Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ain »

Bastard kirjutas: 24 Sept 2020, 14:28

Kas keegi väikese aparaadiga metalli 3d prindib? Mul oleks kahte üsna väikest jubinat vaja (käekella detailid, stl fail olemas). Plastist prinditud jupid on olemas, aga ehk saab metallist ka :D

Laserpaagutus on märksõna.



Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

ott
Postitusi: 134
Liitunud: 04 Juul 2017, 14:38
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ott »

Kas siinmail mõni vanema kooli Yamaha XT600 Tenere ka liigub? Huvi on just pakkuma hakanud see suurema paagiga isend (34L, 1VJ etc)


lermo
Postitusi: 470
Liitunud: 13 Veebr 2006, 19:41
Tsikkel: BMW R45|FT500"Krants"|XT600
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas lermo »

ott07 kirjutas: 25 Sept 2020, 15:09

Kas siinmail mõni vanema kooli Yamaha XT600 Tenere ka liigub? Huvi on just pakkuma hakanud see suurema paagiga isend (34L, 1VJ etc)

Midagi on

Manused
AF747917-028C-418A-B012-B7F33B81E20A.jpeg
M: Honda FT500 Cafe-racer '84
Tel: 53453529

Gsr600
Postitusi: 7
Liitunud: 03 Juun 2018, 12:50
Tsikkel: Kawasaki vn 1500 mean streak
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Gsr600 »

Väga rumal küsimus.kuidas paagist viimast bensiini kätte saada. Paak maas aga tilk jääb ikka sisse
😁😁😁😁


Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Assamait »

torutööd

Soovitan soojalt Alupexu asemele TeceLogo torusid-liitmikke... Ei mingit tööd peale lõikamise ja toruotsa faasimise, lükka ainult liitmikkusse... Olen ühe eramaja sellega teinud, verry good. Pisut kallis vb... Olen ka teinud noname alupex toru ja Tecelogo liitmikud, jäi pidama, aga soovitada ei julge (mingi hetk olid k-rautas tecelogo liitmikud küll müügis, kuid toru mitte)
Ainus probleem ongi saadavus, ammu juba ei tea, kust saaks...

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Gsr600 kirjutas: 26 Sept 2020, 14:19

kuidas paagist viimast bensiini kätte saada.

Ma olen õue päikse kätte jätnud, aurab ära.


Gsr600
Postitusi: 7
Liitunud: 03 Juun 2018, 12:50
Tsikkel: Kawasaki vn 1500 mean streak
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Gsr600 »

Jesper kirjutas: 26 Sept 2020, 14:31
Gsr600 kirjutas: 26 Sept 2020, 14:19

kuidas paagist viimast bensiini kätte saada.

Ma olen õue päikse kätte jätnud, aurab ära.

Sai juba lahendatud. Suur süstal ajas asja ära


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Soojapuhuriga

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Tiku/välgumihkli/süütajaga saab ka kõik kätte!

Saadetud kettaga lauatelefonist!


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei saa...aga no head proovimist :D

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Assamait kirjutas: 26 Sept 2020, 14:25

Soovitan soojalt Alupexu asemele TeceLogo torusid-liitmikke...

Alupex on ikka ju, lihtsalt need liitmikud on natuke teise põhimõttega võrreldes pressitavate ja mutriga keeratavatega. :bsmile:
https://www.akvedukt.ee/ee/tooted/torul ... itmik-tece
Need on jah teistest variantidest kõige kallimad. Professionaalid neid ei kasuta kuna hind on kallim ja samas neid on saada vaid väikeste mõõtudega torude jaoks (kuni 25 vist). Omal kodus mõned liited teha on sellega muidugi kõige lihtsam. Positiivne pool on ka see, et neid saab vajadusel uuesti lahti võtta. Mõõduga 20 torudega peab olema ettevaatlik, toru ei tohi olla 2,0 mm seinapaksusega (2,25 sobib), see ei jää vett pidama.


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Taaskord hakkab iga-aastane õlivahetuserootika. Kas säänse abivahendiga praktilisi ning positiivseid kokkupuuteid on kellelgi?

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

vharga
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Mai 2012, 00:44
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Päälinn

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas vharga »

Turist kirjutas: 26 Sept 2020, 20:40
Spoiler
Assamait kirjutas: 26 Sept 2020, 14:25

Soovitan soojalt Alupexu asemele TeceLogo torusid-liitmikke...

