Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


skümme
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Juun 2018, 03:24
Tsikkel: TDM850
Tänanud: 18 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas skümme »

Raitsraisk kirjutas: 16 Juun 2020, 07:45

20 pluss aastat tagasi tegi telkimise ääretult mugavaks 5 sendi paksune vatitekk. 4 tärni telk oli selline, mille põhjas oli lausa 2 tekki. Mis oleks kaasaegne alternatiiv sellele ? Olen kursis, et vatitekke müüakse ka tänapäeval, aga need pole nii tummised .

Olen otsinud kahe-inimese-matkamatti, aga pole leidnud. Õhuga täidetavad asjad ei meeldi.



Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Prets kirjutas: 17 Juun 2020, 17:33

Tuleb sel nv-l ette esimene praamisõit Eestis kahel rattal. Kas juhul, kui autokohad on välja müüdud, saab veel mootorrattaga peale või on see välistatud ja mootorrattad lähevad samasse arvestusse autodega? Kodulehelt leida ei suutnud ise...

Tädi ütleb, et "süsteem ei luba", isegi kui pilet internetist ostetud on. (süsteem arvestab, et 1 autokoht == 2 tsiklikohta. Ma üritasin isegi arendajaga rääkida, et tehke ümber)

Ma ausalt ei läinud sellepeale tõkkepuu kõrvalt mööda ja tuimalt praamile.

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Tuuletallaja kirjutas: 17 Juun 2020, 17:41
Prets kirjutas: 17 Juun 2020, 17:33

Tuleb sel nv-l ette esimene praamisõit Eestis kahel rattal. Kas juhul, kui autokohad on välja müüdud, saab veel mootorrattaga peale või on see välistatud ja mootorrattad lähevad samasse arvestusse autodega? Kodulehelt leida ei suutnud ise...

Mootorrattaid mahub alati kuhugi nurkadesse, kuhu muul rahval asja pole, üldiselt saadetakse sind eraldi rivisse n.ö. augu täiteks.

Noh, minu kogemus näitab seda sama, mida Simp juba kirjutas... Viimane kord oli üldse mingi äss vend, kes arvas, et tsiklid tuleb parkida kallaku peale, ninaga alla poole. Kui avaldasime protesti, et tsikkel ju kukub, siis ütles "ah kuhu ta ikka kukub". Ta tahtis meid panna kohta, kus polnud isegi parkimiskohta ja ees oli auto... 100% kindlalt oleks tsikkel kukkunud, nii nagu juba mul kogemus on.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 726
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Praami teemasse: Sel aastal pole tsikliga üle sõitnud aga eelnevatel kordadel on kupatatud põhja teki ette nurkadesse ja seal oleme suht omaalgatuslikult diagonaali selle nurga tihedalt täis tampinud nii, et jalgsi mahuks nibin-nabin mööda. Ei usu, et majandus-poliitiline viirus oleks tekimadruste ajud (nii pea- kui selja-) kevadega ära komposteerinud aga süsteemi ja kassatädi vastu ilmselt ei saa. Viimasega oli just täna lühike ja sõbralik vaidlus teemal, kas 2€ münt on raksem, kui peotäis €10-seid.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas retro »

Ka sel aastal topitakse ette nurka. Teine koht on keskel, serva all - seal mingid (oma töötajate?) rattad pargivad pikemalt.

