Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas deadend »

Bogser kirjutas:
Spoiler
Hanno kirjutas:
Bogser kirjutas:
deadend kirjutas:

Andke nõu elektroonika inimesed

Mul on selline vidin https://www.oomipood.ee/product/dc_down ... v_15a_200w ja sealt tuleb välja 12-13v dc mis toidab paari led tuld ja üht-teist veel siis kas ma võin sinna ka selle aku järgi panna https://www.oomipood.ee/product/ps1_2_1 ... 2318:11547;
Kas selle akuga juhtub midagi kui see toitemoodul talle koguaeg voolu pakub, laeb üle vms ? :roll:

Mis sellise ühenduse otstarve on? Akut laadida? Siis see ei sobi...
Urmas

Kui tohib küsida, siis miks Sa arvad, et ei sobi ?

Aku laadimiseks on vaja teatava suurusega voolu (st voolutugevust peab olema võimalik valida ja muuta). See toiteplokk minu teada sellist võimalust ei oma. Seda saaks kasutada kui valida ahelasse voolu piirav takisti (sellega validki laadimiseks vajaliku voolutugevuse). Lihtsam siiski osta/laenata akulaadija.

Aku oleks sellejaoks, et kui selle toiteplokiga midagi nihu läheb, siis muu kraam veel töötaks mõnda aega.



Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Hanno »

Bogser kirjutas:

Aku laadimiseks on vaja teatava suurusega voolu (st voolutugevust peab olema võimalik valida ja muuta). See toiteplokk minu teada sellist võimalust ei oma. Seda saaks kasutada kui valida ahelasse voolu piirav takisti (sellega validki laadimiseks vajaliku voolutugevuse). Lihtsam siiski osta/laenata akulaadija.

Ma pole küll suurem asi akude spetsialist, aga minu arusaamist mööda vool tekib, vastavalt laetusele ja laadimispingele. Laadija v toiteplokk võiks omada lihtsalt piisavat resurssi, et täiesti tühja aku puhul mitte ära surra, mil laadimisvool on maksimaalne. Antud juhul tundub, et see saab tõesti olla üle toiteploki maksimaalse 15A, kuid toiteploki ülevoolu kaitse lihtsalt rakendub siis ja kogu lugu. Ning sellist olukorda saab ka vältida.
Minuteada sellised SLA-tüüpi akud ju just sellise rakenduse jaoks ongi mõeldud. UPS-id, ja valvesüsteemide puldin jne. Kui aku saab täis siis vool langeb, ja lihtsalt ei lae enam. Eeldusel, et laadimispinge oli reguleeritud 13,8 voldi peale.

Või kus ma eksin selles mõttekäigus?

Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Hanno kirjutas:
Spoiler
Bogser kirjutas:

Aku laadimiseks on vaja teatava suurusega voolu (st voolutugevust peab olema võimalik valida ja muuta). See toiteplokk minu teada sellist võimalust ei oma. Seda saaks kasutada kui valida ahelasse voolu piirav takisti (sellega validki laadimiseks vajaliku voolutugevuse). Lihtsam siiski osta/laenata akulaadija.

Ma pole küll suurem asi akude spetsialist, aga minu arusaamist mööda vool tekib, vastavalt laetusele ja laadimispingele. Laadija v toiteplokk võiks omada lihtsalt piisavat resurssi, et täiesti tühja aku puhul mitte ära surra, mil laadimisvool on maksimaalne. Antud juhul tundub, et see saab tõesti olla üle toiteploki maksimaalse 15A, kuid toiteploki ülevoolu kaitse lihtsalt rakendub siis ja kogu lugu. Ning sellist olukorda saab ka vältida.
Minuteada sellised SLA-tüüpi akud ju just sellise rakenduse jaoks ongi mõeldud. UPS-id, ja valvesüsteemide puldin jne. Kui aku saab täis siis vool langeb, ja lihtsalt ei lae enam. Eeldusel, et laadimispinge oli reguleeritud 13,8 voldi peale.

Või kus ma eksin selles mõttekäigus?

Kõik õige- lähtusin lihtsalt sellest, et akul ka pikem eluiga oleks. Kui see pole oluline, siis saab nii toimida küll.

