Biker.ee Bläkk Fraidei

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kisspng-fig-sign-gesture-symbol-russia-meaning-5adaf91c84f722.7432149815243000605446.png

Mõtlesid, et siit saab midagi odavamalt vä? Ei saa! Ja mujalt ka ei saa. Täna on tavaline reede ja kui tahate musta reedet, siis värvige ennast mustaks või minge Ameerikasse.



Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

No päris tõsi ju pole! Musta reede puhul saab bikeris end tasuta registreerida (tavahind 9.99€).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Black »

Minu nime ka paraku enam ei saa.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas bitter »

Suhtumise küsimus. Aeg on ka relatiivne 8). Ma olen siit korduvalt head nõu saanud. Kas see on odavam või kallim ... jällegi suhtumise küsimus 8). Mustade prillidega smailid peaks täna sobima


reimps

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas reimps »

Peaks selle teemaalgataja spämmitootmise ära karistama, read-only natuke aega olemine peaks aitama :)


Carl
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2006, 14:40
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Carl »

Bikeri kalendrit tahaks 2019 aastal seinale kinnitada.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas simp »

reimps kirjutas: 23 Nov 2018, 15:48

Peaks selle teemaalgataja spämmitootmise ära karistama, read-only natuke aega olemine peaks aitama :)

Suurepärane mõte. Reimps, sa oled ju mode, tee ära? (togi)


reimps

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas reimps »

simp kirjutas: 23 Nov 2018, 17:43
reimps kirjutas: 23 Nov 2018, 15:48

Peaks selle teemaalgataja spämmitootmise ära karistama, read-only natuke aega olemine peaks aitama :)

Suurepärane mõte. Reimps, sa oled ju mode, tee ära? (togi)

Oleks teinud, aga mingi tõrge oli uuendustega, et nähtamatud moded olid orjaseisuses jälle :(
Ja nüüd on hea moment möödas, tuleb järgmist ootamatut hetke oodata :)


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Ma olen mustas reedes pettunud! Mitte S-ugi pole soodsamalt. Täitsa harjuhinnad. :evil:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Ardilla kirjutas: 23 Nov 2018, 17:58

Ma olen mustas reedes pettunud! Mitte S-ugi pole soodsamalt. Täitsa harjuhinnad. :evil:

Mul sama lugu. joppas et just tolmuimeja andis otsad ja reede tulemas et nüüd saab ODAVALT aga sittagi lappasin kõik portaalid läbi ei midagi :x lõpuks tellisin ikka selle mis mulle meeldis :bsmile: no tuleks ikka üle lombi minna sealt saaks ikka :bsmile:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma pole absoluutselt pettunud. Pole täna poes käinudki. Netipoes ka mitte. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Mrtn5
Toetajaliige
Postitusi: 163
Liitunud: 11 Sept 2013, 14:24
Tsikkel: 790ADV
Asukoht: Tln
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Mrtn5 »

Samas mõnes matkavarustuse poes ikkagi -25-30%, kes nt saadaolevaid telke vms tahaks uueks hooajaks.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Ma ise jahtisin lennupileteid ja muid serisidega seonduvaid pluginaid. Aga need kuupäevad või sihtkohad mis mulle pakuvad huvi on kas standard hinnaga või siis on kunstlikult kallimaks aetud ja siis hinda alla lastud. Näiteks www.goldcar.es :D samad hinnad on kui võtad ato renti ca 2 nädalat enne reisi. Lisaks öösel saab palju paremat hinda. GHT hotell grupp võttis pakkumistest ära hästi minevad hotellid. Booking pakub kõik osadele tubadele head hinda aga kui valid endale sobiva päeva siis läheb täishinnaga.

@[mention]Mrtn5[/mention] Kui hästi küsida saab niigi -25 -30 % alla. :( AGV ja Dainese tegid ka aleka aga ükski kiiver ei sobi, või pole minu värvi eelistust. www.dainese.com ja www.agv.com muidu olen oma asjad sealt tellinud sest üle 99 euri kohaletoimetamine tasuta. Ja siis neil vahel sellised aled, et kuku pikali kevade.
Muidu ikka varustust kas Motodepoost või Bikemanist soetanud.