Alupex on ikka ju, lihtsalt need liitmikud on natuke teise põhimõttega võrreldes pressitavate ja mutriga keeratavatega. :bsmile:
https://www.akvedukt.ee/ee/tooted/torul ... itmik-tece
Need on jah teistest variantidest kõige kallimad. Professionaalid neid ei kasuta kuna hind on kallim ja samas neid on saada vaid väikeste mõõtudega torude jaoks (kuni 25 vist). Omal kodus mõned liited teha on sellega muidugi kõige lihtsam. Positiivne pool on ka see, et neid saab vajadusel uuesti lahti võtta. Mõõduga 20 torudega peab olema ettevaatlik, toru ei tohi olla 2,0 mm seinapaksusega (2,25 sobib), see ei jää vett pidama.

:) Et asja väheke rohkem rikastada erinevate asjadega siis lisaks siia ritta ka Feb- i kauplustes müüdava Roth tarbevee sarja nime. Skandinaaviasse minevad puitmoodulmajad lähevad selle firma toodanguga.

https://sladera.lt/wp-content/uploads/2 ... istema.pdf

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas bitter »

Luxor kirjutas: 03 Okt 2020, 11:58

Taaskord hakkab iga-aastane õlivahetuserootika. Kas säänse abivahendiga praktilisi ning positiivseid kokkupuuteid on kellelgi?

Ei ole aga pildilt paistab potentsiaali. Saad vist filtreeriva elemendi vahele pista ja pangalaenu ka ei pea võtma.


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

bitter kirjutas: 03 Okt 2020, 13:25
Luxor kirjutas: 03 Okt 2020, 11:58

Taaskord hakkab iga-aastane õlivahetuserootika. Kas säänse abivahendiga praktilisi ning positiivseid kokkupuuteid on kellelgi?

Ei ole aga pildilt paistab potentsiaali. Saad vist filtreeriva elemendi vahele pista ja pangalaenu ka ei pea võtma.

Good for u, ka mul on Sinu pihta hea meel!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Luxor kirjutas: 03 Okt 2020, 17:53
Spoiler
bitter kirjutas: 03 Okt 2020, 13:25
Luxor kirjutas: 03 Okt 2020, 11:58

Taaskord hakkab iga-aastane õlivahetuserootika. Kas säänse abivahendiga praktilisi ning positiivseid kokkupuuteid on kellelgi?

Ei ole aga pildilt paistab potentsiaali. Saad vist filtreeriva elemendi vahele pista ja pangalaenu ka ei pea võtma.

Good for u, ka mul on Sinu pihta hea meel!

Kokkupuuteid ei ole aga kas nüüd :-||| madalail pöördeil edasi kräunutamiseks või lihtsalt harimatute valgustamiseks, nimelt kuhu otsa ja kuidas kavatseb isand selle (tila) tõmmata..? Et mitte kõige rumalam või segasem välja paista, küsin, kas kanku ots pistataske sinna pilusse ning õli väljutatakse lehtri kitsamast otsast? Vähemalt hinna/otstarbekuse suhe paistab olema paigas.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Täpsuslaskuri oskused jäävad kaugesse noorusikka, ikka kipub otse valades sorts siia ja tänna minema ning lehtrileiutamist ma parem ei maini. Saan aru, et kandiline poolus läheb korgita kanku otsa ja seejärel ümaram peaks siis kahekäelisuse abil õli mootori sisemusse juhatama. Mõtlin, et keegi on seda äppi praktikas eduliselt pruukinud ja üle keskmise satisfaktoorse olemi saavutanud!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Seda tüüpi toru oli üks esimesi ,mis oli olemas ja ammu enne alupex toru. Varem oli ühenduste tegemine keerulisema masinaga ja aeganõudev,see nüüd natuke uuem,aga ikkagi suhteliselt keeruka protsessiga. Täna saab selle ja ka kõigi eelpool mainitutega korralikult tehes samaväärse tulemuse. Pigem vaja vaadata,mis on soodamam, lihtsam ja ruumi säästvam. Eks iga Li...ts kiidab oma vi...tu ,aga teevad nad kõik sama asja. Ja skandinaavia tellijad ei ole minu jaoks üldse argument, need on üldjuhul ajast maas paljudes asjades,sest "neil tehakse lihtsalt nii" .

