlemal pool sügavad kraavid. Kuna kerge häda nõudis peatumist, parkisin tsikli tee paremasse äärde. Tee kallaku tõttu jäi jalal olev ratas püstisesse asendisse.
Paus tehtud, aeg rattale istuda. Viskasin parema jala üle, lükkasin vasakuga vähe hoogu, et saaks rattalt jala alt ent mis juhtus - vajusin koos tsikliga mataki kraavi :D Parkisin liiga kraavi äärde ja peale istudes oleksin pidanud parema jala rattale lähemale sättima. Niisiis lõppeski minu peale istumine kraavis, ratas süles ning mõlemil papud taeva poole.. :D
Andis alles ratast püsti punnitada..

Veits sama teema. Sellel ajal, kui eksisteerisid veel kolhoosid, pakuti suvel vanematele koolipoistele kraaviäärte niitmise tööd. Naabripoisiga koos sai siis asi ette võetud. Temal Jawa, mina seljakott, sõitsime siis hommikul objektile. Omaette teema muidugi see, et minul 2 vikatit õlapeal :lol: Objektiks tollel hetkel suht suur magistraalkraav. Vast mingi paar meetrit lai ja suht järsud perved. Jõuame siis ilusti objektile. Mina ronin rattalt koos oma vikatitega maha ja hakkan kiivrit peast kakkuma. Samal hetkel, kui mul just täpselt kiivri lõug silmade ees oli ( kõige magusamast pildist jäin ilma), kuulen õõõõnnnnn... ja siis suur veeplädin. Lõpuks kiivrilõua silmade eest ära sain, siis vaatan, et kutt koos Jawaga kraavis. Peanupp koos kiivriga, üks jalag ja tsikli rattad paistavad veest. Pidin naerust surema, aga tükk tegu oli, et naabripoiss koos tsikliga mudast kätte saada. Tema mõte oli ka, et kuna pinnas pehme ju, siis hargile seisma panna ei saa. Et ajab perve peale, toetab laibaka vastu ja ongi ok, aga tasakaal läks tiba käest. Hea ratas oli. Kakkusime mudast välja ja isegi käima läks :)


krew
Postitusi: 142
Liitunud: 24 Juun 2009, 18:35
Tsikkel: yamaha dt 125 RN

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas krew »

Mul ka ikka päris mitu korda nii olnud et tsiklil suretusnupu peale unustanud ja siis jebid ennast oimetuks et käima saada ja lõpuks teed suure vastuse et nupp peal. :D
Oli selline juhus ka, et sugulasega esituld näppides ja juhtme kontakte lahti ühendades tegime ühe juhtme katki aga sai ära parandatud ja peale seda mingiaeg yamu powervalve süteem paneb segast et kiirus ei lähe üle 60 ja teeb väga imelikku häält, oli tsikkel jumala laiali lammutatud ja asja ikka ei saanud kui ükskord täiesti juhuslikult tegin peatuse ja niisama vaatasin tsiklit ja nägin et see juhe lahti ja kui tagasi kinni kruttisin oli kõik timm. Milline peavalu oli sellest. :twisted:

Kasutaja avatar

OGGY
Postitusi: 36
Liitunud: 29 Aug 2008, 19:59
Asukoht: Tartu

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas OGGY »

Ei tea kas tegu loodusseadusega või mingid muud kurjad jõud mängus aga peaaegu iga kord kui tasakaal kuskil kraavipervel või mäenõlval hakkab käest minema lõpetad ikka allpool liiva täis kiivriga ja sussid üles poole aga mitte viisakalt vastu mäenõlva. (crash)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas yeekim »

justcraizy kirjutas:
ants01 kirjutas:

Lugu juhtus Koplis, miski kuu aega tagasi.

Jäin parklasse seisma, et üks mob.kõne teha, juurde astus miski 70a vene tädike, kes mind takseeris ja siis küsis:" Tõ rocker, Da?"
Ei osanud selle peale mingit seisukohta võtta ja kehitasin õlgu. Mutike veeris siis ratta margi ära ja teatas:"Yamaha, haroshaja mashina!"
Nõustusin sellega.

edu

Sellega seoses tuli meelde väga vahva seik samuti ühe vanema venerahvusest taksojuhiga. Nimelt ratas oli motodepoos ning pidin järgi minema. Nimelt panin kogu kostüümi siis selga, kombe, kaitsmed, kiiver ühesõnaga täisvärk ning istusin taksosse. Juht siis põrnitseb sõiduajal pidevalt ning lõpuks julgeks samuti küsida, et "Tõ rocker? Pittu minek?" Ai kurja kus sai naerdud ...

