Linke, pilte ja videosid

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

TarmoM
Postitusi: 205
Liitunud: 21 Nov 2010, 21:07
Tsikkel: KTM 990 Adventure '12

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas TarmoM »

Ma ei tea, et reeglite rikkumine kohustuslik oleks. Seega, milles probleem seisneb?

:-|||

Minu käest võib küsida küttepuid ja/või mett.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja kui naisevennale oleks tehtud noom-noom oleks varsti uus keha valmis seal põlla peal olnud,nüüd jääb meelde.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

K-RIS
Postitusi: 11
Liitunud: 19 Juun 2014, 19:49
Tsikkel: KLR650
Asukoht: Chicagoland

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas K-RIS »

franz125 kirjutas:

Ja kui naisevennale oleks tehtud noom-noom oleks varsti uus keha valmis seal põlla peal olnud,nüüd jääb meelde.

Sul võib täiesti õigus olla. Aga äkki on nii, et nüüd tunneb ennast "tõelise" pätina, on natuke riigikorra peale solvunud ka ja hakkabki pätina käituma. Sügavalt loodan, et eksin.
Jutt algas ju tegelikult riigi eelarve aukude täitmise meetoditest.


eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

Üldiselt siiski pätti temast ei saanud :), ja karistus mõjus.
Lihtsalt kuidagi tundus ebaiglane et kordagi ei olnud nö politsei huviorbiidis, puhas poiss. Ja väänati kui terroristile. Isegi kodus tehti läbiotsimist. Ime et vangi ei pandud. Mõni sõidab korduvalt purjuspäi tosin inimesi sandiks ja pääseb sama hästi või vaata et kergemaltki.
Aitab OT'st :)

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas simp »

kaimex kirjutas:
simp kirjutas:

yep, euroopa kõrgeimad liiklustrahvid pmst.

Šveitsi suurim kiiruseületamise eest tehtud trahv on 202 000€ ja Soomeski neid üle 100 t-si tehakse iga aasta. (togi)

Siinkohal võib eesti keskmise palgaga nende valemi läbi teha ja siis meie ühetaoliste trahvidega kõrvutada. :bsmile:

Ennast riivab kogu asja juures tegelikult kõige rohkem see, et vabanduseks tuuakse päevamäärade 10'e aastane paigal püsimine.
Krt mille järgi seda päevamäärade hulka siis arvestati? Need on ju edasi-tagasi sõitnud küll.

linki ka natuke:

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

simp kirjutas:

Siinkohal võib eesti keskmise palgaga nende valemi läbi teha ja siis meie ühetaoliste trahvidega kõrvutada. :bsmile:

Ennast riivab kogu asja juures tegelikult kõige rohkem see, et vabanduseks tuuakse päevamäärade 10'e aastane paigal püsimine.
Krt mille järgi seda päevamäärade hulka siis arvestati? Need on ju edasi-tagasi sõitnud küll.

linki ka natuke:

Jube video. Uskumatu, et selliseid inimesi üldse on... Aga päevamäärad ongi ju paigal. Samas palgad koguaeg tõusevad ja asjad langevad, nagu Rõivas räägib. :-|||
Tegelikult on Eestis trahvid liiga suured. Reaalselt üle keskmise lubatud trahve antakse liiga kergekäeliselt välja. Ise olen jäänud vahele Lätis kiirusega. 70 alas 120km/h ja trahv 50. Olen jäänud vahele Soomes 60 alas 130ga ja kolm kuud juhiload ning 400. Eestis vist istuks 30 päeva ja 1200€?


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Tarts »

kaimex kirjutas:

Eestis vist istuks 30 päeva ja 1200€?