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Upponor Q&E sarjas(vanasti wirsbo) ka seina taha mõelduna lekkekindel süsteem olemas M7 ühenduste näol. Ka hind ei ole tappev. Samuti müüb FEB.
https://www.vvsbutiken.nu/product.html/ ... bbel-qe-m7
Endal ka hetkel veevärgi paigaldus käsil Upponor PEX-a Q&E süsteem. Alupex, ma ei tea, ei tundu nii kindel minu jaoks seina taha panekul :roll: Seal ikkagi vahel tihend, mis võib "surra". Ka paigaldamisel pead hoolas olema, et toruots korralikult faasitud saaks, muidu oht tihendit rikkuda üsna tõenäoline.
Korteris ei mäletagi kui kaua aastaid tagasi sai wirsbo -ga tehtud ja kõik okei.

Viimati muutis Kirs, 04 Okt 2020, 10:27, muudetud 1 kord kokku.
SERTÃO
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kirs kirjutas: 04 Okt 2020, 10:13
Spoiler

Upponor Q&E sarjas(vanasti wirsbo) ka seina taha mõelduna lekkekindel süsteem olemas M7 ühenduste näol. Ka hind ei ole tappev. Samuti müüb FEB.
https://www.vvsbutiken.nu/product.html/ ... bbel-qe-m7
Endal ka hetkel veevärgi paigaldus käsil Upponor PEX-a Q&E süsteem. Alupex, ma ei tea, ei tundu nii kindel minu jaoks seina taha panekul :roll: Seal ikkagi vahel tihend, mis võib "surra".
Korteris ei mäletagi kui kaua aastaid tagasi sai wirsbo -ga tehtud ja kõik okei.

Pole küll tänase asjaga kursis,kuid need seda tüüpi torud ikka pigem vist kütte torudeks mõeldud(minu majas on need põrandas ja pannakse ka tänapäeval küttele neid),mitte tarbeveele. Mul on Wavin alupex nüüd ligi 15a kasutuses ja pole ühtegi probleemi. Kui toru ots on korralikult kalibreeritud,siis ei saa seal ka tihendiga midagi juhtuda,sest see on seal ju lausa õhukindlalt ümbritsevast kaitstud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Ei ole ainult põrandakütte jaoks. Spetsiaalselt eraldi tarbevee omad on ka olemas. Paksema seinaga ja kannatavad suuremat survet ja temperatuuri.

SERTÃO
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ain »

Varsti ilmub keegi mõttevälgatusega.... Mul vana hea raudtoru.. korralikult keermestatud taku ja värviga kokkupanduna.. Elu saab elatud ilma nende peenete nimetusteta ...alupexid jms.. :D

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Takk ja metall torugi(teatud kohtades nõutav) on ka täna täitsa kasutatav materjal. Takk ka käigus nende kõigi lahenduste juures, sest üldjuhul kõik torud lõppevad keermestatud ostaga,et sinna midagi külge keerata. Lihtsalt takk on ka nüüd natuke muutunud ehk Locktite on selle looduslikkust materjalist edasi sünteetiliseks arendanud ja pastaga juba ette kokku määrinud :D Mul kodus on veel kõik keermestatud otsad tavalise takuga-pastaga tehtud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Soomes näiteks kasutavad ainult vaske, tarbe vee jaoks ja keevitavad ( ei jooda tinaga ) gaasiga kohapeal kokku. Raud radikatele ja sita jaoks valatud ( malm või mis iganes see on ) torud, tuleohutuse pärast. Plastikut kasutatakse kah aga üldise reeglina betooni valatult, eelmainitud süüst tulenevalt.


SuzuMel
Postitusi: 61
Liitunud: 16 Aug 2011, 08:30
Tsikkel: Suzuki TL1000S
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas SuzuMel »

Kirs kirjutas: 04 Okt 2020, 10:13

Upponor Q&E sarjas(vanasti wirsbo) ka seina taha mõelduna lekkekindel süsteem olemas M7 ühenduste näol. Ka hind ei ole tappev. Samuti müüb FEB.
https://www.vvsbutiken.nu/product.html/ ... bbel-qe-m7
Endal ka hetkel veevärgi paigaldus käsil Upponor PEX-a Q&E süsteem. Alupex, ma ei tea, ei tundu nii kindel minu jaoks seina taha panekul :roll: Seal ikkagi vahel tihend, mis võib "surra". Ka paigaldamisel pead hoolas olema, et toruots korralikult faasitud saaks, muidu oht tihendit rikkuda üsna tõenäoline.
Korteris ei mäletagi kui kaua aastaid tagasi sai wirsbo -ga tehtud ja kõik okei.