Sa oleksid pidanud ütlema, et :"Mina olengi STIG!"
:D

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Kord tõmbasin Jawa jalalt maha, et sõitu minna. Aga sedakorda jalg liiga ligidal. Tuli mulle tagarattaga varba peale, jalga kätte ei saanud, tasakaal läks ära ja mauhti koos rattaga külili. Õnneks küll jäin seekord mina peale...

Isal sama rattaga maal aga järgmine lugu. Rattaga heinamaal, võtmed kukkusid ratta kõrvale maha, no ja kadunud, mis kadunud. Lõpuks tõi labida ja olidki maa sees, otse hiireauku kukkunud.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

Teek
Postitusi: 113
Liitunud: 17 Aug 2009, 11:00
Tsikkel: KawaZ;busak9;Duc
Asukoht: Tallinn

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Teek »

Mul kord selline piinlik lugu parklas, et istusin ratta otsas ja oli vaja kiiver korra ära panna (tavaliselt panen ma rihma kinni ja ümber peegli), aga seekord mõtlesin et rihm kinni ja ümber rutska. Sebisin seal ratta otsas ei mäletagi enam mida ma ajasin, kui äkki kuulen - kiiver lendas maha. Paha lugu küll, liigun rattaga nii pool meetrit kiivri suunas ning hakkasin ratta seljast ühe käega kiivri järele upitama. Näpu otsaga juba puudutasin, aga kiiver ümmargune rsk ja kippus eest ära veerema kui äkki koos rattaga kiivril seljas. Päris mõnus idioot oli olla, pealtnägijad vaatasid jahmunult ning ei saanud aru, kuidas on võimalik ratast niimoodi külili panna.

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

kah mõned algaja naljad siis.
Esimene - suretusnupp põhiline, kesklinnas tuli mu juurde siis keegi naisrattur ja näitas, et näe, siin on nupp - see punane - et kui tahad käima saada siis pane ON asendisse. Üldse ei olnud selline tunne, et vaju häbi pärast maa alla.
Järgmine laks - ilus suvine päev, läksin sadamasse, et paadiga tiirule minna. Mootor hakkas lahe peal kütust lekkima ja jäime siis paadiga pimeda peale. Visiir oli 100% must, mis päeval sai ette pandud ja õhtul hakkas vihma sadama - tulemuseks see, et sõitsin mööda pirita teed mingi 20 km/h linnapoole ja kadriorus oleks peaaegu ära eksind, krt isegi bike juhtrauda ei olnud näha. Aga ära sai sõidetud.
Kolmas - järgmine päev pärast jaanipäeva - hiiumaalt siis tagasi mandrile tulek. Olin hommikul vist esimesi linnukesi, kes pesast välja lendas ja hakkas halli taeva taustal kodupoole lendama. Sörts enne sadamat kadalipp eesti finest meestest ja naistest, kes küll käsivad sul pilti näidata ja küll mingit pulka imeda ja kui sa jorised sis pistavad su mingisse puuri teistele näitamiseks. Aga mina, peale väikse ebameeldiva intsidendi seal nende inimeste vahel, hakkasin vastu turtsuma, kui näitasin lubasid ja mind ei usutud, et see ikka mina olen. Läksin juba täiega õhku täis, krt, nagu mida, kamooon, kunagi pole niimoodi nagu nusserdama hakatud, mis siis nüüd - ausalt ei usu v? Siis lõpuks naisterahvas selgitas, et :"noormees, teil küll ilusad silmad aga ülejäänud kiivri alt ei saa väga aru, kes seal on!" - :nono: :wack: :wack: :wack: Teised olid joond õhtu läbi aga mul oli vist pohmakas - igaljuhul järjekordselt täiega maaalla vajumise tunne oli.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Mul pidevalt see teema,et sõbrad ja küla nässid tulevad ligi ja küsivad mitme KUUPSENTIMEETRINE on ja ma juba harjund ütlema 250cm3. Ükskord siis rääkisime tuttavaga juttu ja kaugelt juba üks näss jälle hiilis. Jõudis siis lähedale ja siis hakkas vanduma " Kuradi raisk, see peaks ikka rebima küll! " ja siis küsis minult mitme TAKTILINE on, ma automaatselt vastasin kohe 250cm3. Nässil olid suured silmad ees " Kakssadaviiskend TAKTI?!?!?!?!? ", siis alles jagasin ära, et ta küsis takte mitte kuupsentimeetreid.

Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Antik »

OGGY kirjutas:

Ei tea kas tegu loodusseadusega või mingid muud kurjad jõud mängus aga peaaegu iga kord kui tasakaal kuskil kraavipervel või mäenõlval hakkab käest minema lõpetad ikka allpool liiva täis kiivriga ja sussid üles poole aga mitte viisakalt vastu mäenõlva. (crash)

Pakuks välja kaks selgitust asjale: esiteks, kui hakkaksid kalduma nõlva poole, saad ju jala maha panna ja ennast toetada, seega ei fikseeri sa seda kui reaalset kukkumisohtu (ilmselt selliseid olukordi esineb rohkem, kui kraavi upakile käimist) :)

teiseks on ka üks variant, nagu ka takistusest mööda põikamine kriisiolukorras... et tihti peale kipud sõitma sinna, kuhu pilk vaatab, ehk kui pingsalt jälgid takistust, on suht kindel et sõidad sellele otsa või üle (kriisi olukorras), kui aga vaataks sellest mööda, oleks ka suurem tõenäolsus takistust vältida

need teooriad ei pruugi küll paika pidada, aga selline väike mõttekäik peast läbi käis :)

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Vaat osadel tsiklitel on silku peal kirjas et 125 cm³. Ühel tsiklil oli seal lisaks veel silindri kood. Koos moodustasid numbrid umbes sellise pildi: 3MB00|24 cm³

Politsei sõnul oli see mitte 124, vaid 24 ja arvatavasti ameerika ühikutes (ehk siis in³), aga kõrvale jäeti fakt, et cm³ arvu lõpus tähendab kuupsentimeetrit ja 24 in³ võrduks juba 393.289 cm³.
(lol)

Kasutaja avatar

mofomofo
Postitusi: 139
Liitunud: 30 Juun 2008, 11:47

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas mofomofo »

extinction kirjutas:

Vaat osadel tsiklitel on silku peal kirjas et 125 cm³. Ühel tsiklil oli seal lisaks veel silindri kood. Koos moodustasid numbrid umbes sellise pildi: 3MB00|24 cm³

Politsei sõnul oli see mitte 124, vaid 24 ja arvatavasti ameerika ühikutes (ehk siis in³), aga kõrvale jäeti fakt, et cm³ arvu lõpus tähendab kuupsentimeetrit ja 24 in³ võrduks juba 393.289 cm³.
(lol)

Pilt


Jawarider

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Jawarider »

kord kui sain esimese rolleri( turist 200cm) :bsmile: siduri tross läks katki ja ei ulatanud tagasi hoovani, uut polnud hetkel võtta niisiiis vahetasin tolle esi piduri hoovaga kohad :wack: ja tegin veidi eba normaalset sõitu, ja siis isa küsis et anna sõita, enne kui peale istus ütlesin (ma selgelt mäletan et ütlesin) et sidur on valel pool ja mis juhtus- loogiline et 20 meetri pärast üritas vajutada sidurit(pidurit) ja hopsti üle kraavi. tagant järgi on alati hea meenutada, Vana on siiamaani (4 aastat ) ´´pahane´´ :bsmile: :mrgreen: (crash)

