Tsiklil transporditud träni - Kings of Logistics

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Teema algataja
harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Tsiklil transporditud träni - Kings of Logistics

Lugemata postitus Postitas harimal »

Vahepealne kassiteema meenutas igasuguseid naljakaid seiku rattaga.
Siit ka mõte - äkki rahvas paneb kirja kõige imelikumad asjad, mida ratastega veetud.

Ise ma siiamaani imestan, et pole sattunud veel pildiseeriasse "Logistikakunnid" oma veostega kaherattalistel :P

CBR900 peal vedasin naisega puid ja pizzat - paagil oli Statoilist pärit puudekott (mõnikord ka pizza) ning taga istuva naise süles veel üks võrk Stati kasega.

Fazer1000 abil olen Selverist 4 pungil kotitäit süüa tassinud - kaks kotti tagaistmel kahe kiivrivõrguga kinni, kolmas kott kukkumispunni küljes rippumas ja neljas randme otsas.

Blackbird abil olen koju transportinud 2.5m kõrge kassironimispuu, mis koosnes 4 platvormist, ühest kuudist ja hunnikust postidest. Jällegi abiks 2 kiivrivõrku, mõned kilekotid ja Indast pärit "ideed" :P

Miks kogu seda pulli autoga ei transportinud - sest auto oli kodus ja ei viitsinud järgi minna :P

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Ise pidin ühed kargud punktist A punkti B viima. Sidusin teised sadulale, nii et käepidemed vahtisid üle tagumise otsa ja nautisin linnarahva üllatunud ja kohati ka totakaid pilke...

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Jawaga transportisin 2 suurt ämbritäit tomateid ja kurke vanaemale :D
Samamoodi vedasin ma vaske Kuusakoskisse, ning ka Estonia 90w kõlarid :D

Kasutaja avatar

Prii
Postitusi: 170
Liitunud: 10 Nov 2005, 16:30
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Prii »

Kahekesi tassitud bikega vana W116 kerega mersu esimest kaitserauda ning esivõret. Samuti on tulnud bikega vedada Viljandist Jõgevale üks väike tossumasin, mida kasutatakse teatrietendustel.

Braap..

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Husqvarna mootorsaagi on saanud kunagi Jawaga seljakotis vedada. Korralik profisaag, mitte väike mänguasi oli. Heinateo ajal heinahang jne. sõitmiseks piisas ju ühest käest..

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Mul esivanem sõitis Minskiga ja taks istus kogu aeg paagi peal. Et koer ka nii tegija molli oskab ette vedada..., seda peab ise nägema... :lol:

Veel Jawa aegadel, kurtis sõber, et kartulikott oli vaja koju vedada (ca 50 kg) Niisama pulli pärast ütlesin, mis see siis on, edasi tagasi kuskil 14 km - 15 minti ja tehtud. Panime kaks õltsi vahele ja läks sõiduks, tükk tegemist oli aga ära tõin, polnud teist aega kuidagi kinnitadagi, muidu oleks ise pidanud õlle järgi sõitma.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Nõukaaja lõpus oli vaja bändikola vedada. Soolo jawa634 kahe mehe vahel oli kontrabass risti. Kui mäest üles kurvi mindi, käis kontrabassi terasest jalg vastu asfalti ;)


Makz
Postitusi: 165
Liitunud: 24 Apr 2006, 14:09
Tsikkel: VFR 750F
Asukoht: Tartu/Saue

Lugemata postitus Postitas Makz »

Mingid vene kõllid sai pakiraamile seotud. Päris mitu korda on tsiklirehv üle õla kah sõidetud :D
Eile oli mõte kidravõim pakiraamile siduda, ning kidra ise siis kotiga selga. Õnneks jäi ära, vahemaad olid tobedalt väiksed sellise jamamise jaoks. Oh seda laiskust küll 8)

Viimati muutis Makz, 28 Apr 2008, 14:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Ma vedasin ükskord naist, oma naist.... :roll:

V-MAX
Kasutaja avatar

LST
Postitusi: 104
Liitunud: 10 Jaan 2007, 09:25
Tsikkel: Hornet-S
Asukoht: Prn/Tln

Lugemata postitus Postitas LST »

Siin juba nii kõvad tulemused ees, aga kord oli omal vaja kaabli rulli vedada (50m) ja kiivrivõrku ei olnud kaasas. Pakkisin siis selle kilekotti ja hoidsin paagil - õnneks oli vahemaa vaid 3 kilomeetrit.

Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Kõige lõbusamad veod olid ikkagi korviga. Sellist pilti on vist paljud näinud kus koeranäss korvist välja vaatab aga mina kord vedasin korvitäis põrsaid ja need kipusid samamoodi oma nospel välja pista. :D
HRG tiirutas linna vahel nii, et sadulakohvritest turritasid ehituslood ja plaadilõikur välja. Aga kui hakata mõtlema palju on õllejooki kahe mehe vahel kilekottides veetud :roll:

Tsiklimees on tsiklimehele sõber

kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Hans kirjutas:

Ma vedasin ükskord naist, oma naist.... :roll:

Valetad, rsk!

Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Hetkel meenub vaid, et 180 laiune tagarehv on ümber kaela olnud ja kolmekesi on ka sõidetud.

Natuke OT, aga sõiduasendeid on igast naljakaid tehtud teepeal, nii et inimesed autodest vaatavad nagu öökullid järgi. Ükskord Võrust eksamilt tulles terve Tartu mnt. võimlesin tsikli otsas, et mitte magama jääda, sest öösel oli sõbra sünna olnud. Uskuge või mitte aga mõneks sekundiks isegi jäin korra > tulemus vastassuund. Nendega seoses: ükskord istusin tagaistujakohapeal ise ja kedagi ees ei istunud loomulikult, puhkasin käsi ja perset. Samal ajal sõber keeras 2. käigu oma Akraga tühjaks ja paremalt mööda. Julgen arvata, et paar südamelööki jäi küll vahele.

Viimati muutis bash, 28 Apr 2008, 14:51, muudetud 1 kord kokku.
Just enjoy ... nothing less, nothing more

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

kõrtsmikumolu kirjutas:
Hans kirjutas:

Ma vedasin ükskord naist, oma naist.... :roll:

Valetad, rsk!

Mul paluti eile kodanik "numbrikombinatsioon" (417) Tapalt Rakverre tarida. Peale mõningast vaagimist otsustasin sellele, suht tasakaalutule "veosele", nelja ratta peal järgi minna :twisted:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Sadness »

Sõber tuli oma Izhiga matkalt ja otsustas Põlva kaitseliidust läbi astuda. Seal jagati parajasti uut varustust. Täiskomplekti. Muidugi otsustas ta kõik selle vastu võtta ja koju tarida. Kuuldavasti oli üks seljakott seljas ja teine kõhul ning kõik võimalikud ja võimatud kohad tavaari täis seotud. Meenutuseks - tüüp tuli just matkalt ja tal juba mitme päeva matkakraam oli tsikli küljes.

Ise ei näinud, aga räägiti, et vasakpöörde tegemisega oli mehel tõsiseid raskusi, kuna lihtsalt lenks ei andnud painduma. Vasakpöördeid oli tal aga koduteel päris mitu. :)

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

saabastegakass
Postitusi: 129
Liitunud: 27 Aug 2004, 10:42
Tsikkel: Ducati ST2 "Kati"
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas saabastegakass »

Kunagi kaheksakümnendate lõpul sõitsin Põlvast Jõgevale basskitarre seljas.

Logistikakunniks ei pretendeeri, veos ju piisavalt väike ja ma olin koormakinnitusega ikka vaeva ka näinud: jämedam ots seljakotis, lisaks mitu head meetrit heinapallinööri. Milleks viimane hea oli, praegu küll enam aru ei saa :roll:

Kasutaja avatar

sixkiller
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Aug 2007, 21:23
Tsikkel: Suzuki Bandit GSF600N
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas sixkiller »

Isegi saanud Jawa 638 ga põllult 50Kg kartulikotte veetud. Üksi, kott risti üle paagi ja põlvede. Esimene käis sisse ja minek. :) Minski seljas 2kesi on transporditud puidust aiamööblit laud ja toolid :)

Suzuki Bandit GSF600N

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

http://surf.triip.ee/index.php?ID=8,850 Mina käisin surfamas. Ja siis FJ i taga kohvris oli koer ka mõned kilomeetrid. Proovisin põues hoida, aga ei õnnestunud, siis kohvrisse. Kõige suureh hirm oli, et õhku jätkuks.


Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

re

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Kunagi sai üks uus 350/638 Jawa sõbra kadetti tagant ära pargitud kuna tal pidurituli ei põelnud (kiirus 30km/h) ja peale seda polnud porilauda kusagile panna kuna see ei võimaldanud esiratast liikuma. Sai siis miskise nööriga selga seotud ja rahval oli ilmselt lahe vaadata kuidas mööda Peterburi mnt sai lasta punane jawa porilaud seljas.
Ja teine ekstreemsem transport oli ühe IZ Jupiter5ga sai vist 175se mootor ära veetud sõbra süles kes istus taga, ja ainuke asi millest ta kinni sai hoida oligi mootor.
Tänapeaval on kiivrivõrguga Selveris käik täitsa tavaline 4L veinikanku, 10 purki õlut ja saiad leivad mahuvad kenasti ära.

