Talvine tsikli(mälu)mäng

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

No nii, andke tuld. Vaatame, kes suudab 25/25 saada.
Võite tulemustest allpool teada anda.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

11/25 ilma googeldamata :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas mx77 »

13/25 ilma abita.
Pagan, selle ära tegemiskes pead kõndiv wikipeedia olema

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas Henn »

Mõni mõis. Mis sitasti see uuesti. (10/25).

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas franz125 »

USB :mrgreen: amordid olid mulle uudiseks,ja kui ma õieti mäletan siis olid NR-l ovaalsed kolvid mitte klapid,8 olid neid silindri kohta küll.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Miljon-miljard, USB-USD, klapid-kolvid - kesse tänapäeval mingi tehnilise kribukräbuga pead vaevata viitsib, peaasi et klikid jookseks...

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minu meelest väga huvitav asi. Ma muidugi kergelt mälumängur hobikorras ja see haakub sellega,kuigi teadmised olid valdkonna suhtes kehvad peaks tunnistama. Mac oli aga huvitavad faktid välja otsinud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas M.T. »

14/25
A oleks vabalt võinud ka 10 või 18 olla. Päris mitu läks umbes pihta ja mitu vastasin oma lollusest valesti. No ei uskunud, et nii lihtne lahendus ja äkki on konks kusagil :wack:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Jesper kirjutas: 09 Veebr 2019, 18:03

Miljon-miljard, USB-USD, klapid-kolvid - kesse tänapäeval mingi tehnilise kribukräbuga pead vaevata viitsib, peaasi et klikid jookseks...

Jep, klikid on tähtsad. Teine väga oluline asi tänapäeval on kõrval seista, näpuga näidata ja kõva häälega seletada, kui sitasti kõik on. :bsmile:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas reimps »

Macintosh kirjutas: 09 Veebr 2019, 18:48

Jep, klikid on tähtsad. Teine väga oluline asi tänapäeval on kõrval seista, näpuga näidata ja kõva häälega seletada, kui sitasti kõik on. :bsmile:

See-eest on külvatud lootuseseeme, et järgmine kord (topelt)kontrollid faktid ja õigekirja üle ;)

Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas poison »

minu poolt tagasihoidlik koogeldamata 8

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Macintosh kirjutas: 09 Veebr 2019, 18:48

Jep, klikid on tähtsad. Teine väga oluline asi tänapäeval on kõrval seista, näpuga näidata ja kõva häälega seletada, kui sitasti kõik on. :bsmile:

A ei see oli mõeldud sõbraliku nalja-virinana - mulle need netiviktoriinid meeldivad, tulgu või iga päev üks, kõik lahendan ära :) Honda hammustasin pärast kuklakratsimist lahti, mõtlesin et krt küll kas tõesti on keegi (raudselt Triumph) suutnud ovaalse klapi teha ja NR750 on ainult petteks. A vot USB amordi koha peal oli tükk ees ja jäi hirmsasti häirima, et ei saanud päris asja väljamõtlemist-tuletamist proovida - vikto puhul on kõige lõbusam see kui otseselt vastust ei tea, aga saad hakata tükkhaaval välistama ja vastust kokku panema. Antud juhul ma ilmselt oleks mõelnud umbes sedapidi, et 1100 ja kawa kindlalt pole, sest eales keegi ei pane sellist asja 1100-sele esimesena ning kawa minuarust sel ajal ei võistelnud maailmameistrivõistlustel (palju nad seda üldse teinud on?) - seega Honda ja GSX750R, edasi juba ei tea mis oleks saanud...

Samuti väikese kriitikana oli mitme küsimuse juures kahest loogilisest vastusest vale tsikli pilt - kui monokiik ja Ducati pilt, siis no selge ju et bemm oli õige :)

Vahel nendes "Uuudistes ja teadetes" on faktivigade arv ka häirivalt suur, anoh samas ega maailm sellest ka parem ei oleks, kui neid postitusi üldse ei oleks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Talvine tsikli(mälu)mäng

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jesper kirjutas: 09 Veebr 2019, 22:56

A ei see oli mõeldud sõbraliku nalja-virinana -

Netis on see häda, et kui emotikonidega teksti ei varusta siis vähegi kriitilise iseloomuga vastus/sõnum omandab koheselt negatiivse iseloomu. Aga ma ei võtnud südamesse, sest kes teeb sel juhtub. Riskivaba on mitte midagi teha. Nendest mittetegijatest meil puudust vist pole. :)

Jesper kirjutas: 09 Veebr 2019, 22:56

mulle need netiviktoriinid meeldivad, tulgu või iga päev üks, kõik lahendan ära :)

Teeks küll aga jube ajamahukad on. Sedagi hakkasin juhuslikult tegema, kui pidin aega surnuks lööma. Tundus, et mis see siis pole - tunnike ja valmis aga võta näpust ...

Siit ka üleskutse: kui keegi on valmis õla alla panema ja mõne järgmise viktoriini küsimused kokku panema siis te kõik teate, kuidas minuga kontakti saab.

Spoiler
Jesper kirjutas: 09 Veebr 2019, 22:56

Honda hammustasin pärast kuklakratsimist lahti, mõtlesin et krt küll kas tõesti on keegi (raudselt Triumph) suutnud ovaalse klapi teha ja NR750 on ainult petteks. A vot USB amordi koha peal oli tükk ees ja jäi hirmsasti häirima, et ei saanud päris asja väljamõtlemist-tuletamist proovida - vikto puhul on kõige lõbusam see kui otseselt vastust ei tea, aga saad hakata tükkhaaval välistama ja vastust kokku panema. Antud juhul ma ilmselt oleks mõelnud umbes sedapidi, et 1100 ja kawa kindlalt pole, sest eales keegi ei pane sellist asja 1100-sele esimesena ning kawa minuarust sel ajal ei võistelnud maailmameistrivõistlustel (palju nad seda üldse teinud on?) - seega Honda ja GSX750R, edasi juba ei tea mis oleks saanud...

Samuti väikese kriitikana oli mitme küsimuse juures kahest loogilisest vastusest vale tsikli pilt - kui monokiik ja Ducati pilt, siis no selge ju et bemm oli õige :)

Osad pildid olid meelega valed, ma ei saanud ju ometi vastust pildi peal ära näidata. :-) Selle USB-ga on nii, et korralik IT töötaja kirjutab alati iga kolmetähelise lühendi, mis algab tähtedega "U" ja "S" välja korrektselt "USB". Nii nagu on see suurriik seal Ameerikas - USB.
:wack:

Tundub, et küsimused on lõppkokkuvõttes keerukamad, kui ma arvasin, sest väike hulk mängijaid suutis üle 50% tulemuse saavutada. (ülevalt alla tulemused 0-5, 6-10, 11-15, 16-20, 21-25=

Image 2019-02-10 at 12.26.35 PM.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”