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Hanno »

no, siis pole vist muud kui
:bsmile:

Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas deadend »

Hanno kirjutas:
Spoiler
Bogser kirjutas:

Aku laadimiseks on vaja teatava suurusega voolu (st voolutugevust peab olema võimalik valida ja muuta). See toiteplokk minu teada sellist võimalust ei oma. Seda saaks kasutada kui valida ahelasse voolu piirav takisti (sellega validki laadimiseks vajaliku voolutugevuse). Lihtsam siiski osta/laenata akulaadija.

Ma pole küll suurem asi akude spetsialist, aga minu arusaamist mööda vool tekib, vastavalt laetusele ja laadimispingele. Laadija v toiteplokk võiks omada lihtsalt piisavat resurssi, et täiesti tühja aku puhul mitte ära surra, mil laadimisvool on maksimaalne. Antud juhul tundub, et see saab tõesti olla üle toiteploki maksimaalse 15A, kuid toiteploki ülevoolu kaitse lihtsalt rakendub siis ja kogu lugu. Ning sellist olukorda saab ka vältida.
Minuteada sellised SLA-tüüpi akud ju just sellise rakenduse jaoks ongi mõeldud. UPS-id, ja valvesüsteemide puldin jne. Kui aku saab täis siis vool langeb, ja lihtsalt ei lae enam. Eeldusel, et laadimispinge oli reguleeritud 13,8 voldi peale.

Või kus ma eksin selles mõttekäigus?

Et kui ma toitemooduli timmin 13,8v peale peaks olema kõik hästi ja midagi sulama/põlema seal akul ei hakka ? Ja kui jätan 12v peale siis lihtsalt aku ei lae ennast nii täis kui saaks ?

Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Hanno »

Nagu eelpool mainitud, siis ma pole vbla kõige õigem mees soovitama, ( ja seega ka ei soovita !) aga kui mul omal oleks vaja siis ma kasutaksin küll.
Põlema/sulama vast ei hakka. Vähemalt mitte selle tagajärjel. 12V puhul ta ei pruugi üldse laadida.

Kui oomipoest laed selle aku datasheedi alla, siis seal on ka kirjas, et :
"Constant Voltage Charge,(@25C) - Float 13.613.8V(-18mV/0C)

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Pilt
Pilt

Tegemist tsikli plastikust esitulega, küsimus selline, et millest sellised mikromõrad klaasi tekivad ? Kas need on läbi klaasi või kannatab seda lihvida-poleerida ?
Autode esituled lähevad ka häguseks, kuid selliste mikromõrade tekkimist pole nagu täheldanud.

Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Kaks põhilist tegurit on päike ja vale pesuvahend. Karbonaat klaaside pesuks ei tohi kasutada etanooli baasil ja ammoniaaki sisaldavat pesuvahendit.
Tulemuseks mikropraod mida välja poleerida või parandada pole võimalik.

PiltPilt

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas grahv »

deadend kirjutas:

Et kui ma toitemooduli timmin 13,8v peale peaks olema kõik hästi ja midagi sulama/põlema seal akul ei hakka ?

Kui kahtled, kasuta asju mis on selle jaoks tehtud a.la https://www.kuldnebors.ee/81605417
Selliseid kaste leiad soodsalt näiteks lukusüsteemide ja valvesignalisatsioonide paigaldajatelt.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pühak »

Boobush kirjutas:
Spoiler

Pilt
Pilt

Tegemist tsikli plastikust esitulega, küsimus selline, et millest sellised mikromõrad klaasi tekivad ? Kas need on läbi klaasi või kannatab seda lihvida-poleerida ?
Autode esituled lähevad ka häguseks, kuid selliste mikromõrade tekkimist pole nagu täheldanud.

