Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Alati leidub neid, kellel pole probleeme olnud ja samuti neid, kellel on olnud. Ma olen neid õhutajaid päris palju välja vahetama pidanud. Neid eelnevalt mainitud suuri veel mitte, aga samas neid ka näeb harvemini.


Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kui automaatõhutit mitte paigaldada säästumeetodil, siis mugavus kaalub igati võimaliku eluea probleemid üle. Kindlasti kraan ette panna, et kui vahetada vaja, saad lihtsalt küljest keerata ja uue asemele panna. See sellepärast ka hea, et kui süsteem lekkima hakkab, siis saad kraani kinni hoida ja ei lase õhku peale kakkuda.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

M.T. kirjutas: 24 Nov 2022, 12:47
isakene kirjutas: 24 Nov 2022, 00:01
Soomlastel on rusikareegel - keris, kus on alla saja kilo kive pole keris vaid kivisoojendaja. Eestis on see levinud lause miskipärast 50 kilo peale kahanenud, vaesem maa vist et kive ei jaksa korjata :D
No kas ikka on nii? Soomes neid saunu ja leiliruume küllalt näinud, milles asi alla 100kg. Eks see kerise suurus-võimsus ja kivimass oleneb ikka leiliruumi suurusest kah. 7 m3 leiliruumi 100kg kive on natuke overkill...
Saun, leil, kerise suurus on väga subjektiivsed asjad. 100 kg on sinu jaoks overkill, mu äiapapa juures oleks see rahuldav, mu oma kodus - liiga vähe. Laupäeva õhtud ei ole raisata :). Mul on (koldega kivi-iki) kerisel 200 kg kive, 9m3 ruum. Eelmises saunas tellisin kerise potsepalt...
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ei saa aru sellest suurest kivide kogusest. Või noh, saan aru küll, kuid minuarust pole neid liiga palju vaja. Mul läheb kaks kasti (noh need kastid mis ehituspoest ostad) kerisesse ja best saun ever, ei jää teistele alla, võib öelda, et isegi on parem. 30-45 min ja saun on täitsa valmis, kannatab pikalt leili visata jne.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Eks kuskilt ilmuvad alati välja need kaliibrimehed iga asja puhul, sauna osas näiteks mõni alla vene sauna ei käigi, mida 2 päeva köetakse. Sul Piipz läheb 2 karpi, aga karp on 20 kg tavaliselt, seega sul 40 kg ilmselt? Ma kartsingi seda veidi, et kui pisikeses saunas on 20kg kividega keris omal kogemusel väga hea, siis 20kg ja 9kw suuremas saunas ehk kokku mingi 13-14 m3 kui klaasseinu ka arvestada, ei pruugi nii hea olla, isegi kui õhu liikumine on õigesti tehtud.

Ma ikkagi võtan selle ristiretke ette, et vaevun ka paratamatu puldi panema, et saaks selle 60kg kerise. Igaks juhuks, hinnavahe küll ainult või lausa 500-600 eur, aga pärast ei kahetse vähemalt.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Piipz kirjutas: 29 Nov 2022, 08:37
Ei saa aru sellest suurest kivide kogusest. Või noh, saan aru küll, kuid minuarust pole neid liiga palju vaja. Mul läheb kaks kasti (noh need kastid mis ehituspoest ostad) kerisesse ja best saun ever
Ma ju räägin, et subjektiivne. Mõnele sobib 1 kast, mõnele 2 jne. Maitseasi. Inimeste ettekujutused maailma parimast saunast on erinevad. Vabandan, kui kellegi ego riivasin. Ma kogemata :).


Minu küsimus teemasse - soovitage VEELEKKE ANDURIT, mis saadab sms-i/e-maili/teavituse äpi kaudu vms. Wifi on, muid nutikodu vidinaid ei plaani. Elanik on eakas, arvutit ei kasuta, anduri helisignaali ei kuuleks. Ma telliks teavitused endale ja vajadusel lähen kohale.

Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Assamait »

bitter kirjutas: 29 Nov 2022, 10:38
Minu küsimus teemasse - soovitage VEELEKKE ANDURIT, mis saadab sms-i/e-maili/teavituse äpi kaudu vms. Wifi on, muid nutikodu vidinaid ei plaani. Elanik on eakas, arvutit ei kasuta, anduri helisignaali ei kuuleks. Ma telliks teavitused endale ja vajadusel lähen kohale.
Shelly Flood. Pane tegema, mida tahad. Kui progreja oled, siis täienda asja kõige madalamal tasemel - firmware on opensource. https://www.shelly.cloud/products/shell ... on-sensor/
Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

bitter kirjutas: 29 Nov 2022, 10:38
Minu küsimus teemasse - soovitage VEELEKKE ANDURIT, mis saadab sms-i/e-maili/teavituse äpi kaudu vms. Wifi on, muid nutikodu vidinaid ei plaani. Elanik on eakas, arvutit ei kasuta, anduri helisignaali ei kuuleks. Ma telliks teavitused endale ja vajadusel lähen kohale.
Esimene asi on, et ainult WiFi peal töötavad seadmed tahavad rohkem energiat saada, elik, sa pead tihti patareisid vahetama (juhendid küll lubavad 18 kuud aga minu jaoks tundub see wifi seadme puhul kahtlane). Alternatiiv on ZigBee andur aga see tahab lisaks saada veel täiendavat Zigbee ruuterit (~25-50€). Teiseks, pead arvestama, et need veelekke andurid eeldavad ikka, et loik on maas ja andur loigus, muidu nad ei toimi.

Hiina tootjatest soovitan Tuya või Sonoffi asju vaadata, kui Euroopast otsid siis Shelly. Tuya vajab tööks SmartLife äppi, Sonoff eWlink-i ja viimane Shelly Cloud-iga. Kui tahd, et see äpp kisaks sulle, et "häda majas!" siis pead ilmselt veel täiendavat automatiseerimist tegema, näiteks läbi IFTTT, sest kõik need äpid on (minu kogemuse alusel) suhteliselt nirud tegema midagi muud, kui manama Androdii ekraanile teavitust.

Shelly: https://www.amazon.de/-/en/Shelly-Flood ... B07XX9LWKW
Tuya https://www.aliexpress.com/item/1005002889533009.htm
Tuya https://www.amazon.de/-/en/LogiLink-SH0 ... 0BG7PHQXN/
Tuya https://www.aliexpress.com/item/10000397789069.html (sellele on juurde ka zibee ruuter vajalik, näiteks see https://www.aliexpress.com/item/1005004552420272.html)
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Wifi andur ei istu koguaeg wifis, vaid saadab kas toimumis põhiselt data paketi või intervalliga hetke oleku.
Jah ta küll kontrollib mingisuguste aegade tagant ka wifi olemasolu ja ühenduse olemasolu 18 kuud ei ole eriline probleem. Ja kui on 12 kuud on see minuarust ka väga hea.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Tänan. Saan aru, et zigbee anduri patareivahetamise välp on pikem? Kuipalju pikem väga jämedalt?
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