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Vean kõike, mida parajasti tarvis.
:D

Pilt

Kasutaja avatar

Rocvamux
Postitusi: 104
Liitunud: 02 Jaan 2004, 04:19
Tsikkel: Jawa 638, Beta Zero
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Rocvamux »

Paar aastat tagagasi, kui sõbral oli veel Kawasaki EX 500, sõitsime bändiproovi kahekesi niimoodi, et sõbral oli oma kitarr rihmaga kaelas, nagu mängu ajal, minu kitarr oli kotis ja tema seljas, ise kandsin parema põlve peale peavy kitarri võimu, mis oli selline 50w-ne kohvervõim ja seljas oli üks basskitarr kotiga. Põhjuseks oli lihtsalt see, et ei olnud millegi muuga sel hetkel sõita, kuid kõik manööverdused töötasid ja midagi liiklusohtliku ei olnud, pilgud olid muidugi naljakad :D

varustus selga !

mndmarko

Lugemata postitus Postitas mndmarko »

Sai kunagi 66 aasta K-750 korvis veetud telliseid niiet korv oli otsast otsani punast tellist täis, ei tea täpselt palju kaalu oli aga igatahes palju :)
sama masinaga on sõidetud ka üheksakesi.

ja kui korvi küna oli maha võetud siis korvi raamil kahesajast kütusevaati veetud.

vene masinad dnepr ja K-750 on üldiselt väga vastupidavad igatsugu träni ja raskema kola vedamiseks


erik183

Lugemata postitus Postitas erik183 »

Tean lugu kus sai kulgkorviga kapsaraksus käidud,korv täis laetud ja kohaliku juurvilja poodi maha muudud...ja jälle oli jawale bensu raha muretsetud.....:D

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Igasugu imeasju on süles ja seljas veetud, aga ega väga ei mäleta enam. Ajad olid 80-date alguses ju sellised, et ega koormaga tsikkel ei olnud maal mingi imeasi :)
Meelde tuleb üks olukord, kus maal kohalike omavanuste noortega suvelõpetamise peoks valmistudes sai kolmteist km eemalt poest toodud peomoona. Jawa 634, kummalgi pool lenksu otsas poevõrgud, paagil kaks kasti õlut. Tagumine hoidis ümber minu kaste ja ise kah ikka katsusin käsivartega toetada. Niivõrd-kuivõrd. Vaateväli ei olnud suurem asi, ja kohalt minna oli keeruline, aga ära me selle nasvärgi tõime ja isegi mitu otsa tegime. Kruusatee kah, aga liiklus oli sedaaegu pea olematu.

Muidugi Tallinnast Saaremaale vanaema juurde käies oli alati nn spordikott riiete ja muu hädavajalikuga süles. Ega siis tol ajal mingeid kohvreid ja asju tuntud. Seljakotti mul kah polnud, aga ei mäleta, et see kott seal süles probleeme oleks valmistanud. Püsis ilusti, kuigi oli täiesti kinnitamata.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pitbull »

jaawa peal veetud 40 l õllenõud plus 16 l seljakotis.....ma ei saa aru kuidas see võimalik on...kuigi ise nägin :D

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

musttank
Postitusi: 117
Liitunud: 30 Dets 2005, 23:30
Asukoht: Tartu; Soome Tikkurila

Tsiklil transporditud träni - Kings of Logistics

Lugemata postitus Postitas musttank »

Vene ajal Jawa 634 pakiraamil 2 x 20 l kanistritega bensiini. Ja kui ma ise veel umbes 10 aastane tatt olin siis paps vedas mind tsikli taga talvel, mina raudkelgu peal istumas :) :) :)

Honda cbr 600 F4i 02.a. from the usa.
Buell Firebolt XB12R 04.a. samuti usast.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Ma tean ka juhust, et "emm"iga on lehmaheina tehtud. Korvi peale seoti heinarõugu ( mandril tuntud ka nimetusega "kärbis") üks pool ja selle peale tehti korralik kuhi. Siis sõitis kuhi ( ega see tsikkel väga sealt alt välja ei paistnudki) podinal lakaluugi ette ja hein hanguti üles. Ja läks aga uue koorma järgi... :)

Ise pole sellises asjas osalenud.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

Ma olen ennast vedanud.
Oma naist kah...

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Säga »

oldmoped kirjutas:

Vean kõike, mida parajasti tarvis.
:D

Pilt

REKKAMEES ??! :twisted:

SYLB
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Säga kirjutas:

REKKAMEES ??! :twisted:

EI! MIna olengi see paha mopeedijuht, kes on liiklushuligaan ja kõigis maailma hädades süüdi. Lemmiktegvus on mul sellega kesklinnas autode vahel nõeluda ja õhtuti käia bussipeatuste lähedal pensionäre mööda kõnniteid taga ajamas.

...

Aga lugupeetud Tallink üritas sellele masinale mulle korra küll 9k maksvat rekkapiletit müüa.
:)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”