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Käisime Saares rada tegemas ja üks kord pandi ikka samasse kohta, kus ainsad kinnitused on (parem parras, ette nn rõdu alla) ja teistkord nõudis, et paneksime rattad parema parda rõdu alla taha otsa ninaga alla poole. Siis hakkasime karjuma.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

No ma ei tea, ju siis on "kenad" tekimadrused kuidagi erilisemad..
Hiiumaale ja tagasi pole KORDAGI mingit jama, veelvähem tsikli kinnitamist, ka "tormiga"

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas villy »

Kuidas üldse siis ratas praamile kinnitatakse? Olen siiani alati lihtsalt jala peal hoidnud, samas pole torminga sõitnud

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Ronk »

villy kirjutas: 19 Juun 2020, 11:28

Kuidas üldse siis ratas praamile kinnitatakse? Olen siiani alati lihtsalt jala peal hoidnud, samas pole torminga sõitnud

Võta ise koormarihm kaasa ja kinnita. Suurtel laevadel enamus vist ka nii teinud

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

villy kirjutas: 19 Juun 2020, 11:28

Kuidas üldse siis ratas praamile kinnitatakse? Olen siiani alati lihtsalt jala peal hoidnud, samas pole torminga sõitnud

Spets kinnituskohad, paremal pardal ees otsas 10 ankrut, hästi lähestiku ja sama taga vasakul. Rohkem võimalusi pole, kui nad pole just juurde keevitanud, aga kahtlen, sest viimane kord ei olnud (mais). Ankrud on kalde peale pandud.

image.png
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 726
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Aastaid tagasi Munalaiust Kihnu (või oli see tagasiteel) läksin ja meri marutas, siis istusin sadulas, uhkelt keset tekki. Oli mingi varahommikune aeg ja vaid paar autot (ilmselt ikkagi mandrilt saarele).

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas retro »

Ronk kirjutas: 19 Juun 2020, 11:42
Spoiler
villy kirjutas: 19 Juun 2020, 11:28

Kuidas üldse siis ratas praamile kinnitatakse? Olen siiani alati lihtsalt jala peal hoidnud, samas pole torminga sõitnud

Võta ise koormarihm kaasa ja kinnita. Suurtel laevadel enamus vist ka nii teinud

Kas praamil peaks tekimadrustel ka olema rihm, mida kundele pakkuda? Ma küsisin ükskord ja tekimadrus lubas pärast tulla, aga sinnapaika ta jäigi. Mingi aeg tagasi oli siin ilge ooper sel teemal, kellele ülesõidul tekkinud kahju korral vastutus jääb.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Klge kamoon, katsuge nüüd hoogu pidada - vähemalt eelmisel suvel maksis tsiklipilet vähem kui kohv ja pudel Värskat mingis enne sadamat olnud tanklas. Kusjuures viimases pidin ma ka iseseisvalt need leti äärde toimetama, ei olnud nii, et lasen ukse taga signaali ja poisid-tüdrukud jooksevad härra heaolu nimel edasitagasi. Tõenäoliselt on igas endast lugupidavas ujuvsõidukis mingid rihmad kuskil olemas, aga kes krt jaksab neid seal pealelaadimise saginas otsima minna, rääkimata sellest, et kuu aega tagasi oli Peeter natuke hooletu ja ajas tavotipurgi rihmade peale ümber ja...

See koormarihm maksab ehituspoes max 10€, mingi vihmakombe pakend vms padjakujuline asi kaitseks alla ja letsgo. Mul ntx on 2tk koguaeg kohvris, neid on sada korda vaja läinud, alates pesu kuivatamisest ja lõpetades tsikli mudast välja sikutamisega :) Saare/Hiiu praami peal küll, tõsi, seni mitte, ma sõidan ainult ilusa ilmaga :wack:

Kusjuures igaks juhuks tasuks kergemate rataste puhul vaadata, kas see jalg üldse kannatab mingit toore jõuga rihmutamist, ma 701 oma pole lähemalt uurinud, a enduroka oma pakib end põhimõtteliselt peale vaatamise peale tagurpidi kokku.

Viimati muutis Jesper, 19 Juun 2020, 14:11, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Jesper kirjutas: 19 Juun 2020, 14:02

Klge kamoon,

Ma arvan, et on erinevaid praamisõitjaid. Mudapuur täisvarustuses, kaasas rihmad, köied, kirves, lesomati sisse rullitud pudel viina. Õnneliku näoga porine dude paremat rannet jõnksutamas
Ja ilma panipaikade ja varustuseta "streetfighteriga" tütarlaps (kaasas tampoon ja telefon) (seob kena lipsuga velge pidi ankruketi külge?)