bitter kirjutas: 01 Dets 2022, 23:30
Tänan. Saan aru, et zigbee anduri patareivahetamise välp on pikem? Kuipalju pikem väga jämedalt?
Kuni 2x. Osalesin eile IoT teemalisel seminaril ja seal sela tõusis üle ka teema patareidel töötavate WiFi seadmete kohta. Nagu @Madlobster ütles, wifi seade on 99% ajast magavas olekus, kontrollib vaid aeg-ajalt ühenduse olemaolu. Seega, väheaktiivsete seademte puhul pole olulist vahet kas wifi või zigbee. Zigbeel on üldjuhul väiksema mahutavusega patareid, tavaliselt RC2032, wifi seadmetel samal ajal tüüpiliselt 2-4 AA või AAA. Siiski leidub ka zigbee puhul andureid, mis kasutavad AA või AAA patareisid. Väiksema patareiga zigbee vs wifi saad ilmselt sama tulemuse. Arvestades, et wifi seadmed on üldjuhul soodsamad siis ma läheks antud juhul wifi teed.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Keegi metsaraie tegija ka siin ja oskab öelda suurusjärgus hinda (kui sellest infost piisab) sellise lageraie jaoks raieõiguse korral?
raied.jpg
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Turist kirjutas: 03 Dets 2022, 00:13
Keegi metsaraie tegija ka siin ja oskab öelda suurusjärgus hinda (kui sellest infost piisab) sellise lageraie jaoks raieõiguse korral?raied.jpg
Esimesed ostupakkumised tehakse reeglina alla 50% tegelikust hinnast.
Sealt võidki umbes arvutama hakata.

Mina alustaks siit:
https://timber.ee/
Pilt
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Oksjonit just korraldama ei plaani hakata praegu. Sarnase koguse (tm) puhul paistavad alginnad olema 20 000-25 000 eur, reaalsete müügihindade selgumiseks peab neid oksjoneid siis jälgima. Ütleme nii, et 20 000-25 000 eur eest veel ei tahaks sellest metsast lagedat ala teha. Hinna puhul kindlasti palju sõltub ka puuliikidest ja kui palju millist tüüpi puitu saab (jämepalk, peenpalk, parberipuu, küttepuu), seda ei oska ise arvesse võtta.
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Turist kirjutas: 03 Dets 2022, 16:10
Oksjonit just korraldama ei plaani hakata praegu. Sarnase koguse (tm) puhul paistavad alginnad olema 20 000-25 000 eur, reaalsete müügihindade selgumiseks peab neid oksjoneid siis jälgima. Ütleme nii, et 20 000-25 000 eur eest veel ei tahaks sellest metsast lagedat ala teha. Hinna puhul kindlasti palju sõltub ka puuliikidest ja kui palju millist tüüpi puitu saab (jämepalk, peenpalk, parberipuu, küttepuu), seda ei oska ise arvesse võtta.
Hind oleneb ka väljaveo tingimustest. Kui kaugelt, kuhu, soine? Kuidas rekka ligi pääseb?
Veel oleneb, kuidas ja mida müüd. Eeldan, et eraisik? Siis materjalina müües tulumaks. Aga näiteks raieõigusena müües on maksuvaba esimene 5000.
Aastalõpp käes, ehk müüks osa dets, osa uue aasta alguses? Jne.
Nüansse on omajagu ja siia kirjutada pole hetkel kahjuks aega ega mõtet.
Pilt
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kas eraisikuna müües mitte tulumaksu maksma ei pea, kui selle 2(?) aasta jooksul metsa tagasi investeerid?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

yeekim kirjutas: 03 Dets 2022, 21:00
Kas eraisikuna müües mitte tulumaksu maksma ei pea, kui selle 2(?) aasta jooksul metsa tagasi investeerid?
Eraisikut ei tea aga FIE-na metsas toimetades on küll maksuvaba.
Ehk siis tavaline majandamine, kulud-tulud, investeerimine, maksuvabastused, jne.
Pilt
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoopis 3 aastat oli selliselt:
"Näitena toome siinkohal välja, et kui olete 2020. aastal saanud tulu metsa raieõiguse või metsamaterjali müügist, siis maksustatakse see müügitulu hiljemalt 2023. aasta tuludeklaratsiooni alusel. See tähendab seda, et peale metsaraiet tehtud kulud metsa uuendamiseks (aluspinna ettevalmistus, istikute maksumus, istutamine ja hooldamine, tööjõukulu jne) saab kolme aasta jooksul müügitulust maha arvestada ning maksustatav summa kahaneb."