Muidu pool aastat hiljem oli mul jawa 638 ja oli vaja arsti jurde minna ja vot vihma sajab ämbrist , ja ei kujuta ette kuidas tuli pähe et lähen jawaga, sõitsin polikliniku ette, läksin arsti juurde, uuris puuris bla bla...
ja järsku küsimus, sa tulid mootorrattaga??
´´ee jah, kust teate´´
sa haised bensiini järgi... (damn nagu nii hea tunne oli :wack: )
kui veel kord näen sind rattaga sõitmas kutsun politsei . (ja takka 5 minutit moraali mootorratta ohtlikusest.) (w)

põhi koolis kui sõitsin sama rattaga ringi , vabal ajal(tundide ajal) koolis oli siuke jutt käimas et - Kui Borissi pole koolis, siis tal on bensiini.( polnud harvad juhused kui sõitsin keset päeva rattaga kooli ees linna vahel,

start>/stop nupu värgid on tüüpilised,

ah ja kui isa polnud kodus ajasin enda jawa majja, 4 trepist( betoon paneelid) üless ja koridorist kööki(heade eesmärkidega muidugi :wack: et võtta maha õhu filter ja panna laua Cd makk sinna vahele-Ja teate mis mahtus sisse ja töötas) (lol) ja tegin ka pilte läpakaga, ometi mingi kuude pärast kui olid need pildid avastatud, oli küll hea olla :mrgreen:

Ma eei kahetse midagi!(või siis kõike)


lehhluur
Postitusi: 95
Liitunud: 24 Juun 2007, 23:24
Tsikkel: Aprilia SXV550;AP MX125;Virago
Asukoht: Pärnu

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas lehhluur »

Teek kirjutas:

Mul kord selline piinlik lugu parklas, et istusin ratta otsas ja oli vaja kiiver korra ära panna (tavaliselt panen ma rihma kinni ja ümber peegli), aga seekord mõtlesin et rihm kinni ja ümber rutska. Sebisin seal ratta otsas ei mäletagi enam mida ma ajasin, kui äkki kuulen - kiiver lendas maha. Paha lugu küll, liigun rattaga nii pool meetrit kiivri suunas ning hakkasin ratta seljast ühe käega kiivri järele upitama. Näpu otsaga juba puudutasin, aga kiiver ümmargune rsk ja kippus eest ära veerema kui äkki koos rattaga kiivril seljas. Päris mõnus idioot oli olla, pealtnägijad vaatasid jahmunult ning ei saanud aru, kuidas on võimalik ratast niimoodi külili panna.

Ma võin sulle omaltpoolt öelda, et sa pole ainuke:D:D:D

Suzuki sundiro 50 --> Gilera smt 50 --> Riga 13; Yamaha tdr 125; Aprilia mx 125

mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Kui Saksast Bulldogi ära tõin, siis mõtlesin järgmine päev esindusse hooldada viia. Kuna mu usk oma tohutusse jõudu on piiritum kui jõud ise, siis hakkasin seda külmalt käru kasti lükkama. Vihma sadas ja jõud lõppes. Libisesin siis sinnasamma kärusse pikali maha ja tsikkel mulle peale, "päev vana" tsikli paagil kriim peal. No t*** noh. Sääremari, mis valdava osa tsikli kaalust enda peale võttis, andis ka mitu kuud tunda.

Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Eile sain esimest korda oma Jup 2-hte käima proovida ( ühte pütti aint ). Jurasin seal süütemängu juures päris kaua ja lõpuks läks proovimiseks. Küünal maha ja sädet pole. Tükk aega kõndisin edasi-tagasi ja siis vaatasin, et süütepoolil pole juhetki küljes :D . Panin juhtme külge ja saingi ühe püti häält kuulda ilma sumpadeta. :bsmile:

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Küljejalg on korra ununenud maha panna. Oi imestust, kui tsikkel jalgevahel lapiti maha vajus :oops:
Bensukas on korda kolm jalg maha ununenud ja kiiruga ei saanud aru, miks käiku sisse pannes kohe mootor välja sureb.... :oops:

Pilt
Kasutaja avatar

AVarik
Postitusi: 218
Liitunud: 15 Mär 2009, 09:13
Tsikkel: 97 Bandit 1200N

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas AVarik »

Ratas seisis paar päeva päikese käes ja jalg sulas asfaldi sisse...
gsf1200 on ikka raske :D
Pilt


Ercki
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:54
Tsikkel: XJ700X CBR929RR CRF450R CB919
Asukoht: Tartu

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Ercki »

Juba vanasti olla nii juhtunud ka kergemate pillidega, Jawadki põhjahargilt sisse sulanud.


