Positiivne kogemus motopolitseiga

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Bombardier

Positiivne kogemus motopolitseiga

Lugemata postitus Postitas Bombardier »

Täna siis Rakvere vahel sai kohtutud motopolitseiga. Kusjuures ei teadnudki et Rakveres selline tegelane olemas. Bandit 1200 nagu ikka. Kohtusime ilusti foori taga, sõitis mulle kõrvale, tõstis visiiri, mina ka , noogutasime peadega ja ta näitas mulle peaga et sõida kõrvale. Eks tal oli ka põhjust mind raja kõrvale kutsuda. Suhtumine ja olek oli väga positiivne, ei olnud ülbust ega sellist hoiakut. Rääkisime asjad sirgeks ja eks ma muidugi lubasin end parandada ka :P . Lõpptulemusena leidisme kompromissi ja lahkusime heade emotsioonidega. Sellise vennaga võiks kohe kuskil kokkutulekul õllekannusid kokku lüüa :bsmile:
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ja kui tohib küsida, siis mis põhjus oli? :)
Kasutaja avatar

jim
Postitusi: 29
Liitunud: 10 Dets 2006, 12:29
Tsikkel: XJ 900S Div, KLX 650C, FJR1300
Kontakt:

Lääne-Viru politsei võttis kasutusele mootorratta

Lugemata postitus Postitas jim »

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Vaatasin seda artiklit ja jäi silma viimane lause: "Mootorratta kasutamine sõltub suurel määral ka ilmast."

Mida see küll tähendama peaks? Milline varustus siis politseitsiklistidel on? Vett ja tuult ikka peab või sõidavad tavaliste tunkedega?
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

sang kirjutas:
Mida see küll tähendama peaks?
Ilmselt tähendab see seda, et hr.Mätas sadomasoga ei tegele :lol:
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas HRQ »

sang kirjutas:
Vaatasin seda artiklit ja jäi silma viimane lause: "Mootorratta kasutamine sõltub suurel määral ka ilmast."

Mida see küll tähendama peaks? Milline varustus siis politseitsiklistidel on? Vett ja tuult ikka peab või sõidavad tavaliste tunkedega?
See tähenab seda, et ükski normaalne inimene ei lähe tsikli selga patrullima, kui väljas sajab lörtsi või paduvihma. Ja niipalju, kui nad mind on kinni pidanud, siis olen tähele pannud, et sõidavad jah põhimõtteliselt tunkedega.
Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

sang kirjutas:
Vaatasin seda artiklit ja jäi silma viimane lause: "Mootorratta kasutamine sõltub suurel määral ka ilmast."

Mida see küll tähendama peaks? Milline varustus siis politseitsiklistidel on? Vett ja tuult ikka peab või sõidavad tavaliste tunkedega?
lumi :)


motokas
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Divikas
Postitusi: 495
Liitunud: 29 Mär 2007, 15:04
Tsikkel: XLV 750R, TT600R, TT 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 46 korda

Lugemata postitus Postitas Divikas »

-sõidavad jah põhimõtteliselt tunkedega.-

Tunkedega küll aga korralike tunkedega, nägin Tartu Rattarallil kui üks saatemasina omadest ennast riidesse pani, alates korralikust pesust kuni sõidukombeni on kogu varustus viimase peal.
http://motoreisid-motoreisid.blogspot.com/
Ida-Euroopa 2007, Ida-Euroopa 2008, Kesk-Aasia 2009, Kesk-Aasia 2010, Norra - Kaucasus 2011, Kaug-Ida - Mongolia 2012, Russkii Sever 2015, Pamir Highway 2016, Ukraina Karpaadid 2017, Koola poolsaar 2018, Volga jõgi 2019, Soome TET 2020, Skandinaavia 2021, Norra-Rootsi 2022
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

sama siin

Lugemata postitus Postitas speedvana »

motopolitzaist minulgi norm kogemus, merivälja teele välja keerates sai ka rulli keeratud, arvan et lubatust (teedemeeste 30 km/h.) sai see näit kindlasti dubleeritud, nojah seal ta oli, võttis sappa ja pidas kinni, küsis passi ja lubasid, 72kw ja load on vastavuses, A kat. väljaantud 15a. tagasi, omad soovitused ta jagas ja lahku me läksimegi. :D

Teema algataja
Matrix

Lugemata postitus Postitas Matrix »

sang kirjutas:
Milline varustus siis politseitsiklistidel on? Vett ja tuult ikka peab või sõidavad tavaliste tunkedega?
Neil on ikka spetsiaalsed nahkkombed koos kõigi kaitsemetega ja üldse varustus 100% korralik
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

sang kirjutas:
Vaatasin seda artiklit ja jäi silma viimane lause: "Mootorratta kasutamine sõltub suurel määral ka ilmast."