Eestis on maru hea karistuse määramise süsteem. Näiteks. Kui on LS 227 lg 1 kirjeldatud rikkumine, siis karistuse määr on rahatrahv kuni 30 trahviühikut. Eeldusel, et rikkujal ei ole mitte ühtegi kergendavat ega raskendavat asjaolu, on karistuse määraks keskmine sanktsioon, ehk 15 trahviühikut. Kui leidub kergendavaid, siis sikutatakse seda määra vähemaks, kui raskendavaid, siis lisatakse juurde. Seega, kui satud juhuslikult rikkumisse ja raskendavaid ei ole, võid arvestada 15 ühikuga. Kui leiad kergendavaid asjaolusid, võid jõuda kuni hoiatuseni või sõrme viibutuseni. Olgu öeldud, et raskendavad asjaolud on seaduses kirjeldatud kinnise loeteluna (ehk ametnik ei saa neid pastakast juurde imeda), kergendavad asjaolud on lisaks seaduses nimetatule kõik muu, mis eesmärki täidab ;)
Miks nimetan seda süsteemi heaks? Sest esiteks on rikkumise toimepanemisel karistuse määr ette nähtav ja teiseks, kui menetleja määrab teistsuguse karistuse, siis on see vaidlustatav ja üldreeglina ka võidetav.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma Eesti liikluskaristuste üle küll ei nuriseks. Toon kronoloogilises järjestuses välja oma viimased tagajärgedeni viinud liiklusrikkumised viimase 10 aasta jooksul:

  • Kiiruseületamine, 70 alas 102 km/h - hoiatus
  • Lahtise turvavööga sõidud eri aegedel kokku 4x - 2x hoiatus, 2x trahv a´20€ (Kõik umbes pooleteise aastasel perioodil, viimased 3x poole aasta jooksul. Lõpuks võtsin õppust ja nüüd panen rihma reeglina kinni)
  • Renditud haagisel puudus tehnoülevaatus (tõesti ei teadnud, aga tegelikult oleks pidanud kontrollima) - hoiatus
  • Kaubiku rehvidel muster nullis ja servast traadid väljas - trahv 12€ (ekipaaž sattus olema sama, kes käru puhul. Ütlesid, et oleksid piirdunud hoiatusega, aga kuna § sama, mis ülevaatuseta käru puhul ja ajavahemik vaid pool aastat, olevat hoiatuse tegemine juriidiliselt võimatu. Uue hoiatuse võimalus pidavat nende sõnul tekkima, kui sama § rikkumisest möödas vähemalt aasta)
  • Auto väljanägemine, nagu oleks pommi otsa sõitnud ja esimene numbrimärk sedavõrd deformeerunud, et segas lugemist. Samuti rehvimustri olemasolu vaid enamvähem aimatav - numbrimärgi ja rehvide eest eest hoiatus, muus osas näpuvibutus, kuna korralise üv lõpuni oli vähem, kui kuu aega.

Igaks juhuks kommenteerin, et kõik juhtumid olid fikseeritud kas linnaliikluses või suurematel maanteedel, mitte pole tegemist kuskil külavaheteel aega surnuks löönud konstaabli tööpäeva lõpu poole veeretamise võtetega.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Sul on lihtsalt vedanud, et korrakaitsjatel on sust inimlikult lihtsalt hale hakanud, sest sa sõidad ilmselgelt peldiku(te)ga, kus turvavöö kinnitamine oleks avarii puhul isegi ebatervislikum :)

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Kuna valitsus on teinud PPA-st maksukogujad, siis on kodanike pahameel tavapärasest suurem antud asutuses töötavate maksukogujate vastu, mis on oma korda sünnitanud tavapärasest rohkem "mente" nende ridadesse. Kaua sa ikka head nägu teed, kui ülemused tõmbavad sind ja kodanikud ei pea sind ka millekski. Kuna aga kätt mis sind toidab pureda ei saa, siis puretaksegi kodanikke. Sulgunud ring, mis peale trahvimäärade tõusu tõmbab veelgi koomale.
See, et mina olen oma 10 aastase staazi juures ainult hea suhtumisega ametnike näinud ei ole argument, et kõik on hästi. See oleks sama kui ma väidaks et kuule, ma olen 10 aasta jooksul 3 korda puhumisreidi sattunud järelikult neid rohkem ei tehatgi kui 3 korda 10 aasta jooksul. Leidub ka normaalseid ametnike, kes pole veel "mendistunud" aga aina harvem.

