Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Miks mitte see: http://www.addinol.ee/tooted/toostusmaa ... ika-oli-2/

Maksab 5 eur suvalises ehituspoes, saab mujal majapidamises ka kasutada. Väidetavalt: XF12 ei vaigustu, on happevaba, vananemiskindel ja korrosioonitõrjuvate omadustega. Kasutatakse peenmehaanika (nt. mõõteriistad, õmblusmasinad, jalgrattad, bürootehnika, ukselukud) liikuvate osade määrimiseks.



Kasutaja avatar

tyyp
Postitusi: 104
Liitunud: 31 Aug 2009, 18:02
Tsikkel: TDM900, 08
Asukoht: Vääna
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas tyyp »

will111 kirjutas:

Luku eemaldamisega on see asi, et mõne ratta puhul ei pruugi see just teab mis lihtne olla. Ma ei mäleta hetkel täpselt millegi oli tegu, aga kord oli ainuke võimalus lõigata poldid läbi. Õigemini vist üks kahest poldist, mida lihtsalt ei olnud võimalik kätte saada. .

Ilmselt võib olla probleem sellistes poltides:

Pilt

Kasutataksegi süütelukkude puhul. Kinni on siis kui ülemine osa ära murdub.

Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

tyyp kirjutas:

Ilmselt võib olla probleem sellistes poltides:

Kasutataksegi süütelukkude puhul. Kinni on siis kui ülemine osa ära murdub.

Ma ostsin selliste poltide avamiseks spetsiaalselt kitsa ja lühikese meisli.Siiani pole ükski polt avamata jäänud,sest nende kinni keeramise moment on suht nõrguke ja poldid ise keeravad üldjuhul kergelt.Vaja just see üks nõks, õige nurga alt, meisliga teha ja käes ta ongi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Black »

Tort kirjutas:

Miks mitte see: http://www.addinol.ee/tooted/toostusmaa ... ika-oli-2/

Maksab 5 eur suvalises ehituspoes, saab mujal majapidamises ka kasutada. Väidetavalt: XF12 ei vaigustu, on happevaba, vananemiskindel ja korrosioonitõrjuvate omadustega. Kasutatakse peenmehaanika (nt. mõõteriistad, õmblusmasinad, jalgrattad, bürootehnika, ukselukud) liikuvate osade määrimiseks.

Või see: https://www.koduekstra.ee/et/a/universa ... pert-100ml

Või lausa spessial WD40 baikidele :D > https://aeromotors.ee/universaalne-immu ... usoli.html

Tegelikult tõesti, miks see valge ketiõli ei peaks lukule sobima? Pea igal tsiklistil riiulis või sadula all olemas.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

Black kirjutas:

Tegelikult tõesti, miks see valge ketiõli ei peaks lukule sobima? Pea igal tsiklistil riiulis või sadula all olemas.

Kuna valge ketiõli on kleepuv ja kogub tolmu endale külge. Lõpuks on süütelukk seda tolmu ja muud jama täis.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

simp kirjutas:
Spoiler
Black kirjutas:

Tegelikult tõesti, miks see valge ketiõli ei peaks lukule sobima? Pea igal tsiklistil riiulis või sadula all olemas.

Kuna valge ketiõli on kleepuv ja kogub tolmu endale külge. Lõpuks on süütelukk seda tolmu ja muud jama täis.

Ükski keti õli või hammasratta vaseliin või mida iganes tahkuv õli ei kõlba lukule just selle kleepuva-tahkuva omaduse poolest.
Mina olen ühed lukud suht kiirelt peeti keeranud mingi teflonit sisaldava nö "määriva" lukuõliga(turtlewax äkki). Tulemus oli paari kuuga kinni oksüdeerunud ukselukud ja lahendus oli need koos linkidega välja vahetada,sest oksiid oli kahjustanud juba ka seda nö korpust mille sees südamik pöörleb.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Mm.. Kuidas testida libisevat sidurit? Mulle tundub, et veidi libiseb, üle 246km\h ei taha väga minna. Praeguste kehvade ilmadega ei soovi teedele"testima" minna . Otsest pöörete tühja käimist pole ka nagu tunda. Sellistel kiirustel on pöörded niikuinii üleval.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Boobush kirjutas:
Spoiler