Mul läksid kunagi ühed päikeseprillid selliseks. Lõpuks oli kogu vaateväli suvalisi päikesepeegeldustäppe täis ja prillid läksid prügikasti. Laternaklaasiga on vast nii, et kuni valgusvihku moonutama ei hakka, on klaas minu arusaamise järgi kasutatav. Eks võrdlusmoment peaks näitama, kas sellised praod laterna valgusjõudu ka nõrgendavad. Nii hullusti küll ei tohiks mõjuda, kui tuhmiks läinud klaas. Aga paratamatu on, et valgusvihu moonutus ükskord ikkagi tekib ja pead klaasi välja vahetama. Kuna praod on läbivad, ei aita klaasi pealispinna poleerimine mitte kuidagi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Hipponen
Postitusi: 119
Liitunud: 03 Aug 2016, 00:30
Tsikkel: Yamaha XJR1200
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Hipponen »

Üks võimalik variant oma tuli samamoodi või veel hullemini ära rikkuda on minna külma ilmaga tsiklit pesema käsipesulasse.
Pirn on plastiku korralikult kuumaks ajanud ja siis lased leiget/külma vett peale ja täpselt sama efekt või isegi hullem.
Sõbral juhtus täiesti uue rattaga selline asi. :? Ainuke parandus on uus tuli osta.

Varasemalt: Honda CB1; Honda CB600F; Suzuki SV650; KTM 250 EXC-F Hetkel: Yamaha XJR1200 + Yamaha Bolt 950 '15 + Voshod 1969
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kalapea kirjutas:

Kaks põhilist tegurit on päike ja vale pesuvahend. Karbonaat klaaside pesuks ei tohi kasutada etanooli baasil ja ammoniaaki sisaldavat pesuvahendit.
Tulemuseks mikropraod mida välja poleerida või parandada pole võimalik.

Mul oli kunagi autol(volvo xc90) ühel tulel täpselt samad defektid.Käisin selle autoga peamiselt käsipesus ja vahel harva ka Statoili pesulates.Kui seda oleks põhjustanud pesuvahend,oleks ilmselt mõlemad tuled sellised olnud.Ma ise arvan ja ka volvos arvati,et selle võis põhjustada mingi löök vastu tuleklaasi.Kas või mingi suurem satikas annab ju ka jubeda lataka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Kahjuks on selle mudeli esituled nii kallid (250€/tk), et esimese hooga seda raha välja käima ei kipuks. Seetõttu uuringi internetiavarustest, kas oleks võimalik "kasutatud" kaupa soetada, kuid kõik on sellised mikromõrased.

Kahju, et (minuteada) ükski autotootja ei müü tuledele pealmist klaasi eraldi. Sellest hoolimata, et see on ju eraldi detail, mis on korpuse külge silikooniga liimitud.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Päris segane küsimus aga kas keegi äkki teab, kas politseil autodes need salvestavad pardakaamerad filmivad koguaeg või need pannakse eraldi käima mingi olukorra puhul, kui miksit või keskit mõõdetakse jne?


reimps

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Miks sa seda küsid? :)
Tegelt filmivad kogu aeg, kui vool taga.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Puhas uudishimu maailma asjade vastu :D
Viidi üks masin minema, raja kõrvalt...kuna masin sõitis 300 meetrit koduhoovist sinna ja oh seda häda ja õnnetust, polnud kindlustust ning piigid olid all. Huvitas, et mida nad peale võtsid või ei võtnud kui autod üksteisele tee peal vastu sõitsid


reimps

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

"Jahil" olles ikka salvestab ka ;)


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

nojah, siis ilmselt pole mõtet järgi minema hakatagi

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

will111 kirjutas:

nojah, siis ilmselt pole mõtet järgi minema hakatagi

Salvestab koguaeg. Kui nuppu vajutada tõmbab kvaliteedi üles ja markeerib viimased N sekundit tähtsaks ja ei kirjuta seda enam üle.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Okei, et kvaliteet vaikimisi on madalam, makes sense.

Default pilt on siis umbes taolise täpsusega ma eeldan?

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp »

will111 kirjutas:

Okei, et kvaliteet vaikimisi on madalam, makes sense.

Default pilt on siis umbes taolise täpsusega ma eeldan?

No see on confitav ja sõltub sellest mis seade konkreetsele sõidukile peale pandud on, generatsioone on erinevaid.

See effekt millest ma räägin, tuleb siit videost hästi välja.