Ei tea kuna see pauk ära käib kui tuimal talupojal rahakott lõplikult tühjaks saab ja enam võimuparteisid ei valita.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas pühak »

reimps kirjutas:

Sul on lihtsalt vedanud, et korrakaitsjatel on sust inimlikult lihtsalt hale hakanud, sest sa sõidad ilmselgelt peldiku(te)ga, kus turvavöö kinnitamine oleks avarii puhul isegi ebatervislikum :)

Tõenäoliselt. Igal juhul on tsikkel mu majapidamise kõige kõrgema turuväärtusega sõiduk. Turvavöö osas peaks edaspidi Sinu ekspertarvamusele apelleerima, kui lahti on juhtunud jääma. :bsmile:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Hästi ikka läinud sul. :shock: Mul esimene trahv ilma stangeta sõitmisest 360eeki. Siis turvavöö 65€. Siis kiirus linnas 50 alas 83, Kiirustasin naise sünnipäevale naise autoga, lilled ja kink ka autos, trahv 300€. Ise rääkisin, et olen töötu jne, muidu oleks vist veel rohkem saanud. Pärast seda pole rohkem vahele jäänud Eestis ja ei taha ka. :)

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

kaimex kirjutas:

Hästi ikka läinud sul. :shock: Mul esimene trahv ilma stangeta sõitmisest 360eeki. Siis turvavöö 65€. Siis kiirus linnas 50 alas 83, Kiirustasin naise sünnipäevale naise autoga, lilled ja kink ka autos, trahv 300€. Ise rääkisin, et olen töötu jne, muidu oleks vist veel rohkem saanud. Pärast seda pole rohkem vahele jäänud Eestis ja ei taha ka. :)

Ma kas olen päris ilma pääsenud, või on kohe uhkelt väänatud.
Olin vaene 10. klassi õpilane, kimasin a1 kategooria vokiga nädal enne sõidueksamit. Lube polnud ja 50 alas +41. 10200eek.
Hiljem millalgi kui juba load olid. 30 alas +22 ja 2100eek + 1 kuu lubadeta. Vahtraleheta sõit (kottpimedas maanteel tõmmati maha, ei pandud puhuma ka, lihtsalt otsiti vahtralehte taskulambiga autost.) 180eek naksti selle eest. Siis oli tükk aega vaikus. Seejärel oli õnne. 30 alas +25 ja sain pahandada. 50 alas +28 sain jällegi pahandada. Siis tuli 90 alas 60+-5 üle. Ametlikult all puhas leht ja 540eur trahvi. Mõni kuu hiljem mingi eriti debiilne olukord, just muutus rohelisest kollaseks foorituli, kui ristmikule läksin ja koheselt tegi see otsus mind 60eurot vaesemaks.

Neist kõigist kõige häirivamad on 2 pisemat trahvi. Kelle kuradi asi see on, kas mul kottpimedas maanteel sõites on mingi vahtraleht kuskil või mitte. Ei olnud enda autoga.
Ja teine see foorituli. Vihma sadas, roheline vilkus, ja jäin mingi pool sekundit hiljaks. Jõudis minna kollaseks. Sel ajal kui politseiautos trahvile alla kirjutasin, oli näha, kuidas absoluutselt iga fooritsükliga viimane tulija maha tõmmati.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

suslik83
Toetajaliige
Postitusi: 154
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:14
Tsikkel: k175b, Riga 13,
Asukoht: Paide-Ardu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas suslik83 »

Teema läheb OT

aga eks selle saavad moded eraldi tõsta!

sõidan võrriga!