Mm.. Kuidas testida libisevat sidurit? Mulle tundub, et veidi libiseb, üle 246km\h ei taha väga minna. Praeguste kehvade ilmadega ei soovi teedele"testima" minna . Otsest pöörete tühja käimist pole ka nagu tunda. Sellistel kiirustel on pöörded niikuinii üleval.

Testimise kohta ei oska öelda aga ma olen kolmel tsiklil siduri libisemiseni jõudnud ja iga kord nägi see välja üsna ühtemoodi, ühel hetkle tekib kahtlus ja esitad endale küsimuse: "huvitav, kas mulle ainult tundub või päriselt sidur libiseb?". Ehk minu kogemus ütleb, et kui kahtled siis järelikuilt libiseb.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Boobush kirjutas:
Spoiler

Mm.. Kuidas testida libisevat sidurit? Mulle tundub, et veidi libiseb, üle 246km\h ei taha väga minna. Praeguste kehvade ilmadega ei soovi teedele"testima" minna . Otsest pöörete tühja käimist pole ka nagu tunda. Sellistel kiirustel on pöörded niikuinii üleval.

Pane madalamal kiirusel 5-6 käik ja kiirenda, kui pöörded kasvavad ebaproportsionaalselt kiirendusega siis libiseb läbi.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Black »

Rolleril peabki ülekanne pidevalt libisema. 246 kandis tõenäoliselt ainult libisebki, kui keegi tagant tõukab.

Tegelt ma arvan, et meest, kes on siin 12a tagasi regatud, ei pea õpetama siduri libisemist kontrollima...


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

sidrun libiseb siis kui vedada on kõikse raskem ja jõudu on kõikse rohkem. teisisõnu viimnekäik ja otsid mootori väändegraafikust üles, kus see kõige magusam koht on. viimsekäiguga liikudes kiirendad rahulikult nende pööreteni ja siis lööd labida põhja, mitte ei hakka seal meelitama. libiseb nagu nalja kui pöörded tõusevad aga kiirus justkui ei taha järele jõuda. kui korra on kogetud siis edaspidi suht lihtne aru saada :D kui hästi natuke libiseb, on muidugi suht keeruline aru saada.

samas ma hästi ei usu, et natuke libisev sidrun eriliselt tippu piirama hakkab. läbilibisemine toimub pigem ikka varem, kuskil seal kus väändemoment on maksimaalne ja üritad seda täielikult kasutades rajult kiirendada. või see 246 pole veel tipu lähedalgi?

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas isakene »

Black kirjutas:

Kontaktiõli on natuke teine teema. Hetkel on jutt siiski konkreetselt luku mehaanikapoolest - raam, silinder, muuktihvtid, vedrud.

Just nimelt. Kontaktiõli on ka süüteluku mehaanika siiani kenasti toimimas hoidnud. Piisavalt määriv ja oksüdeerumise eest kaitsev ollus. Ehk siis 2 in 1 süütelukku. :D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

isakene kirjutas:
Spoiler
Black kirjutas:

Kontaktiõli on natuke teine teema. Hetkel on jutt siiski konkreetselt luku mehaanikapoolest - raam, silinder, muuktihvtid, vedrud.

Just nimelt. Kontaktiõli on ka süüteluku mehaanika siiani kenasti toimimas hoidnud. Piisavalt määriv ja oksüdeerumise eest kaitsev ollus. Ehk siis 2 in 1 süütelukku. :D

Ma kasutan ka Würth kontakti õli ja kahte erinevat.Üks mis puhastab oksiidi ja teine mis säilitab oksiidi tekkimise eest. Kõlbab ka auto ukselukkudesse panna.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

will111 kirjutas:

samas ma hästi ei usu, et natuke libisev sidrun eriliselt tippu piirama hakkab. läbilibisemine toimub pigem ikka varem, kuskil seal kus väändemoment on maksimaalne ja üritad seda täielikult kasutades rajult kiirendada. või see 246 pole veel tipu lähedalgi?