Et noh vist ei saa nii üheselt kõigilt näpuga caroonaproovi võtta.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Sel aastal pole (Saaremaa) praamile veel jõudnud. Eelmise aasta korrad suunati alati vasakule pardapoolele laeva ninas. Kassapidajannadel hakkas nägu tõmblema ning jutt läks kohe üle kriiskamiseks nii, kui rihmadest jutt tuli. Samas tekipoisid kehitasid õlgu, et kui väga vaja, siis saab rihmad ning et kassatajad ei teadvat reaalsest elust midagi. Haldajalt/ valdajalt polegi ausalt veel seda üle jõudnud küsida.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

snah
Postitusi: 121
Liitunud: 21 Aug 2009, 11:53
Tsikkel: Yamaha
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas snah »

Tere.Tahaks osta tsiklile telefoni[huawei) hoidjat homme Tallinnas, ehk keegi soovitab.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

snah kirjutas: 21 Juun 2020, 13:23

Tere.Tahaks osta tsiklile telefoni[huawei) hoidjat homme Tallinnas, ehk keegi soovitab.

https://motokaup.ee/ee/navigatsioon/sp-connect

Mul on ratta peal selline: https://motokaup.ee/ee/sp-connect-pro-t ... torrattale
ja telefoni küljes universaalne latakas: https://motokaup.ee/ee/sp-connect-3m-kl ... e-kinnitus

aga pigem tasub kõik leheküljed läbi lapata ja vaadata kas sul on mudelispetsiifiline lahendus olemas ja kas su rattale sobib mõni teine kinnitus paremini. Konkreetne on suht väikeste torude jaoks.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kas keegi külgkorviga rollerit ka näinud on? Ma millalgi algklassiõpilasena nägin külgkorviga Tuula rollerit. Korv oli minu tatika arusaamise järgi rolleriga täpselt samas stiilis. Ei teagi, kas neid siis toodeti kohe kuskil tehases? Rohkem pole aga korviga rollerit kunagi näinud. Selles mõttes arusaadav ka, et need ei liikunud soolonagi eriti edasi, korviga oli siis vist sääreväristaja tempo.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
pühak kirjutas: 21 Juun 2020, 23:33

Kas keegi külgkorviga rollerit ka näinud on? Ma millalgi algklassiõpilasena nägin külgkorviga Tuula rollerit. Korv oli minu tatika arusaamise järgi rolleriga täpselt samas stiilis. Ei teagi, kas neid siis toodeti kohe kuskil tehases? Rohkem pole aga korviga rollerit kunagi näinud. Selles mõttes arusaadav ka, et need ei liikunud soolonagi eriti edasi, korviga oli siis vist sääreväristaja tempo.

Pilt

650cc, võiks liikuda küll :)


morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

Kellel on Tallinnas enduuroka rehve täna letis? Kulund rehvid saabusid jälle ootamatult.

Nendest olen teadlik:
Streetmoto
Motokaup.ee
Biker24
Motodepoo


cockybazooka
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Juun 2020, 11:41

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas cockybazooka »

Ega kellelgi ei juhtu olema Kawasaki zx6r 2000a siduritrossi Tallinnas ?

Viimati muutis cockybazooka, 22 Juun 2020, 15:42, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

morse kirjutas: 22 Juun 2020, 10:38

Kellel on Tallinnas enduuroka rehve täna letis?

Motonetis on ka enamasti piisavalt, et mitte päris paljajalu jääda.


skümme
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Juun 2018, 03:24
Tsikkel: TDM850
Tänanud: 18 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas skümme »

skümme kirjutas: 17 Juun 2020, 18:07
Raitsraisk kirjutas: 16 Juun 2020, 07:45

20 pluss aastat tagasi tegi telkimise ääretult mugavaks 5 sendi paksune vatitekk. 4 tärni telk oli selline, mille põhjas oli lausa 2 tekki. Mis oleks kaasaegne alternatiiv sellele ? Olen kursis, et vatitekke müüakse ka tänapäeval, aga need pole nii tummised .