Alguses on kvaliteet kehva, siis kui 'action' toimub vajutab juht nuppu, N sekundit videot enne nupuvajutust jääb alles + kvaliteet hüppab kohe paremaks.
Sama effekt on ka politseivideotest silma jäänud teinekord. St, reaalne kvaliteet võib sõltuda sellest, mis hetkel ametnik nuppu vajutas.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Küsimus Waze kohta, et miks see riigipiiri ületades keelt vahetab? Nimelt kodumaal juhendab inglise keeles, a nagu üle Läti piiri saan, nii kukub eesti keeles lõugama :wack: . Millest see tuleb? Tahab mul kodusemat tunnet tekitada w? :roll:

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas isakene »

M.T. kirjutas:

Küsimus Waze kohta, et miks see riigipiiri ületades keelt vahetab? Nimelt kodumaal juhendab inglise keeles, a nagu üle Läti piiri saan, nii kukub eesti keeles lõugama :wack: . Millest see tuleb? Tahab mul kodusemat tunnet tekitada w? :roll:

Sellega on vist see pull, et mõnel maal ei ole antud keelefaili tuge taga. Mul on wazes üks Kate, kes inglise keeles püüdlikult eesti kohanimesid hääldab ja teda mul läti keeles polegi õnnestunud rääkima sundida. Niikui üle piiri jõuan, vaikib nagu kinnipüütud vene partisan, sunni või ära sunni. :)

A muidu on Katiga lõbus. Paide mnt on tema meelest "payed mount", Kiviõli suusamäe Mäepealse tee on "maypeels tea" ja Eestist kõlbab tema meelest Lätti juhatada küll, ehk siis Ainaži kõlab täpselt nagu "hi, Nazi!" :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

isakene kirjutas:
M.T. kirjutas:

Küsimus Waze kohta, et miks see riigipiiri ületades keelt vahetab? Nimelt kodumaal juhendab inglise keeles, a nagu üle Läti piiri saan, nii kukub eesti keeles lõugama :wack: . Millest see tuleb? Tahab mul kodusemat tunnet tekitada w? :roll:

Sellega on vist see pull, et mõnel maal ei ole antud keelefaili tuge taga. Mul on wazes üks Kate, kes inglise keeles püüdlikult eesti kohanimesid hääldab ja teda mul läti keeles polegi õnnestunud rääkima sundida. Niikui üle piiri jõuan, vaikib nagu kinnipüütud vene partisan, sunni või ära sunni. :)

Käisin Lätis vahepeal ja nagu Iklast üle sain, nii eesti keeles kamandama kukkus. Panin seadedest Jane peale ja nüüd räägib Lätis ka ingliskeelselt. Kummaline tundub, et igas riigis peab eraldi seadma ja pole default see mis korra juba seatud.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tort »

Kas 250m2 muru niitmiseks oleks mõistlik osta mehaaniline rootorniiduk või need on mänguasjad? Võtavad vähe ruumi, ei haise, ei taha hooldust. Fiskarsi oma maksab muidugi 200+ eur, vbla kaaluda mingit odavat pikendusega elektrikat?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Tort kirjutas:

Kas 250m2 muru niitmiseks oleks mõistlik osta mehaaniline rootorniiduk või need on mänguasjad? Võtavad vähe ruumi, ei haise, ei taha hooldust. Fiskarsi oma maksab muidugi 200+ eur, vbla kaaluda mingit odavat pikendusega elektrikat?

Nii väikse platsi jaoks võtaks mina küll roboti,muru alati niidetud justkui imeväel.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

kui muru ise niita ei viitsi, pane asfalt.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Tort kirjutas:

Kas 250m2 muru niitmiseks oleks mõistlik osta mehaaniline rootorniiduk või need on mänguasjad? Võtavad vähe ruumi, ei haise, ei taha hooldust. Fiskarsi oma maksab muidugi 200+ eur, vbla kaaluda mingit odavat pikendusega elektrikat?

Naabril on. Reaalsuses laseb lisaks juurde ka elektrilise trimmeriga. Niidetav krunt ka umbes 250m2.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

jaan mmc

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Niiduki jaoks väike lapp ja mehaanilise jaoks nagu suur aga areta mehaanilisele, akudrell külge :)

Viimati muutis jaan mmc, 30 Mär 2018, 19:38, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

jaan mmc kirjutas:

Areta mehaanilisele, akudrell külge :)

Rootor on seotud ratastega.

Endal sama pisike krunt ja kasutan elektrilist muruniidukit. Enamvähem kõik naabrid sama süsteemi peal peale ühe. Väga mõnus, kuna niida millal tahad ja pole sisepõlemismootoriga seonduvaid hädasid.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”