Pole mina oma maises elus veel kuulnud, et libisevad sidrunid ühtegi kulminatsiooni oleks piiranud :mrgreen:
Teoreetiliselt võiks ratas vähemalt 280, välja minna, mul veits moditud ka, seega võiks veidi rohkemgi minna. Mehaanikat ma mõistan, saan aru, kuidas vääne ja sidur töötavad, kuid küsimus oli, kuidas testida praeguste ilmade ja oludega (crash) Olen väiksemate ratastega (50cc, 125cc, 600cc, 636cc) siduri libisemist tundnud ja tean väga hästi, mis kuidas see tundub ja mis juhtub. Sellel rolleril on 100 km/h pöörded 3500 rpm 6nda käiguga, väändemoment on seal 7-8k rpm, siis on kiirus juba 200 + km/h. Otsest läbilibisemist ei ole 1.5x legaalsetel kiirustel tunda. Esimene kahtlus tekkiski siis kui punn oli põhjas ja kella peal 246 enam ei suurenenud. Sellised kiirused annavad meie (avalikel)teedel juba prii pääsme kartsa :bsmile:
Ehk siis, kuidas oleks mõistlik testida? Või tulebki Maci soovitusel kõhutunnet uskuda, et libisebki läbi ja nii ongi. Rahaliselt ja ajaliselt on lihtsam ehku peale uus sidrunikomplekt hankida kui Audrusse kahel lõigul testima minna.

Viimati muutis Boobush, 06 Okt 2018, 09:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3135
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 328 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Boobush kirjutas:
Spoiler
will111 kirjutas:

samas ma hästi ei usu, et natuke libisev sidrun eriliselt tippu piirama hakkab. läbilibisemine toimub pigem ikka varem, kuskil seal kus väändemoment on maksimaalne ja üritad seda täielikult kasutades rajult kiirendada. või see 246 pole veel tipu lähedalgi?

Teoreetiliselt võiks ratas vähemalt 280, välja minna, mul veits moditud ka, seega võiks veidi rohkemgi minna. Mehaanikat ma mõistan, saan aru, kuidas vääne ja sidur töötavad, kuid küsimus oli, kuidas testida praeguste ilmade ja oludega :D Olen väiksemate ratastega (50cc, 125cc, 600cc, 636cc) siduri libisemist tundnud ja tean väga hästi, mis kuidas see tundub ja mis juhtub. Sellel rolleril on 100 km/h pöörded 3500 rpm 6nda käiguga, väändemoment on seal 7-8k rpm, siis on kiirus juba 200 + km/h. Kiirustel 100-150 ei tunne läbilibisemist. Suuremad kiirused annavad meie (avalikel)teedel juba prii pääsme kartsa :bsmile:
Ehk siis, kuidas testida? Või tulebki Maci soovitusel kõhutunnet uskuda, et libisebki läbi ja nii ongi.

Võta omale mingi väga paks seljakott saba peale ja mine testi :D

Viimati muutis ranel, 06 Okt 2018, 09:05, muudetud 1 kord kokku.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

ranel kirjutas:

Võta omale mingi väga paks seljakott saba peale ja mine testi :D

Üks paks vabatahtlik, käsi püsti nüüd :D

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3135
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 328 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Boobush kirjutas:

Üks paks vabatahtlik, käsi püsti nüüd :D

Lähed rattaga täna õhtul mcdonaldsi ette ja kiiver kaasas. Vast suurema naisolevuse suudad sekunditega ära rääkida. Lihtsalt ära maini, et siduri testimiseks paksu sõidutada vaja :D
Endal vähemalt kohvrid külge ladudes ja täis pannes vanal suzul tuli kenasti libisemine välja.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

kalamees1
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Juun 2018, 21:11
Tsikkel: Honda CB600FS

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kalamees1 »

Oskab keegi soovitada Tartus kohta, kus auto tulesid lasta poleerida?


isr-tt89
Postitusi: 33
Liitunud: 28 Apr 2017, 23:45
Tsikkel: Suzuki SV1000 2005
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas isr-tt89 »

Keegi oskab öelda, kas eestist Barracuda Silur suunatulesid on saada ?