reimps

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas reimps »

pühak kirjutas:

Igal juhul on tsikkel mu majapidamise kõige kõrgema turuväärtusega sõiduk. Turvavöö osas peaks edaspidi Sinu ekspertarvamusele apelleerima, kui lahti on juhtunud jääma. :bsmile:

Mul oli esimeseks autoks pikki aastaid kollane 2101. Seal oli turvavöö juba tehasest tõesti selline, et matsu pannes oli targem kõrvalistmele viskuda. Sai ka olude sunnil testitud, viskumine päästis :P
Mul praegune ratas rahaliselt kallim kui kõik eelnevad autod kokku. Ja neid on 10 ringis. Prioriteet vähemalt paigas.

Teemas püsimiseks tuletan kvaliteetse muusika austajatele meelde, et Rammstein pole ainuke hea asi, mis Saksast pärit. See on ka.

Kasutaja avatar

zidmänn
Postitusi: 85
Liitunud: 01 Mär 2009, 14:41
Tsikkel: Suzaki
Asukoht: Sinu selja taga
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas zidmänn »

reimps kirjutas:

Teemas püsimiseks tuletan kvaliteetse muusika austajatele meelde, et Rammstein pole ainuke hea asi, mis Saksast pärit. See on ka.

Tänud (w) , ei teadnudki Till Lindemann'i kõrval projektist :shock: :shock: . Muidugi ei saa mainimata jätta, et ta teeb seda Peter Tagtgren-iga, kes on siis bändist "Pain" (üks lemmikumaid bände rammsteini kõrvalt). Haige avastus minu jaoks :twisted: .

Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas pea »

zidmänn kirjutas:
reimps kirjutas:

Teemas püsimiseks tuletan kvaliteetse muusika austajatele meelde, et Rammstein pole ainuke hea asi, mis Saksast pärit. See on ka.

Tänud (w) , ei teadnudki Till Lindemann'i kõrval projektist :shock: :shock: . Muidugi ei saa mainimata jätta, et ta teeb seda Peter Tagtgren-iga, kes on siis bändist "Pain" (üks lemmikumaid bände rammsteini kõrvalt). Haige avastus minu jaoks :twisted: .

Mille kõrvalt, mida ta siis veel viljeleb praegu?

Kasutaja avatar

Hiid
Postitusi: 177
Liitunud: 17 Nov 2008, 19:34
Asukoht: Tallinn, Hiiu
Tänatud: 9 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Rammsteini mõeldigi ilmselt.

Biker.ee. Mootorratturite kohkumispaik.
Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Sadness »

kaimex kirjutas:

Hästi ikka läinud sul. :shock: Mul esimene trahv ilma stangeta sõitmisest 360eeki.

:oops: Sõitsin kunagi tagumise stange puruks ja kuni uut otsisin, põrutasin paar kuud üldse ilma ringi. Ei teadnud siiamaani, et see trahvi alla käib. :P

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Sadness kirjutas:

:oops: Sõitsin kunagi tagumise stange puruks ja kuni uut otsisin, põrutasin paar kuud üldse ilma ringi. Ei teadnud siiamaani, et see trahvi alla käib. :P

Mul läks pärast ostmist "tuning" stange kohe katki ja kadus kuskile ära. Uut aga vanale autole oli võimatu leida. Ei jäändki muud üle, kui tuning stange uuesti panna. Protokoll oli ala, et auto pole komplektne vms...

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Olen ise ka stange puudumise eest kuskil 15a tagasi trahvi saanud. Samamoodi mingi komplektsuse §. Summat enam ei mäleta. Seda mäletan, et ähvardati kordusülevaatusega, aga nii kaugele asi siiski ei läinud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Pilt

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Pilt

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

SERTÃO
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Tagurdamine ristmikul
http://9gag.com/gag/aepEWYO

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Pilt

Kena päeva :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Linke, pilte ja videosid

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Pilt

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”