Jorma
Postitusi: 320
Liitunud: 18 Aug 2008, 02:55
Asukoht: Harjumaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Jorma »

Ahh, see igapäevane. Ma käisin autokoolis tund aega ja kerge Yamaha Dt oli ka sisse vajunud.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 327 korda
Kontakt:

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

see polnud küll naljakas, kuid seoses sulava asfaldiga, peterburi tee lõpp, vahetult enne Tartu mnt keeramist, on asfalt kuuma ilmaga nii sula, et ma ei saanud foori tagant liikuma, suss käis tükk aega all ringi ja tõmbas rattal külje ette... nagu talvel :shock: ja keset linna. tavaliselt on kusagil külavaheteedel sellist jama pindamisel kokku keeratud aga see oli viimane koht, kus ma oodata oskasin.
ning rääkimata siis sellest, et mu ratas mõnusalt pigine nüüd. tean, et need asjad on libedad, kuid esimest korda jään sellise asja sisse peaaegu kinni. aa ja kas ma mainisin, et oli tipptund.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

mardixas
Postitusi: 40
Liitunud: 12 Aug 2008, 10:15
Tsikkel: JAWA/URAL /Yamu/Honda/KTM/Kawa
Asukoht: Lääne-Viru/ Ida-Viru

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas mardixas »

mulle tehti kunagi ammu suht aus tüng...
olin siis veel koolipinki nühkimas.käisin siis oma suurepärase JAWA´ga koolis.ühel ilusal päeval otsustasid mu**id klassivennad väikse vingerpussi visata .keerasid japil piibujuhtmed risti...kaua oodatud päeva lõpp.aeg koju kihutada..aga te mis tahad..no ei lähe käima..jooksin siis mitu tiiru ümber kooli :D .no mis müstika..enam ei mäletagi seda hetke et kuidas taipasin vaadata sinna paagi alla..aga nii kui sõlmest lahti.. pill hüüdis..ja tuld

Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: rattaga juhtunud huumor:)

Lugemata postitus Postitas põõsik »

OK, ma siis räägin enda loo ka ära, väheke piinlik on ...aga saate vähemalt naerda... :mrgreen:

Üks hommik kell 6.00, üsna hiljaaegu kiirustasin Soome laeva peale. Kuna ei ela Tallinnas, läheb sõidu peale 1 tund ja laev pidi väljuma 7.30. Aega nappis, sest nagu ikka sai minek viimasele minutile sätitud. Ajasin siis tsikli garaazist välja, sinnamaani kõik ok. Istusin siis tsikli selga ja kuna öösel oli vihma sadanud oli paar porilompi ka väljas. Loomulikult juhtus nii et kui tsikli selga sain ja parema jala maha panin, ootas jala all porilomp...juhtus see mis juhtuma pidi... porilombi põhi oli libe ja ei saanud jalga kindalt maha ja tsikkel külili :oops: Naisterahvana kogusin kõik oma jõuraasud kokku ja sain tsikli ka üsna kiiresti püsti õnneks. Proovisin siis tsiklit käivitada nii ühte kui teistpidi..no ei läinud käima... Proovisin lükata ja oli tunne nagu pidur oleks peal olnud.. Jamasin seal seega tükk aega ja no ei tulnud mõistus koju. Kuna tsikkel oli garaazist üks 5 sammu eemale aetud siis oli probleem kuidas tagasi saada...kuna tundus nagu pidus oleks peal ja tsikkel ei liikunud mitte grammigi... (nüüd tuleb jälle naerukoht) Lohistasin siis tsiklit need 5 sammu garaazi ja võhm oli väljas. Vaatasin manuaalist kõik loogilised ja mitteloogilised asjad üle ja no kõik tundus olevat normaalne. Loomulikult hakkas kogu see olukord juba viha tegema, sest tavaliselt kui oleks abi vaja pole ju kedagi aitamas..ühelegi meestuttavale helistada ka ei julgenud kuna kell sai ju alles 6.30.. Mis mul muud üle jäi kuikirjutada murest siia foorumise tehnilise alla.... ja mis te arvate mida üks hea inimene minult küsis abipalve peale? "Kas oled vaadanud ega käik sees pole?" :wack:
Normaalne, garaazi tagasi minnes selgus, et see oli ainuke väike pisiasi mis oli vahele jäänud :D Seega peab jälle veenduma et see foorum siin biker.ee-s on super!

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”