Kasutaja avatar

Mrtn5
Toetajaliige
Postitusi: 163
Liitunud: 11 Sept 2013, 14:24
Tsikkel: 790ADV
Asukoht: Tln
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Mrtn5 »

[mention]Ardilla[/mention] pead silmas matkasport ja matkamaailm või muud? Seni pole ma küll nii edukas olnud, aga tuleb siis harjutada :)

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

kaiman kirjutas: 23 Nov 2018, 19:06
Spoiler
Ardilla kirjutas: 23 Nov 2018, 17:58

Ma olen mustas reedes pettunud! Mitte S-ugi pole soodsamalt. Täitsa harjuhinnad. :evil:

Mul sama lugu. joppas et just tolmuimeja andis otsad ja reede tulemas et nüüd saab ODAVALT aga sittagi lappasin kõik portaalid läbi ei midagi :x lõpuks tellisin ikka selle mis mulle meeldis :bsmile: no tuleks ikka üle lombi minna sealt saaks ikka :bsmile:

Gigantti.fi on saanud üheks mu lemmik koduelektroonika poeks. Hetkel seal head allahindlused, ning isegi tavalistel aegadel on tihtipeale kaup palju odavam, kui Eestis. Viimati oli näiteks sama teleka hinnavahe 300euri gigantti vs euronics. Hea näide sellest, kui ahne on eesti kaupmees.

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas kaiman »

RasmusL kirjutas: 23 Nov 2018, 22:19
Spoiler
kaiman kirjutas: 23 Nov 2018, 19:06
Ardilla kirjutas: 23 Nov 2018, 17:58

Ma olen mustas reedes pettunud! Mitte S-ugi pole soodsamalt. Täitsa harjuhinnad. :evil:

Mul sama lugu. joppas et just tolmuimeja andis otsad ja reede tulemas et nüüd saab ODAVALT aga sittagi lappasin kõik portaalid läbi ei midagi :x lõpuks tellisin ikka selle mis mulle meeldis :bsmile: no tuleks ikka üle lombi minna sealt saaks ikka :bsmile:

Gigantti.fi on saanud üheks mu lemmik koduelektroonika poeks. Hetkel seal head allahindlused, ning isegi tavalistel aegadel on tihtipeale kaup palju odavam, kui Eestis. Viimati oli näiteks sama teleka hinnavahe 300euri gigantti vs euronics. Hea näide sellest, kui ahne on eesti kaupmees.

Ma vabandan väga.aga "lombi taga" ma mõtlesin ikka ameerikat mitte soomet... :roll: :bsmile: :mrgreen:

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Aa :mrgreen: No seda "lombi taga" saab jah lahti mõista mitutmoodi. Aga krt mina sinna minna ei julgeks, sai just loetud artiklit, et küll osa saab seal ostuhulluses surma, kes lahendab probleeme käte-jalgadega ning kes üldse relvaga kui teatud mänguautot ei saanud. Tellida ka vist kottigi sealt enam ei tasu tänu kaubandussõja kõrgendatud maksudele :?

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas kaiman »

RasmusL kirjutas: 23 Nov 2018, 23:32
Spoiler

Aa :mrgreen: No seda "lombi taga" saab jah lahti mõista mitutmoodi. Aga krt mina sinna minna ei julgeks, sai just loetud artiklit, et küll osa saab seal ostuhulluses surma, kes lahendab probleeme käte-jalgadega ning kes üldse relvaga kui teatud mänguautot ei saanud. Tellida ka vist kottigi sealt enam ei tasu tänu kaubandussõja kõrgendatud maksudele :?

Missiis äkki ma tahangi just Ameerikas ära surra.minu jaoks see oleks nagu paradiisi minek.mõtle kuidas kõlaks uudistes et üks estonia turist sai surma tolmuimeja käes. :bsmile:

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas ranel »

RasmusL kirjutas: 23 Nov 2018, 22:19
Spoiler
kaiman kirjutas: 23 Nov 2018, 19:06
Ardilla kirjutas: 23 Nov 2018, 17:58

Ma olen mustas reedes pettunud! Mitte S-ugi pole soodsamalt. Täitsa harjuhinnad. :evil:

Mul sama lugu. joppas et just tolmuimeja andis otsad ja reede tulemas et nüüd saab ODAVALT aga sittagi lappasin kõik portaalid läbi ei midagi :x lõpuks tellisin ikka selle mis mulle meeldis :bsmile: no tuleks ikka üle lombi minna sealt saaks ikka :bsmile:

Gigantti.fi on saanud üheks mu lemmik koduelektroonika poeks. Hetkel seal head allahindlused, ning isegi tavalistel aegadel on tihtipeale kaup palju odavam, kui Eestis. Viimati oli näiteks sama teleka hinnavahe 300euri gigantti vs euronics. Hea näide sellest, kui ahne on eesti kaupmees.