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

nojah, kuidas koormust suurendada see tuleb ikka endal välja mõelda. kui paksu seljakotti mäki eest ei saa siis võib ju minna teist teed ja võtta mõne originaal seljakoti. suure reisika ning laduda selle telliseid täis vms. kas takistab tuul või takistab mass, mida pead kiirendama...siduri jaoks seal ilmselt vahet ei ole :D

praeguste ilmadega testimiseks tuleb lihtsalt vast oodata kuiv ilm ära, ega muud vahet ju ei ole kui sirge peal tippu saavutama lähed. mis rattaga tegu on muide, kui tohib küsida?

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Pilt

Rattaks on kahesilindriline Aprilia roller, praeguse ülekandega läheb teoreetiliselt 299 välja(pilt).

Ranel, 600ste 4sil mootorite puhul olen siduri libisemise kohe ära tundnud, need on lahjad ja seal on seda libisemist lihtne ära tunda. Kahesilindrilisel on vääne suht koguaeg olemas.

Võibolla on hoopis mootor kohvi ja sidur polegi teema.

Viimati muutis Boobush, 07 Okt 2018, 00:15, muudetud 2 korda kokku.

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas koi »

Garaazi ees pukil ju ei tohiks sidur libiseda! Nii kidurat sidurit pole ühelgi tsiklil.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

koi kirjutas:

Garaazi ees pukil ju ei tohiks sidur libiseda! Nii kidurat sidurit pole ühelgi tsiklil.

Tsiteerin sinu enda signatuuri:"Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks."
Mureks oli, et kaks ratast maas pole ma üle 246kmh saanud. Ei mäleta palju pöördeid toona oli. Praegu sai teoreetilist maksimumi testitud, palju ülekanne lubab.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas koi »

Aga palju saada tahad? Pilt kiirusega kellal ju pole kuskil trassil.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Tehas lubab stock konditsioonis 280, nagu ma eelnevalt kirjutasin. Mul veidi muditud, võiks grammi rohkemgi minna.
Ei pea olema kõrgharidusega, et aru saada, mis oludes see pilt on tehtud.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas koi »

Mul, näed, on kõrgharidus. See küll alustamata, aga siiski. Sa ei saa uskuda puhtalt selle kella näitusi. Seda enam, et pöörete piiraja ilma koormuseta mootoril hakkab lõpus suuresti hüplema. Düno pink näitaks välja, mis tegelikult toimub.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Ma ei saa aru, milles see mure või küsimus on. Keegi polegi väitnud, et pukil sidur libiseb.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas koi »

Heh! Naljakas jah. Mure oli ju ikka sinul. Hea vastuse saad ehk ikka dünos. Seal koormuse all saad kõik ajahetked ilusti näha. Samas saaksid ka teada, palju modimine kaasa aitas tehase andmetele.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Boobush kirjutas:

Tehas lubab stock konditsioonis 280, nagu ma eelnevalt kirjutasin. Mul veidi muditud, võiks grammi rohkemgi minna.
Ei pea olema kõrgharidusega, et aru saada, mis oludes see pilt on tehtud.

Nii suur mees ja usub muinasjutte!
Tehased võivad ideaaltingimustes lubada igatsugu kiiruseid ja kütusekulu aga reaalsus on midagi muud.

5;6 käik sisse kohapeal ja tuld! (Rattad maas siis)

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Miks mul T10 w5w parkimistule LED lamp pidevalt otsad annab? Hõõgniidiga lamp kestis "miljon aastat" aga LED keskeltläbi 3-5 kuud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”