Q&E loetakse üheks kõige kindlamaks asjaks mida seina taha paigaldada ja just sel põhjusel, et puudub tihend. Selle suureks miinuseks on joonpaisumine, mis ei lase seda soojavee trassipeal nähtavas kohas kasutada, kuna ta mängib päris tugevalt. Aga varjatud kohtades väga töökindel lahendus.
Ja tänapäevastel alupexidel ei pea enam otsa faasima kui õigete kääridega lõikad.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Vint kirjutas: 04 Okt 2020, 17:08

Soomes näiteks kasutavad ainult vaske, tarbe vee jaoks ja keevitavad ( ei jooda tinaga ) gaasiga kohapeal kokku. Raud radikatele ja sita jaoks valatud ( malm või mis iganes see on ) torud, tuleohutuse pärast. Plastikut kasutatakse kah aga üldise reeglina betooni valatult, eelmainitud süüst tulenevalt.

Vaske ikka joodetakse ja joote traat on see millega joodetakse. Mingi pronksi segu(vask+tina siis) ta on, nagu ka vanasti vene ajal oli. Aga see ongi see millele ma viitasin kui jutt läheb skandinaavia peale. Ehk nad nagu tegid 40a tagasi,nii nad ka jätkavad olenemata sellest,et muu maailm on vahepeal natuke edasi läinud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

urmas66 kirjutas: 04 Okt 2020, 10:26

Mul on Wavin alupex nüüd ligi 15a kasutuses ja pole ühtegi probleemi.

Võid vähemalt järgmised 9 aastat veel ka rahulikult magada- maamajas on meil Wavin alupex pandud 24 a. tagasi ja loomulikult ka 0 probleemi. :bsmile:
Veetorudest kõige rohkem probleeme olen näinud vasktorudega, mis on sõrmuste/mutritega, need liitmikud tihti lekivad. Kortermajades olen näinud, et tsingitud terasest torud ei ela väga pikalt, tundub et vähem kui ilma tsinkimata torud. Mõnes korteris on praegu veel 55 a vanad terasest torud, millel pole häda midagi, ühele lasin kogemata puuriga u. 1 mm sisse ja lekkima ei hakanud, paksust järelikult oli. :lol:

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mitte et see mind nüüd väga häiriks või endast välja viiks, a mis värk kahel tartlasel sellega on, et õigesse alajaotusesse teema tegemise asemel kõik elu rumalatesse küsimustesse taotakse? Hiirtel pole rulle stockis? Viimati sai aasta aega tagasi see püksimaailm risti ja põiki läbi küntud...

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Jesper kirjutas: 07 Okt 2020, 10:49

Mitte et see mind nüüd väga häiriks või endast välja viiks, a mis värk kahel tartlasel sellega on, et õigesse alajaotusesse teema tegemise asemel kõik elu rumalatesse küsimustesse taotakse? Hiirtel pole rulle stockis? Viimati sai aasta aega tagasi see püksimaailm risti ja põiki läbi küntud...

Maainimestel töötabki mõte natuke teistmoodi, kui linnainimestel. Mitte tingimata halvemini, küll aga natuke aeglasemalt.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jesper kirjutas: 07 Okt 2020, 10:49

Mitte et see mind nüüd väga häiriks või endast välja viiks, a mis värk kahel tartlasel sellega on, et õigesse alajaotusesse teema tegemise asemel kõik elu rumalatesse küsimustesse taotakse? Hiirtel pole rulle stockis? Viimati sai aasta aega tagasi see püksimaailm risti ja põiki läbi küntud...

Ma võtsin su postituse nüüd kontekstist välja, sest ostsustasin, et püksiküsimus peaks omaette elama.

Ja see, et rumalatesse läks... tundub teema olevat ... aga vahel ongi hirmutav oma, uus teema teha. Meil oli siin isegi mõte, et teeme neile, kes otsustada ei suuda eraldi teema, mille nimeks "Kui ei tea, kuhu postitada siis alusta siit" kust siis ebakindlamad või väheminformeeritud saaksid algust teha ja mille moded õigesse kohta laiali jagavad.
Ja ilmselt on siin natuke FB kultuuri ka sees, seal käib kõik ühes jorus üksteise otsas.

Kui ikka iga jumala päev lugemas ei käi siis ei teagi, et siin pükste küsimust põhjalikult lahati. Mul polnud näiteks suvel üldse elamiseks aega rääkimata siis veel kommuni külastamisest. Seetõttu on ka mulle teadmata, et suvised püksid oli tõsine põhjalikult saetud-kaalutud teema.
:bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”