Ma ostsin usast just käekella kohapealt 77 euroga aka 85 dollarit. Eestis on sama kella odavam variant 298 EUR :D
Netist vaadates sama pood müüb mu ostetud kella 140 dollariga :D
Tommy hilfigeri jope ostsin 69 dollariga, siin küsib kaupmees sama jope eest 219 EUR (lol)
Aga musta reede müük käis usas juba eelmine nädal muideks ja siltide järgi selle reedeni välja.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas yeekim »

A ma ei ostnud USA'st mitte s***i, kui juba ärplemiseks ja hindade võrdlemiseks läks!
Siin küsitakse sama sa eest aga hulka rohkem raha- kokkuhoid igal juhul 100%
(togi)

Saadetud kettaga lauatelefonist!


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas kaiman »

yeekim kirjutas: 24 Nov 2018, 00:22
Spoiler

A ma ei ostnud USA'st mitte s***i, kui juba ärplemiseks ja hindade võrdlemiseks läks!
Siin küsitakse sama sa eest aga hulka rohkem raha- kokkuhoid igal juhul 100%
(togi)

Ah ole nüüd.ma juba 10 aastat tagasi ostsin usast ühed hilfigeri 10 dollari püksid.ammu muidugi need juba kulunud aga siin siin denimis käin ikka neid vahest vaatamas 110euri stabiilne hind (crash)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas yeekim »

kaiman kirjutas: 24 Nov 2018, 00:42
Spoiler
yeekim kirjutas: 24 Nov 2018, 00:22

A ma ei ostnud USA'st mitte s***i, kui juba ärplemiseks ja hindade võrdlemiseks läks!
Siin küsitakse sama sa eest aga hulka rohkem raha- kokkuhoid igal juhul 100%
(togi)

Ah ole nüüd.ma juba 10 aastat tagasi ostsin usast ühed hilfigeri 10 dollari püksid.ammu muidugi need juba kulunud aga siin siin denimis käin ikka neid vahest vaatamas 110euri stabiilne hind (crash)

Kui juba kuluvate peale jutt läks, siis ammu tegid grupikaaslastest šeigiraasukesed väikese võistluse:
Kes ostab kuluvad kõige odavamalt? Lepiti kokku FIRMAD(ikka firmennõje), tingimused(ei tohtinud olla refurbished/tagastatud jne) ja pidid neile enestele mugavalt jalga sobima. Sa oma 10$ oleks viimaseks jäänud :lol:

Üldiselt hakkad jah peale üle lombi käimist kohalikele hindadele natukene teisiti vaatama :roll:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas isakene »

Mõtlesin, jee, must reede, motoin.de reklaamis vägevaid allahindlusi. Et näiteks Gaerne Midland Aquatech reklaamiti enne musta välja igal pool €199, vaataks, mis hinnast alles on. Kae nalja, normaalhind on vahepeal tõusnud sinna kahepoolesaja kanti. Ja siis musta reede erihind kakssada millegagi ning sealt veel erilise lahkuse näitena, miskite eritingimustega saad üli-mega-ale €199.32...:D ning peale musta reedet on hinnaks €223
türamaeivõi...:D


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas will111 »

mõnes kohas olid siiski ka päris okei diilid saadaval, ise ostsin küll terve posu tsikliasju. mitte, et ma oleksin arvanud, et need hinnad nüüd musta reede puhul midagi ülierilist on aga noh kõiki esemete ale oli näiteks -15 ja eestisse saatmine tasuta.
aga üldiselt reaalsed allahindlused mustal reedel on vist ainult aliexpressis. igalpool mujal on see pigem ikka scam ja lollitamine või siis väga marginaalne võit :D

Kasutaja avatar

renx
Postitusi: 176
Liitunud: 25 Mai 2012, 19:48
Tsikkel: Husaberg
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas renx »

Alis olid ka hinnad suht väikese allahindlusega. Vähemalt alla 22eur asjadel. 10 eur asemel said 9.70€. 3€ asemel 2.90€ jne.
24mx tellimus tuli kokku 320eur. Ilma soodustuseta väitis hinnaks 580€.
Fcmoto ja motoin hinnad olid ka umbes 15%. Saapad oleks saanud 250eur samas kui igalpool mujal küsiti 370€.

XT600->XT660Z Tenere->KTM 690->Beta 250RR->Husaberg TE250->DR650->XT660R
Kasutaja avatar

sarikas
Postitusi: 111
Liitunud: 23 Nov 2007, 17:40
Tsikkel: GSA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas sarikas »

Tõeline must Reede oli ainult Robinson Crusoe´l.

VN800 ´95 -> XVS1100 ´05 -> ZX-6R ´99 -> CBR600 F4 ´00 -> R1150GS ´02 -> CBR1100 XX ´96 -> XTZ750 ´91 -> R1200GS '05 -> R1200GSA '12
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Biker.ee Bläkk Fraidei

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Oli jah :-)
Pilt

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”