Mida see küll tähendama peaks? Milline varustus siis politseitsiklistidel on? Vett ja tuult ikka peab või sõidavad tavaliste tunkedega?
Vihmaga ikka naljalt protokolli ei kirjuta ... või on neil ka selle jaoks mingi spets vahend?
Just sõitsin Kose ringi peal mööda autojuhile protokolli kribavast motopolitseist ... sealt siis selline mõte.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

s3rza
Postitusi: 173
Liitunud: 22 Apr 2007, 22:25
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas s3rza »

Divikas kirjutas:
-sõidavad jah põhimõtteliselt tunkedega.-

Tunkedega küll aga korralike tunkedega, nägin Tartu Rattarallil kui üks saatemasina omadest ennast riidesse pani, alates korralikust pesust kuni sõidukombeni on kogu varustus viimase peal.
Loogiliselt võttes peaks olema jah, kuna nendele ostab varustuse politseiasutus/riik ja vaevalt see "politseiasutus/riik" tahab töötaja elu ohtu seada.

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

kuda nende sõidukogemuste ja osavusega lood on?, on nad kõvad tagaajajad?
KOndimootor
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

raitonrait2 kirjutas:
kuda nende sõidukogemuste ja osavusega lood on?, on nad kõvad tagaajajad?
Oma signatuuris oleva pilliga sa vaevalt eest ära saad.
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

Nii kaua on positiivne kogemus kuni nad sulle trahvi teevad! :cry:
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

kris. kirjutas:
sang kirjutas:
Vaatasin seda artiklit ja jäi silma viimane lause: "Mootorratta kasutamine sõltub suurel määral ka ilmast."

Mida see küll tähendama peaks? Milline varustus siis politseitsiklistidel on? Vett ja tuult ikka peab või sõidavad tavaliste tunkedega?
Vihmaga ikka naljalt protokolli ei kirjuta ... või on neil ka selle jaoks mingi spets vahend?
Just sõitsin Kose ringi peal mööda autojuhile protokolli kribavast motopolitseist ... sealt siis selline mõte.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
No kui vihma sajab, siis istuvad "kliendi" autosse ja hakkavad kviitungit kribama :mrgreen:
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas nolev »

raitonrait2 kirjutas:
kuda nende sõidukogemuste ja osavusega lood on?, on nad kõvad tagaajajad?
Sõidukogemused on neil head. Üldjuhul on nad eraelus samuti tsiklistid ja väljaõppe saavad Soome tsiklipolitsei juures. Üldjuhul ka igaaastane hooaja alguse soojenduskoolitus Soomes. Ja ei sõida nad midagi tavatunkedega. Sõiduriided on spetsiaalselt motopolitseile õmmeldud ja mitte nahast. Mis puutub aga tagaajamisse, siis tulevad igal juhul järgi, kui vaja. Arvestama peab alati sellega, et eest ärasõitjal on peaaegu alati suurem võimalus eksida, kui järgisõitjal.
Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)

0tt
Postitusi: 151
Liitunud: 19 Apr 2004, 17:42

Lugemata postitus Postitas 0tt »

Mul on siiamaani kaks kogemust motopolitseiga. Neist viimane oli mõni nädal tagasi, kuis täiesti ootamatultm linnavahel kinni võeti, ilma et oleks midagi rikkunud. Taheti dokumente ja lubasid. Ainuke jama oli see et load olid sel hetkel kehtetud, läksin just uute järgi ning kw oli lubatust mõned korrad rohkem. Anti kõik paberid tagasi ja sõnagi lausumata sõitsid nad edasi, kaks tsiklit oli. Ja esimene kogemus oli aprillis, lõunaeestis. Kui ma vastutulevale tsiklile käppa viskasin, pööras see otsa ringi ja pani vilkurid tööle. Selgus et olin kaugel seljataga erapolitseiautost liialt kiirelt möödunud. Seekord lõppes asi pisikese trahviga. Aga suhtumine ja kõik muu oli hea.