Olen otsinud kahe-inimese-matkamatti, aga pole leidnud. Õhuga täidetavad asjad ei meeldi.

Kui ruum pole probleemiks, siis äkki midagi sellist
https://www.karkkainen.com/verkkokauppa ... luva-matto

Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Missugusi paagikotte kasutavad plastikpaakidega tsiklite omanikud? Kiitke/laitke.

...
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Piipz »

zorten22 kirjutas: 06 Juul 2020, 13:10

Missugusi paagikotte kasutavad plastikpaakidega tsiklite omanikud? Kiitke/laitke.

Ise tunnistan ainult neid, mis käivad nn hobuserauaga.
Olenemata paagi materjalist. Ning isegi neile paakidele saab, kus pole peal seda bensuava.

SNAG-0665.png

SW Motech - https://motokaup.ee/ee/kohvrid-kotid/paagikotid
Givi - https://motodepoo.ee/lisavarustus/191--paagikotid
Laita ei oska, ainult kiita.

  1. Kõige kiirem viis (peale magnetite), kuidas kott paagi külge ja maha saada.
  2. Ei hõõru ka paaki nii kergelt ära.
  3. Kinnitused on peidus koti all, näeb ilusam välja
  4. sw motechilt on vist veel saada ka 12V kotte, kus läbi selle rõnga tuleb paaki vool (et saad sigaretisüütaja koti sisse), kuid neid vist uutel mudelitel enam pole.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Seda tüüpi kotile siis lisarihmasid pole vaja panna, ma saan aru?

...
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Piipz »

zorten22 kirjutas: 06 Juul 2020, 13:23

Seda tüüpi kotile siis lisarihmasid pole vaja panna, ma saan aru?

Ei, sellele hobuserauale on koti all vaste ning ta klõpsab ennast selle raua külge kinni. koti otsa jääb pisike nöörijupp, mida tirides ta sealt paagi küljest lahti hüppab.

Video on keritud lõppu. Kuid kui tervet videot vaatad, siis saad aru, miks seda rõngast kohe koti küljes pole ning miks alguses vaja seal seda külge kruvida on (et lenks liiguks õigesti jms). Kuid pärast on ainult klõpsti

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Vxrik
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juul 2019, 11:19
Tsikkel: Tiger 800XC
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vxrik »

On kellelgi kogemusi AGM aku kasutamisega vanemal tsiklil? 1980a Yamaha XS400 ja vajadus uue aku järele. Kuna tsikkel hetkel ainult kickstarteriga, siis mõtlesin, et võiks väiksemat AGM akut proovida. Kuidas nad vanematel tsiklitel vastu peavad originaal regulaatoriga jms? Iseenesest kasutatakse ka liitiumioon akusid originaal laadimissüsteemiga, niiet ei tohiks hullu olla.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tsiklile see ei tee midagi, kuid kui sa sellele akule korraliku hoolduslaadimist vahepeal ei tee, siis ta lihtsalt ei kesta nii kaua, kui peaks.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas morse »

Vxrik kirjutas: 06 Juul 2020, 19:27

On kellelgi kogemusi AGM aku kasutamisega vanemal tsiklil? 1980a Yamaha XS400 ja vajadus uue aku järele. Kuna tsikkel hetkel ainult kickstarteriga, siis mõtlesin, et võiks väiksemat AGM akut proovida. Kuidas nad vanematel tsiklitel vastu peavad originaal regulaatoriga jms? Iseenesest kasutatakse ka liitiumioon akusid originaal laadimissüsteemiga, niiet ei tohiks hullu olla.

Ei tohiks probleeme tekkida.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”