https://metsaost.eu/metsa-muuk/tulumaks-metsa-muugist

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Teab keegi kus saaks soojas ruumis auto ukse lahti võtta? Kunagi oli mingi äriplaan kuskil aga ei leia küll enam.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Vapsik kirjutas: 05 Dets 2022, 18:31
Teab keegi kus saaks soojas ruumis auto ukse lahti võtta? Kunagi oli mingi äriplaan kuskil aga ei leia küll enam.
Sellise leidsin, aga nad Tartus :(
https://www.facebook.com/IG-iseteenindu ... 971104280/
https://mzauto.ee/autoteenindus/
EDIT: Nemad on Tallinnas
https://www.pitstart.ee/et/
Viimsis
https://www.car-in.ee/iseteeninduslik-autoteenindus/
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Nii ehitusgurud:
Millega kleepida EPS lakke?
Pinnas on krohvitud USSR tsementlaast plaat. Mingi tüübel ja kruvi seal ei pea!
EPS kinnitusvaht ei võta, vähemalt katkes minu kannatus teda laes hoides ennem, kui liimi oma :D

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kiilas »

montaaziliim

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas 701 »

Mingi põrandakatte kontaktliim? Aga peab vaatama, et liim vahtu ära ei sulata. Tegelikult oleks targem teha sulane, mis plaati laes hoiab liimi kuivamiseni. Kuigi need liimivahud peaks kah olema, et paned paika, tõmbad lahti, ootad ja kui uuesti paned, siis jääb.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

kiilas kirjutas: 06 Dets 2022, 14:45
montaaziliim
Montaaziliim teeb EPS'ile 1:0
(Aga neid on vist erinevaid)

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Ma lahendasin kunagi sellise olukorra tekitades seina peale kinnitused ja eps plaadid sai omale pm nagu kandurid, mis hiljem siis krohvi sisse jäid. Visuaalselt hiljem midagi aru ei saanud.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas grahv »

yeekim kirjutas: 06 Dets 2022, 14:34
EPS kinnitusvaht ei võta, vähemalt katkes minu kannatus teda laes hoides ennem, kui liimi oma :D
Aga proovi äkki naisel on pikem kannatus? Ja lapsed peavad lihtsalt sõna kuulama :D
Vaht võtab küll - seesama korraks lahti nõks aitab. Ja tasub paras lauajupp või 5x5 korraks toeks panna - saad kohe järgmisega tegelema hakata ilma et eelmine alla kukuks.

G
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas wicked »

yeekim kirjutas: 06 Dets 2022, 14:50
kiilas kirjutas: 06 Dets 2022, 14:45
montaaziliim
Montaaziliim teeb EPS'ile 1:0
(Aga neid on vist erinevaid)
Sikaflex Construction+. Ei sulata polüuretaani. Plug & play
Mingit veepõhist liimi ei kannata igaks juhuks panna, sest kui sinna vahele peaks mingil põhjusel niiskus tekkima, kasvab korralik elu.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

wicked kirjutas: 06 Dets 2022, 17:35
yeekim kirjutas: 06 Dets 2022, 14:50
kiilas kirjutas: 06 Dets 2022, 14:45
montaaziliim
Montaaziliim teeb EPS'ile 1:0
(Aga neid on vist erinevaid)
Sikaflex Construction+. Ei sulata polüuretaani. Plug & play
Mingit veepõhist liimi ei kannata igaks juhuks panna, sest kui sinna vahele peaks mingil põhjusel niiskus tekkima, kasvab korralik elu.
KHM-
"Kõvenemine > 1 mm / 24 tundi (+23 °C/ 50 % r.h.)"

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kui hull töö oleks tsementlaast plaadid alt ära lammutada?
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Vint kirjutas: 06 Dets 2022, 18:40
Kui hull töö oleks tsementlaast plaadid alt ära lammutada?
Hull :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”