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

nad sõidavad mingite bandit siklitega ringi vist, kas eesti politsei hayabusat ei kasuta, saku suurhallis motomessil oli välja pandud 1 või 2 poltsei hayabusat.
KOndimootor
Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas nolev »

raitonrait2 kirjutas:
nad sõidavad mingite bandit siklitega ringi vist, kas eesti politsei hayabusat ei kasuta, saku suurhallis motomessil oli välja pandud 1 või 2 poltsei hayabusat.
On ka Hayabusad kasutusel. Olen ise näinud.
Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

canis lupus
Postitusi: 105
Liitunud: 03 Aug 2006, 14:45
Tsikkel: Super Blackbird, Minsk 125*2
Asukoht: Brüssel

Lugemata postitus Postitas canis lupus »

Kasutusel ka kaks Blackbirdi - üks Lõuna ja teine Ida Politseiprefektuuris
BLACKBIRD
CBR 600 F
TZR 125
JAWA
VOSHOD
MINI

Teema algataja
speedtouch

Lugemata postitus Postitas speedtouch »

Pärnu motopolitseinik on päris oskuslik, eluaja motondusega tegelenud. Sain seda kõike teada peale "seina äärde panemist" tema poolt, makarov kuklas. Nimelt peatati mind kinni metsaäärel krossikaga ringe tegemas, süüdistatuna oma krossika varguses. Loomulikult hilisemal uurimisel selgus, et minu krossikas on hoopist teist marki kui see mis oli ärandatud samal päeval, küll aga jõudsime tundide jooksul vennastuda.

Teema algataja
H2O

Lugemata postitus Postitas H2O »

veel pole näinud aga eks näeb, kunagi 4 a tagasi nägin viimati motopolitseiniku 8)
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Kuule, raitonrait2, olgu neil kasvõi GS500'd, mis vahet sel on.Ei saa sa neil eest ära.Nagu eelnevalt mainiti - tagaajaval on alati suurem vaateväli, kui tagaaetaval...Ja väljavaated on tagaajaval suuremad, kui tagaaetaval ( eriti rolleriga tagaaetaval, kui sa sellest vaatenurgast lähtudes küsisid ).
Challenge the Adventure.Ride The World

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

Primo kirjutas:
Kuule, raitonrait2, olgu neil kasvõi GS500'd, mis vahet sel on.Ei saa sa neil eest ära.Nagu eelnevalt mainiti - tagaajaval on alati suurem vaateväli, kui tagaaetaval...Ja väljavaated on tagaajaval suuremad, kui tagaaetaval ( eriti rolleriga tagaaetaval, kui sa sellest vaatenurgast lähtudes küsisid ).
ei , ma niisama kysisin, ja egas ma vägakauaks rollerile ei jää, aprilia rs 125 peaks neile konkurentsi juba pakkuma:D
KOndimootor
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

raitonrait2 kirjutas:
ei , ma niisama kysisin, ja egas ma vägakauaks rollerile ei jää, aprilia rs 125 peaks neile konkurentsi juba pakkuma:D
mõtle enne, kui midagi kirjutad. Selle lause välja vabandamine võtab mitu aastat aega.

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

Pihelgas kirjutas:
raitonrait2 kirjutas:
ei , ma niisama kysisin, ja egas ma vägakauaks rollerile ei jää, aprilia rs 125 peaks neile konkurentsi juba pakkuma:D
mõtle enne, kui midagi kirjutad. Selle lause välja vabandamine võtab mitu aastat aega.
mis ma valesti tegin ei saa nagu aru, ma lihtsalt esitan kysimusi, ega see ei tähenda et keegi neid reaalsuses proovima peaks ju :?
KOndimootor
Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

Kasvad suuremaks, hakkad aru saama! :lol:

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

Õnnekas kirjutas:
Kasvad suuremaks, hakkad aru saama! :lol:
vb tõesti
KOndimootor

Teema algataja
loomha

Lugemata postitus Postitas loomha »

Ma arvan, et ma oma salatirohelisega GS500-l eest ära ei saa.
1. käiguga.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”